350 zł premii i brak opłat przez 2 lata za mBiznes konto Standard w mBanku – bez warunków i bez karencji!

Publikacja:
350 zł premii i brak opłat przez 2 lata za mBiznes konto Standard w mBanku – bez warunków i bez karencji!
Czas trwania
Cel (zysk) 350 zł w gotówce.
Uczestnik Nowy klient firmowy mBanku.
Po drodze Do otrzymania nagrody konieczne jest jedynie założenie rachunku mBiznes Konto Standard.
Zachęta „Zgarnij premię z mBankiem” pojawia się już po raz 11. Tym razem możesz zyskać nie tylko 350 zł w gotówce za założenie tego rachunku, ale dwuletnie zwolnienie z opłat za podstawowe usługi związane z mBiznes kontem Standard. Do zdobycia premii gotówkowej wystarczy założenie wspomnianego rachunku. Nie trzeba realizować żadnych dodatkowych zadań i nie obowiązuje okres karencji!

Niezmiennie cieszą nas akcje, w których atrakcyjne bonusy zdobywa się szybko i łatwo. Propozycja dotycząca mBiznes konta Standard z oferty mBanku bez wątpienia zasługuje na pochwałę. Powodów jest kilka – bardzo proste wymagania (a w zasadzie ich brak, bo wystarczy samo założenie rachunku firmowego), atrakcyjna nagroda w wysokości 350 zł i do tego jeszcze zwolnienie z podstawowych opłat przez 2 lata.

Akcję „350 zł na start” tradycyjnie przygotowała firma Bonnier Business Polska sp. z o.o. Natomiast dwuletnie zwolnienie z opłat w ramach promocji „0 zł za konto firmowe” zapewnia mBank.

Popatrzmy, kto może sięgnąć po nagrody, i co musi zrobić, by je zdobyć.

Uczestnicy – brak okresu karencji

Zacznijmy od ustalenia grona uczestników. Mogą nimi być przedsiębiorcy, którzy na dzień 22 sierpnia 2022 r. nie posiadali jakiegokolwiek rachunku bieżącego w mBanku dla danego numeru NIP.

Oznacza to, że w tej promocji nie ma okresu karencji. Jeśli zamknąłeś rachunek firmowy w mBanku np. na początku sierpnia, to ponownie możesz skorzystać z tej oferty!

Warunki zdobycia 350 zł premii i gwarancji braku opłat

Jak już wspominaliśmy, uczestnika promocji czeka naprawdę proste zadanie:

Start
 • Krok 1

  Do 16 października 2022 r. zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o mBiznes konto Standard, akceptując przy tym regulamin promocji.

 • Krok 2

  W ciągu miesiąca od przesłania wniosku, najpóźniej 16 listopada 2022 r., podpisz umowę o wspomniany rachunek.

 • Krok 3

  Po otrzymaniu od organizatora prośby o podanie numeru założonego w promocji mBiznes Konta Standard (stanie się to najpóźniej 30 listopada 2022 r.) zrób to w ciągu 5 dni roboczych. Po upływie tego terminu stracisz prawo do nagrody.

 • Premia

  Bonus wpłynie na Twój rachunek w ciągu 14 dni roboczych, licząc od chwili poinformowania Cię o przyznaniu premii.

Mission complete!

24 miesiące bez opłat i inne korzyści

Za samo założenie konta w promocji otrzymujesz też gwarancję braku opłat przez 24 miesiące i możliwość korzystania z innych przywilejów.

Zgodnie z regulaminem przez wspomniany okres (liczony od chwili zawarcia umowy o mBiznes konto Standard) nie zapłacisz za:

 • prowadzenie rachunku,
 • wszystkie zwykłe przelewy internetowe z rachunku firmowego w PLN oraz w EUR do krajów Unii Europejskiej oraz Islandii, Norwegii, Liechtensteinu i Szwajcarii,
 • obsługę karty debetowej wydanej do mBiznes Konta Standard,
 • wypłaty z bankomatów własnych mBanku, Planet Cash, Euronetu i Santander Bank Polska w Polsce,
 • korzystanie z wpłatomatów mBanku, Planet Cash, Cashline i Euronetu w kraju.

Ponadto przez miesiąc od daty zawarcia umowy o konto firmowe będziesz mógł korzystać z mOrganizera finansów za 0zł. Jeżeli skorzystasz z tej usługi i prowadzisz działalność gospodarczą z uproszczoną formą księgowości, to w ciągu 30 dni od założenia rachunku możesz zawnioskować o usługę mKsięgowość Komfort z dedykowanym księgowym za 1 zł. Aby skorzystać z tej oferty promocyjnej, złóż wniosek na stronie mBanku.

To jeszcze nie wszystko. W ramach promocji mBank umożliwi Ci otwarcie do rachunku bieżącego objętego promocją do 5 rachunków pomocniczych mBiznes Konto Pomocnicze z poniższymi warunkami obowiązującymi przez 24 miesiące od momentu ich uruchomienia:

 • prowadzenie rachunku za 0 zł,
 • pakiet 10 darmowych przelewów internetowych w PLN w miesiącu,
 • jedna karta debetowa do każdego rachunku pomocniczego za 0 zł.

Będziesz też mógł otworzyć rachunki walutowe mBiznes konto walutowe dla firm w EUR i/lub USD (po jednym w każdej walucie), które przez 2 lata będą prowadzone za darmo. W tym czasie nie zapłacisz też za jedną kartę walutową wydaną do każdego z rachunków walutowych, które uruchomisz.

