Wróć

Promocja została przedłużona do 30 czerwca 2019 r. lub do wyczerpania puli nagród.

Do 30 zł zwrotu za automatyczne opłacenie kartą Mastercard faktur PGE

2 komentarze / opinie
Do 30 zł zwrotu za automatyczne opłacenie kartą Mastercard faktur PGE
Czas trwania
Cel (zysk) 30 zł zwrotu na rachunek powiązany z kartą Mastercard.
Po drodze Trzeba ustawić automatyczne płatności z karty Mastercard w serwisie bm.pl
W 2019 r. możesz zaoszczędzić 30 zł na płatnościach za usługi PGE. Warunek - będziesz opłacał faktury wystawione przez tę firmę automatycznymi transakcjami ze swojej karty Mastercard.

Organizatorem promocji jest firma Blue Media S.A., która będzie przetwarzała dane osobowe uczestników tej akcji dla celów organizacji promocji i w związku z tym będzie występowała w charakterze administratora danych osobowych.

Do tej akcji specjalnej, w której możesz zyskać 3 zwroty po 10 zł, możesz przystąpić do 30 czerwca 2019 r. W regulaminie jest jednak wyznaczony limit indywidualnych numerów klienta, które mogą w niej uczestniczyć. Wynosi on 80 000 szt. Informacja o wyczerpaniu limitu pojawi się na stronie promocji.

Uczestnicy

Uczestnikiem promocji może być osoba, która ma nadany przez PGE indywidualny numer klienta powiązany z indywidualnym numerem rachunku bankowego i która, przy użyciu numeru rachunku bankowego, dokona rejestracji lub autoryzacji w serwisie bm.pl.

Niestety jest też grono klientów PGE, którzy są wykluczeni z udziału w tej akcji. Dotyczy to:

  • klientów korzystających z liczników przedpłatowych, w ofercie „pre-paid”;
  • klientów Oddziału Zamość Energos;
  • klientów posiadających lokalną e-fakturę w systemie billingowym Abacus w oddziale Skarżysko- Kamienna;
  • klientów, którzy korzystali z Promocji „Zyskaj nawet 30 zł zwrotu za e-płatności automatyczne kartą Mastercard za rachunki PGE” obejmującej okres realizacji 14 grudnia 2017 r. – 13 grudnia 2018 r.;
  • klientów korzystających z polecenia zapłaty i Invoobill.

Sięgnij po nagrodę

Usługa automatycznej płatności z karty Mastercard dostępna jest w serwisie bm.pl prowadzonym przez firmę Blue Media S.A. (wiele osób zapewne kojarzy ją z przelewami natychmiastowymi). To właśnie tam musisz aktywować do 30 kwietnia 2019 r. automatyczne płatności. Pamiętaj, że musisz mieć przy tym wyrażoną na rzecz PGE zgodę na przesyłanie/udostępnianie faktur za pośrednictwem kanałów elektronicznych.

Pierwsza płatność, którą wykonasz po rejestracji, nie przyniesie Ci jeszcze żadnego bonusu. Dopiero 3 następne, realizowane już automatycznie przez system, dadzą Ci każdorazowo 10 zł zwrotu na rachunek powiązany z kartą Mastercard. Ostatnia z nich musi być dokonana najpóźniej 31 grudnia 2019 r. W sumie możesz więc odzyskać 30 zł.

Pieniądze wrócą na rachunek Twojej karty Mastercard nie wcześniej niż w ciągu 48 godzin od zrealizowania transakcji.

Warto wiedzieć

Minimalna wysokość rachunku, za który uzyskasz zwrot, to 10 zł brutto.

Zgodnie z cennikiem serwisu bm.pl, realizacja automatycznej płatności za usługi PGE kosztuje 0,99 zł.

Chcąc zgarnąć maksymalny bonus – 30 zł – trzeba konsekwentnie korzystać z automatycznych płatności. Rezygnacja z takiej formy opłacania rachunków po pierwszym lub drugim automatycznym przelewie i ponowna jej aktywacja sprawi, że za kolejne transakcje nie otrzymasz bonusu.

Zwrot jest formą nagrody i osoby fizyczne nie muszą od niej odprowadzać podatku. Inaczej rzecz się ma z przedsiębiorcami. Dla nich zwrot jest przychodem i musi być uwzględniony w rozliczeniu podatkowym.

Każda „dycha” się przyda

Rachunki od PGE u większości osób z pewnością opiewają na kilkadziesiąt czy kilkaset złotych. Nagroda – maksymalnie 3 x 10 zł – nie jest oszałamiająca, ale zawsze to coś. Tym bardziej, że przy okazji zyskasz pewność, że należność zostanie uregulowana na czas i nie grożą Ci karne opłaty za opóźnienie.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
Michal
Gość

Czy ktoś już w to się bawi? Rozumiem ,że później będzie pobierana opłata 0,99 zł za każdy miesiąc więc po jakimś czasie trzeba wydać te 30 zl za platnosci bm albo ok 3 mc wyłączyć płatność kartą i wrócić na stary tryb?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Michal

Zgadza się - naszym zdaniem najlepiej wyłączyć taką usługę, aby nie płacić prowizji. Chyba że wolimy taki sposób opłacania rachunków, ale wtedy trzeba się liczyć z opłatą.

Odpowiedz