1000 zł za aktywne korzystanie z karty kredytowej Visa Silver Akcja Pajacyk lub Platinum w konkursie Santander Bank Polska

Publikacja:
1000 zł za aktywne korzystanie z karty kredytowej Visa Silver Akcja Pajacyk lub Platinum w konkursie Santander Bank Polska
Czas trwania
Cel (zysk) Nagrody pieniężne, maksymalnie 1000 zł.
Uczestnik Posiadacz karty kredytowej Visa z oferty Santander Bank Polska.
Po drodze Rejestracja w konkursie, transakcje kartą.
Santander Bank Polska przygotował dla posiadaczy kart kredytowych Visa Silver Akcja Pajacyk i Visa Platinum konkurs, w którym do wygrania jest 1000 zł. Rywalizacja toczy się w dwóch kategoriach: "najwyższa suma płatności" i "największa liczba płatności".

Konkurs „Zostań asem płatności kartą kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk albo Visa Platinum”

Organizatorem konkursu jest Santander Bank Polska.

Do kiedy możesz skorzystać?

Konkurs trwa do 31 maja 2024 r.

Co możesz zyskać?

Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach. Nagrody uzależnione są od zajętego miejsca:

1. Najwyższa suma płatności

 • 500 zł dla osób, które zajmą miejsca od 1. do 5.;
 • 200 zł dla tych, którzy uplasują się na pozycjach od 6. do 25.;
 • 100 zł dla osób, które zajmą miejsca od 26. do 125.

2. Największa liczba płatności

 • 200 zł dla tych, którzy zajmą miejsca od 1. do 5.;
 • 100 zł dla osób, które uplasują się na miejscach od 6. do 25.;
 • 50 zł dla osób sklasyfikowanych na miejscach od 26. do 125.

Nagrody zostaną rozdane osobno za kwiecień i maj. W każdym miesiącu możliwe jest zdobycie tylko jednej nagrody, co oznacza, że maksymalna wygrana może wynieść 1000 zł.

Czy możesz skorzystać?

O nagrody mogą się ubiegać osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, które posiadają w Santander Bank Polska kartę kredytową objętą promocją, czyli Visa Silver Akcja Pajacyk lub Visa Platinum.

Chcąc uczestniczyć w konkursie, nie możesz mieć wyrażonego sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych w celach marketingowych; musisz też wyrazić zgodę na otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą elektroniczną.

Co musisz zrobić?

Wskazówka Bankonautów: Jeśli nie jesteś jeszcze klientem Santandera, współpracę z tym bankiem możesz rozpocząć od udziału w promocji dla nowych klientów i zgarnięcia bonusów powitalnych. Dysponując kartą debetową, będziesz mógł wziąć udział w trwającym równolegle konkursie "Zostań mistrzem płatności kartą Visa Dopasowana albo Visa Select".

Droga do zostania Asem Płatności
 • Krok 1. Do 31 maja 2024 r. załóż Konto Santander

  Do 31 maja 2024 r.

  Jeśli już korzystasz z tych produktów, pomijasz ten krok.

 • Krok 2. Do 31 maja 2024 r. zgłoś swój udział w konkursie

  Do 31 maja 2024 r. zgłoś swój udział w konkursie na specjalnej stronie internetowej, akceptując przy tym jego regulamin.

  Im wcześniej to zrobisz, tym będziesz miał więcej czasu na wykonanie transakcji kartą.

 • Krok 3. Aktywnie korzystaj ze swojej karty kredytowej

  Jak najczęściej płać kartą kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk lub Visa Platinum.

  W kategorii "Największa liczba płatności" liczą się płatności na kwotę min. 10 zł, przy czym musi ich być przynajmniej 15, byś został uwzględniony w klasyfikacji.

  Regulamin konkursu zabrania płatności związanych z hazardem (transakcje Quasi Cash, np. za żetony w kasynie) i u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie (np. Revolut, DiPocket).

 • Premia. Odbierz zdobytą nagrodę

  Zdobytą nagrodę bank przekaże na rachunek Twojej karty kredytowej, którą zarejestrowałeś w konkursie, do końca drugiego miesiąca następującego po tym, w którym zająłeś miejsce uprawniające do otrzymania bonusu.

  Gdybyś w którymś z miesięcy zajął nagradzane miejsce w dwóch kategoriach, to bank przekaże Ci nagrodę o wyższej wartości. Identyczna reguła dotyczy sytuacji zajęcia nagradzanej lokaty z kilkoma kartami.

  W przypadku takiego samego wyniku dwóch uczestników o wyższej pozycji zdecyduje czas zrealizowania płatności; nagrodę otrzyma ten, kto wcześniej wykonał ostatnią transakcję.

  Wygrana podlega 10-procentowemu podatkowi dochodowemu. Przekazanie go do urzędu skarbowego i dopełnienie innych formalności należy do obowiązków banku jako organizatora konkursu.

Mission complete!

Karty kredytowe biorące udział w konkursie

Visa Silver "Akcja Pajacyk"

Santander Bank Polska
 • Karta
  0 zł

 • Bankomaty
  4%, min. 10 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  54 dni
Unikalne cechy: płatności kartą wspierają akcję "Pajacyk".

Karta kredytowa Visa Platinum

Posiadacze karty kredytowej Visa Platinum wydawanej przez Santander Bank Polska korzystają z różnych przywilejów, m.in. luksusowego pakietu usług assistance i opieki concierge'a.

Wydanie karty jest bezpłatne, opłata miesięczna wynosi 42 zł, przy czym można jej uniknąć, wykonując min. 10 płatności w miesiącu.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
4
(5 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
K
Kacper
Gość

Jest gdzieś ranking pokazujący aktualną sytuację, by ocenić czy ze swoimi dokonaniami łapię się na jakąś nagrodę, albo czy wiele mi brakuje do premiowanego miejsca?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Kacper

W dolnej części strony, na której dokonywałeś rejestracji bank podaje orientacyjne dane na temat wyników dających zwycięstwo i pozwalających zająć ostatnie premiowane miejsce.

Odpowiedz