Wróć

HIT! Złap 200 zł z Kontem 360° w Banku Millennium

40 komentarzy / opinii
HIT! Złap 200 zł z Kontem 360° w Banku Millennium
Czas trwania
Cel (zysk) 200 zł w formie przelewu na konto.
Po drodze Dla zdobycia nagrody konieczne jest zalogowanie się do bankowości mobilnej oraz aktywność na koncie (wpływy i transakcje kartą).
Bank Millennium oferuje 200 zł dla tych, którzy założą Konto 360° (także w wersji Student) i wywiążą się z prostych do wykonania zadań. Są one jednakowe dla wszystkich uczestników promocji. To jedna z najlepszych promocji bankowych w ostatnim czasie.

Bank Millennium, który jest organizatorem tej promocji, nie zastawił na jej uczestników pułapek, nie stawia przed nimi wygórowanych wymagań. Nawet osoba rozpoczynająca swoją przygodę z korzystaniem z promocji bankowych nie napotka trudności, by zdobyć nagrodę.

Bank zaprasza nowych klientów

W promocji może wziąć udział osoba pełnoletnia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych.

Z udziału w promocji wykluczone są natomiast osoby, które:

  • na dzień 5 października 2018 r. posiadały produkt w Banku Millennium lub były współposiadaczami, pełnomocnikami, przedstawicielami ustawowymi, opiekunami lub kuratorami posiadacza rachunku w Banku Millennium;
  • na dzień rozpoczęcia promocji były zarejestrowane jako wnioskodawcy o jakikolwiek produkt banku i których wniosek jest procesowany w trakcie trwania promocji;
  • skorzystały wcześniej z innej oferty promującej Konto 360° lub Konto 360° Student.

200 zł w formie przelewu na konto

Nagroda jest jedna i dość konkretna. Wynosi bowiem 200 zł. Pieniądze trafią na Twój rachunek założony w tej promocji, o ile wywiążesz się z postawionych przed Tobą zadań. Od razu uspokajamy, że są mało skomplikowane. Oto one:

  1. ​Do promocji musisz przystąpić na specjalnej stronie internetowej i złożyć wniosek o otwarcie Konta 360° lub Konta 360° Student wraz z kartą debetową. Musisz to zrobić do 26 listopada 2018 r. Masz jednak dowolność, co do wyboru miejsca podpisania umowy i aktywacji konta. Możesz to zrobić, zamawiając wizytę kuriera, który dostarczy Ci umowę konta i kartę debetową, lub udając się do oddziału Banku Millennium. Doradca uruchomi Ci konto, a kartę debetową otrzymasz pocztą.
    • Otwierając konto, będziesz musiał wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych (sprowadza się to do wyrażenia zgody na przekazywanie przez bank i jego partnerów informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną). Swojej zgody nie możesz odwołać do 15 lutego 2019 r.
  2. 30 listopada 2018 r. to ostateczny termin podpisania umowy o konto. Przystępując do promocji krótko przed tą datą, wybierz raczej podpisanie dokumentów w oddziale. Wybór wizyty kuriera oznacza bowiem ryzyko, że możesz nie zdążyć podpisać umowy w określonym przez bank terminie.
  3. Do 5 grudnia 2018 r. musisz aktywować aplikację mobilną Banku Millennium.
  4. W grudniu 2018 r. i styczniu 2019 r. musisz dopilnować, by suma wpływów na Twoje konto wynosiła min. 1 000 zł w każdym z tych miesięcy (nie musi to być wynagrodzenia, spokojnie wystarczą wpływy z Twojego rachunku w innym banku) i nie zapomnieć o wykonaniu przynajmniej jednej płatności kartą debetową lub Blikiem.
  5. Do 15 lutego 2019 r., o ile wywiązałeś się z opisanych wyżej prostych warunków aktywności, na Twoje konto trafi nagroda, czyli 200 zł.

Uwaga: w związku z Waszymi pytaniami, sprawdziliśmy w banku, czy wpłata we wpłatomacie lub oddziale banku na własne konto spełni warunki wpływu. Okazuje się, że tak, taki sposób zasilenia konta jest traktowany jako wpływ zewnętrzny i spełnia warunki promocji. To bardzo dobra wiadomość dla osób, które w taki sposób chcą zasilać swój rachunek!

Garść przydatnych wskazówek

Poniższe informacje są niezwykle istotne dla bezstresowego przejścia przez tę promocję.

