Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

Bonusy dla płacących Blikiem - 5 zł w Pizza Hut i 20% serwisie vod.pl

Bonusy dla płacących Blikiem - 5 zł w Pizza Hut i 20% serwisie vod.pl
Czas trwania
Cel (zysk) 5 zł zniżki przy następnym zamówieniu na pizzahut.pl.
Po drodze Warunkiem przyznania bonu rabatowego jest opłacenie zamówienia na pizzahut.pl Blikiem.
Wielokrotnie przekonywaliśmy, że korzystanie z Blika może przynosić wymierne korzyści. Oto kolejne dowody - w aktualnie trwających promocjach możesz otrzymać 5 zł na następne zamówienie w Pizza Hut oraz 20% rabatu przy wypożyczeniu filmu w serwisie vod.pl.

Blik bardzo szybko zyskał wielką popularność. Wynika to nie tylko z prostoty korzystania z tej formy płatności, czy też możliwości, jakie są z nią wiążą, ale i licznych akcji promocyjnych, które pojawiają się co pewien czas. 

5 zł na pizzę 

W akcji „Zgarnij rabat z Blikiem w Pizza Hut” mogą brać udział wszyscy użytkownicy portalu www.pizzahut.pl. Wystarczy, że do 21 lipca 2019 r. zapłacisz za kupione tam produkty Blikiem, a otrzymasz bon rabatowy o wartości 5 zł na następne zamówienie. Nie ma znaczenia, czy złożysz je na www.pizzahut.pl, czy w aplikacji mobilnej, ważne, by było ono w opcji na wynos. 

Bonus otrzymasz w wiadomości sms na numer telefonu podany w trakcie zamawiania. Przesłany kod rabatowy będzie ważny 14 dni. 

20% rabatu przy wypożyczeniu filmu 

„Z Blikiem zobaczysz więcej” to akcja dla wszystkich użytkowników portalu vod.pl, którzy w okresie promocji zamówią film w serwisie Premium i zapłacą za niego Blikiem. Przy wyborze tej metody płatności otrzymasz 20% rabatu. 

Teoretycznie akcja trwa do 16 sierpnia 2019 r., ale może się zakończyć wcześniej, bo jest prowadzona metodą „kto pierwszy, ten lepszy” i zostanie zakończona po wyczerpaniu puli zniżek wynoszącej 35 000 zł.

Szybka płatność, błyskawiczna nagroda 

Jak łatwo zauważyć, można skorzystać z obu akcji i cieszyć się z udziału w nich w jednym momencie – delektując się pyszną pizzą podczas oglądania zamówionego filmu. Smacznego i wielu wrażeń podczas seansu. 

Przy okazji przypominamy o loterii Blikomania, w której są do wygrania atrakcyjne nagrody oraz informujemy o akcji, w której otrzymasz 30% rabatu za płatność Blikiem za przejazd zamówiony w aplikacji i Taxi.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji