Wróć

Ponownie 400 zł do Biedronki i łatwiejsze warunki zwolnienia z opłat za kartę kredytową Citi Simplicity w Citi Handlowym

3 komentarze / opinie
Ponownie 400 zł do Biedronki i łatwiejsze warunki zwolnienia z opłat za kartę kredytową Citi Simplicity w Citi Handlowym
Czas trwania
Cel (zysk) Bon o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka.
Uczestnik Osoba, która nie posiadała głównej karty kredytowej w Citi Handlowym po 1 stycznia 2020 r.
Po drodze Do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o "kredytówkę" należy wydać nią min. 1000 zł.
Citi Handlowy powraca do popularnej akcji z bonami do Biedronki i kolejny raz oferuje 400 zł premii! Za wyrobienie karty Citi Simplicity otrzymasz też dodatkowy gratis - łatwiejsze warunki zwolnienia z opłaty miesięcznej (obowiązujące przez rok).

Citi Handlowy aktywnie promuje kartę Citi Simplicity. Vouchery na kilkaset złotych do różnych sklepów, które możesz zdobyć w promocjach tej „kredytówki”, nie należą wcale do rzadkości. Teraz Citi oferuje 400 zł do wydania w sklepach sieci Biedronka, a do tego dorzuca znacznie łatwiejszą niż w przypadku standardowej oferty możliwość uniknięcia opłaty za kartę przez 12 kolejnych miesięcy.

Kto może przystąpić do promocji?

Z oferty Citi Handlowego nie mogą skorzystać nierezydenci oraz obywatele Stanów Zjednoczonych (lub rezydenci podatkowi USA).

Wykluczony jest udział w promocji osób, które od 1 stycznia 2020 r. posiadały lub posiadają główną kartę kredytową Citibanku. Jeżeli jednak przed tym terminem zrezygnowałeś z „kredytówki” Citi lub do tej pory jej nie posiadałeś, to oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zarejestrował się w tej promocji i sięgnął po premię.

Promocja „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, zyskaj zwrot opłaty rocznej i voucher do Biedronki o wartości 400 PLN - edycja 2” trwa do 16 sierpnia 2022 r.

Kto może otrzymać kartę kredytową?

Citi Handlowy przyznaje kartę kredytową osobom pełnoletnim, zarabiającym min. 1200 zł netto i zatrudnionym w swoim obecnym miejscu pracy przez co najmniej 3 miesiące. Dla przedsiębiorców kryteria są ostrzejsze: wymagany minimalny dochód musi zaczynać się od 2500 zł netto miesięcznie, zaś firma funkcjonować przynajmniej od dwóch lat.

Przy wnioskowaniu o „kredytówkę” bank poprosi Cię o doręczenie dokumentów potwierdzających Twoje dochody. Pamiętaj, że przyzna Ci kartę tylko wtedy, gdy pozytywnie oceni Twoją zdolność kredytową.

Prosta droga do 400 zł

Oto warunki otrzymania 400-złotowej premii:

Start
 • Krok 1

  Do 16 sierpnia 2022 r. wypełnij formularz kontaktowy na stronie banku i oczekuj na telefon w sprawie wniosku.

 • Krok 2

  W ciągu 10 dni roboczych od dnia złożenia wniosku dostarcz bankowi dokument potwierdzający Twoje dochody.

 • Krok 3

  Po otrzymaniu karty dokonaj jej aktywacji w bankowości elektronicznej.

 • Krok 4

  Do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę przynajmniej raz zaloguj się do bankowości internetowej Citibank Online lub mobilnej Citi Mobile.

 • Krok 5

  Najpóźniej do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonaj nią transakcje na łączną kwotę min. 1000 zł.

 • Informacja

  Wiadomość o przyznaniu nagrody otrzymasz poprzez serwis Citibank Online najpóźniej do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś warunki akcji.

 • Premia

  Bon do Biedronki o wartości 400 zł przesłany zostanie w postaci e-kodu poprzez bankowość internetową w ciągu 60 dni od otrzymania przez Ciebie informacji o przyznaniu nagrody.

Mission complete!

Bank podchodzi do spełnienia warunków transakcyjności dość elastycznie. Możesz zdecydować się na jednorazowe, duże zakupy (za 1000 zł) lub mniejsze płatności rozłożone na 3 miesiące. Jeżeli umowę o kartę podpiszesz w kwietniu, to na wykonanie płatności masz czas do końca lipca 2022 r.

Pamiętaj, że w tej akcji brane są pod uwagę wyłącznie transakcje bezgotówkowe wykonane kartą. Nie mogą one zostać ani zwrócone (na kartę Simplicity), ani zaliczać się do kategorii tzw. transakcji szczególnych (tj. powiązanych z hazardem, przelewem z rachunku karty, zasileniem Revoluta itp.).

Warunkiem przekazania premii jest posiadanie wciąż aktywnej karty kredytowej.

Jak użyć e-kodu do Biedronki?

Nagrodą w tej akcji jest bon do Biedronki w postaci kodu elektronicznego, który znajdziesz w serwisie Citibank Online. Kod powinieneś pokazać sprzedawcy po zeskanowaniu ostatniego produktu, przed opłaceniem zakupów.

Kod ważny jest przez 6 miesięcy od momentu jego przekazania. Może być on wykorzystywany wielokrotnie, aż do wyczerpania limitu 400 zł brutto (nie ma natomiast możliwości wydania reszty w gotówce).

Każdy uczestnik akcji może otrzymać tylko jedną nagrodę. Jest ona zwolniona z opodatkowania, tak więc nie musisz się martwić rozliczeniami z fiskusem.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Karta kredytowa Citi Simplicity to jedna z najpopularniejszych tego typu ofert na rynku:

Karta
0 zł / 12 zł
Opłata za kartę

0 zł / 12 zł


opłaty unikniesz, jeśli w danym cyklu rozliczeniowym wykonasz transakcje bezgotówkowe na min. 1000 zł (opłata zwracana jest w kolejnym cyklu)

w przypadku wybranych promocji karty poza podstawową premią bank oferuje bezwarunkowe zwolnienie z opłaty lub stosuje łatwiejsze warunki jej uniknięcia przez określony czas

Bankomaty
10%, min. 20 zł
Bankomaty 10%, min. 20 zł

10%, min. 20 zł

Oprocentowanie
18,5%
Okres bezodsetkowy
56 dni
Unikalne cechy: kartę można powiązać z usługą Blik.
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja 4.5/ 5

Informacje ogólne

 • Polecana dla
  • aktywnego użytkownika
  • łowcy promocji
 • Operator karty

  Mastercard

 • Rodzaj karty

  zwykła

 • Okres ważności

  3 lata

 • Minimalny dochód

  1200 zł

Opłaty

 • Wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za kartę

  0 zł / 12 zł

 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  opłaty unikniesz, jeśli w danym cyklu rozliczeniowym wykonasz transakcje bezgotówkowe na min. 1000 zł (opłata zwracana jest w kolejnym cyklu)

  w przypadku wybranych promocji karty poza podstawową premią bank oferuje bezwarunkowe zwolnienie z opłaty lub stosuje łatwiejsze warunki jej uniknięcia przez określony czas

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  10%, min. 20 zł

 • Wypłata z bankomatów za granicą

  10%, min. 20 zł

 • Płatność kartą za granicą

  6,8%

 • Opłata za kartę dodatkową

  0 zł / 6 zł

  opłaty unikniesz, jeśli w danym cyklu rozliczeniowym wykonasz transakcje bezgotówkowe na min. 1000 zł (opłata zwracana jest w kolejnym cyklu)

Zadłużenie

 • Oprocentowanie

  18,5%

 • Okres bezodsetkowy

  56 dni

 • Maks. limit kredytowy

  ustalany indywidualnie

 • Wysokość spłaty minimalnej

  min. 30 zł, wysokość ustalana na koniec cyklu rozliczeniowego

 • Przekroczenie limitu karty

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne
  Blik: płatności kodem Blik generowanym w aplikacji banku, wypłaty z bankomatów kodem Blik (dostępność innych funkcji może się różnić w zależności od banku).
  Google Pay: płatności zbliżeniowe telefonem dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.
  Apple Pay: płatności dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS (Apple) i kart Mastercard.

Zalety

 • możliwość korzystania z rabatów i promocji specjalnych
 • łatwiejsze warunki uniknięcia opłat w ramach promocji

Wady

 • wysoki próg wydatków zwalniający z opłaty miesięcznej
 • wysoka prowizja za przewalutowanie transakcji w obcych walutach
 • Atrakcyjność opłat
  4/ 5
 • Możliwości i korzyści
  4/ 5
 • Promocje i bonusy
  5/ 5

Biorąc udział w tej promocji, zapewniasz sobie łatwiejsze warunki uniknięcia miesięcznej opłaty w wysokości 12 zł za korzystanie z karty. Wystarczy, że w każdym z 12 kolejnych miesięcy wykonasz nią transakcje na łączną kwotę min. 300 zł. Takie warunki obowiązują przez rok, licząc od drugiego okresu rozliczeniowego po podpisaniu umowy.

Należy pamiętać, że karta kredytowa jest bardziej skomplikowanym produktem niż debetowa. W naszym poradniku znajdziesz konkretne wskazówki, jak ustrzec się przed niechcianymi kosztami i rozsądnie korzystać z „kredytówki”.

Pozostałe promocje Citibanku

Bank promuje też inne produkty – poszerzenie zakresu współpracy z Citi Handlowym może Ci przynieść kolejne bonusy:

Bon na 400 zł, czyli jak zrobić darmowe zakupy w Biedronce

Citi Handlowy rozpieszcza swoich nowych klientów promocjami związanymi z kartą kredytową Citi Simplicity. Teraz do tego "zacnego grona" atrakcyjnych okazji dołączyła promocja, w której możesz zdobyć 400-złotowy bon, tym razem do Biedronki.

Jeśli zwykle i tak płacisz kartą, to wydanie średnio 300-400 zł w miesiącu nie powinno nastręczyć Ci trudności. Podobnie, gdy szykujesz się na większy wydatek, np. nową pralkę czy lodówkę. W takich przypadkach spełnienie warunków akcji będzie tak naprawdę bardzo proste, a Ty zasilisz swój budżet niebagatelną premią od Citi Handlowego.

Beata Szymańska

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(3)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
B
Barry
Gość

Czy podczas płacenia mozna połączyć kilka kodów do Biedry?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Analityk produktów finansowych
@Barry

Można. Osobiście wpisuję kody płacąc w kasie samoobsługowej i nigdy nie było problemów z naliczeniem 2 czy 3 bonów.

Odpowiedz

K
Kamil
Gość
@Michał Radzimiński

Potwierdzam. Za to jak raz trafiłem do kasjerki, to twierdziła, że po wykorzystaniu bonu nie widzi opcji dalszej płatności bonem, musiałem dopłacić brakującą kwotę kartą.

Odpowiedz