Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Do 25% moneyback za zakupy online dla klientów Banku Millennium.

Zyskaj 360 zł premii za otwarcie Konta 360º w Banku Millennium - V edycja promocji

2 komentarze / opinie
Zyskaj 360 zł premii za otwarcie Konta 360º w Banku Millennium - V edycja promocji
Czas trwania
Cel (zysk) 360 zł premii w postaci premii moneyback.
Po drodze Należy założyć Konto 360º lub 360º Student z kartą debetową, zapewnić miesięczne wpływy na rachunek (dla podstawowej wersji konta) oraz aktywnie płacić kartą i BLIK-iem.
Ruszyła 5 edycja promocji „Zyskaj 360 zł”, w której za założenie Konta 360º lub Konta 360º Student w Banku Millennium możemy otrzymać przez 6 kolejnych miesięcy do 60 zł zwrotu za płatności kartą lub BLIK-em i łącznie zyskać nawet 360 zł. Akcja przeznaczona jest dla nowych klientów i trwa do 30 czerwca 2017 r.

Bank Millennium postawił na sprawdzone rozwiązanie i po raz kolejny kusi nowych klientów atrakcyjnym moneybackiem oraz nieskomplikowanymi zasadami akcji.

Z promocji mogą skorzystać osoby, które w okresie od 29 lutego 2016 r. do 25 lutego 2017 r. nie posiadały w Banku Millennium rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (ani technicznego).

360 zł w formie moneybacku

Osoby, które spełnią wymogi stawiane przez bank, przez 6 miesięcy mogą liczyć na zwrot części wydatków kartą i BLIK-em. Warto jednak podkreślić, że aby otrzymać maksymalną premię, należy w danym miesiącu wydać określoną kwotę. Zwrot wydatków obejmuje:

  • 2% wartości transakcji dokonanych kartą debetową (w sklepach tradycyjnych i internetowych) – maksymalnie 30 zł miesięcznie. Premię tę otrzymamy jednak tylko wtedy, gdy wydamy kartą co najmniej 1500 zł miesięcznie.
  • 5% wartości transakcji dokonanych poprzez usługę BLIK (w sklepach tradycyjnych i internetowych) – maksymalnie 30 zł miesięcznie. W tym przypadku do otrzymania maksymalnego bonusu wystarczą transakcje na łączną kwotę min. 600 zł miesięcznie.

Moneyback za dany miesiąc kalendarzowy trafi na konto uczestnika nie później niż do końca następnego miesiąca. Premia podlega zwolnieniu z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych i nie trzeba jej zgłaszać w urzędzie skarbowym.

Ważne! Uczestnik może skorzystać z promocji tylko raz, wybierając Konto 360º lub Konto 360º Student.

Jak skorzystać z promocji?

Bonus przypadnie tym uczestnikom, którzy:

  1. Najpóźniej do 30 czerwca 2017 r. zawrą z bankiem umowę o prowadzenie Konta 360° lub Konta 360° Student oraz wystąpią o kartę debetową do konta. Wniosek o rachunek możesz złożyć na tej stronie Banku Millennium.
    • należy wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych banku oraz otrzymywanie oferty handlowej drogą telefoniczną i elektroniczną (są to trzy odrębne zgody, które należy zaznaczyć).
  2. Przez 6 kolejnych miesięcy przynajmniej raz w miesiącu zalogują się do aplikacji mobilnej Banku Millennium i wykonają przynajmniej jedną płatność kartą debetową i BLIK-iem – pod uwagę brane będą wyłącznie transakcje dokonane w punktach handlowo-usługowych i przez Internet oraz – co istotne - zaksięgowane w danym miesiącu na koncie.
  3. W przypadku Konta 360º zapewnią w danym miesiącu kalendarzowym wpływy na konto w kwocie nie niższej niż 1000 zł (posiadacze Konta 360° Student nie muszą spełniać tego warunku). Pamiętajmy jednak, że bank będzie uwzględniał wyłącznie wpływy zewnętrzne, tak więc zasilanie konta przelewami z innych rachunków prowadzonych w Banku Millennium może nas pozbawić premii.

Uwaga: zaznaczenie zgód marketingowych jest naprawdę ważne, w przeciwnym razie nie otrzymasz premii moneyback!

Wymagane zgody i oświadczenia w promocji "Zyskaj 360 zł"

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Ile kosztuje Konto 360° w Banku Millennium?

O wyborze rachunku bankowego przede wszystkim decydują koszty związane z jego obsługą. Warto mieć świadomość, że rachunek osobisty w Banku Millennium jest kontem dla dość aktywnych klientów.

Bank pobiera prowizje za prowadzenie rachunku oraz korzystanie z karty, jednak można ich uniknąć pod warunkiem comiesięcznych wpłat na konto na kwotę minimum 1000 zł oraz przynajmniej jednej zaksięgowanej transakcji kartą lub BLIK-iem. Pozostałe podstawowe parametry rachunku prezentują się następująco:

  • bezwarunkowo bezpłatne przelewy internetowe;
  • wypłaty z bankomatów – 0 zł z bankomatów Banku Millennium, 1 zł z bankomatów BZ WBK oraz Planet Cash, 5 zł z pozostałych bankomatów krajowych (0 zł ze wszystkich bankomatów w Polsce przy spełnieniu warunku wpłaty na konto i realizacji transakcji);
  • 2,5% min. 9 zł z bankomatów za granicą (0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów przy spełnieniu warunku wpłaty na konto i realizacji transakcji).

Posiadacze Konta 360° mogą również skorzystać z wielu dodatkowych funkcjonalności, np. ubezpieczenia assistance „Pakiet Bardzo Pomocny”, limitu w koncie osobistym, programu rabatowego „Inspiracje" oraz atrakcyjnych produktów oszczędnościowych – 3-miesięcznej Lokaty Mobilnej, dla środków do 10 000 zł na której można zyskać nawet 3% oraz konta oszczędnościowego Profit dla środków do 100 00 zł z oprocentowaniem wynoszącym 2,5% w skali roku. Dodatkowe produkty oszczędnościowe oferowane w ramach rachunku stanowią niewątpliwy atut tego konta.

Dokładna analizę Konta 360° znajdziesz w tym artykule.

Komentarz redakcji

Zasady piątej edycji „Zyskaj 360 zł” nie różnią się w zasadzie od wcześniejszych akcji – aby zdobyć premię, należy przeprowadzić w miesiącu przynajmniej jedną transakcję kartą i BLK-iem oraz zapewnić wpływy na konto w wysokości min. 1000 zł (ten ostatni warunek nie dotyczy posiadaczy Konta 360° Student).

Nietrudno jednak zauważyć, że spełnienie obu tych wymagań równocześnie zwalnia nas z opłaty za prowadzenie konta, obsługę karty debetowej i wypłatę środków z bankomatów. Jeżeli dodać do tego bezwarunkowo bezpłatne przelewy internetowe, otrzymamy praktycznie darmowy rachunek, a do tego całkiem spory bonus wynoszący nawet 360 zł.

Jeżeli więc należymy do klientów, którzy aktywnie korzystają z karty i nie mają problemów z regularnym zasilaniem rachunku, nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy rozważyli najnowszą propozycję Banku Millennium - tym bardziej, że moneyback dla posiadaczy Konta 360° można uznać obecnie za jedną z lepszych ofert na rynku.

Krystian

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
L
Leocratus
Gość

W formularzu online dostępne są 3 zgody. Pierwsza jest wymagana kolejne dwie (marketing elektroniczny oraz telefoniczny) już nie. W komentowanym artykule jest zawarta informacja, że możemy zdecydować się na jedną z nich. Infolinia banku twierdzi coś zupełnie innego. Według niej należy zaakceptować komplet zgód. Regulamin promocji moim zdaniem nie określa dokładnie czy musimy zaakceptować obie dobrowolne zgody czy też tylko wybraną opcję. Czy jest tu ktoś, kto mógłby rozwiać moje wątpliwości. Prośba także o poprawę warunków w tekście jeżeli akceptacja wszystkich zgód jest jednak konieczna.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Leocratus

Dzięki za komentarz. Infolinia banku ma rację - wymagane są wszystkie trzy zgody marketingowe. Doprecyzowaliśmy zapisy w tekście i dodaliśmy obrazek, aby nie było żadnych wątpliwości.

Odpowiedz