Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: HIT! Aż 900 zł łatwej premii za Konto Santander w Santander Bank Polska.

Do 150 zł na Allegro za otwarcie konta osobistego lub firmowego w Santander Bank Polska

Do 150 zł na Allegro za otwarcie konta osobistego lub firmowego w Santander Bank Polska
Czas trwania
Cel (zysk) 150 zł w formie bonów na Allegro
Po drodze Wystarczy otworzyć konto, wyrazić zgody marketingowe i dokonać transakcji kartą lub Blikiem na łączną kwotę min. 150 zł.
Powoli zbliża się okres zakupów związanych ze świątecznymi prezentami. Wsparciem finansowym w tym czasie służy Santander Bank Polska, który rozdaje nowym posiadaczom kont osobistych i firmowych nawet 150 zł w voucherach do wykorzystania na Allegro. Uwaga: pula nagród ograniczona!

W promocji biorą udział dwa typy kont – osobiste (Konto Jakie Chcę) oraz firmowe (Konto Firmowe Godne Polecenia).

Nie warto zwlekać

Pośpiech jest jednak niezbędny i to z dwóch powodów. Po pierwsze, termin na otwarcie w promocji wybranego rachunku upływa już 30 listopada 2018 r. Po drugie, pula premii jest mocno ograniczona – bank przyzna maksymalnie 1000 voucherów 50-złotowych i tyle samo 100-złotowych.

Każdy uczestnik może otrzymać po jednym voucherze 50 zł i 100 zł (w sumie aż 150 zł do wykorzystania na Allegro). Wyjątek stanowią przedsiębiorcy, którzy mogą otworzyć oba rachunki (osobisty i firmowy) – dla nich możliwe jest zyskanie premii za każde z tych kont, a więc mogą oni podwoić swoją zdobycz i zgarnąć aż 300 zł do wydania na Allegro!

Warunki akcji są naprawdę proste, o czym za chwilę się przekonasz.

Jakie warunki uczestnictwa musisz spełniać?

Od uczestników promocji bank wymaga jedynie pełnoletniości, pełnej zdolności do czynności prawnych, a w przypadku otwierających konto firmowe – prowadzenia jednoosobowej i zarejestrowanej w CEIDG działalności gospodarczej.

Ponadto istotne jest, byś był nowym klientem banku, a konkretnie nie posiadał (i nie był współposiadaczem) rachunku prowadzonego w PLN w Santander Bank Polska na dzień 22 listopada 2018 r. Jeśli miałeś konto przed tą datą, możesz bez przeszkód ubiegać się o premię.

Jaką aktywnością musisz się wykazać?

Jeśli nie ma przeciwwskazań, byś wziął udział w promocji, spełnij następujące warunki otrzymania obu voucherów (50 zł + 100 zł).

Aby otrzymać voucher 50 zł, do 30 listopada 2018 r.:

  • złóż wniosek o Konto Jakie Chcę lub Konto Firmowe Godne Polecenia wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej;
  • w trakcie składania wniosku ;wyraź zgodę na kontakt telefoniczny w celach marketingowym oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną;
  • zawrzyj umowę, wybierając jedną z trzech opcji: przelew weryfikacyjny w wysokości 1 zł z innego banku, kurier lub rozmowa wideo z doradcą.

Aby otrzymać voucher o wartości 100 zł:

  • spełnij warunki opisane powyżej oraz
  • do 7 grudnia 2018 r. wykonaj transakcje kartą wydaną do konta lub Blikiem na łączną kwotę min. 150 zł.

O czym powinieneś pamiętać?

Pierwsza ważna uwaga dotyczy już samego procesu wnioskowania o konto. Pamiętaj, że wnioski złożone w inny sposób niż za pośrednictwem strony promocji nie zostaną uwzględnione w akcji. W przypadku wyboru opcji otwarcia konta przez przelew weryfikacyjny lub za pośrednictwem kuriera konieczne będzie dołączenie do wniosku zdjęcia dowodu osobistego.

