Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

100 zł w gotówce za wykupienie ubezpieczenia OC przez Porówneo.pl

Publikacja:
100 zł w gotówce za wykupienie ubezpieczenia OC przez Porówneo.pl
Czas trwania
Cel (zysk) 100 zł premii gotówkowej.
Uczestnik Osoba pełnoletnia, która nie korzystała z promocji Porówneo w 2020 r.
Po drodze Należy wykupić polisę ubezpieczeniową pojazdu (OC) w serwisie Porówneo za pośrednictwem strony partnera promocji oraz odpowiedzieć na pytanie promocyjne.
Porówneo, czyli serwis poświęcony ubezpieczeniom, proponuje nagrodę w wysokości 100 zł za skorzystanie z jego usług za pośrednictwem strony BlueBonus. Warunkiem zdobycia premii jest nie tylko opłacenie kosztów ubezpieczenia OC, ale także odpowiedź na pytanie konkursowe.

Organizatorem promocji „BlueBonus XI” jest Porówneo.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, zaś partnerem akcji – spółka Cloud Services z siedzibą w Sopocie, właściciel oraz administrator serwisu internetowego BlueBonus, na którego stronie prowadzona jest promocja.

Akcja trwa do 31 grudnia 2020 r.

Kto może zdobyć 100 zł premii?

Pod tym względem zasady promocji są bardzo proste: z oferty specjalnej mogą skorzystać pełnoletnie osoby fizyczne lub też osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, które zawrą umowę ubezpieczenia pojazdu za pośrednictwem serwisu Porówneo i opłacą należną składkę.

Z akcji wykluczeni są ci, którzy brali już udział w promocjach Porówneo w 2020 r.

Jak zdobyć 100-złotową nagrodę?

Spójrzmy teraz, jakie kroki należy wykonać, aby otrzymać bonus:

Start
 • Krok 1

  Na początku załóż swoje konto na stronie partnera promocji, BlueBonus (jeżeli korzystałeś już kiedyś z tej strony i masz na niej swoje konto, to oczywiście pomijasz ten krok).

 • Krok 2

  Najdalej do 31 grudnia 2020 r. zarejestruj się na stronie promocji oraz złóż wszystkie wymagane oświadczenia: zaakceptuj podane regulaminy i zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

 • Krok 3

  Skorzystaj z linku przekierowującego do serwisu Porówneo wraz z unikalnym kodem (dzięki niemu organizator zidentyfikuje każdego uczestnika promocji).

  Do 31 grudnia 2020 r. po przekierowaniu zawrzyj umowę o ubezpieczenie pojazdu (OC) i opłać składkę. Ważne: opłata musi być jednorazowa i wykonana w terminie!

 • Krok 4

  Gdy opłacisz składkę, wyślij za pośrednictwem specjalnego linku potwierdzenie, że wykupiłeś polisę ubezpieczeniową oraz swoje dane kontaktowe (adres e-mail, numer telefonu). Masz na to 7 dni od dnia zakupu polisy, jednak najpóźniej możesz to zrobić 31 grudnia 2020 r.

 • Krok 5

  W ciągu 14 dni od ostatniego dnia promocji otrzymasz od organizatora pytanie promocyjne, na które musisz odpowiedzieć w ciągu 7 dni. Odpowiedź należy przesłać na adres e-mailowy organizatora: [email protected].

 • Premia

  Na koniec powinieneś podać na swoim profilu BlueBonus numer konta, na który ma być przelana 100-złotowa premia. Nagrodę otrzymasz do 60 dni od daty zakończenia promocji (czyli od 31 grudnia 2020 r.).

Mission complete!

Ważne: w ramach promocji możesz otrzymać bonus dwukrotnie, jeśli wykupisz dwie polisy ubezpieczeniowe OC.

Gdzie możesz ubezpieczyć pojazd?

W promocji Porówneo masz do wyboru usługi kilku ubezpieczycieli. Są to:

 • Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A.
 • AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.
 • Euroins Insurance Group; d. Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
 • Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
 • Link 4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
 • Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group S.A.
 • Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia S.A.

Ważne informacje na koniec

Nim zdecydujesz się na wykupienie polisy OC, powinieneś jeszcze wiedzieć, że organizator nie przyzna Ci premii, jeśli umowę zawrzesz na trzeci i kolejny pojazd, nie opłacisz składki jednorazowo, a także gdy nowa umowa dotyczy odnowienia już obowiązującej polisy – ale tylko pod warunkiem, że umowę o poprzednią polisę zawierałeś również za pośrednictwem Porówneo.

100 zł za opłacenie polisy ubezpieczenia samochodu

W promocji Porówneo możesz w naprawdę łatwy sposób zyskać 100 zł premii za wykupienie polisy ubezpieczeniowej pojazdu za pośrednictwem tego serwisu. Jedyne, o czym powinieneś pamiętać, to to, że polisa musi być opłacona jednorazowo, a także, by korzystać z wymaganych przez organizatora linków (bez odpowiednich odnośników i kodów nie otrzymasz nagrody).

Zważywszy na koszty, jakie ponoszą właściciele aut w związku z ubezpieczeniem, 100-złotowy bonus może być naprawdę miłą rekompensatą. Jednak nie ma co odkładać decyzji na ostatnią chwilę; niemal wszystkie kroki konieczne do uzyskania premii musisz wykonać jeszcze w tym roku.

Justyna Kalicińska

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
P
Paula
Gość

Ostatnio sporo promocji na OC. Tu nie widzę Ergo Hestii ale jest więcej ubezpieczycieli do wyboru. Chyba lepsza oferta niż ta z Milenium, jak sądzicie?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Paula

Coś w tym jest - tu mamy większy wybór ubezpieczycieli i gotówkę, a nie bon :)

Odpowiedz