MEGA HIT od Santander Bank Polska: nawet 780 zł za konto osobiste

Publikacja:
MEGA HIT od Santander Bank Polska: nawet 780 zł za konto osobiste
Popularność promocji
Czas trwania
Cel (zysk) Do 780 zł: 100 zł do Biedronki + 300 zł premii gotówkowej + karta podarunkowa o wartości 80 zł (lub 4 bilety do kina) za otwarcie konta z polecenia + do 300 zł zwrotu za rachunki.
Uczestnik Osoba, która nie posiadała konta osobistego w Santander Bank Polska od 1 sierpnia 2021 r. i od 1 kwietnia 2019 r. nie otworzyła rachunku w promocji tego banku.
Po drodze Po otwarciu Konta Jakie Chcę przez kilka pierwszych miesięcy należy zrealizować różne aktywności, m.in. zapewnić wpływy, wykonać transakcje bezgotówkowe i zalogować się do aplikacji mobilnej.
Santander Bank Polska bez wątpienia zasługuje na mistrza kumulacji premii. Oto kolejny przykład związany z Kontem Jakie Chcę. Do podstawowej premii w wysokości 300 zł, bonusu 80 zł za założenie rachunku z polecenia, 300 zł zwrotu za domowe rachunki bank dorzuca teraz jeszcze 100 zł na zakupy w Biedronce. Łatwo policzyć, że maksymalna premia może wynieść aż 780 zł, a to jeszcze nie wszystko, co możesz zgarnąć współpracując z tym bankiem!

Już nie raz przekonaliśmy się, że Santander Bank Polska pozwala łączyć udział w kilku promocjach i tym samym zgarnąć bardzo atrakcyjne premie. W dostępnym obecnie pakiecie promocyjnym łączna premia może wynieść aż 780 zł. Trzeba się spieszyć, bo jeden z jego elementów otrzyma tylko 2000 osób, które jako pierwsze przystąpią do akcji.

 1. W akcji "300 zł za aktywne bankowanie" do zgarnięcia jest 300 zł w gotówce.
 2. Dodatkiem do niej jest 100 zł do Biedronki w promocji "100 zł na zakupy - edycja II". To w tej akcji bank rozda maksymalnie 2000 kart podarunkowych. O kolejności ich przydziału będzie decydowała data rejestracji w promocji i spełnienie wszystkich warunków regulaminu.
 3. W programie poleceń nowy i obecny klient ma szansę na jedną z nagród do wyboru: 80 zł w formie karty podarunkowej (do Biedronki, Decathlonu, RTV EURO AGD lub Zalando) albo 4 bilety do kina Helios / Cinema City.
 4. Ponadto jako posiadacz Konta Jakie Chcę będziesz mógł odzyskać nawet 300 zł w ciągu roku, regulując domowe rachunki ze swojego nowego konta.

Łączna kwota nagród wynosi więc 780 zł!

Uczestnicy promocji?

Do udziału w promocjach zaproszone są osoby pełnoletnie posiadające ważny dowód osobisty, polskie obywatelstwo i miejsce zamieszkania na terytorium Polski.

O nagrody nie mogą się starać osoby, które od 1 sierpnia 2021 r. posiadały w Santanderze konto osobiste (również jako współwłaściciele) oraz te, które po 1 kwietnia 2019 r. założyły w dowolnej promocji Konto Jakie Chcę (także w wersji dla Młodych) albo Konto Select.

Posiadanie innych produktów Santander Bank Polska (przykładowo konta firmowego czy karty kredytowej) nie stanowi przeszkody, by wziąć udział w promocji.

Co zrobić, by zdobyć bonusy?

Zadania nie są trudne. Oto co konkretnie trzeba zrobić:

Start
 • Krok 1

  Do 31 sierpnia 2022 r. zawnioskuj o wybrany rachunek:

  • Konto Jakie Chcę
  • Konto Jakie Chcę dla Młodych

  wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej. Nie zapomnij o podaniu adresu e-mail oraz numeru telefonu.

  Konieczne jest też, byś wyraził zgodę na kontakty marketingowe ze strony banku drogą telefoniczną i elektroniczną a także na przesyłanie korespondencji w formie elektronicznej (EKK, czyli elektroniczny kanał kontaktu).

 • Krok 2

  W tym samym terminie wypełnij na powyższej stronie akcji formularz przystąpienia do promocji "100 zł na zakupy - edycja II".

  Santander Bank Polska, Konto Jakie Chcę, formularz promocji
  ​​​​​​​

 • Krok 3

  Program poleceń: Aby otrzymać premię w ramach programu poleceń, to po założeniu rachunku zaloguj się do bankowości elektronicznej i wpisz otrzymany od znajomego kod polecenia w rubryce związanej z programem poleceń. Jeśli nie posiadasz takiego kodu, możesz skorzystać z naszego: MBK3R4

 • Krok 4

  Do 10 września 2022 r. podpisz z Santanderem umowę o rachunek i wymagane produkty podczas spotkania z kurierem.

 • Premia

  Premię gotówkową w wysokości 50 zł za otwarcie ROR-u otrzymasz na nowo otwarte Konto Jakie Chcę do 30 września 2022 r.

 • Krok 5

  Do 30 września 2022 r. w usługach Santander online dodaj jeden dowolny cel w ramach usługi Moje Cele i wybierz metodę oszczędzania Końcówki transakcji.

 • Krok 6

  W każdym z 3 miesięcy – we wrześniu, październiku i listopadzie 2022 r. – zrealizuj wymagania, które dadzą Ci prawo otrzymania drugiej części premii gotówkowej (250 zł):

  • zapewnij wpływy na nowo otwarty rachunek w łącznej wysokości min. 1000 zł;
  • wykonaj przynajmniej 2 transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę min. 10 zł;
  • zaloguj się choć raz do aplikacji Santander Mobile.
 • Krok 7

  Program poleceń: Zdecydowałeś o przystąpieniu do programu poleceń? Jeśli tak, to pamiętaj o zrealizowaniu warunków aktywności dotyczących tej oferty!

 • Premia

  Drugą część premii gotówkowej, czyli 250 zł, Santander przeleje na Twoje konto osobiste do 31 grudnia 2022 r..

 • Krok 8

  Do 31 stycznia 2023 r. odłóż na założonym celu metodą oszczędzania Końcówki transakcji minimum 50 zł.

  Spełniając ten warunek, zasłużysz na e-bon do Biedronki o wartości 100 zł.

 • Premia

  E-kod do Biedronki otrzymasz przez SMS lub w wiadomości w bankowości elektronicznej do 28 lutego 2023 r.

Mission complete!

+ dodatkowa nagroda w programie poleceń

Premię za otwarcie rachunku w tej promocji możesz powiększyć, zakładając konto z kodem polecenia. Nagrodą w programie poleceń może być karta podarunkowa o wartości 80 zł lub 4 bilety do kina.

Warunki programu poleceń też są łatwe do zrealizowania – wystarczy do końca miesiąca następującego po tym, w którym doszło do podpisania umowy, wykonać transakcje kartą na min. 300 zł.

Nie ma przeszkód, by po nawiązaniu współpracy z Santanderem polecać jego produkty innym i zyskiwać za to kolejne premie.

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Szczegóły mogą decydować o tym, czy zdobędziesz premię. Zwróć uwagę na poniższe kwestie.

Zgody do zaznaczenia we wniosku o konto

Miejsce, w którym musisz zaznaczyć wymagane zgody marketingowe, wygląda tak:

Promocja Santander, wniosek o konto, zgody marketingowe.

Jesteś studentem? Zaznacz to we wniosku o Konto Jakie Chcę dla Młodych, a bank będzie Ci wysyłał informacje o aktualnych naborach na stypendia. Dzięki nim będziesz mógł rozwinąć swoje kompetencje cyfrowe i umiejętności miękkie, poprawić znajomość języków obcych. Więcej informacji o ofercie edukacyjnej Santandera znajdziesz na stronie santander-grants.com.

Wniosek o Konto Jakie Chcę dla Młodych - miejsce na odnotowanie bycia studentem

Transakcje bezgotówkowe

Wymagane transakcje bezgotówkowe możesz zrealizować w sklepach stacjonarnych, jak i w Internecie. Ważne, by nie zostały one anulowane w terminie 7 dni od daty ich wykonania. Zwracamy uwagę, że pod uwagę brana jest data rozliczenia (zaksięgowania) transakcji na rachunku. Może się więc zdarzyć, że jeśli wykonasz je w ostatnich dniach miesiąca, bank zaksięguje je na rachunku dopiero na początku kolejnego miesiąca.

Warunków promocji nie spełnią wypłaty gotówki z bankomatów, wpłaty gotówki do wpłatomatów oraz transakcje Blikiem!

