Wróć

200 zł premii za otwarcie Konta 360° i 100 zł za lokatę strukturyzowaną od Banku Millennium

Publikacja:
200 zł premii za otwarcie Konta 360° i 100 zł za lokatę strukturyzowaną od Banku Millennium
Czas trwania
Cel (zysk) 200 zł premii za otwarcie konta i 100 zł premii dodatkowej za założenie lokaty strukturyzowanej.
Uczestnik Nowy klient banku, czyli osoba, która 1 października 2020 r. nie posiadała żadnego produktu Banku Millennium ani nigdy wcześniej nie brała udziału w promocji Konta 360° lub Konta 360° Student.
Po drodze Wystarczy otworzyć konto, wyrazić zgody marketingowe, aktywować aplikację mobilną oraz w kolejnych 3 miesiącach: zapewnić wpływ min. 1000 zł oraz wykonać przynajmniej jedną płatność kartą lub Blikiem. Na lokatę należy wpłacić min. 1000 zł.
Bank Millennium wraz z początkiem października przygotował dość nietypową propozycję: za otwarcie Konta 360° (lub jego wersji studenckiej) i spełnienie warunków aktywności nagradza premią gotówkową w wysokości 200 zł, natomiast kolejne 100 zł wpadnie do Twojej kieszeni, jeśli zdecydujesz się na założenie lokaty strukturyzowanej. Uwaga: liczba kont objętych promocją jest ograniczona.

W najnowszej akcji „Nawet 300 zł za Konto 360° i lokatę strukturyzowaną” zorganizowanej przez Bank Millennium nagroda 300 zł podzielona jest na dwie części. Pierwsza część, wynosząca 200 zł, będzie przysługiwała uczestnikowi, który spełni tradycyjne już warunki stawiane przez bank (otwarcie Konta 360° lub Konta 360° Student, zapewnienie wpływu na rachunek i wykonywanie transakcji bezgotówkowych).

Natomiast druga część nagrody, 100-złotowy bonus, przypadnie tym, którzy poza kontem założą także lokatę strukturyzowaną, czyli połączenie tradycyjnej lokaty terminowej oraz inwestycji na rynkach finansowych. Więcej o tym specyficznym produkcie piszemy w dalszej części artykułu.

Co ważne, zrezygnowanie z założenia lokaty strukturyzowanej nie pozbawia Cię prawa do otrzymania 200 zł premii za otwarcie konta z kartą (nie działa to jednak w drugą stronę; tylko zdobycie pierwszej premii uprawnia do otrzymania drugiej, 100-złotowej). Jeżeli nie chcesz ponosić ryzyka inwestycyjnego, możesz spokojnie zadowolić się 200-złotową nagrodą.

Pamiętaj tylko, że formalnie akcja trwa do 28 października 2020 r., ale jeżeli pula 1000 promocyjnych kont zostanie wyczerpana, to promocja zakończy się wcześniej.

Kto może skorzystać z oferty promocyjnej?

Sprawdźmy, kto może wziąć udział w tej akcji. Jest ona skierowana do pełnoletnich klientów, którzy w dniu startu promocji (tj. 1 października) nie posiadali żadnego produktu Banku Millennium (wliczając w to kredyt, karty przedpłacone, poręczenia, pełnomocnictwa itd.) ani nie złożyły już o niego wniosku. Wyłączone są również osoby, które otwierały Konto 360° lub Konto 360° Student w innych promocjach.

I na koniec, jeżeli chcesz założyć konto przez fotoweryfikację, powinieneś być rezydentem posiadającym dowód osobisty i nadany nr PESEL. Pamiętaj, że po otwarciu konta tym kanałem i tak do 31 października 2020 r. musisz osobiście złożyć swój podpis oraz okazać dokument tożsamości w placówce banku – w przeciwnym razie nie otrzymasz nagrody (zwracamy uwagę, że 31 października wypada w sobotę, więc znalezienie czynnego oddziału może być bardzo trudne).

Jak zdobyć premie 200-złotową i 100-złotową?

Poniżej przedstawiamy kolejne kroki, jakie powinieneś wykonać, aby zdobyć 200 zł oraz 100 zł premii:

Start
 • Krok 1

  Do 28 października 2020 r. złóż wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą debetową na stronie promocji.

  We wniosku wyraź zgody na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych przez kanały elektroniczne i telefon oraz zaakceptuj regulamin promocji.

 • Krok 2

  Również do 28 października 2020 r. zawrzyj umowę o konto z kartą.

 • Krok 3

  Jeśli założyłeś rachunek "na selfie", do 31 października 2020 r. odwiedź wybraną placówkę Banku Millennium i złóż wzór podpisu oraz okaż dokument tożsamości.

 • Krok 4

  Do 29 stycznia 2021 r. aktywuj aplikację mobilną Millennium.

 • Krok 5

  W listopadzie 2020, grudniu 2020 oraz styczniu 2021:

  • zapewnij wpływ zewnętrzny na nowo otwarty rachunek w wysokości min. 1000 zł,
  • wykonaj przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą lub Blikiem na dowolną kwotę.
 • Krok 6

  Jeżeli chcesz otrzymać premię dodatkową w wysokości 100 zł, to do 31 października 2020 r. zapisz się na subskrypcję lokaty strukturyzowanej dostępnej w Millenecie na kwotę min. 1000 zł.

  Lokatę musisz utrzymać przynajmniej do 31 stycznia 2021 r.

 • Premia

  Obie nagrody: 200 zł premii głównej i 100 zł premii dodatkowej (jeśli zdecydowałeś się na lokatę) zostaną przekazane na Twoje nowe konto do 28 lutego 2021 r.

Mission complete!

Dodatkowe informacje

Chcąc zgarnąć premię, musisz zaznaczyć wszystkie zgody, które są zawarte we wniosku o otwarcie rachunku.

Zgody marketingowe wymagane przy składaniu wniosku o Konto 360° w Banku Millennium

Warto wspomnieć, że wymagane 1000 zł comiesięcznego wpływu może stanowić sumę niższych wpłat. Istotne jest tylko, by były to wpływy zewnętrzne, tj. nie z Twoich kont prowadzonych w Banku Millenium. Najprościej spełnić ten warunek, wykonując co miesiąc przelew ze swojego konta w innym banku.

Kartą debetową i Blikiem możesz płacić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych, przy czym kwota transakcji nie ma znaczenia.

Premię otrzymasz tylko wtedy, gdy przed jej przekazaniem nie rozwiążesz, nie wypowiesz lub nie odstąpisz od umowy o konto oraz nie odwołasz udzielonych zgód.

Nagrody zwolnione są z opodatkowania.

Lokata strukturyzowana "Niemiecka siła"

Przyjrzymy się teraz dość specyficznemu produktowi, jaki wiąże się z promocją, czyli lokacie strukturyzowanej. Tego typu produkty łączą w sobie cechy lokaty terminowej (ochrona kapitału w wysokości 100% obowiązuje przez cały okres trwania produktu) oraz inwestycji na rynkach finansowych (szansa na zyski wyższe niż w przypadku standardowego oprocentowania lokat).

W ramach opisywanej promocji bank wymaga, aby uczestnik akcji, który chce otrzymać premię dodatkową (100 zł), wpłacił na lokatę strukturyzowaną min. 1000 zł i utrzymał "strukturę" przynajmniej do 31 stycznia 2021 r. Niemniej okres inwestycji to aż 3 lata (do 3 listopada 2023 r.), zaś zerwanie jej przed tym terminem będzie skutkowało naliczeniem przez bank opłaty manipulacyjnej (od 4% do 0,5% kwoty lokaty w zależności od terminu zerwania; im dłużej lokata będzie trwała, tym opłata będzie niższa).

W październiku Bank Millennium oferuje lokatę strukturyzowaną "Niemiecka siła", która rozpocznie się 3 listopada 2020 r. i zakończy po 3 latach, czyli 3 listopada 2023 r. Jest ona oparta o indeks DAX obejmujący akcje spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych we Frankfurcie nad Menem. Formuła obliczania odsetek i reguła, jaka musi być spełniona, by została ona zastosowana, opisana jest w dokumencie "Warunki lokaty strukturyzowanej Niemiecka siła I".

Na stronie banku znajduje się informacja, że oprocentowanie za okres inwestycji może sięgnąć nawet 10,49%, co oznaczałoby wynik niemal 3,5% w skali roku. Niestety nie ma gwarancji, że tak się stanie. Może się zdarzyć, że nie zostaną spełnione założenia opisane w warunkach produktu i wówczas po 3 latach otrzymasz tylko 100% wpłaconego kapitału.

Przykładowe scenariusze dla lokaty strukturyzowanej "Niemiecka siła I" w Banku Millennium

Inne scenariusze i szczegółowy opis tego produktu znajduje się w prezentacji lokaty strukturyzowanej "Niemiecka siła I".

Więcej o lokatach strukturyzowanych znajdziesz w artykule Lokata strukturyzowana – kiepski produkt w ładnym opakowaniu czy realna szansa na wysoki zysk?

Konto 360° - jedna z lepszych ofert na rynku

Sztandarowe konto osobiste Banku Millennium od wielu lat plasująca się w czołówce naszego rankingu kont osobistych. Dzięki spełnieniu prostych warunków można całkowicie uniknąć opłat za jego prowadzenie, korzystanie z karty debetowej oraz za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą. Warto zauważyć, że warunki dotyczące bezpłatności rachunku są jednocześnie warunkami promocji.

Poniżej przedstawiamy najważniejsze parametry Konta 360°:

Oferta nieaktywna
Bank Millennium
Konto
0 zł / 8 zł
Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

0 zł / 8 zł


opłaty unikniesz, jeżeli:

 • w poprzednim miesiącu na konto wpłynie min. 1000 zł z innych banków (lub z rachunku w Banku Millennium, o ile jego posiadaczem jest inna osoba) oraz
 • wykonasz przynajmniej 1 transakcję kartą płatniczą (lub Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem
Karta
0 zł / 7 zł
Miesięczna opłata za kartę

0 zł / 7 zł


opłata nie jest pobierana przez 2 pierwsze miesiące, potem możesz jej uniknąć, jeżeli spełnisz te same warunki jak w przypadku opłat za prowadzenie konta, czyli:

 • na konto wpłynie min. 1000 zł z innych banków oraz
 • wykonasz przynajmniej 1 transakcję kartą płatniczą lub Blikiem
Bankomaty
0 zł / 5 zł
Bankomaty 0 zł / 5 zł

 • 0 zł - bankomaty Banku Millennium
 • 0 zł - pozostałe bankomaty jeśli spełnisz warunki aktywności (wpływ na konto min. 1000 zł oraz 1 płatność kartą debetową lub Blikiem)
 • 5 zł - pozostałe bankomaty (1 zł dla bankomatów Santander Bank Polska i Planet Cash) - jeżeli nie spełnisz powyższego warunku aktywności
Przelew internetowy
0 zł
 • Szczegóły oferty

Konto

 • Przeznaczenie konta

  konto osobiste dla osób powyżej 18. r.ż.

 • Oprocentowanie rachunku

  0%

 • Opłata za otwarcie konta

  0 zł

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  0 zł / 8 zł

 • Możliwość uniknięcia opłaty za prowadzenie rachunku

  opłaty unikniesz, jeżeli:

  • w poprzednim miesiącu na konto wpłynie min. 1000 zł z innych banków (lub z rachunku w Banku Millennium, o ile jego posiadaczem jest inna osoba) oraz
  • wykonasz przynajmniej 1 transakcję kartą płatniczą (lub Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem

Karta

 • Typy kart płatniczych

  VISA Konto 360 payWave

 • Funkcjonalność karty
  • płatności zbliżeniowe
  • płatności internetowe
  • cashback
  • 3D Secure
  • program rabatowy: Visa Oferty oraz program "Inspiracje" (zniżki w sklepach stacjonarnych i internetowych)
 • Opłata za wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za odnowienie karty

  0 zł

 • Miesięczna opłata za kartę

  0 zł / 7 zł

 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  opłata nie jest pobierana przez 2 pierwsze miesiące, potem możesz jej uniknąć, jeżeli spełnisz te same warunki jak w przypadku opłat za prowadzenie konta, czyli:

  • na konto wpłynie min. 1000 zł z innych banków oraz
  • wykonasz przynajmniej 1 transakcję kartą płatniczą lub Blikiem
 • Płatność kartą za granicą

  2% za przewalutowanie transakcji

Bankomaty i operacje gotówkowe

 • Wypłata z bankomatów w Polsce
  • 0 zł - bankomaty Banku Millennium
  • 0 zł - pozostałe bankomaty jeśli spełnisz warunki aktywności (wpływ na konto min. 1000 zł oraz 1 płatność kartą debetową lub Blikiem)
  • 5 zł - pozostałe bankomaty (1 zł dla bankomatów Santander Bank Polska i Planet Cash) - jeżeli nie spełnisz powyższego warunku aktywności
 • Wypłata z bankomatu w Polsce Blikiem
  • 0 zł - bankomaty Banku Millennium
  • 0 zł - pozostałe bankomaty jeśli spełnisz warunki aktywności (wpływ na konto min. 1000 zł oraz 1 płatność kartą debetową lub Blikiem)
  • 5 zł - jeżeli nie spełnisz powyższego warunku aktywności
 • Wypłata z bankomatów za granicą
  • 0 zł - jeśli spełnisz warunki aktywności (wpływ na konto min. 1000 zł oraz 1 płatność kartą debetową lub Blikiem)
  • 5 zł - wypłata EUR w strefie EOG, jeśli nie spełnisz powyższego warunku aktywności
  • 2,5% min. 9 zł - pozostałe bankomaty zagraniczne, jeżeli nie spełnisz powyższego warunku aktywności

  Uwaga: bank dolicza także 2% za przewalutowanie transakcji

 • Wpłata gotówki we wpłatomacie

  0 zł

 • Cashback

  0 zł

 • Wpłata gotówki w oddziale banku

  0 zł

 • Wypłata gotówki w oddziale banku

  0 zł

Przelewy

 • Zwykły przelew internetowy

  0 zł

 • Przelew natychmiastowy

  5 zł

 • Zlecenie stałe

  0 zł

 • Polecenie zapłaty
  • 0 zł za uruchomienie oraz realizację pojedynczej płatności
  • 3 zł za modyfikację polecenia zapłaty
 • Zwykły przelew w oddziale banku

  7,99 zł

 • Koszt przelewu SEPA

  0 zł (spread na EUR ok. 5,8%)

 • Koszt przelewu (zagranicznego) SWIFT

  0,5%, min. 20 zł, maks. 125 zł

 • Kody SMS (autoryzacja operacji)

  0 zł

 • Przelew na telefon Blik

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne

Z kolei osoby, które nie skończyły jeszcze 26 lat, mogą wybrać wersję studencką rachunku:

Oferta nieaktywna
Bank Millennium
Konto
0 zł
Karta
0 zł / 4 zł
Miesięczna opłata za kartę 0 zł / 4 zł

opłaty unikniesz, jeżeli wykonasz min. 1 transakcję kartą lub Blikiem w miesiącu

Bankomaty
0 zł / 5 zł
Bankomaty 0 zł / 5 zł

 • 0 zł - bankomaty Banku Millennium
 • 0 zł - wszystkie bankomaty krajowe, jeśli co miesiąc wykonasz min. 1 płatność kartą debetową lub Blikiem
 • 5 zł - pozostałe bankomaty (1 zł bankomaty Santander i Planet Cash) - jeżeli nie spełnisz powyższego warunku aktywności
Przelew internetowy
0 zł
 • Szczegóły oferty

Konto

 • Przeznaczenie konta

  konto osobiste dla osób w wieku 18-26 lat

 • Oprocentowanie rachunku

  0%

 • Opłata za otwarcie konta

  0 zł

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  0 zł

 • Przekształcenie konta

  gdy skończysz 26 lat, konto zmieniane jest na standardowe Konto 360°

Karta

 • Typy kart płatniczych

  VISA Konto 360 payWave

 • Funkcjonalność karty
  • płatności zbliżeniowe
  • płatności internetowe
  • cashback
 • Opłata za wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za odnowienie karty

  0 zł

 • Miesięczna opłata za kartę

  4 zł

 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  opłaty unikniesz, jeżeli wykonasz min. 1 transakcję kartą lub Blikiem w miesiącu

 • Płatność kartą za granicą

  2% za przewalutowanie transakcji

Bankomaty i operacje gotówkowe

 • Wypłata z bankomatów w Polsce
  • 0 zł - bankomaty Banku Millennium
  • 0 zł - wszystkie bankomaty krajowe, jeśli co miesiąc wykonasz min. 1 płatność kartą debetową lub Blikiem
  • 5 zł - pozostałe bankomaty (1 zł bankomaty Santander i Planet Cash) - jeżeli nie spełnisz powyższego warunku aktywności
 • Wypłata z bankomatu w Polsce Blikiem
  • 0 zł - wypłata z bankomatów Millennium
  • 0 zł – pozostałe bankomaty, jeżeli w poprzednim miesiącu wykonasz min. jedną płatność kartą lub Blikiem
  • 5 zł - jeśli nie spełnisz powyższego warunku aktywności
 • Wypłata z bankomatów za granicą
  • 0 zł - jeżeli w poprzednim miesiącu wykonasz min. jedną płatność kartą lub Blikiem
  • 5 zł - wypłata EUR w strefie EOG, jeśli nie spełnisz powyższego warunku aktywności
  • 2,5% min. 9 zł - pozostałe bankomaty zagraniczne, jeżeli nie spełnisz powyższego warunku aktywności

  bank dolicza także 2% za przewalutowanie transakcji

 • Wpłata gotówki we wpłatomacie

  0 zł – wpłatomaty Banku Millennium

 • Cashback

  0 zł

 • Wpłata gotówki w oddziale banku

  0 zł

 • Wypłata gotówki w oddziale banku

  0 zł

Przelewy

 • Zwykły przelew internetowy

  0 zł

 • Przelew natychmiastowy

  5 zł

 • Zlecenie stałe

  0 zł

 • Polecenie zapłaty

  0 zł

 • Zwykły przelew w oddziale banku

  7,99 zł

 • Koszt przelewu SEPA

  0 zł (spread na EUR ok. 6%)

 • Koszt przelewu (zagranicznego) SWIFT

  0,5%, min. 20 zł, maks. 125 zł

 • Kody SMS (autoryzacja operacji)

  0 zł

 • Przelew na telefon Blik

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne

Na Koncie 360° Student nie są wymagane comiesięczne wpływy na rachunek – pamiętaj jednak, że jest to warunek stawiany w promocji. Po zakończeniu akcji nie będziesz już musiał wpłacać na konto 1000 zł miesięcznie (dopóki nie osiągniesz 26 lat).

200 zł premii z opcją dodatkowych 100 zł

Ciekawe promocje w Banku Millennium nie są czymś rzadko spotykanym, ale jak dotąd nie było chyba akcji, której elementem jest tak specyficzny produkt jak lokata strukturyzowana.

Warto pamiętać, że wiąże się on z pewnym ryzykiem inwestycyjnym i zamraża nasze oszczędności na 3 lata, z drugiej strony bank nie wymaga wpłacenia jakiejś wygórowanej kwoty. Inwestując w "strukturę" wymaganą kwotę minimalną (1000 zł), otrzymasz 100 zł i szansę na naprawdę wysokie zyski, jak na obecne czasy. Ryzykujesz tylko tyle, że po 3 latach bank zwróci Twój tysiąc bez żadnych odsetek.

