Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Nawet 600 zł moneyback z Kartą Kredytową z Żubrem z oferty banku Pekao.

Do 1200 zł premii z Kartą Kredytową z Żubrem: 48 000 punktów (600 zł) w Bezcennych Chwilach + do 600 zł moneyback w Pekao SA

Publikacja:
Do 1200 zł premii z Kartą Kredytową z Żubrem: 48 000 punktów (600 zł) w Bezcennych Chwilach + do 600 zł moneyback w Pekao SA
Czas trwania
Cel (zysk) 1200 zł: 48 000 punktów w Bezcennych Chwilach (równowartość 600 zł) + 600 zł moneyback.
Uczestnik Osoba, która nie uczestniczyła dotąd w programie Bezcenne Chwile z kartą płatniczą od Pekao i nie posiada karty kredytowej.
Po drodze Zarejestrowanie Karty Kredytowej z Żubrem w Bezcennych Chwilach, płatności mobilne.
Za zarejestrowanie Karty Kredytowej z Żubrem Banku Pekao SA w programie Mastercard Bezcenne Chwile i aktywne korzystanie z niej przez kilka miesięcy otrzymasz nawet 48 000 punktów, które stanowią równowartość 600 zł. Jakby tego było mało, kredytówka może Ci przynieść do 600 zł premii moneyback, a także pozwoli na szybsze gromadzenie punktów we wspomnianym programie.

Promocja „Zyskaj z Kartą Kredytową z Żubrem - edycja III”

Organizatorem akcji jest organizacja płatnicza Mastercard, Bank Pekao SA ma status partnera promocji.

Do kiedy możesz skorzystać?

Promocja trwa do 31 grudnia 2023 r. W regulaminie zapisano, że termin może ulec skróceniu, jeśli zostanie wyczerpana pula bonusowych punktów. Do rozdania jest:

 • 2000 zestawów Ekstra Punktów 1 Standardowych / Złotych / Platynowych każdy po 8000 punktów;
 • 2000 pakietów Ekstra Punktów 2 Standardowych / Złotych / Platynowych zawierających 4000 / 12 000 / 20 000 punktów;
 • 2000 zestawów Ekstra Punktów 3 Standardowych / Złotych / Platynowych po 4000 / 12 000 / 20 000 punktów.

Gdy pula nagród będzie na wyczerpaniu, bank 7 dni wcześniej poinformuje na swojej stronie internetowej o szacowanym terminie zakończenia akcji.

Co możesz zyskać?

Do zdobycia są punkty w programie Bezcenne Chwile w liczbie zależnej od wybranego pakietu do Karty Kredytowej z Żubrem

 • Pakiet Standard - 16 000 punktów (8000 + 4000 + 4000), czyli równowartość 200 zł,
 • Pakiet Złoty - 32 000 punktów (8000 + 12 000 + 12 000), co stanowi równowartość 400 zł,
 • Pakiet Platynowy - 48 000 punktów (8000 + 20 000 + 20 000), czyli równowartość 600 zł.

Czy możesz skorzystać?

O bonusowe punkty mogą się starać osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, które nie zarejestrowały dotąd żadnej karty płatniczej od Pekao w Bezcennych Chwilach i nie posiadają karty kredytowej Pekao SA.

Wybrany pakiet Karty Kredytowej z Żubrem (Standard, Złoty czy Platynowy) nie ma znaczenia dla samego wzięcia udziału w promocji, ale decyduje o tym, jaką liczbę punktów w Bezcennych Chwilach będziesz mógł zdobyć.

Co musisz zrobić?

Droga po Ekstra Punkty z Kartą Kredytową z Żubrem
 • Krok 1. Do 31 grudnia 2023 r. podpisz umowę o Kartę Kredytową z Żubrem

  Do 31 grudnia 2023 r. podpisz umowę o Kartę Kredytową z Żubrem .

 • Krok 2. Przystąp do programu Bezcenne Chwile i zarejestruj w nim Kartę Kredytową z Żubrem

  Także do 31 grudnia 2023 r. przystąp do programu Mastercard Bezcenne Chwile i zarejestruj w nim Kartę Kredytową z Żubrem.

  Twoje konto w programie zostanie utworzone w ciągu 14 dni od daty rejestracji.

  Uczestnicząc już w Bezcennych Chwilach z kartą innego banku, musisz tylko zarejestrować w tym programie promowaną "kredytówkę".

  Podpowiedź Bankonautów: podpisując umowę o Kartę Kredytową z Żubrem i rejestrując ją w Bezcennych Chwilach w tym samym miesiącu oraz wykonując wymagane transakcje mobilne w kolejnym, w prostszy sposób zdobędziesz Ekstra Punkty 1 i 2. Do ich zgarnięcia wystarczy wykonać tylko jeden pakiet płatności na łączną kwotę min. 250 zł.

 • Krok 3. Zdobądź Ekstra Punkty 1

  Do końca miesiąca następującego po tym, w którym podpisałeś umowę o Kartę Kredytową z Żubrem, wykonaj transakcje mobilne na łączną kwotę min. 250 zł.

  Zgodnie z regulaminem, pod pojęciem płatności mobilne rozumiane są transakcje kartą zrealizowane za pośrednictwem portfeli cyfrowych Apple Pay, Fitbit Pay, Garmin Pay lub Google Pay.

  Transakcje możesz wykonywać w sklepach stacjonarnych i internetowych, przy czym płatność musi nastąpić w złotych polskich. Co istotne, zakup nie może zostać zwrócony. Nie liczą się także płatności związane z grami losowymi, wykupieniem polisy ubezpieczeniowej, opłacaniem podatków i odsetek, doładowania portfeli cyfrowych (w tym portfela SkyCash), kart podarunkowych oraz bonów elektronicznych. W ramach promocji nie będę uwzględnione operacje gotówkowe, np. przelew z rachunku karty.

  Zabronione są też płatności w miejscach posiadających kody MCC wymienione w regulaminie:

  • 4829 – internetowe przekazy pieniężne,
  • 5122 – określający m.in. właścicieli aptek,
  • 5715 – hurtownie napojów alkoholowych,
  • 5813 – pijalnie (napoje alkoholowe), bary, tawerny, kluby nocne i dyskoteki,
  • 5912 – drogerie i apteki,
  • 5921 – sklepy z piwem, winem, alkoholem,
  • 6010 – instytucje finansowe (wypłata gotówki z kas banków),
  • 6011 – instytucje finansowe (wypłata gotówki z bankomatów),
  • 6012 – instytucje finansowe (towary i usługi),
  • 6050 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne),
  • 6540 – instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty).
 • Premia. Odbierz Ekstra Punkty 1

  Odpowiednią liczbę Ekstra Punktów 1, zależnie od tego, jaki pakiet - Standard, Złoty, Platynowy - wybrałeś do swojej Karty Kredytowej z Żubrem, otrzymasz na swoje konto w Bezcennych Chwilach do końca miesiąca następującego po tym, w którym wywiązałeś się z warunków regulaminu.

 • Krok 4. Zdobądź Ekstra Punkty 2

  W miesiącu następującym po tym, w którym podpiąłeś kartę do Bezcennych Chwil, wykonaj "kredytówką" transakcje mobilne na łączną kwotę min. 250 zł.

 • Premia. Odbierz Ekstra Punkty 2

  Należne Ci Ekstra Punkty 2 otrzymasz na swoje konto w Bezcennych Chwilach do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś warunki do ich zdobycia.

 • Krok 5. Zdobądź Ekstra Punkty 3

  W drugim miesiącu następującym po tym, w którym przystąpiłeś do Bezcennych Chwil, wykonaj "kredytówką" transakcje mobilne na łączną kwotę min. 250 zł.

 • Premia. Odbierz Ekstra Punkty 3

  Odpowiednia dla Twojego pakietu Karty Kredytowej z Żubrem liczba Ekstra Punktów 3 zostanie dopisana do Twojego konta w Bezcennych Chwilach do końca miesiąca następującego po tym, w którym zrealizowałeś warunki do ich zdobycia.

 • Dodatkowy bonus. Aktywnie korzystaj z karty w kolejnych miesiącach

  Aktywnie korzystaj z Karty Kredytowej z Żubrem, by zdobyć nawet 600 zł moneyback.

Mission complete!

Terminy wykonania płatności są podane w dość zagmatwany sposób, więc przedstawmy to na konkretnych przykładach:

Załóżmy, że umowę o Kartę Kredytową z Żubrem podpisałeś we wrześniu i także w tym miesiącu przystąpiłeś do Bezcennych Chwil. W takiej sytuacji płatności na łączną kwotę 250 zł niezbędne do zdobycia Ekstra Punktów 1 musisz wykonać do końca października. Identyczną sumę, która pozwoli Ci zdobyć Ekstra Punkty 2, powinieneś wydać w październiku, a Ekstra Punkty 3 zdobędziesz po wydaniu kartą łącznie 250 zł w listopadzie. W tym wariancie bonusowe punkty zostaną dopisane do Twojego konta w Bezcennych Chwilach w październiku (jeśli zdążysz z wydatkami we wrześniu), listopadzie i w grudniu 2023 r. Płacąc tylko w październiku, wystarczy, że tylko raz wydasz łącznie min. 250 zł, a wówczas w listopadzie otrzymasz zarówno Ekstra Punkty 1 jak i Ekstra Punkty 2.

Druga opcja to następujący scenariusz: umowę o kartę podpisałeś we wrześniu, ale do programu Bezcenne Chwile przystąpiłeś dopiero w październiku. Wtedy na Ekstra Punkty 1 zasłużysz po wydaniu min. 250 zł do końca października; Ekstra Punkty 2 zdobędziesz za płatności w listopadzie, a Ekstra Punkty 3 za transakcje w grudniu. W tym scenariuszu nagrodę otrzymasz w listopadzie i grudniu 2023 r. oraz w styczniu 2024 r.

Karta Kredytowa z Żubrem w Banku Pekao SA

 • Karta
  0 zł / 19 zł / 39 zł

 • Bankomaty
  3% / 5% / 7%

 • Oprocentowanie
  17,75%
 • Okres bezodsetkowy
  59 dni
Unikalne cechy: w ramach karty można wybrać jeden spośród trzech pakietów dodatkowych usług, funkcjonalności i kosztów.

Wybór jednego z trzech pakietów wiąże się z dostępnością określonych usług i zróżnicowanymi opłatami, a także z wysokością maksymalnej nagrody, jaką można zdobyć w opisywanej promocji.

Za transakcje wykonane tą kartą kredytową otrzymujesz więcej punktów za każde wydane 50 zł i masz też szansę na moneyback za wykonane transakcje.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(15)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
P
Pablo
Gość

Hej. Czy dostał już ktoś punkty na BCh w tym miesiącu?

Odpowiedz

K
Kris
Gość

Hej, jezeli w ostatnim dniu miesiąca w którym mam spełnić warunki zmienie plan z platynowy na standardowy otrzymam punkty bezcenne chwile za plan platynowy czy standardowy?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Kris

Zasady ustalone przez bank mówią, że zmiana pakietu następuje od 1. dnia kolejnego miesiąca, więc powinieneś raczej otrzymać nagrodę z wyższego planu.

Pamiętaj przy tym, że zmiana pakietu możliwa jest dopiero po 3 pełnych miesiącach od włączenia pakietu.

Odpowiedz

K
Kris
Gość
@Krzysztof Duliński

Hmmm, czyli jak jestem na platynowym to zmienić moge po 3 miesiacach na standard? W sumie w styczniu otrzymam ostatnia nagrode i w zasadzie zamykam karte kredytowa więc muszę liczyć się z pokryciem kosztów za plan platynowy za 3 miesiace . Umowe o karte podpisałem 29.09, karte otrzymalem okolo 10.10, obciążyli mnie oplata lecz reklamowałem gdyz nie miałem karty od pierwszego dnia października i nie mogłem jej wykorzystać w 100% , udało się z reklamacją. Teoretycznie grudzień jest 3 miesiącem pełnym od podpisania umowy, tak jak napisałeś nowy plan wchodzi w życie z 1 dniem miesiąca więc nawet teraz mogę zrezygnować a do końca miesiąca i tak będę na platynowym.

Odpowiedz

K
Kris
Gość

Poinformowano mnie ze trzeba mieć, zalozyc konto osobiste abybotrzymac kredytowke

Odpowiedz

K
Kris
Gość

Witam, po zdobyciu punktów moge zrezygnowac z kredytowki? Wydaje mi się ze pakiet platinum będzie najlepszym mimo że nie spełnię warunków pobiorą opłatę to w sumie zyskam najwięcej, po zdobyciu nagród można przejść na plan bezpłatny, zrezygnowac z karty dobrze myślę?

Odpowiedz

B
bankowicz
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Kris

Myślę, że możesz.

Odpowiedz

P
Paweł
Gość

Czy jeżeli mam już kartę kredytową w pekao S.A. i zarejestrowana w Bezcennych chwilach to nie mogę wziąć udziału z nową kartą tej w promocji?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Paweł

Regulamin wymaga, by uczestnik promocji nie posiadał dotąd Karty Kredytowej z Żubrem i sięgnął po nią w trakcie trwania promocji po czym zarejestrował ją w Bezcennych Chwilach. Wcześniejsze korzystanie z Bezcennych Chwil z inną kartą nie ma znaczenia.

Odpowiedz

R
Ryszard Dominik
Gość

czy transakcje wykonane karta moga byc zwrocone czy wtedy nie kwalifikujemy sie wtedy

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Ryszard Dominik

Odpowiedź na Twoje pytanie znajduje się w Kroku 3: zwrot zakupu powoduje odjęcie danej transakcji z puli, która jest brana pod uwagę przy ocenie spełnienia warunków regulaminu.

Odpowiedz

P
Paweł
Gość

przed dniem rozpoczęcia Promocji, tj. przed 14.09.2023 r. nie uczestniczyli w Programie z użyciem Karty Partnera; oraz

Czy to oznacza, że jeżeli w przeszłości miałem zarejestrowana kartę debetową PKO SA, to nie spełnię warunków?

Czy dotyczy to tylko nie zarejestrowanej kredytówki?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Paweł

Moim zdaniem najważniejsze jest sięgnięcie teraz po Kartę Kredytową z Żubrem i zarejestrowanie jej w Bezcennych Chwilach. Ważne, by nie posiadać żadnej kredytówki z oferty Pekao SA.

Odpowiedz

P
Paweł
Gość
@Krzysztof Duliński

Dzwoniłem na infolinię, konsultant stwierdził że wcześniejsza rejestracja nawet karty debetowej wyklucza z promocji.

Więc kto ma rację?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Paweł

Jako, że regulamin tej promocji napisany jest nieco nieprecyzyjnie, odbyłem w tej sprawie długą konsultację z Bezcennymi Chwilami. Ostateczna ich interpretacja jest zgodna z tym, co usłyszałeś na infolinii Pekao: fakt zarejestrowania kiedyś w Bezcennych Chwilach karty debetowej z oferty Pekao niestety wyklucza z możliwości udziału w tej promocji.

Dokonałem w tekście zmian; obecne zapisy nie powinny budzić wątpliwości. Dzięki za wnikliwość.

Odpowiedz