Wróć

300 zł do Biedronki i łatwiejsze warunki uniknięcia opłat za kartę kredytową Citi Simplicity w banku Citi Handlowy

2 komentarze / opinie
300 zł do Biedronki i łatwiejsze warunki uniknięcia opłat za kartę kredytową Citi Simplicity w banku Citi Handlowy
Czas trwania
Cel (zysk) E-bon o wartości 300 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka.
Uczestnik Nowy klient, czyli osoba, która nie posiadała głównej karty kredytowej w Citibanku po 1 stycznia 2019 r.
Po drodze Do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o "kredytówkę" należy wydać nią min. 1000 zł.
Ponownie można zgarnąć bon do Biedronki o wartości 300 zł za sięgnięcie po kartę kredytową Citi Simplicity w Citibanku. Wystarczy podpisać umowę, choć raz zalogować się do bankowości mobilnej i wydać "plastikiem" w ciągu 3 miesięcy min. 1000 zł. Dodatkowo bank oferuje łatwiejsze warunki zwolnienia z opłat za tę popularną "kredytówkę" przez rok.

Bank Citi Handlowy bardzo aktywnie promuje swoje karty kredytowe, oferując atrakcyjne nagrody. W przypadku karty Citi Simplicity, która jest bezpłatna po wydaniu nią w miesiącu min. 1000 zł, od pewnego czasu bank dorzuca także łatwiejsze warunki zwolnienia z opłaty. W odnowionej promocji Citi oferuje 300 zł do Biedronki za wyrobienie wspomnianej "kredytówki" i spełnienie dwóch prostych zadań – zalogowanie się do bankowości mobilnej oraz wydanie kartą przynajmniej tysiąca złotych.

Obecna edycja promocji „Zostań posiadaczem karty kredytowej Citi Simplicity, zyskaj zwrot opłaty rocznej na korzystnych warunkach i otrzymaj voucher do Biedronki” trwa do 14 stycznia 2022 r.

Kto może przystąpić do promocji?

Tradycyjnie już z ofert specjalnych Citi Handlowego nie mogą skorzystać nierezydenci oraz obywatele Stanów Zjednoczonych (lub rezydenci podatkowi USA).

Podobnie jak w poprzednich akcjach, również i w tej wykluczony jest udział osób, które od 1 stycznia 2019 r. posiadały lub posiadają główną kartę kredytową Citibanku. Jeżeli jednak przed wspomnianą datą zrezygnowałeś z „kredytówki” Citi lub do tej pory jej nie posiadasz, to oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, abyś przystąpił do tej promocji i sięgnął po 300 zł do wykorzystania w Biedronce.

Uzyskanie karty kredytowej nie jest tak proste jak otrzymanie „zwykłej” debetówki; wiąże się ze spełnieniem pewnych warunków, które mają uchronić bank przed niewypłacalnymi klientami. Citi Handlowy przyznaje kartę kredytową osobom pełnoletnim, zarabiającym min. 1200 zł netto i zatrudnionym w swoim obecnym miejscu pracy przez co najmniej 3 miesiące.

Dla przedsiębiorców kryteria są ostrzejsze: wymagany dochód musi wynosić min. 2500 zł netto miesięcznie, zaś firma funkcjonować przynajmniej od dwóch lat.

Przy wnioskowaniu o „kredytówkę” bank poprosi Cię o doręczenie dokumentów potwierdzających Twoje dochody (lista akceptowanych dokumentów znajduje się w regulaminie akcji na stronach 1 i 2). Pamiętaj, że Citibank przyzna Ci kartę tylko wtedy, gdy pozytywnie oceni Twoją zdolność kredytową.

Trzy proste kroki i 300 zł będzie Twoje

Wiesz już, czy spełniasz wymogi banku co do przyznania Ci karty Citi Simplicity, spójrzmy więc na warunki otrzymania 300-złotowej premii:

Start
 • Krok 1

  Do 14 stycznia 2022 r. wypełnij wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity na stronie promocji.

 • Krok 2

  Zawrzyj umowę z bankiem, a następnie aktywuj kartę w aplikacji mobilnej Citi Mobile.

 • Krok 3

  W ciągu 10 dni roboczych od daty złożenia wniosku dostarcz do banku dokumenty poświadczające Twoje dochody. Informacje o tym, co jest wymagane zależnie od źródła Twojego wynagrodzenia, znajdziesz w regulaminie.

 • Krok 4

  Do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę przynajmniej raz zaloguj się do aplikacji mobilnej Citi Mobile.

 • Krok 5

  Najpóźniej do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonaj nią transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1000 zł.

 • Informacja

  Wiadomość o przyznaniu nagrody otrzymasz poprzez serwis Citibank Online najpóźniej do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś warunki akcji.

 • Premia

  Bon do Biedronki o wartości 300 zł, w postaci e-kodu, otrzymasz poprzez bankowość internetową w ciągu 60 dni od daty przesłania informacji o przyznaniu Ci nagrody.

 • Krok 6

  Przez 12 kolejnych okresów rozliczeniowych, począwszy od drugiego z nich (następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę), dokonaj "kredytówką" lub nośnikiem zbliżeniowym transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min 300 zł.

 • Premia

  Jeśli zrealizujesz powyższy warunek, bank zwolni Cię z opłat miesięcznych za wydanie i korzystanie z karty (każda z nich wynosi 12 zł), które standardowo anulowane są w przypadku wydania kartą min. 1000 zł.

Mission complete!

Jak widzisz, bank podchodzi do spełnienia warunków promocji całkiem elastycznie; możesz zdecydować się na jednorazowe, duże zakupy (za 1000 zł) lub mniejsze płatności rozłożone na 3 miesiące. Jeżeli umowę o kartę podpiszesz we wrześniu, to na zrealizowanie wydatków masz czas do końca grudnia 2021 r.

Pamiętaj, że w tej akcji brane są pod uwagę wyłącznie transakcje bezgotówkowe wykonane kartą. Nie mogą one zostać ani zwrócone (na kartę Simplicity), ani zaliczać się do kategorii tzw. transakcji szczególnych (tj. powiązanych z hazardem, przelewem z rachunku karty, zasileniem Revoluta itp.).

Brak spełnienia warunków aktywności zwalniających z opłat za kartę w jednym z miesięcy nie pozbawi Cię prawa do tego bonusu w kolejnych okresach. Przypominamy, że tę nagrodę możesz otrzymać tylko w 12 okresach rozliczeniowych po podpisaniu umowy o kartę.

Warunkiem przekazania 300-złotowej nagrody jest posiadanie wciąż aktywnej karty kredytowej.

Jak użyć e-kodu do Biedronki?

Nagrodą w tej akcji jest bon do Biedronki w postaci kodu elektronicznego, który znajdziesz w serwisie Citibank Online. Kod powinieneś pokazać sprzedawcy po zeskanowaniu ostatniego produktu, przed opłaceniem zakupów.

Kod ważny jest przez 6 miesięcy od momentu jego przekazania. Może być on wykorzystywany wielokrotnie, aż do wyczerpania limitu 300 zł brutto (nie ma natomiast możliwości wydania reszty w gotówce).

Każdy uczestnik akcji może otrzymać tylko jedną nagrodę. Jest ona zwolniona z opodatkowania, tak więc nie musisz się martwić rozliczeniami z fiskusem.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Karta kredytowa Citi Simplicity daje dostęp do wielu bonusów, ale trzeba pamiętać o związanych z nią opłatach:

Karta
0 zł / 12 zł
Opłata za kartę

0 zł / 12 zł


opłaty unikniesz, jeśli w danym cyklu rozliczeniowym wykonasz transakcje bezgotówkowe na min. 1000 zł (opłata zwracana jest w kolejnym cyklu)

w przypadku wybranych promocji karty poza podstawową premią bank oferuje bezwarunkowe zwolnienie z opłaty lub stosuje łatwiejsze warunki jej uniknięcia przez określony czas

Bankomaty
10%, min. 20 zł
Bankomaty 10%, min. 20 zł

10%, min. 20 zł

Oprocentowanie
18,5%
Okres bezodsetkowy
56 dni
Unikalne cechy: kartę można powiązać z usługą Blik.
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja 4.5/ 5

