Wróć

Do 250 zł do Biedronki z terminalem lub nawet 750 złotych z Kontem Przekorzystnym Biznes w Pekao SA

Do 250 zł do Biedronki z terminalem lub nawet 750 złotych z Kontem Przekorzystnym Biznes w Pekao SA
Czas trwania
Cel (zysk) Do 250 zł w bonach do Biedronki
Uczestnik Klient firmowy banku Pekao SA
Po drodze Warunkiem otrzymania 100 zł premii jest zarejestrowanie się w promocji i odebranie terminala płatniczego. Kolejne 150 zł można zyskać za skuteczne polecenie terminala innemu przedsiębiorcy.
Brzmi to nieco zaskakująco, ale w promocji Konta Przekorzystnego Biznes Banku Pekao SA naprawdę można zgarnąć vouchery do Biedronki o wartości 250 zł. Do tego, w równoległej akcji, do zdobycia jest nawet kilkaset złotych, tym razem już w najmilej widzianej przez wszystkich gotówce. Istota maksymalizacji zysku sprowadza się do wykonania działań wymaganych w obu promocjach w odpowiedniej kolejności.

Sierpniowa akcja „Zyskuj z Pekao” najwyraźniej cieszyła się dużym powodzeniem, bo tuż po jej zakończeniu bank zapowiedział uruchomienie nowej odsłony i tak się faktycznie stało. Obecna edycja, która potrwa do 31 grudnia 2019 r., też związana jest z podpisaniem umowy o terminal płatniczy (100 zł premii) i zachęceniem do tego innego przedsiębiorcy (dodatkowe 150 zł). W sumie możesz więc otrzymać 250 zł. Promocję ponownie zorganizował Bank Pekao SA, a koordynatorem technicznym jest Isobar Polska sp. z o. o.

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta firmowego w Pekao, to masz też szansę na dodatkowe bonusy. W tym celu musisz założyć Konto Przekorzystne Biznes, sięgnąć po produkt kredytowy (kartę kredytową lub kredyt) oraz aktywnie korzystać z terminala płatniczego.

Kto może zdobyć nagrody?

Przekazaliśmy Ci wiele informacji wstępnych, czas je uporządkować i przedstawić niezbędne działania. Zacznijmy od określenia, kto może ubiegać się o bony do Biedronki.

Akcja „Zyskuj z Pekao” adresowana jest do osób fizycznych, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą, wspólników spółek cywilnych, spółki handlowe w rozumieniu kodeksu spółek handlowych i posiadają w Pekao rachunek firmowy lub terminal płatniczy.

Droga po voucher o wartości 100 zł

Działania niezbędne do zdobycia 100 zł do wydania w Biedronce są bardzo proste:

Start
 • Krok 1

  Do 31 grudnia 2019 r. zarejestruj się na stronie promocji i zaznacz wszystkie wymagane zgody (w tym zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przesyłanie informacji handlowych itp.), zaakceptuj regulamin akcji.

 • Krok 2

  Podpisz w placówce banku Pekao umowę o terminal płatniczy i odbierz urządzenie na miejscu lub poczekaj na kuriera z przesyłką.

 • Premia

  Kod elektroniczny o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka otrzymasz na podany adres e-mail w ciągu 21 dni roboczych od momentu, w którym spełniłeś wszystkie warunki promocji.

Mission complete!

150 zł za polecanie terminala

Jak wspomnieliśmy na wstępie, bank przygotował nagrody nie tylko za samodzielne skorzystanie z terminala, ale także za polecanie tej usługi innemu przedsiębiorcy. Za skuteczne pozyskanie nowego użytkownika terminala płatniczego otrzymasz 150 zł.

Kod polecenia, który będziesz musiał przekazać osobie rekomendowanej, by ta wpisała go w swoim zgłoszeniu do udziału w promocji, otrzymasz od spółki Isobar w ciągu 3 dni od chwili zarejestrowania się w akcji.

Do uznania Twojego polecenia za skuteczne konieczne jest, by osoba, której przekazałeś kod polecenia, wpisała go w formularzu rejestracyjnym na stronie promocji i odebrała swój terminal. Zgodnie z ideą programu poleceń, w tym momencie polecony zasłuży na swoją premię - 100 zł do Biedronki i będzie mógł polecać korzystanie z terminala kolejnej osobie.