Płatność, o której piszemy w kontekście vouchera o wartości 100 zł, może zostać dokonana zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i internetowym.

Wydanie voucherów

Vouchery otrzymają pierwsze osoby, które spełnią powyższe warunki, aż do wyczerpania wspomnianej wcześniej puli (o czym bank poinformuje na stronie promocji).

Bank przekaże oba vouchery najpóźniej 12 grudnia 2018 r. w formie SMS lub w wiadomości widocznej w serwisie bankowości elektronicznej. Z premii można skorzystać najpóźniej do końca 2019 roku.

Dla osób fizycznych wartość premii jest w całości zwolniona z opodatkowania. Z kolei w przypadku przedsiębiorców premia stanowi przychód z tytułu prowadzonej działalności, co oznacza, że muszą oni samodzielnie rozliczyć się z fiskusem.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Podstawowe rachunki osobiste i firmowe w Santander Bank Polska

Pora przyjrzeć się rachunkom, których posiadanie wiąże się z możliwością zgarnięcia premii.

Konto Jakie Chcę to podstawowy rachunek osobisty z oferty Santander Bank Polska. Jego prowadzenie jest bezwarunkowo bezpłatne – nie są wymagane żadne wpływy na konto. Ciekawą kwestią jest miesięczna opłata za kartę, którą możesz sobie po prostu wybrać. Do wyboru masz 3 zł sztywnej opłaty (opcja domyślna) lub 5 zł, której uniknięcie jest możliwe dzięki wykonaniu przy pomocy karty min. 5 transakcji w danym miesiącu. Darmowa jest wypłata z bankomatów Santandera, zaś za skorzystanie z innych maszyn bank pobierze prowizję w wysokości 5 zł.

Z kolei posiadacze konta, którzy nie ukończyli jeszcze 26. roku życia, mają nie tylko darmowe prowadzenie rachunku i korzystanie z karty, ale również wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju.

Co więcej, aktualnie z kontem związane są inne promocje, w których możesz zyskać np. do 200 zł za wpływ wynagrodzenia czy nawet 300 zł zwrotu w ciągu roku za rachunki.

Konto Firmowe Godne Polecenia to rachunek oferowany głównie przedsiębiorcom prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą. Pod warunkiem dokonania w danym miesiącu przelewu do ZUS-u w kwicie min. 200 zł unikną oni 25-złotowej opłaty za prowadzenie konta. Bank co miesiąc pobiera 7 zł za obsługę karty – chyba, że wydasz za jej pomocą min. 400 zł. Podobnie jak w przypadku konta osobistego, z kontem firmowym nie zapłacisz za wypłatę gotówki z bankomatów własnych Santandera. Korzystanie z obcych maszyn wiąże się jednak z prowizją w wysokości 3,5%, min. 5 zł. Posiadacze konta mogą dodatkowo otworzyć jeden bezpłatny rachunek walutowy w euro, dolarach amerykańskich lub funtach.

Zrób prezent sobie lub bliskim

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi sezon „prezentowych” zakupów. Jeśli oferta konta osobistego lub firmowego w Santander Bank Polska przypadła Ci do gustu, to możesz w łatwy sposób zapewnić sobie dodatkowe środki na sfinansowanie świątecznych planów zakupowych. 150 zł na Allegro (a tym bardziej 300 zł) to kwota, która z pewnością pozwoli na sprezentowanie sobie lub bliskim czegoś ciekawego.

Warunki promocji „Zgarnij prezent pod choinkę” są bardzo proste – wystarczy właściwie otworzyć wybrane konto i wykonać płatności kartą lub Blikiem na kwotę min. 150 zł. Jedyny mankament to ograniczona pula voucherów, która sprawia, że z udziałem w akcji zdecydowanie warto się pospieszyć.

Krystian

Autor tekstu o promocji