Informacje ogólne

 • Polecana dla
  • aktywnego użytkownika
  • łowcy promocji
 • Operator karty

  Mastercard

 • Rodzaj karty

  zwykła

 • Okres ważności

  3 lata

 • Minimalny dochód

  1200 zł

Opłaty

 • Wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za kartę

  0 zł / 12 zł

 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  opłaty unikniesz, jeśli w danym cyklu rozliczeniowym wykonasz transakcje bezgotówkowe na min. 1000 zł (opłata zwracana jest w kolejnym cyklu)

  w przypadku wybranych promocji karty poza podstawową premią bank oferuje bezwarunkowe zwolnienie z opłaty lub stosuje łatwiejsze warunki jej uniknięcia przez określony czas

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  10%, min. 20 zł

 • Wypłata z bankomatów za granicą

  10%, min. 20 zł

 • Płatność kartą za granicą

  6,8%

 • Opłata za kartę dodatkową

  0 zł / 6 zł

  opłaty unikniesz, jeśli w danym cyklu rozliczeniowym wykonasz transakcje bezgotówkowe na min. 1000 zł (opłata zwracana jest w kolejnym cyklu)

Zadłużenie

 • Oprocentowanie

  18,5%

 • Okres bezodsetkowy

  56 dni

 • Maks. limit kredytowy

  ustalany indywidualnie

 • Wysokość spłaty minimalnej

  min. 30 zł, wysokość ustalana na koniec cyklu rozliczeniowego

 • Przekroczenie limitu karty

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne
  Blik: płatności kodem Blik generowanym w aplikacji banku, wypłaty z bankomatów kodem Blik (dostępność innych funkcji może się różnić w zależności od banku).
  Google Pay: płatności zbliżeniowe telefonem dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.
  Apple Pay: płatności dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS (Apple) i kart Mastercard.

Zalety

 • możliwość korzystania z rabatów i promocji specjalnych
 • łatwiejsze warunki uniknięcia opłat w ramach promocji

Wady

 • wysoki próg wydatków zwalniający z opłaty miesięcznej
 • wysoka prowizja za przewalutowanie transakcji w obcych walutach
 • Atrakcyjność opłat
  4/ 5
 • Możliwości i korzyści
  4/ 5
 • Promocje i bonusy
  5/ 5

Zaletą najnowszej propozycji Citibanku jest znaczące złagodzenie na rok warunków wymaganej aktywności, by karta była bezpłatna.

Należy jednak pamiętać, że karta kredytowa jest bardziej skomplikowanym produktem niż karta debetowa. W naszym poradniku znajdziesz konkretne wskazówki, jak ustrzec się przed niechcianymi kosztami i rozsądnie korzystać z „kredytówki”.

Dodatkowe bonusy

Nie tylko sięgnięcie po kartę kredytową może Ci przynieść premię. Bank często nagradza też za założenie rachunku osobistego, polecanie znajomym jego produktów oraz organizuje promocje dla swoich klientów. Spójrz, co aktualnie jest do zdobycia.

Szczególną uwagę zwracamy Ci na promocję z punktami w programie Bezcenne Chwile. Za wydanie 200 zł możesz otrzymać równowartość 100 zł.

Bon na 300 zł na zakupy w Biedronce

Citi Handlowy lubi hojnie nagradzać swoich nowych klientów. Voucher o wartości 300 zł na zakupy w Biedronce to jedna z najatrakcyjniejszych nagród za sięgnięcie po kartę kredytową. Warunki jej zdobycia nie są wcale wygórowane – jedno logowanie do bankowości mobilnej i wydanie kartą 1000 zł w ciągu 3 miesięcy. Naszym zdaniem są one możliwe do zrealizowania przez każdego.

Trzeba też pamiętać o dodatkowym bonusie w postaci znacznego złagodzenia przez rok warunków uniknięcia opłat związanych z kartą Citi Simplicity. A co potem? Decyzja należy do Ciebie - możesz dalej korzystać z Citi Simplicity, realizując wymagania banku lub zrezygnować ze wspomnianej "kredytówki" i rozejrzeć się za inną, korzystając z rankingu kart kredytowych, w którym znajdziesz też informacje o aktualnych promocjach dotyczących poszczególnych kart.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
J
Jakub
Gość

Czy dobrze rozumiem, że po odebraniu "Nagrody1" mogę zamknąć rachunek?


Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Jakub

Jeśli nie chcesz korzystać z preferencyjnych opłat, to tak, po odebraniu bonu do Biedronki możesz zamknąć kartę.

Odpowiedz