Zwróć uwagę, że przekazując tę kwotę na tradycyjną lokatę czy konto oszczędnościowe, możesz liczyć obecnie na 1 - 2% w skali roku, czyli maksymalnie ok. 50-60 zł po 3 latach. Tak więc nawet w pesymistycznym scenariuszu, czyli braku zysku z lokaty strukturyzowanej, i tak wyjdziesz na plus (100 zł premii > 60 zł niewypracowanych odsetek).

Przypominamy, że skorzystanie z lokaty strukturyzowanej nie jest obowiązkowe, możesz skupić się wyłącznie na pierwszej, 200-złotowej premii. Warunki jej otrzymania nie są trudne do spełnienia, zysk jest pewny, a konto – solidne 😉.

Justyna Kalicińska

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(6)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
W
wojtek
Gość

Fajnie gdybyście gdzieś w treści tego artykułu zareklamowali podobną promkę z tego samego banku gdzie, zamiast 200zł za założenie konta, zyskać można 300zł. Mam an myśli promkę, w której wniosek składa się koniecznie mobilnie. Może pomoże innym barankom takim jak ja co założyliby konto dla 200zł a dopiero później sprawdzili, że jest promka za 300zł.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@wojtek

Dzięki za sugestię. Rozumiem, że chodzi Ci o tę promocję https://www.najlepszekonto.pl/300-zl-z-aplikacja-mobilna-konto-360-bank-millennium ?

Odpowiedz

W
wojtek
Gość
@Aldona Derdziak

Tak, chodzi o tę. Wtopiłem bo byłoby 100zł więcej przy niewiele większym wysiłku. Ale, żeby tego uniknąć, musiałbym najpierw zaniechać działania opisane w artykule na który przypadkowo trafiłem i przeszukać portal w nadziei, że znajdę konkurencyjną promkę tego samego banku. Myślę, że mało kto jest tak przenikliwy. Ułatwiajcie nam życie.

Odpowiedz

K
Krystian
Tester
@wojtek

Przemyśl skorzystanie z możliwości założenia lokaty stukturyzowanej. W ten sposób Twój zysk będzie wyższy o co najmniej 40 zł (w scenariuszu pesymistycznym). Pisałem o tym w komentarzu poniżej.

PS na stronie z listą promocji możesz filtrować oferty po bankach:

Filtruj promocje bankowe

Odpowiedz

R
Remiq
Gość

Lepiej zerwać lokatę wcześniej czy czekać do końca i liczyć na dodatkowy zysk?

Odpowiedz

K
Krystian
Tester
@Remiq

Przy założeniu, że na strukturze ulokujesz 1000 zł:

 Jeśli zerwiesz lokatę 1 lutego, zapłacisz 4-procentową opłatę manipulacyjną, czyli 40 zł. Dodatkowo nie zyskasz hipotetycznych odsetek, które mógłbyś wypracować w okresie listopad - styczeń, czyli około 5 zł. Razem po stronie "kosztów" wychodzi ok. 45 zł. Pamiętajmy jednak o premii 100 zł, która sprawia, że będziesz i tak 55 zł na plusie względem standardowych lokat terminowych!

 Jeśli zdecydujesz się utrzymać lokatę do końca, czyli do 3 listopada 2023 r., wówczas nie zapłacisz opłaty manipulacyjnej i dodatkowo możesz osiągnąć zysk z lokaty, jeśli spełnione zostaną warunki struktury. Załóżmy scenariusz negatywny, czyli brak zysku z lokaty. Wówczas jedynym kosztem będzie niewypracowanie hipotetycznych odsetek z 1000 zł ulokowanego na lokacie na 3 lata. Trudno ocenić, jakie będzie oprocentowanie w tym czasie, ale jeśli przyjmiemy średnio 2,5% rocznie, wychodzi ok. 60 zł. Oznacza to, że w tym scenariuszu również wyjdziesz na plus względem standardowych lokat z zyskiem 40 zł . A jeśli inwestycja okaże się trafiona, ta różnica, in plus, może być jeszcze wyższa.

Odpowiedz