450 zł za otwarcie darmowego CitiKonta dla zaproszonych klientów Citi Handlowego

Publikacja:
450 zł za otwarcie darmowego CitiKonta dla zaproszonych klientów Citi Handlowego
Czas trwania
Cel (zysk) 450 zł w gotówce.
Uczestnik Zaproszony klient banku.
Po drodze Zdobycie premii wymaga otwarcia CitiKonta i aktywnego korzystania z rachunku.
Większość akcji specjalnych adresowanych jest do nowych klientów, jednak Citi Handlowy postanowił namówić do założenia CitiKonta osoby, które już korzystają z produktów banku, ale do tej pory zwlekały z otwarciem rachunku osobistego. W najnowszej promocji dla zaproszonych klientów możesz zyskać 450 zł premii. Sprawdź zatem, co należy zrobić, aby zdobyć ten bonus.

Uczestnicy i nagrody

Promocja „Zyskaj do 450 zł z CitiKontem" trwa tylko do 24 maja 2023 r. (w tym okresie bank rozsyła zaproszenia). Akcja jest adresowana do osób fizycznych z pełną zdolnością do czynności prawnych, które bank zaprosił do udziału w niej. Zaproszenia może się spodziewać ten, kto korzysta z produktów Citibanku, ale po 31 grudnia 2020 r. nie posiadał w Citi Handlowym konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego (także jako współposiadacz).

Oferta obowiązuje do chwili wyczerpania puli tysiąca promocyjnych rachunków. Na uczestników akcji czeka premia gotówkowa w wysokości 450 zł, przy czym składa się ona z trzech cząstkowych nagród po 100 zł oraz bonusu w kwocie 150 zł za zrealizowanie działań koniecznych do zdobycia wszystkich nagród. Dla każdej z nich są inne wymagania, których opis znajdziesz w dalszej części tekstu.

Jak zdobyć 450 zł?

Jak wspomnieliśmy, kluczowe jest otrzymanie od banku zaproszenia do udziału w promocji. Citibank rozsyła je poprzez wiadomości SMS lub e-mail albo w formie komunikatu wyświetlonego w bankowości internetowej Citibank Online po zalogowaniu się do niej.

Start
 • Krok 1

  Jak najszybciej zorientuj się, czy zostałeś zaproszony do udziału w tej promocji. W tym celu sprawdź pocztę elektroniczną, wiadomości SMS oraz komunikaty w Citibank Online.

 • Krok 2

  W terminie oraz w sposób wskazany w otrzymanym od banku zaproszeniu zawrzyj z Cirtibankiem umowę produktów depozytowych oraz otwórz CitiKonto.

 • Krok 3

  Do końca 1. miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia rachunku wykonaj minimum 3 transakcje Blik na łączną kwotę przynajmniej 300 zł.

 • Premia

  Twoja aktywność zostanie nagrodzona premią w wysokości 100 zł.

  Bank przekaże Ci bonus do ostatniego dnia 2. miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto.

 • Krok 4

  Do końca 2. miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia rachunku:

  • zapewnij przynajmniej jedną wpłatę na rachunek z tytułu wynagrodzenia w wysokości minimum 2000 zł ORAZ
  • wykonaj za pośrednictwem modułu Citi Kantor (w bankowości elektronicznej lub w aplikacji mobilnej Banku) zlecenie walutowe na łączną kwotę 2000 zł lub jego równowartość w innej walucie.

  Za zrealizowanie każdego z zadań otrzymasz premię w wysokości 100 zł.

 • Premia

  Nagrody pieniężne za aktywność 2. miesiącu po otwarciu rachunku trafią na Twoje konto nie później niż do ostatniego dnia 3. miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś CitiKonto.

 • Premia

  Za zrealizowanie wszystkich trzech aktywności aktywności bank nagrodzi Cię dodatkowym bonusem w wysokości 150 zł, który przekaże na Twoje konto w miesiącu, w którym otrzymasz nagrodę za wpływ wynagrodzenia / transakcje walutowe.

Mission complete!

Przykładowo: jeśli założysz CitiKonto w maju to:

 • do końca czerwca musisz wykonać transakcje Blik na min. 300 zł;
 • kolejne zadania – wpływ wynagrodzenia w wysokości min. 2000 zł i wykonanie transakcji walutowej na identyczną kwotę w module Citi Kantor – powinieneś wykonać do końca lipca.

W tym wariancie pierwszą premię otrzymasz w lipcu, drugą i trzecią w sierpniu 2023 r. W tym miesiącu na Twoje konto wpłynie też dodatkowy bonus za zdobycie wszystkich trzech nagród.

O czym warto pamiętać?

Premie są niezależne od siebie. Możesz więc otrzymać 100, 200, albo nawet 450 zł.

Wynagrodzenie i zlecenie walutowe

W drugim miesiącu po otwarciu CitiKonta musisz zapewnić wpływ wynagrodzenia na rachunek i zrealizować zlecenie walutowe. Sprawdźmy, co bank rozumie pod tymi pojęciami.

Wynagrodzeniem są dla banku wpływy z tytułu:

 • wynagrodzenia z umowy o pracę, stosunków powołania/mianowania, kontraktów menedżerskich/ marynarskich/wojskowych; umów o dzieło/zlecenia;
 • emerytury lub renty i świadczenia przedemerytalnego;
 • stypendium wypłaconego przez uczelnię wyższą lub inny uprawniony organ;
 • świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego.

W każdym przypadku bank zaznacza, że pieniądze muszą być przesłane bezpośrednio na konto przez podmiot dokonujący wypłaty. Wpływ na konto osoby samozatrudnionej musi pochodzić z rachunku firmowego.

Pamiętaj! Wpłata wynagrodzenia nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Citibank dla klientów indywidualnych lub z Twojego rachunku w innej instytucji finansowej.

Zlecenie walutowe to transakcja natychmiastowej zamiany waluty posiadanej przez Ciebie na koncie na walutę docelową po aktualnym kursie walutowym. Możesz je wykonać w module Citi Kantor w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej.

Transakcje Blik

Są one rozumiane jako płatności bezgotówkowe Blikiem wymagające wprowadzenia kodu Blik lub przelewy na telefon w aplikacji mobilnej Citi Mobile.

Dodatkowe informacje

Nagrody otrzymasz wyłącznie wtedy, gdy w dniu ich przekazania CitiKonto nie będzie zamknięte lub Umowa Depozytowa nie będzie w okresie wypowiedzenia.

Jeśli zdecydujesz się na wspólne Citikonto, z oferty specjalnej będzie mógł skorzystać tylko pierwszy współposiadacz.

Wszystkie nagrody są zwolnione z podatku od osób fizycznych i nie musisz ich zgłaszać fiskusowi.

Darmowe CitiKonto

Naszym zdaniem CitiKonto prezentuje się naprawdę korzystnie: jego prowadzenie jest bezwarunkowo bezpłatne, darmowa jest również obsługa karty. Do tego dochodzą darmowe wypłaty gotówki z bankomatów Citibanku i 3 bezpłatne przelewy natychmiastowe w miesiącu.

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł / 8 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: pakiet darmowych przelewów natychmiastowych.

Atutem rachunku są również świetne kursy walut, obowiązujące zarówno przy ich wymianie, jak i płatnościach kartą. Słowem – oferta Citi Handlowego może przypaść do gustu nie tylko łowcom okazji, lecz również klientom poszukującym niedrogiego i nowoczesnego rachunku, który sprawdzi się również podczas zagranicznego wyjazdu.

Skoro bank zaprasza, wypada rozważyć propozycję

Obecni klienci banków niezwykle rzadko mają okazję wziąć udział w ciekawych akcjach promocyjnych. Dlatego jeśli znalazłeś się w gronie „wybrańców” i spełnienie warunków stawianych przez bank nie jest dla Ciebie problemem, skorzystaj z okazji i ciesz się atrakcyjną premią.

Jeśli poszukujesz nieco łatwiejszych sposobów na zgarnięcie premii, zerknij na listę wszystkich aktywnych promocji bankowych i wybierz coś odpowiedniego dla siebie.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos