Wróć

300 zł do wydania w drogeriach Rossmann za kartę kredytową Citi Simplicity w Citi Handlowym

Publikacja:
300 zł do wydania w drogeriach Rossmann za kartę kredytową Citi Simplicity w Citi Handlowym
Czas trwania
Cel (zysk) 300 zł na karcie podarunkowej do wykorzystania w sklepach Rossmann.
Uczestnik Osoba fizyczna, która nie posiada ani nie posiadała w Citi Handlowym głównej karty kredytowej po 1 stycznia 2018 r.
Po drodze Należy wyrobić kartę, przynajmniej raz zalogować się do bankowości elektronicznej Citibanku i wykonać w ciągu 3 miesięcy transakcje na łączną kwotę min. 2000 zł.
Najbardziej „promocyjna” karta kredytowa na rynku znów daje o sobie znać, oczywiście w pozytywnym sensie. W najnowszej akcji za wyrobienie i aktywne korzystanie z karty Citi Simplicity od Citibanku możesz zgarnąć aż 300 zł do wydania w sklepach Rossmann.

Do licznych ofert specjalnych związanych z jedną z najpopularniejszych „kredytówek” na rynku dołącza więc kolejna. Promocja z kartą podarunkową do Rossmanna potrwa do 17 stycznia 2020 r. Jak widzisz, czasu jest całkiem sporo; tym bardziej, że bank nie ogranicza w żaden sposób puli dostępnych premii.

300 zł do wydania w Rossmannie

Nagrodą za spełnienie wszystkich warunków promocji jest karta podarunkowa o wartości 300 zł, którą możesz wykorzystać podczas zakupów w dowolnym sklepie stacjonarnym sieci Rossmann. Ze środków na karcie będziesz mógł korzystać wielokrotnie aż do ich wyczerpania w terminie 6 miesięcy od dnia jej wysłania przez bank.

Dla nowych klientów

Promocja skierowana jest do pełnoletnich osób fizycznych posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, które po 1 stycznia 2018 r. nie posiadały w Citibanku głównej karty kredytowej.

Warunki skorzystania z oferty należy więc uznać za dość standardowe, choć bank od pewnego czasu bardzo skrupulatnie bierze pod uwagę ewentualne związki uczestników promocji z USA. Dodatkowo z oferty wyłączeni są bowiem nierezydenci, obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych, a także osoby z „Zieloną Kartą” lub spełniające tzw. test długotrwałego przebywania na terytorium Stanów Zjednoczonych Ameryki (dotyczy weryfikacji długości pobytu na terytorium USA w ciągu ostatnich 3 lat).

Warunki otrzymania karty

Osobne warunki dotyczą samego otrzymania „kredytówki”. W przypadku Citi Simplicity nie są one jednak szczególnie wygórowane – wystarczy ukończone 18 lat, miesięczny dochód netto na poziomie przynajmniej 1200 zł oraz zatrudnienie w obecnym miejscu pracy przez okres co najmniej 3 miesięcy.

Proste czynności do wykonania

Skoro wiesz już, co jest stawką w tej „grze”, pora przejść do wymaganej aktywności:

Start
 • Krok 1

  Do 17 stycznia 2020 r. wypełnij formularz kontaktowy dostępny na stronie banku. Podaj swoje dane, wyraź zgodę na kontakt (e-mail oraz telefoniczny), a następnie poczekaj, aż odezwie się do Ciebie pracownik banku.

 • Krok 2

  Podpisz umowę o kartę Citi Simplicity, dostarczając wcześniej wymagany dokument dochodowy (ich wykaz znajdziesz w regulaminie).

 • Krok 3

  Najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy przynajmniej raz zaloguj się w serwisie Citibank Online lub w aplikacji Citi Mobile.

 • Krok 4

  Do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 2000 zł.

 • Informacja

  Do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś powyższe warunki, otrzymasz w bankowości internetowej informację o przyznaniu karty podarunkowej.

 • Premia

  Karta przyjdzie do Ciebie przesyłką kurierską w terminie 60 dni od momentu otrzymania wspomnianej informacji.

Mission complete!

Wyjaśniamy kwestię terminów

Zdajemy sobie sprawę, że terminy wskazane w regulaminie mogą się wydawać skomplikowane. By nieco to rozjaśnić, podajemy przykład. Załóżmy, że podpisałeś umowę w listopadzie. W takiej sytuacji do końca grudnia masz czas na zalogowanie się do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku. Z kolei do końca lutego 2020 r. powinieneś wykonać transakcje kartą na co najmniej 2000 zł.

To, kiedy otrzymasz nagrodę, w dużej mierze zależy od tego, kiedy uporasz się z promocyjnymi płatnościami kartą kredytową. Zgodnie z powyższym przykładem sumę 2000 zł możesz teoretycznie osiągnąć dopiero w lutym, a informację o premii otrzymasz w takim przypadku najpóźniej w marcu. Z kolei voucher powinien do Ciebie w takim układzie dotrzeć do końca maja 2020 r.

Terminy podane w regulaminie są dość „rozciągnięte”, więc warto szybciej spełnić wszystkie warunki, by prędzej cieszyć się z nagrody. Jeszcze jedno: pamiętaj, by nie rezygnować z karty przed otrzymaniem karty podarunkowej!

Wartość premii jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

„Pułapki” dotyczące transakcji

Musisz też wiedzieć, które płatności bank na pewno zaliczy jako spełniające warunki promocji. Przede wszystkim możesz je wykonać główną lub dodatkową kartą kredytową Citi Simplicity. Ponadto muszą to być transakcje bezgotówkowe, które nie zostaną zwrócone ani nie zaliczają się do tzw. transakcji szczególnych (np. przelew z rachunku karty, płatności związane z hazardem itd.).

