Wróć

HIT: 200 zł w gotówce od Banku Millennium za założenie Konta 360° i spełnienie trzech warunków

Publikacja:
HIT: 200 zł w gotówce od Banku Millennium za założenie Konta 360° i spełnienie trzech warunków
Czas trwania
Cel (zysk) 200 zł w gotówce na konto.
Po drodze Warunkiem otrzymania premii jest aktywowanie aplikacji mobilnej Banku Millennium oraz zapewnienie w trzech kolejnych miesiącach wpływu na konto w wysokości łącznej min. 1 000 zł oraz wykonanie min. 1 transakcji kartą lub Blikiem.
Bank Millennium jest konsekwentny w promowaniu swojego sztandarowego rachunku. Po raz kolejny zachęca do otwarcia Konta 360° lub Konta 360° Student wraz z kartą debetową i ponownie oferuje za tę decyzję 200 zł w gotówce. Kto dotąd nie skorzystał, ma kolejną okazję. Kto wie, może to już ostatnia taka atrakcyjna promocja.

Zasady są niezmiennie bardzo proste – wystarczy niewielka aktywność w korzystaniu z rachunku. Na złożenie wniosku o konto i kartę debetową masz czas do 27 marca 2019 r. Umowę musisz podpisać do 31 marca 2019 r.

Czy możesz skorzystać z promocji?

Jak to przy promocjach bywa, tak i w tej akcji specjalnej mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie posiadające pełną zdolność do czynności prawnych. Ważne, byś w dniu jej rozpoczęcia – czyli 12 lutego 2019 r. – nie posiadał w Banku Millennium jakiegokolwiek produktu ani nie był stroną jakiejkolwiek umowy zawartej z tym bankiem.

W promocji „Zyskaj 200 zł” nie mogą wziąć też udziału osoby, które są uprawnione do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku Millennium, np. jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku. Z udziału w tej akcji wyklucza też posiadanie karty przedpłaconej pre-paid lub dodatkowej karty kredytowej, poręczenie w Banku Millennium kredytu lub posiadanie jednostki uczestnictwa Millennium TFI.

Konsekwentnie w regulaminie także tej edycji pojawił się zapis, że o 200 zł w gotówce nie mogą się ubiegać ci, którzy już kiedyś brali udział w akcji promocyjnej i otworzyli w jej ramach Konto 360° lub Konto 360° Student.

Krok 1: złóż wniosek i podpisz umowę

Skoro ustaliliśmy, kto może ubiegać się o 200 zł, to przedstawmy formalności, które są niezbędne, by rozpocząć drogę po nagrodę:

  1. Do 27 marca 2019 r. złóż wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student wraz z kartą debetową na stronie promocji i zaakceptuj jej regulamin.
    Na tym etapie musisz wyrazić zgody na przetwarzanie przez Bank Millennium podmioty powiązane Twoich danych osobowych dla celów marketingowych, w tym na kontaktowanie się z Tobą poprzez środki porozumiewania się na odległość.
  2. Najpóźniej 31 marca podpisz umowę o wymienione wyżej produkty banku. Podczas składania wniosku zostaniesz zapytany, czy chcesz to zrobić podczas wizyty kuriera czy udając się do placówki banku.

Krok 2: spełnij trzy łatwe warunki

Po dopełnieniu formalności pozostało Ci już tylko wypełnienie „obowiązków” zapisanych w regulaminie tej akcji. Są one banalnie proste:

  • do 31 marca 2019 r. aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium;
  • w każdym z trzech kolejnych miesięcy (kwiecień, maj, czerwiec):
    • zapewnij wpływ na swoje konto w łącznej wysokości min. 1 000 zł ORAZ
    • wykonaj co najmniej jedną transakcję kartą do konta lub Blikiem.

Jeżeli spełnisz wymienione warunki otrzymasz 200 zł premii pieniężnej. Nagroda jest w takim przypadku gwarantowana przez bank.

Uważaj na (drobne) haczyki

Po pierwsze wnioski o Konto 360° lub Konto 360° Student złożone w inny sposób niż na stronie promocji nie uprawniają do ubiegania się o nagrodę.

Druga uwaga dotyczy wymaganych warunków. Oceniając wywiązanie się z powyższych obowiązków, bank nie uwzględni wypłat gotówki, poleceń przelewu wewnętrznego między Twoimi rachunkami w Banku Millennium, transakcji niebędących zapłatą za towary czy usługi (np. zasilenia portfeli elektronicznych) oraz kwot transakcji zwróconych przed nabyciem prawa do premii.

Jak zatem najłatwiej spełnić wymagania stawiane w promocji? Konto możesz zasilić przelewem na łączną kwotę min. 1000 zł ze swojego rachunku w innym banku. Z płatnością kartą lub Blikiem nie powinno być większych problemów. Bank nie określił minimalnej kwoty transakcji, zatem każdy zakup w sklepie lub Internecie będzie się kwalifikował.

Na koniec podkreślamy, że przed wypłatą premii nie możesz rozwiązać, wypowiedzieć czy odstąpić od umowy o konto oraz odwołać udzielonych zgód marketingowych. A skoro już jesteśmy przy tych zgodach, to we wniosku o konto zaznacz je wszystkie:

Wymagane zgody marketingowe w Banku Millennium

Sugerujemy zaznaczenie wszystkich zgód. Znamy przypadki niewypłacenia premii przez bank, gdy niektóre z nich nie były oznaczone. Po otrzymaniu premii wycofasz zgody wedle swojego uznania

Kiedy premia wpłynie na Twój rachunek?

Jeśli wywiążesz się ze wszystkich zadań, otrzymasz obiecane 200 zł w gotówce. Bank wypłaci je na otwarte w ramach tej akcji konto do 16 lipca 2019 r. Będziesz więc mógł zafundować sobie jakąś letnią przyjemność – może wielkie lody z rodziną czy znajomymi albo jakieś weekendowe atrakcje.

Urząd skarbowy nic Ci nie zabierze, bo nagroda zdobyta w tego typu akcjach zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Konto osobiste w Banku Millennium

Konto 360° to sztandarowy rachunek Banku Millennium, który dostępny jest także w wersji Konto 360° Student. Ten wariant rachunku przeznaczony jest dla osób w wieku 18-26 lat.

Opłatami za korzystanie z obu wersji konta nie musisz się martwić, gdyż są one identyczne z wymaganiami, które musisz zrealizować, by zdobyć nagrodę w opisywanej promocji „Zyskaj 200 zł”.

Gdy będziesz korzystał z "dorosłego" wariantu rachunku, po okresie promocji "grozi" Ci opłata za prowadzenie konta w wysokości 8 zł. Możesz jej uniknąć, o ile w poprzednim miesiącu wykonasz min. jedną transakcję wydaną do rachunku kartą lub Blikiem oraz zasilisz swoje konto łączną kwotą min. 1 000 zł. Spełnienie tego warunki sprawi także, że Bank Millennium nie pobierze 7 zł opłaty za kartę

Po okresie promocji osoby w wieku 18-26 lat nie muszą zasilać konta, by rachunek i wydana do niego karta były bezpłatne. Wystarczy, że wykonają w poprzednim miesiącu minimum jedną transakcję „plastikiem” lub Blikiem. Przypominamy, że uczestnicy promocji, którzy założą konto w wersji Student, „walcząc” o 200 zł premii, muszą zapewnić w każdym z trzech miesięcy – od kwietnia do czerwca – wpływ na rachunek w wysokości min. 1 000 zł. Jest to bowiem wymóg samej promocji.

Więcej szczegółów na temat tego konta znajdziesz w naszym dokładnym prześwietleniu Konta 360°.

Dodatkowe korzyści w Banku Millennium

Udział w promocji „Zyskaj 200 zł” sprawi, że staniesz się klientem Banku Millennium. Tym samym uzyskasz dostęp do kolejnych bonusów – nagród w programie poleceń (w jego ramach sam wybierasz z dostępnej puli, co chcesz otrzymać) oraz podwyższonego do 2,7% w skali roku oprocentowania Konta Profit oraz 2,25% na Lokacie Mobilnej (albo i 2,5%, gdy otworzysz ją w "rozszerzonej rzeczywistości").

Łatwa promocja, w sam raz na dobry początek

Przyznasz, że warunki tej akcji są proste do spełnienia - zalogowanie się do aplikacji mobilnej i zapewnienie w trzech kolejnych miesiącach wpływów na łączną kwotę min. 1 000 zł oraz wykonanie jednej transakcji kartą lub Blikiem, nie sprawi Ci z pewnością żadnych problemów. To “podstawowe” operacje bankowe, które zapewne wykonujesz na co dzień.

Pomyśl więc, czy warto odkładać decyzję o skorzystaniu z tej promocji na później. Co masz zrobić jutro, zrób dziś :). Mamy nadzieję, że bez problemu uda Ci się zgarnąć premię i wrócisz po więcej. U nas znajdziesz dokładne opisy aktualnych promocji, podpowiedzi na co uważać i sugestie, jak zmaksymalizować swoje zdobycze. Powodzenia!

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(21)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
A
Adam
Gość

We wniosku zaznaczyłem, że nie chcę karty...Jestem po podpisaniu umowy. Czy jeśli ją teraz dobiorę i spełnię resztę warunków to zostanie mi wypłacona premia? Czy już wszystko przepadło na etapie wniosku?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Adam

Naszym zdaniem bank będzie mógł odmówić wypłaty premii, bo regulamin wskazuje, że wniosek i umowa powinny być zawarte do 31 marca :(

Odpowiedz

K
Karol
Gość

Czy można zasilić konto w celu realizacji warunków promocji poprzez wpłatę minimum 1000 zł we wpłatomacie?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Karol

Tak, można. W przypadku warunku dot. wpływu bank nie uwzględni jedynie przelewów wewnętrznych między rachunkami tego samego uczestnika prowadzonymi w Banku Millennium.

