Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Aż 400 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole.

50 zł do Biedronki za podniesienie limitu karty kredytowej w Credit Agricole

6 komentarzy / opinii
50 zł do Biedronki za podniesienie limitu karty kredytowej w Credit Agricole
Czas trwania
Cel (zysk) 50 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka.
Uczestnik Posiadacz jednej z kart kredytowych objętych promocją.
Po drodze Warunkiem zdobycia bonusu jest podniesienie limitu karty kredytowej o min. 2000 zł i wykonanie min. 1 transakcji bezgotówkowej.
Bank Credit Agricole uważa, że jesienią warto zrobić większe zapasy, również na karcie kredytowej. W związku z tym proponuje posiadaczom swoich „kredytówek” podniesienie ich limitu. Za taki ruch oferuje 50 zł do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka.

Każdy pretekst jest dobry, by rozdawać nagrody. Cieszą nas więc promocje zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów, zwłaszcza, gdy warunki uzyskania premii nie są skomplikowane, a bonusy atrakcyjne. Najnowsza propozycja banku Credit Agricole spełnia oba te wymagania.

Warunki uczestnictwa

Akcja „Zrób zapasy – podnieś limit” trwa do 17 grudnia 2021 r. Możesz w niej wziąć udział, jeśli jesteś posiadaczem karty kredytowej banku Credit Agricole, której oprocentowanie jest liczone w oparciu o stopę referencyjną lub najpóźniej w dniu przystąpienia do promocji podpiszesz aneks do umowy, który zmieni sposób liczenia oprocentowania na aktualnie obowiązujący, oparty o stopę referencyjną. W związku z tym do promocji możesz przystąpić tylko w placówce Credit Agricole lub dzwoniąc na CA24 infolinię.

Jest jeszcze jeden warunek – musisz posiadać jedną z poniższych „kredytówek”:

 • Visa Silver/Gold
 • Mastercard Silver/Gold
 • Visa Standard (także wcześniejsza wersja Carrefour)
 • Mastercard Standard
 • Visa DOM
 • Mastercard Silver (dawniej Decathlon Mastercard)

Czas trwania akcji jest na tyle długi, że można pomyśleć o sięgnięciu po kartę kredytową z oferty Credit Agricole, by zgarnąć premię „na start”, a potem przystąpić do opisywanej promocji.

Dwa ruchy i 50 zł do Biedronki będzie Twoje

Zadanie, które Credit Agricole postawił przed Tobą do realizacji, jest banalnie proste. Zresztą, przekonaj się sam:

Start
 • Krok 1

  Do 17 grudnia 2021 r. podnieś limit swojej karty kredytowej o min. 2000 zł i podpisz niezbędny aneks do umowy o kartę.

 • Informacja

  Pamiętaj, że

  • podniesienie limitu będzie się wiązało ze zbadaniem przez bank Twojej zdolności i wiarygodności kredytowej;
  • musisz mieć wyrażoną zgodę na marketing drogą elektroniczną;
  • nie możesz mieć zaległości w spłacie karty.
 • Krok 2

  W ciągu 30 dni od podniesienia limitu, ale nie później niż 17 grudnia 2021 r., zapłać „kredytówką” za zakupy; kwota nie ma znaczenia.

 • Krok 3

  Najpóźniej do 31 grudnia 2021 r. wypełnij formularz kontaktowy otrzymany od banku po dokonaniu płatności. Link do niego Credit Agricole prześle Ci w wiadomości push widocznej na ekranie urządzenia oraz w bankowości elektronicznej, ewentualnie w formie sms-a.

 • Premia

  E-kod o wartości 50 zł do wykorzystania na zakupy w Biedronce otrzymasz sms-em na podany bankowi numer telefonu w ciągu 30 dni od zakończenia promocji. W wiadomości znajdziesz informację nt. daty jego ważności.

Mission complete!

Dodatkowe informacje

Do dnia otrzymania e-kodu nie możesz wypowiedzieć umowy o kartę kredytową, obniżyć jej nowego limitu ani wycofać udzielonych bankowi zgód marketingowych.

Zwracamy uwagę, że w regulaminie promocji jest zastrzeżenie dotyczące transakcji bezgotówkowych. Nie mogą to być płatności związane z grami hazardowymi, przekazami pieniężnymi, wykonane u brokerów ubezpieczeniowych a także przelewy oraz doładowania wszelkich portfeli elektronicznych przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, np. Revolut, SkyCash czy PayPal.

Z otrzymanego e-kodu możesz korzystać wielokrotnie aż do wydania wszystkich środków. Wystarczy, że podasz kasjerowi ciąg znaków otrzymany z banku.

Co prawda bonus podlega opodatkowaniu zryczałtowanym podatkiem dochodowym, lecz nie musisz się tym przejmować, gdyż bank pokryje go z własnych środków i dopełni niezbędnych formalności.

Dają, można wziąć

Wymóg regulaminu tej promocji, by podnieść limit karty kredytowej o min. 2000 zł, nie powinien być trudny do realizacji (w podobnej akcji zorganizowanej przed kilkoma miesiącami przez Citibank konieczne było podniesienie limitu aż o 5000 zł). Nie ma przeszkód, byś po odebraniu bonu powrócił do starego limitu. Taki ruch będzie wskazany, jeśli masz trudności z zapanowaniem nad swoimi wydatkami lub planujesz w niedalekiej przyszłości wziąć kredyt lub pożyczkę, gdyż limity kart kredytowych są uwzględniane przy badaniu zdolności kredytowej.

Krótko mówiąc – skoro bank proponuje nagrodę, to warto po nią sięgnąć. Tylko z głową, rozsądnie, nie zapominając, że każde zadłużenie trzeba spłacić i to najlepiej terminowo.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(6)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
J
jus001
Gość

Ktoś wie, jak się wykorzystuje te kody do Biedronki?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@jus001

Jeśli płacisz w zwykłej kasie, przed rozpoczęciem kasowania zakupów powinieneś poinformować kasjera, że chcesz zapłacić bonem. W kasie samoobsługowej w opcjach płatności także można wybrać bon/kupon.

Odpowiedz

O
Ostrożna_Wroc
Gość

W regulaminie widzę, że w tym formularzu po transakcji będą wymagali podali personaliów i numeru Pesel. Trochę to dla mnie dziwne, bo przecież bank będzie wiedział z kim ma do czynienia, po co mu więc po raz kolejny te dane?

Odpowiedz

F
Felix
Gość
@Ostrożna_Wroc

To pewnie taki haczyk, żeby mniej osób dostało bon ? Albo sposób na to, by oddzielić uczestników promocji od tych klientów, którzy podnieśli limit, ale nie biorą w niej udziału.

Odpowiedz

T
Tobiasz
Gość

Czy moge wyrobić kartę kredytową CreditAgricole w promocji 300 zł a potem zwiększyć limit i otrzymać jeszcze 50 zł?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Tobiasz

Tak, możesz :)

Odpowiedz