Zwracamy uwagę, że regulamin akcji wymaga, by powyższy warunek został spełniony w czasie trwania oferty specjalnej, czyli do 31 grudnia 2019 r. Podpowiadamy więc, byś przystąpił do działania jak najszybciej.

O nagrodzie słów kilka

Vouchery do Biedronki będą miały postać elektronicznych e-kodów z terminem ważności do 14 października 2020 r.

Pamiętaj, że zdobyte nagrody będą miały związek z prowadzoną przez Ciebie działalnością gospodarczą i to na Tobie, a nie na banku, ciąży obowiązek rozliczenia się z nich przed urzędem skarbowym.

Koszty korzystania z terminali płatniczych

Nagroda to miła rzecz, ale czy przypadkiem bank nie spróbuje „odbić” sobie wydatków na premie wysokimi opłatami za korzystanie z terminala? Absolutnie nie. Jeśli w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie przyjmowałeś płatności kartami płatniczymi, to bank nie pobierze od Ciebie żadnej opłaty za dzierżawę urządzenia przez 18 miesięcy.

Można powiedzieć, że to dodatkowy bonus, bo standardowa opłata wynosi od 30 zł do 50 zł (w zależności od rodzaju urządzenia), zaś prowizja od transakcji – 0,65%.

Dodatkowa premia

Powróćmy do przywołanej na wstępie promocji, w której do zdobycia jest premia gotówkowa. Jest ona adresowana do osób, które nie posiadają rachunku firmowego w Banku Pekao SA. Możesz w niej zdobyć 3 nagrody po 200 zł: za założenie Konta Przekorzystnego Biznes, skorzystanie z oferty kredytowej banku oraz za aktywne korzystanie z terminala płatniczego.

Niestety nie jest możliwe proste zsumowanie nagród z obu promocji, by zgarnąć w sumie 850 zł, gdyż obie mają wspólny warunek – rozpoczęcie przyjmowania płatności bezgotówkowych. Podpowiadamy, w jakiej kolejności powinieneś działać, by otrzymać 750 zł (600 zł z promocji związanej z kontem firmowym i 150 zł za polecenie terminala):

 • Przystąp do promocji dla nowych klientów „600 zł premii i 0 zł za wpłaty PeoPay” przez tę stronę, załóż Konto Przekorzystne Biznes, a następnie spełnij warunki otrzymania 200 zł premii w gotówce.
 • Podpisz z bankiem Pekao umowę o terminal płatniczy i przez 3 miesiące od założenia rachunku firmowego przyjmuj na nim płatności kartą na min. 500 zł miesięcznie. Za spełnienie tego warunku otrzymasz nagrodę gotówkową w wysokości 200 zł.
 • Zarejestruj się w akcji „Zyskuj z Pekao” na tej stronie do 31 grudnia 2019 r. i skutecznie poleć skorzystanie z terminala płatniczego innemu przedsiębiorcy, za co zostaniesz nagrodzony voucherem do Biedronki o wartości 150 zł.
 • W ciągu 6 miesięcy od otwarcia Konta Przekorzystnego Biznes zawrzyj umowę o produkt kredytowy dla firm (np. kartę kredytową). Bank wynagrodzi Twoją decyzję kolejną premią - dostaniesz 200 zł premii w gotówce.

Postępując według naszych wskazówek zgarniesz 600 zł w gotówce oraz 150 zł w postaci vouchera do sklepów Biedronka. W sumie zyskasz więc 750 zł.

Szczegóły dotyczące akcji, w której możesz zdobyć 600 zł premii gotówkowej, znajdziesz w tym artykule.

Atrakcyjna premia dla skutecznych

Przedstawiliśmy Ci możliwość połączenia dwóch akcji adresowanych do przedsiębiorców. Tylko od Ciebie zależy wysokość nagrody, którą otrzymasz. Warunki nie są skomplikowane.

Największym kłopotem może być skuteczne pozyskanie chętnego do skorzystania z terminala płatniczego. Uważamy tak nie dlatego, że nie wierzymy w Twój dar przekonywania o zaletach transakcji bezgotówkowych, ale patrząc na fakt, że liczba terminali POS w ostatnich miesiącach gwałtownie rośnie, czytniki obecne są w coraz większej liczbie punktów. To już naprawdę jeden z ostatnich momentów, by było komu je polecać.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji