Wróć

Zyskaj do 120 zł za przelew wynagrodzenia do ING Banku Śląskiego

Zyskaj do 120 zł za przelew wynagrodzenia do ING Banku Śląskiego
Czas trwania
Cel (zysk) 100 lub 120 zł w gotówce za wpływy wynagrodzenia
Po drodze Należy otrzymać zaproszenie do udziału w promocji, a następnie zarejestrować się w niej i zapewnić wymagane wpływy na konto osobiste przez 4 miesiące.
Banki usilnie namawiają swoich klientów do tego, aby zapewniali wpływy z tytułu wynagrodzenia na konto osobiste. ING Bank Śląski nie jest tu wyjątkiem - w promocji dla zaproszonych klientów oferuje nawet 120 zł w gotówce za przeniesienie pensji.

Niedługo przed tym, jak Santander Bank Polska uruchomił kolejną odsłonę swojej promocji z premią za wynagrodzenie, podobna akcja pojawiła się w ING Banku Śląskim. Niestety - ta skierowana jest tylko do zaproszonych klientów. Taką informację ujrzał jeden z naszych redaktorów, dzięki czemu możemy teraz przestawić więcej szczegółów tej promocji.

Tylko dla wybranych

Jak już wspomnieliśmy, akcja "Zyskaj do 120 zł za pensje" skierowana jest do wybranych klientów ING Banku Śląskiego. Jeśli znalazłeś się w tym gronie, powinieneś sprawdzić swoje wiadomości w bankowości elektronicznej Moje ING i zapoznać się z zaproszeniem do skorzystania z propozycji banku.

100 lub 120 zł premii

Nagrodą w promocji - w zależności od spełnionych przez Ciebie warunków - może być 100 lub 120 zł premii. Poniżej znajdziesz wskazówki, jak skorzystać z akcji.

Najpierw rejestracja, potem wpływ pensji

Podstawowym warunkiem udziału w promocji jest wypełnienie wniosku załączonego do zaproszenia w Moim ING oraz zaakceptowania regulaminu akcji do 28 czerwca 2019 r. Kolejne kroki zależą już od tego, jaką premię chcesz otrzymać:

  1. 100 zł premii trafi do Ciebie, jeśli od 26 kwietnia do 30 listopada 2019 r., w dowolnych 4 miesiącach, zapewnisz wpływy z tytułu wynagrodzenia na łączną kwotę min. 1000 zł (może to być kilka przelewów).
  2. 120 zł premii otrzymasz, jeśli
    • do 28 czerwca 2019 r. złożysz w Moim ING dyspozycję przelewu wynagrodzenia na konto w ING;
    • po złożeniu powyższej dyspozycji, w dowolnych 4 miesiącach od 26 kwietnia do 30 listopada, otrzymasz wynagrodzenie w postaci jednego przelewu w kwocie min. 1000 zł (nie może to być kilka wpływów).
  3. Na dzień wypłaty nagrody - 13 grudnia 2019 r. - powinieneś posiadać aktywne konto osobiste, na które otrzymujesz wynagrodzenie.

O tym warto wiedzieć

Przy weryfikowaniu wpływu wynagrodzenia bank nie będzie brał pod uwagę przelewów między rachunkami tego samego klienta ani wpłat gotówki (w oddziałach i wpłatomatach). Co ważne, wynagrodzenie nie może pochodzić z konta klienta indywidualnego!

Każdy uczestnik może otrzymać tylko jedną nagrodę - zostanie ona przekazana na rachunek klienta do 13 grudnia 2019 r. Bank ustanowi także dodatkową kwotę na pokrycie należnego podatku, zatem nie musisz już martwić się o rozliczenie premii z fiskusem.

Premie za wynagrodzenie są w modzie

Premie za przeniesienie wynagrodzenia oferują obecnie Credit Agricole, Santander Bank Polska oraz ING Bank Śląski, jednak tylko ostatni z tych banków nagradza w ten sposób obecnych klientów. Jeśli znalazłeś się w gronie szczęśliwców wybranych do udziału w promocji, warto dobrze przemyśleć skorzystanie z oferty. Dlaczego?

Otóż, mimo iż ING nie precyzuje sztywno, że wpływy muszą pochodzić z tytułu wynagrodzenia, wyklucza jednoznacznie przelewy z kont osobistych. Oznacza to praktycznie zerowe szanse na przelew z naszego konta w innym banku. Do tego należy pamiętać, że jeśli chcemy wyższą premię, musimy złożyć dyspozycję przelewu wynagrodzenia i zapewnić pojedynczy wpływ na min. 1000 zł przez przynajmniej 4 miesiące.

Pomimo tych niedogodności 120 zł za zapewnienie przelewu pensji to dość wysoka kwota jak na promocję dla obecnych klientów. Jeśli zatem spełnienie warunków stawianych przez bank nie stanowi dla Ciebie problemu, a ING zaprosił Cię do udziału w akcji, warto skorzystać i cieszyć się premią.

Aldona Derdziak

Autor tekstu o promocji