Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Nawet 2000 zł premii z Kontem Mój Biznes w Banku Millennium.

Rekordowe 2900 zł premii za konto firmowe Mój Biznes w Banku Millennium (+ dwuletnie zwolnienie z opłaty za rachunek)

Publikacja:
Rekordowe 2900 zł premii za konto firmowe Mój Biznes w Banku Millennium (+ dwuletnie zwolnienie z opłaty za rachunek)
Czas trwania
Cel (zysk) Nawet 2900 zł premii: 400 zł na start i do 2500 zł za aktywność
Uczestnik Nowy klient Banku Millennium, czyli przedsiębiorca, który nie miał rachunku firmowego w tym banku po 1 stycznia 2020 r. oraz nie posiada obecnie żadnego produktu tego banku dla danego numeru NIP.
Po drodze Do otrzymania premii na start wystarczy wpłata na konto i transakcje Blikiem na kwotę min. 200 zł. Bonusy od Banku Millennium wymagają zróżnicowanej aktywności.
Bank Millennium nie przestaje zachęcać do założenia swojego Konta Mój Biznes. We współpracy z firmą Bonnier Business uruchomił promocję, w której za zapewnienie wpływu na rachunek i płatności Blikiem na kwotę min. 200 zł możesz zyskać 400 zł dla swojej firmy. Jeśli prowadzisz JDG, masz szansę także aż na 2500 zł od samego banku, zatem Twój zysk może wynieść w sumie 2900 zł!

To kolejna edycja wspólnej akcji Banku Millennium i Bonnier Business, wydawcy portalu Bankier.pl, o nazwie "Zgarnij Premię z Kontem Mój Biznes Banku Millennium". Promocja trwa do 26 marca 2023 r. i ma na celu zachęcenie przedsiębiorców do założenia Konta Mój Biznes w Banku Millennium.

Nagrodą są dwie premie po 200 zł, czyli w sumie 400 zł. Wartość premii możesz powiększyć nawet o 2500 zł od samego banku, o czym napiszemy w dalszej części tekstu.

Kto może być uczestnikiem promocji?

Zanim zaczniesz przygotowywać się do rejestracji w tej akcji, sprawdź, czy możesz wziąć w niej udział.

Uczestnikiem promocji może być przedsiębiorca-osoba fizyczna (w rozumieniu ustawy Prawo przedsiębiorców), który między 1 stycznia 2020 r. a dniem startu promocji (10 stycznia 2023 r.) nie posiadał w Banku Millennium żadnego konta firmowego dla danego numeru NIP. W bieżącej edycji wyłączenie dotyczy również przedsiębiorców, którzy jako konsumenci posiadają jakikolwiek produkt tego banku.

400 zł za wpływ i płatności Blikiem

Jak za chwilę się przekonasz, droga po 400 zł premii na powitanie jest wręcz banalnie prosta.

Start
 • Krok 1

  Do 26 marca 2023 r. zarejestruj się na stronie promocji, podając adres e-mail, i zaakceptuj regulamin akcji.

 • Krok 2

  Również do 26 marca 2023 r. złóż wniosek o Konto Mój Biznes, korzystając z linka udostępnionego przez organizatora.

  Pamiętaj, aby wyrazić zgodę na przekazanie organizatorowi przez bank informacji o założeniu przez Ciebie konta i spełnieniu warunków promocji.

 • Krok 3

  Do 31 marca 2023 r. podpisz z Bankiem Millennium umowę o konto firmowe.

 • Krok 4

  Do 28 kwietnia 2023 r. zrealizuj następujące zadania:

  • zapewnij wpływ na rachunek w wysokości min. 1000 zł (jeśli Twoja firma działa krócej niż 6 miesięcy) lub min. 3000 zł (gdy, Twoja firma istnieje na rynku dłużej niż pół roku);
  • wykonaj płatności Blikiem na łączną kwotę min. 200 zł w ramach Konta Mój Biznes.

  Za spełnienie każdego z tych wymagań otrzymasz 200 zł, ale -  uwaga - zapewnienie wpływu to warunek niezbędny do zdobycia premii za transakcje Blikiem!