Darmowa karta Citi Simplicity w Citibanku

Karta Citi Simplicity z pewnością zasługuje na popularność, którą się cieszy. Nie chodzi tu tylko o liczne promocje z bardzo atrakcyjnymi nagrodami, ale również o korzystne warunki związane z opłatami.

Za wyrobienie i korzystanie z karty bank nie pobiera żadnych opłat. Pozostałe parametry tej „kredytówki” znajdziesz poniżej:

Karta
0 zł / 12 zł
Opłata za kartę

0 zł / 12 zł


opłaty unikniesz, jeśli w danym cyklu rozliczeniowym wykonasz transakcje bezgotówkowe na min. 1000 zł (opłata zwracana jest w kolejnym cyklu)

w przypadku wybranych promocji karty poza podstawową premią bank oferuje bezwarunkowe zwolnienie z opłaty lub stosuje łatwiejsze warunki jej uniknięcia przez określony czas

Bankomaty
10%, min. 20 zł
Bankomaty 10%, min. 20 zł

bankomaty krajowe i zagraniczne

Oprocentowanie
18,5%
Okres bezodsetkowy
56 dni
Unikalne cechy: kartę można powiązać z usługą Blik.
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja
  4.5

Informacje ogólne

Opłaty

Zadłużenie

Inne

Informacje ogólne

 • Polecana dla
  • aktywnego użytkownika
  • łowcy promocji
 • Operator karty

  Mastercard

 • Rodzaj karty

  zwykła

 • Okres ważności

  3 lata

 • Minimalny dochód

  1200 zł

Opłaty

 • Wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za kartę

  0 zł / 12 zł

 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  opłaty unikniesz, jeśli w danym cyklu rozliczeniowym wykonasz transakcje bezgotówkowe na min. 1000 zł (opłata zwracana jest w kolejnym cyklu)

  w przypadku wybranych promocji karty poza podstawową premią bank oferuje bezwarunkowe zwolnienie z opłaty lub stosuje łatwiejsze warunki jej uniknięcia przez określony czas

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  10%, min. 20 zł

 • Wypłata z bankomatów za granicą

  10%, min. 20 zł

 • Płatność kartą za granicą

  6,8%

 • Opłata za kartę dodatkową

  0 zł / 6 zł

  opłaty unikniesz, jeśli w danym cyklu rozliczeniowym wykonasz transakcje bezgotówkowe na min. 1000 zł (opłata zwracana jest w kolejnym cyklu)

Zadłużenie

 • Oprocentowanie

  18,5%

 • Okres bezodsetkowy

  56 dni

 • Maks. limit kredytowy

  ustalany indywidualnie

 • Wysokość spłaty minimalnej

  min. 30 zł, wysokość ustalana na koniec cyklu rozliczeniowego

 • Przekroczenie limitu karty

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne
  Blik: płatności kodem Blik generowanym w aplikacji banku, wypłaty z bankomatów kodem Blik (dostępność innych funkcji może się różnić w zależności od banku).
  Google Pay: płatności zbliżeniowe telefonem dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.
  Apple Pay: płatności dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS (Apple) i kart Mastercard.

Zalety

 • możliwość korzystania z rabatów i promocji specjalnych
 • łatwiejsze warunki uniknięcia opłat w ramach promocji

Wady

 • wysoki próg wydatków zwalniający z opłaty miesięcznej
 • wysoka prowizja za przewalutowanie transakcji w obcych walutach
 • Atrakcyjność opłat
  4/ 5
 • Możliwości i korzyści
  4/ 5
 • Promocje i bonusy
  5/ 5

Choć oferta wygląda bardzo kusząco, to trzeba pamiętać, że karta kredytowa to dość specyficzny produkt. By czerpać z niej pożytek – bez ryzyka popadnięcia w finansowe tarapaty – należy rozsądnie z niej korzystać. Jeśli wcześniej nie miałeś do czynienia z kartą kredytową, koniecznie przeczytaj ten tekst.

Niezła premia, chociaż…

… bywało lepiej ;) o ile w ogóle możemy narzekać na tak wysoką premię jak 300 zł do wydania w Rossmannie, to dodajmy uczciwie, że Citibank nieraz oferował nawet cenniejsze nagrody.

By nie szukać daleko, wciąż obowiązują oferty z premią w wysokości aż 400 zł do wykorzystania:

Do 3 października 2019 r. można też wziąć udział w promocji z 400 zł do wydania w sklepach Biedronka, a to nie wszystkie promocje Citi Simplicity (sprawdź w analizie karty).

Jeśli jesteś jednak osobą, która sporo wydaje na kosmetyki, to być może właśnie karta podarunkowa do sklepów Rossmann okaże się dla Ciebie najbardziej kusząca. Koniec końców masz bardzo szeroki wybór promocji, a to przecież bardzo dobra informacja.

Michał Radzimiński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
R
Robert
Gość

Są lepsze promocje tej karty, 400 PLN na allegro lub do biedry.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Gość
@Robert

Co kto woli ;) choć - biorąc pod uwagę wartość premii - oczywiście masz rację. Dlatego piszemy w tekście o alternatywach.
Wspomniałeś o promocji z 400 zł do Biedronki, więc warto przypomnieć, że do zakończenia tej akcji pozostało kilka godzin! Dłużej (do 13.12) potrwa promocja z 400 zł na Allegro.

Odpowiedz