Po pierwsze, chcąc otrzymać nagrody, musisz założyć Konto 360° lub Konto 360° Student poprzez specjalną stronę promocji. Inne formy wnioskowania o rachunek nie dadzą Ci uprawnień do zdobycia bonusów.

Po drugie, pamiętaj o zaznaczeniu zgód marketingowych. Dla zupełnej pewności, że nie zostaniesz wykluczony z promocji, zaznacz wszystkie zgody. Tak, jak na załączonym poniżej obrazku:

Zgody marketingowe w promocji Złap 200 zł w Banku Millennium

Po otrzymaniu nagrody na konto możesz je odwołać i nawet zamknąć konto - oczywiście, jeśli uznasz, że nie warto go dalej posiadać.

Po trzecie, do obowiązkowych transakcji niezbędnych do zdobycia nagrody nie są zaliczane wypłata gotówki, przelew między własnymi rachunkami uczestnika promocji prowadzonymi w Banku Millennium. Oczywiście nie są też uwzględniane transakcje zwrócone.

Aha, jeszcze jedno. Nie martw się podatkiem dochodowym. Nagrody są z niego zwolnione.

Szczegółowe warunki promocji zawarte są w regulaminie.

Czy warto założyć Konto 360°?

Konto 360° należy do najlepszych rachunków na rynku. Jego główne cechy to bezpłatne prowadzenie, brak opłat za wydanie i obsługę karty płatniczej oraz za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie pod warunkiem zapewnienia comiesięcznych wpływów w wysokości min. 1 000 zł (nie musi to być wynagrodzenie, wystarczy po prostu przelew z innego banku) oraz wykonania przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej kartą lub Blikiem.

Gdybyś w którymś miesiącu nie wywiązał się z tego, bank pobierze z Twojego konta 8 zł za prowadzenie rachunku oraz 7 zł za obsługę karty. Zwróć jednak uwagę, że powyższe warunki są tożsame z warunkami zdobywania premii w promocji. Spełniając je możesz zatem upiec dwie pieczenie na jednym ogniu!

Jeśli jesteś osobą w wieku 18 - 26 lat masz przywilej otwarcia Konta 360° Student. Sam rachunek będziesz miał prowadzony za darmo, a opłaty za kartę (wynoszącej 4 zł) i wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą unikniesz, jeśli tylko wykonasz choć jedną transakcję kartą debetową lub Blikiem. W tym przypadku pamiętaj jednak, aby w grudniu i styczniu zapewnić wymagane wpływy, aby nie stracić prawa premii. W kolejnych miesiącach nie będziesz się musiał tymi wpływami przejmować.

Szczegółowy opis Konta 360° znajdziesz w naszej analizie.

Atrakcyjne dodatki

Dodajmy, że w Banku Millennium możesz także skorzystać z atrakcyjnych produktów oszczędnościowych oraz z programu poleceń.

2,7% na koncie oszczędnościowym oraz lokata na 2,5%

Oprocentowanie Konta Oszczędnościowego Profit wynosi 2,7% w skali roku i jest cyklicznie podwyższane dla nowych środków, do 200 000 zł. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Z kolei oprocentowanie Lokaty Mobilnej wynosi 2,25%, ale stosując tzw. „Rozszerzoną rzeczywistość” możesz je podnieść do 2,5%.

„Lubię to polecam”

Po założeniu rachunku, będąc już klientem Banku Millennium, możesz występować w roli polecającego i zdobywać dodatkowe bonusy.

Zarówno Ciebie, jak i osobę, która założy konto z Twojej rekomendacji, bank nagrodzi jedną z 5 nagród, każda o wartości 80-90 zł. Do Was będzie należał wybór, z czego chcecie skorzystać. Naprawdę, bank niczego nie narzuca, to klienci wybierają najatrakcyjniejszą dla siebie nagrodę.

Prawda, że łatwe?

To naprawdę nie jest trudne. Warunki otrzymania nagrody można spełnić w zupełnie naturalny sposób podczas codziennego korzystania z karty i konta. Tym łatwiejszy, że są one tożsame z wymaganiami niezbędnymi do tego, by konto było prowadzone bezpłatnie.

Pamiętaj też o możliwości polecania oferty banku w ramach programu „Lubię to polecam” i szansie na zdobycie kolejnych nagród.

Tak więc nie zwlekaj. Przemyśl szybko ofertę i podejmij działanie, by okazja nie przeszła Ci koło nosa.

Krystian

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(40)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
P
Pablo
Gość

Czy płatność kartą może być na revolut?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Pablo

Jak rozumiemy, chodzi o zasilenie konta Revolut kartą z Millenium.
Wg naszego rozeznania sprawa jest nieco ryzykowna. Może to zostać potraktowane jako transakcja nie będąca opłatą za towaru lub usługi, a tego typu transakcje nie spełniają warunków promocji.
Wyjścia są dwa - albo upewnić się w Banku Millennium, jak potraktują operację jaką masz na myśl (najlepiej wykładnię mieć na piśmie, np. w korespondencji mailowej), albo po prostu wykonać płatności w sklepie.

Odpowiedz

D
depos
Gość
@Pablo

Powiem Ci że zapłaciłem blikiem w sklepie internetowym i zatwierdziło jak e sklepie stacjonarnym ale Faktycznie revolut jest ryzykowny możesz sobie kupić 1 piwo za 2 zł i już :)

Odpowiedz

K
Kamil Chylinski
Gość

Jeżeli założyłem konto przez promocję na fast50club i zamknąłem przed wskazaną datą to łapię się do tego? Czy jest to traktowane jako oferta promująca?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Kamil Chylinski

Regulamin mówi o akcjach promocyjnych Konta 360, zatem możliwe, że będzie to tak traktowane.

Odpowiedz

E
eldon
Gość

Czy muszę koniecznie mieć zainstalowaną i uruchomioną aplikację banku millenium na tablecie lub telefonie i czy muszę z niej korzystać?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@eldon

Regulamin wymaga, aby aktywować aplikację - powinieneś ją zainstalować, a następnie przejść proces aktywacji (wpisać wymagane dane). Potem nie trzeba korzystać z aplikacji, jeśli jej nie potrzebujemy.

Odpowiedz

E
eldon
Gość
@najlepszekonto.pl

przed chwilą założyłem konto poprzez specjalną stronę promocji korzystając z Internetu w komputerze, to po co mi ta aplikacja? Płatności wykonuję kartą lub przez Net w kompie.

Odpowiedz

E
eldon
Gość
@najlepszekonto.pl

PS: dobra, zainstaluję i aktywuję aplikację, bo widać bez tego nie będzie premii :)

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@eldon

Niestety trzeba zainstalować tę aplikację - to nie my ustalamy regulaminy promocji. Zawsze można ją odinstalować po otrzymaniu premii :)

Odpowiedz

B
Bay Tagan
Gość

jesli zalozylem konto dla syna po 5 pazdziernika, ale 18 lat mu bedzie dopiero w styczniu czy bedzie nalezalo mu premia 200 zl?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Bay Tagan

Niestety nie - promocja przeznaczona jest tylko do osób pełnoletnich (w momencie złożenia wniosku).

Odpowiedz

B
Bay Tagan
Gość
@najlepszekonto.pl

Dziękuję za odpowiedź

ср, 7 ноя 2018 г., 13:55 Disqus [email protected]:

Odpowiedz

K
Kuba
Gość

Czy aplikację banku millenium można aktywować na tablecie bez karty sim?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Kuba

Sprawdziliśmy - tak, jest to możliwe :)

Odpowiedz

P
Pablo
Gość

5.11. rozpoczęła się promocja „Zyskaj podwójnie”.
możesz zdobyć 6 biletów do kina i premię 200 zł
Promocją objętych jest pierwszych 1000 kont otwartych w jej ramach.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Pablo

Dzięki za info. Zgodnie z sugestią promocję dziś opisaliśmy :)

Odpowiedz

P
Przemek
Gość
@najlepszekonto.pl

w jaki sposób zweryfikować czy pula 1000 kont została już wyczerpana?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Przemek

W tym banku do tej pory obowiązywała zasada: jeśli promocyjny wniosek jest aktywny = łapiesz się do promocji.

Odpowiedz

A
Ania
Gość

Czy konieczne jest zaznaczenie wszystkich zgód, jeśli chce się otrzymać premię 200zł?
Które z powyższych są konieczne do uzyskania premii?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Ania

Zgodnie z informacjami uzyskanymi z banku - należy zaznaczyć zgodę nr 2, 3 i 4 oraz potwierdzić zapoznanie z regulaminem promocji (zgoda nr 6).

Odpowiedz

P
Paulina
Gość
@najlepszekonto.pl

A co w przypadku gdy podczas składania wniosku tych zgód nie było, ale wyraziło się zgody tego samego dnia, ale w systemie bankowości internetowej banku?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Paulina

Zgodnie z regulaminem zgody należy zaznaczyć podczas składania wniosku, zatem bank może nie uznać innego sposobu wyrażenia tych zgód.

Odpowiedz

K
Krystian
Gość

cyt."skorzystały wcześniej z innej oferty promującej Konto 360° lub Konto 360° Student."
Czy ja dobrze rozumiem że jeśli posiadałem kiedyś rachunek 360 i był on objęty z tego co pamiętam jakąś promocją, natomiast został on zamknięty ponad rok temu to pomimo iż nie jestem już klientem banku nie kwalifikuje się do tej promocji? Czy bank po zamknięciu konta może przechowywać moje dane?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Krystian

Dokładnie tak, jeśli kiedyś korzystałeś z podobnej promocji, to do obecnej już się niestety nie kwalifikujesz. Co do tego, czy bank może przechowywać Twoje dane - zależy to w dużej mierze od tego, jakiej zgody na przetwarzanie swoich danych udzieliłeś/udzielisz bankowi.

Odpowiedz

M
Marek Tomaszewski
Gość

Czy posiadanie w banku millenium kredytu ratalnego uniemożliwia skorzystanie z promocji?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Marek Tomaszewski

Niestety tak. Jeśli posiadasz kredyt ratalny, skorzystanie z promocji nie będzie możliwe.

Odpowiedz

M
Magda
Gość

Niedawno byla podobna promocja "Zbliz sie do 200". Ona jest nadal aktualna? Bo dzisi mija ostatni dzien przyznawania pierwszej czesci premii

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Magda

Zgadza się - uczestnicy poprzedniej edycji promocji powinni dziś otrzymać pierwszą z premii. Tamta promocja nie jest już aktualna, tzn. nie można się do niej rejestrować, jednak zawsze można przystąpić do obecnej akcji "Złap 200 zł".

Aktualizacja 19.10: w wątku dotyczącym poprzedniej promocji pojawiły się informacje, że dziś (piątek) premia pojawiła się na koncie.

Odpowiedz

M
MST
Gość

Czy wpłaty gotówkowe na pewno spełniają tez warunek bezpłatności konta? W TOIOP jest mowa o wpływach zewnętrznych...

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@MST

Wpłaty gotówki spełnią warunek bezpłatności konta. Bank będzie je traktował jako zasilenie rachunku - informacja potwierdzona u konsultanta.

Odpowiedz

J
Janek
Gość

Wspomniany wpływ musi być jednorazowy czy można sobie przelewać tam i z powrotem 250 zł?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Janek

Zgodnie z regulaminem może to być suma wpływów na łączną kwotę min. 1000 zł.

Odpowiedz

P
Pytanie
Gość

Czy umowę mozna potwierdzić przelewem? Wiem, że kiedyś była taka opcja.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Pytanie

Niestety nie ;/ Umowę można zawrzeć w oddziale lub przez wizytę kuriera.

Odpowiedz

K
Katarzyna
Gość

Tak się składa, że otrzymuję wynagrodzenie w postaci gotówkowej i wygodniej by mi było zapewniać wpływy w postaci wpłat na rachunek. Czy takie wpłaty spełnią warunek promocji i bezpłatności konta? W jaki sposób najłatwiej będzie wpłacić pieniądze na konto, jakie są możliwości w Millennium i ile to kosztuje?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Katarzyna

Regulamin nie precyzuje, czy zasilenie konta może być w postaci gotówkowej - ustalimy tę informację i wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@najlepszekonto.pl

Jak udało nam się ustalić, wpłaty w oddziale banku i wpłatomacie również będą uznawane. Kolejna dobra wiadomość jest taka, że obie operacje są w ramach Konta 360 bezpłatne :)

Odpowiedz

N
Natalia S.
Gość

Czy mogę połączyć premię z programu poleceń z premią z założenia konta w tej promocji? Chodzi mi o perspektywę osoby poleconej.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Natalia S.

Niestety nie jest to możliwe. Możesz natomiast skorzystać z tej promocji, a następnie polecić rachunek innej osobie i zgarnąć dodatkowe bonusy :)

Odpowiedz