 • Krok 5

  Organizator powiadomi Cię o przyznaniu premii w wiadomości e-mail do 31 maja 2023 r. Od otrzymania maila będziesz miał 5 dni roboczych na przekazanie numeru konta założonego w promocji.

 • Premia

  200 zł premii trafi na Twoje konto firmowe w ciągu 14 dni roboczych od daty przekazania Ci informacji o zdobyciu bonusu. Oczywiście pod warunkiem, że prześlesz w terminie dane, o które zostaniesz poproszony.

Mission complete!

Wymagana transakcja Blikiem może być płatnością za towary i usługi w PLN, nie ma znaczenia czy w placówkach stacjonarnych, czy w Internecie.

Wymagań regulaminu nie spełnią wypłaty i wpłaty gotówki w PLN w bankomatach i wpłatomatach, wypłaty gotówki w PLN u akceptantów Blika oferujących usługę wypłaty gotówki, a także transakcje typu cashback.

Regulamin nie precyzuje, skąd ma pochodzić wymagany wpływ na rachunek.

Premia stanowi przychód z prowadzonej przez Ciebie działalności i powinieneś ją rozliczyć zgodnie z przyjętymi w Twojej firmie zasadami opodatkowania.

Nawet 2500 zł i zwolnienie z opłat za konto od Banku Millennium

Jak już wspomnieliśmy, promocja łączy się z wewnętrznymi akcjami Banku Millennium, w których możesz zyskać 2-letnie zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta i nawet 2500 zł premii. Składają się na nią następujące premie cząstkowe:

 • 500 zł za otwarcie konta i firmy z poziomu bankowości elektronicznej;
 • 500 zł za realizację przelewów do ZUS w ciągu 6 kolejnych miesięcy;
 • 500 zł za dokonywanie transakcji bezgotówkowych na stacjach paliw w tym samym okresie, co płatności do ZUS;
 • 500 zł za podpisanie z Millennium Leasing umowy leasingu na kwotę min. 30 tys. zł lub za skorzystanie z oferty kredytu firmowego na kwotę min. 30 tys. zł;
 • 500 zł za zawarcie z bankiem i firmą PayTel umowy trójstronnej o terminal płatniczy.

UWAGA: Ta promocja skierowana jest tylko do osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą!

Co warto wiedzieć o Koncie Mój Biznes?

Konto Mój Biznes to podstawowy rachunek dla małych firm w Banku Millennium. Wprawdzie opłata za prowadzenie tego konta jest dość wysoka, ale w promocji przez 2 lata nie będzie pobierana. Pozostałe koszty sprawdzisz poniżej.

 • Konto
  0 zł / 20 zł

 • Karta
  0 zł / 7 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 3,5%, min. 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł / 1,50 zł

Pewne 400 zł i szansa na więcej

Lubimy proste promocje, a propozycję Bankiera i Banku Millennium nie sposób określić inaczej. Zapewnienie wpływu na nowo otwarty rachunek i wykonanie płatności Blikiem wystarczą, aby otrzymać 400 zł w gotówce na Konto Mój Biznes, które dodatkowo będzie prowadzone za darmo przez 2 lata. Jeśli czujesz niedosyt, możesz powalczyć o kolejne premie w wewnętrznej promocji banku i zyskać 1500 zł za aktywność na rachunku (za przelewy i transakcje kartą) plus ewentualnie także 500 zł za skorzystanie z POS i kolejne 500 zł za podpisanie umowy leasingu albo zaciągnięcie kredytu firmowego.

Jest o co walczyć, a dodatkowe środki zawsze się przydadzą w firmie. Czas na Twoją decyzję!

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(16)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
P
Paweł
Gość

Kiedy wypłacane są środki z puli 2500 zł za płatności ZUS itd?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Paweł

Odpowiedź na Twoje pytanie znajduje się w opisie przywołanej powyżej promocji. Należny bonus zostanie wypłacony do końca miesiąca następującego po tym, w którym zakończył się wymagany 6-miesięczny okres aktywności. Dla kont otwartych w styczniu 2023 r., dla których okres realizacji przelewów na ZUS i płatności na stacjach biegnie od lutego do lipca, będzie to grudzień 2023 r. W regulaminie promocji znajdziesz schemat z rozpiską pokazującą zasadę wypłaty wszystkich premii.