Usługa Moje cele

W promocji "100 zł na zakupy - edycja II" Twoim zadaniem jest założenie celu oszczędnościowego, na który będziesz oszczędzał automatycznie, odkładając na rachunek końcówki z wykonanych transakcji. W ten sposób nie tylko zasłużysz na nagrodę, ale i przekonasz się, że bez żadnych wyrzeczeń można zgromadzić nieco gotówki.

Pamiętaj, że do ostatniego dnia stycznia 2023 r. musisz zgromadzić na tym rachunku min. 50 zł, by bank przekazał Ci kod do Biedronki. Wbrew pozorom nie jest to wcale trudne, bo co prawda każda transakcja kartą lub Blikiem zaokrąglana jest do pełnej złotówki w górę, ale możesz ustawić mnożniki zwiększające odkładaną kwotę 5- lub 10-krotnie. Więcej informacji o tej usłudze znajdziesz na stronie banku.

To też jest ważne

Bonus gotówkowy otrzymasz tylko wtedy, gdy w dniu jego przekazania Twoje konto będzie aktywne i nie odwołałeś wcześniej udzielonych zgód marketingowych.

Premia zwolniona jest z opodatkowania, nie musisz się więc przejmować rozliczeniami z fiskusem.

Konto osobiste w Santander Bank Polska

Spójrzmy na parametry Konta Jakie Chcę, oceńmy jego atrakcyjność na co dzień:

Oferta nieaktywna
Santander Bank Polska
 • Konto
  0 zł / 6 zł

 • Karta
  0 zł / 8 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Co prawda istnieją opłaty za obsługę obsługę konta i karty, ale bardzo łatwo ich uniknąć. Zapewnienie wpływu w danym miesiącu w wysokości min. 500 zł oraz wykonanie co najmniej 1 transakcję kartą (lub Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem nie powinno Ci sprawić żadnych kłopotów.

Warto zwrócić uwagę, że Santander oferuje bezpłatne przelewy natychmiastowe, bez limitów.

Młodzi klienci (do 26 lat) mogą liczyć na preferencyjne warunki: prowadzenie konta jest dla nich zupełnie bezpłatne (bez konieczności zapewniania regularnego wpływu), mogą także za darmo korzystać ze wszystkich bankomatów. Do uniknięcia opłaty za kartę wystarczy jedna transakcja bezgotówkowa na dowolną kwotę.

Konto Jakie Chcę dla młodych

Oferta nieaktywna
Santander Bank Polska
 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 8 zł

 • Bankomaty
  0 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

300 zł za domowe rachunki

Jako posiadacz Konta Jakie Chcę możesz też zdobyć nawet 300 zł w ciągu roku. Bank zwraca bowiem 1% rachunków za prąd, gaz, telefon i telewizję opłaconych z tego typu ROR.

Dodatkowe bonusy

Na dowód, że Santander Bank Polska bardzo lubi nagradzać swoich klientów, przytaczamy jeszcze informacje o kolejnych bonusach.

Atrakcyjna kumulacja nagród

Jak widać, Santander cały czas trzyma rękę na pulsie i raz po raz przygotowuje kolejne akcje promocyjne. Przy niewielkim wysiłku możesz zgarnąć bardzo atrakcyjną nagrodę. Wystarczy przez kilka miesięcy aktywnie korzystać z rachunku, by zyskać 300 zł premii gotówkowej i 100 zł do Biedronki.

Do tego jeszcze bonus o wartości 80 zł za założenie konta z polecenia. Nie ma również przeszkód, byś później sam wystąpił w roli polecającego.

Konto Jakie Chcę to jeden z najciekawszych rachunków na rynku. Głównie ze względu na łatwe warunki uniknięcia podstawowych opłat. Dodając do tego premię za opłacanie rachunków i darmowe przelewy natychmiastowe, otrzymujemy świetny pakiet, który będzie cieszył nie tylko w okresie realizowania warunków udziału w promocji, ale i później.

Zdecydowanie warto rozważyć tę propozycję. Powodzenia!

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(3)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
J
Julia
Gość

Czy w przypadku zakładania konta na selfie warunkiem wypłaty premii jest złożenie w placówce banku wzoru podpisu i okazanie dokumentu tożsamości?

Odpowiedz

M
Magdalena
Gość

Do kiedy trzeba mieć otwarte konto, aby zgarnąć te wszystkie nagrody?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Magdalena

Konto musi być aktywne do chwili wypłaty ostatnich bonusów związanych z założeniem i korzystaniem z rachunku. To, czy zechcesz korzystać z niego dłużej, by otrzymywać zwrot 1% domowych rachunków, zależy już tylko od Ciebie.

Odpowiedz