Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

20 zł zniżki na shumee.pl za zakupy z Masterpass

20 zł zniżki na shumee.pl za zakupy z Masterpass
Czas trwania
Cel (zysk) 20 zł zniżki na zakupy.
Po drodze Wystarczy wykonać zakupy za min. 50 zł i zapłacić za pomocą Masterpass.
Kto nie lubi korzystać z cenowych okazji? Teraz kupując przecenione produkty na shumee.pl, możesz otrzymać kolejny rabat – 20 zł. Wystarczy, że za zakupy zapłacisz za pomocą portfela Masterpass. Pula zniżek jest jednak ograniczona.

Choć aura nie skłania do myślenia o Bożym Narodzeniu, być może warto już powoli rozglądać się za świątecznymi prezentami. Tym bardziej, że sprzedawcy kuszą ciekawymi promocjami i zniżkami. W najnowszej promocji platformy sprzedażowej shumee.pl możesz zdobyć aż 20 zł rabatu na zakupy. Co ważne, rabat łączy się z innymi promocjami, zyskujesz więc nawet kilkukrotnie.

Warunki? Banalnie proste:

  • zrób zakupy za min. 50 zł – wyłączając koszt przesyłki,
  • zapłać swoim portfelem Masterpass.

Rabat zostanie naliczony automatycznie. Pula zniżek ograniczona jest do 2000, ale możesz z nich korzystać wielokrotnie.

Akcja skierowana jest także do osób niepełnoletnich pod warunkiem uzyskania zgody od rodziców.

Jeżeli nie posiadasz karty Mastercard, to nic nie szkodzi. Powinieneś mieć tylko aktywny portfel Masterpass, w którym możesz zarejestrować swoją dowolną kartę płatniczą (debetową i kredytową). Więcej o portfelu Masterpass przeczytasz w naszym artykule.

Promocja ,,20 złotych taniej z Masterpass” trwa do 31 grudnia 2018 r., chyba że wcześniej wyczerpie się pula 2000 zniżek.

Polecając znajomym, otrzymujesz zniżki

Akcja ,,20 złotych taniej z Masterpass” łączy się z innymi promocjami dostępnymi na platformie shumee.pl. Dla przykładu, w programie poleceń otrzymujesz rabat za zarekomendowanie wybranego przez Ciebie produktu Twojemu znajomemu (wpisując w trakcie zakupów jego adres e-mailowy). Co istotne, rabat zostanie Ci naliczony, nawet jeśli znajomy nie zainteresuje się polecanym towarem.

Krystian

Autor tekstu o promocji