Odpowiedz

P
Paweł
Gość

Witam, czy informacja o darmowej karcie przez pierwsze 2 lata ("0 zł przez 2 lata w ramach promocji") jest prawdziwa? Właśnie zauważyłem, że pobrano mi 7zł z konta. Czy nie jest jednak tak, że mimo wszystko trzeba wykonywać płatności na min. 500 zł?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Paweł

Do specyfikacji faktycznie wkradł się błąd, zachowała się nieaktualna informacja. Przepraszamy i dziękujemy za sygnał, dokonaliśmy niezbędnych zmian.

Odpowiedz

K
Krzysztof
Gość

Witam. Tu są dwie premie, jedna to 400 zł od organizatora promocji oraz druga, czyli 2500 zł od samego banku. Jeśli posiadam konto osobiste w Millenium, to z obydwu premii jestem wykluczony, czy tylko z tej od banku? Dziękuję. Pozdrawiam

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Krzysztof

W tej sytuacji będziesz wykluczony z premii od Bankiera (400 zł).

Odpowiedz

A
A Z
Gość
@Aldona Derdziak

Ale napisane jest w artykule, że "W bieżącej edycji wyłączenie dotyczy również przedsiębiorców, którzy jako konsumenci posiadają jakikolwiek produkt tego banku."

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@A Z

Tak, ten zapis dotyczy promocji Bankiera, o której jest ten tekst. W wewnętrznej promocji banku (https://www.najlepszekonto.pl/nawet-2500-zl-konto-moj-biznes-bank-millennium) nie ma tego warunku.

Odpowiedz

P
Paweł
Gość

"Wyłączenie dotyczy również przedsiębiorców, którzy jako konsumenci posiadają jakikolwiek produkt tego banku" czyli mam rozumieć, że jeżeli posiadam jakikolwiek "produkt" banku - także prywatnie - to ta promocja nie dla mnie.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Paweł

Niestety tak. To dość rzadki warunek, gdyż na ogół współpraca z bankiem jako klient indywidualny nie przekreśla możliwości ubiegania się o bonus za skorzystanie z oferty firmowej.

Odpowiedz

K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Krzysztof Duliński

To chyba wieczyste wykluczenie?

Regulamin, to nie może uczestniczyć...:

"przedsiębiorca zdefiniowany w Pkt II.1 Regulaminu, który jako konsument posiada jakikolwiek produkt Banku Millennium S.A. – Partnera Promocji ---- przed dniem rozpoczęcia Promocji."

Odpowiedz

K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Katarzyna

A nie, przepraszam, w dniu rozpoczęcia promocji nie można mieć produktów dla konsumentów. Czyli można być "starym" klientem", ale bez żadnych produktów.

Odpowiedz

D
Dmytro
Gość
@Krzysztof Duliński

Przepraszam, ale dla czego wtedy na stronie promocji napisane "Pamiętaj, aby otrzymać premię musisz aktywować aplikację mobilną, wyrazić zgody marketingowe i zapewnić zewnętrzne wpływy na konto (min. 1000 zł, jeśli Twoja firma działa krócej niż pół roku, albo min. 3000 zł, jeśli działa dłużej niż pół roku) w każdym z 6 kolejnych miesięcy."?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Dmytro

Wspomniane przez Ciebie warunki dotyczą promocji zorganizowanej samodzielnie przez bank, o której wspominamy w powyższym opisie, a w której maksymalna premia wynosi2500 zł. Jeśli wystarczy Ci tylko bonus od partnera Banku Millennium (400 zł), to spełniasz jedynie warunki opisane w powyższym tekście.

Odpowiedz

B
Bosmanek
Gość

woow, Mile zaszalało :-) Wiecie może, jak będzie wyglądało przekazanie numeru konta? Bo w regulaminie opisali to dość niejasno

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Bosmanek

Po rejestracji w promocji zyskasz dostęp do panelu klienta, prawdopodobnie tam będzie można podać numer konta.

Odpowiedz