Istotne informacje

Składając wniosek o rachunek, nie zapomnij zaakceptować regulaminu promocji oraz wyrazić zgody na ujawnienie organizatorowi przez mBank informacji o Twoim udziale w akcji i spełnieniu jej warunków. Nie musisz zgadzać się na otrzymywanie informacji marketingowych od organizatora i powiązanych z nim podmiotów.

Pamiętaj, że premia będzie traktowana jako część przychodu Twojej firmy, który powinieneś rozliczyć z fiskusem.

Ile kosztuje mBiznes konto Standard?

Każde preferencyjne warunki kiedyś się kończą, sprawdźmy więc, jak przedstawiają się opłaty związane z mBiznes kontem Standard po upływie 24 miesięcy.

mBiznes konto Standard

Oferta nieaktywna
mBank
 • Konto
  0 zł / 19 zł

 • Karta
  5 zł / 7 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 3,5%, min. 5 zł

 • Przelew internetowy
  1,50 zł
Unikalne cechy: darmowe wpłatomaty niektórych sieci.

Wystarczy samo założenie rachunku

Rzadko się zdarza, by sam fakt podpisania umowy o rachunek wystarczył do zdobycia premii, na dodatek atrakcyjnej, bo wynoszącej 350 zł. Co więcej, zyskasz też gwarancję, że przez 2 lata nie zapłacisz za prowadzenie mBiznes Konta standard oraz za korzystanie z wydanej do niego karty debetowej.

Pod koniec okresu promocyjnego sprawdź aktualne warunki prowadzenia rachunku, zastanów się nad ich atrakcyjnością i zdecyduj, czy nadal chcesz korzystać z tego konta, czy wolisz rozejrzeć się za innym, może też w promocji. W podjęciu decyzji pomoże Ci nasz ranking kont firmowych.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(13)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
Monika
Gość

Dzień dobry, jeżeli przy zakładaniu konta podałam konto znajomego z jego linku z jego polecenia , ale wcześniej miałam już konto osobiste a z jego polecenia założyłam firmowe to on dostanie premie z polecenia ? Czy musi używać karty debetowej czy kredytowej ?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Monika

Fakt, że otworzyłaś konto firmowe z linkiem polecającym od znajomego, który wcześniej polecił Ci konto osobiste nie powinien mieć znaczenia dla przyznania nagrody, regulamin nie zakazuje czegoś takiego. Zgodnie z wymogami programu poleceń, które opisaliśmy w tym tekście https://www.najlepszekonto.pl/polecambank-mbank-pazdziernik-2022-styczen-2023 , obowiązkiem znajomego jest wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych kartą do końca miesiąca następującego po tym, w którym Ty otworzyłaś rachunek.

Odpowiedz

M
Monika
Gość
@Krzysztof Duliński

Dziękuję. Kartą debetową czy kredytową?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Monika

Znajomy powinien wykonać transakcje kartą debetową wydaną do rachunku posiadanego w mBanku.

Odpowiedz

M
Marcin
Gość

Od wczoraj komunikat:


Złożenie wniosku jest obecnie niemożliwe.

Pracujemy nad rozwiązaniem problemu, wniosek wkrótce będzie ponownie dostępny.

Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy za chwilę.

Przejdź do mBank.pl


Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Marcin

Udało Ci się złożyć wniosek?

Odpowiedz

M
Marek
Gość

dzień dobry, czy posiadając rachunek osobisty w mbanku mogę skorzystać z ww. promocji tj. założyć konto firmowe i uzyskać 350pln?

Odpowiedz

D
Damian
Gość

Może jest to dziwne pytanie, ale czy jeżeli posiadam zawieszoną działalność gospodarczą to mogę założyć konto i skorzystać z promocji?

Odpowiedz

Z
Zdziwiony
Gość
@Damian

Pewnie możesz, tylko po co Ci ten rachunek skoro i tak nie będziesz z niego korzystał. Nie lepiej poczekać, gdy odwiesisz działalność i przyda Ci się 2 lata zwolnienia z opłat? Tak tylko pytam ?

Odpowiedz

P
Piotr
Gość
@Damian

Przy zawieszonej działalności nadal masz status przedsiębiorcy i możesz korzystać z numeru NIP. Możesz zatem założyć konto firmowe.

@Zdziwiony

Może Damian chce skorzystać z promocji, zgarnąć premię i zakończyć znajomość z bankiem?

Odpowiedz

P
Piotr
Gość
@Damian

Właśnie byłem w banku również z zawieszoną działalnością - nie ma możliwości podpisania umowy, dopóki działalność nie jest aktywna.

Odpowiedz

S
Szymon
Gość

Mam konto osobiste ekonto, czy w związku z tym mogę założyć rachunek dla firmy po zalogowaniu do banku?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Szymon

Przede wszystkim musisz skorzystać z linka w opisie promocji, zarejestrować w niej swój udział i potem rozpocząć proces wnioskowania o rachunek. Na tym etapie zaznaczysz, że jesteś klientem mBanku, po czym zostaniesz poproszony o zalogowanie się do bankowości i tam znajdziesz opcję otwarcia rachunku firmowego.

Gdy już będziesz miał oba rachunki, to będziesz mógł decydować, w którym profilu - osobistym czy firmowym, chcesz pracować. Powinno to tak działać, że profil, z którego się wylogujesz (np. firmowy), pojawi się po ponownym logowaniu.

Odpowiedz