Dodajmy też, że równie dobrze możesz zapewnić kilka mniejszych wpływów - liczy się ich suma, która w każdym z 3 miesięcy powinna wynieść min. 1000 zł.

Odpowiedz

K
Kacper
Gość

Mogę przelać 10 razy po 100 zł?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Kacper

Naszym zdaniem tak - ważne, aby łączne wpływy wynosiły min. 1000 zł.

Odpowiedz

K
Kacper
Gość
@najlepszekonto.pl

Dziękuje bardzo za odpowiedz. Pozdrawiam

Odpowiedz

P
Piotr
Gość

Czy zadziała promocja 200 zł z polecenia znajomego z lubię to, polecam?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Piotr

Promocja pozwalająca na zdobycie 200 zł w gotówce oraz program Lubię to polecam działają niezależnie od siebie. Znaczy to, że można otworzyć konto albo w ramach promocji (i zdobyć 200 zł), albo w ramach programu "Lubię to polecam" (zgarniając nagrodę w jego ramach).
Będąc już klientem Banku Millennium będziesz mógł występować w roli polecającego i rekomendować rachunek w tym banku znajomym.

Odpowiedz

E
event15
Gość

Załóżmy, że założę sobie konto w celu uzystkania tej premii. Załóżmy, że założę konto również żonie osobne konto też z tą premią.
Czy każde z tych kont musi być zasilone 1000zł z zewnętrznego banku, czy moje konto millenium może zasilić konto millenium taką wpłatą?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@event15

Regulamin tej akcji (par. 3 pkt 2) mówi, że oceniając spełnienie warunków, bank nie będzie uwzględniał

poleceń przelewu wewnętrznego między własnymi rachunkami płatniczymi Uczestnika prowadzonymi w Banku


Wynika z tego, że jeśli każde z Was będzie miało swoje konto (nie będziecie współwłaścicielami, ani nawet - tak na wszelki wypadek - pełnomocnikami) to nie powinno być problemów, by przelew z jednego rachunku na drugi spełnił warunki promocji.

Odpowiedz

Z
zuzulus
Gość

Czy za założenie konta w promocji "lubię to polecam" również można zyskać rzeczone 200zł?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@zuzulus

Jeśli jesteś nowym klientem, to możesz skorzystać z opisywanej tutaj promocji (200 zł), albo założyć konto w programie poleceń (tam można zdobyć nagrodę o wartości 80 - 90 zł).

Gdy już staniesz się posiadaczem konta osobistego w Banku Millenium, możesz przystąpić do programu poleceń i zdobywać nagrody za polecanie go swoim znajomym. Więcej o programie poleceń piszemy tutaj: https://www.najlepszekonto.pl/program-lubie-to-polecam-w-banku-millennium-edycja-3

Odpowiedz

K
Karol
Gość

Czy wpłacone min. 1000 zł jako warunek spełnienia promocji musi przebywać na koncie millenium do końca promocji czy można wypłacić/przelać te pieniądze na rachunek w innym banku?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Karol

Po zasileniu konta łączną kwotą min. 1000 zł można zrobić z tymi środkami co się chce - choćby je od razu przelać do innego banku :)

Odpowiedz

S
Sonia M
Gość

A ja dodam, że wczoraj wpłynęło 200 zł na moje konto z jednej z poprzednich promocji Millenium. Konto całkiem spoko, rachunek oszczędnościowy też na plus.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Sonia M

Gratulujemy! :)

Odpowiedz

M
Marieta Wołoszyk
Gość

a czy mo zasileniu 200 zl konto mozna bez problemu zamknac natychmiastowo

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Marieta Wołoszyk

Akurat w Banku Millennium konto zamyka się dosyć łatwo. Wystarczy wybrać odpowiednią opcję w menu serwisu, tak, jak na załączonym obrazku:
https://uploads.disquscdn.com/images/c1961ff5879b056a8fe357632d01ba9187abf93ee1c111d10baaa92b3cb5fe0f.png

Nie ma przeciwwskazań, aby wniosek o zamknięcie rachunku złożyć zaraz po otrzymaniu premii.

Odpowiedz

L
Leonidas
Gość

Piszecie, że do spełnienia warunków należy aktywnie działać kartą od kwietnia. A czy w lutym i marcu trzeba spełniać warunki, aby uniknąć opłat?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Leonidas

Nie ma takiej potrzeby, by cokolwiek robić na koncie czy z kartą w lutym i marcu. Zgodnie z aktualnym cennikiem dotyczącym kart debetowych, bank zaczyna sprawdzać czy warunek bezpłatności został spełniony dopiero od 3 miesiąca po otwarciu produktu.
Otwierając konto wraz z kartą w lutym, to w kwietniu trzeba będzie zapewnić wpływ i wykonać transakcję kartą, czyli zrobić to, co jest wymagane w ramach promocji :)

Odpowiedz