Promocja została zakończona. Aktualnie trwa inna akcja, w której do zdobycia jest 50 zł za polecenie.

Po 50 zł dla polecającego i poleconego w programie rekomendacyjnym Kantoru Walutowego Alior Banku

Publikacja:
Po 50 zł dla polecającego i poleconego w programie rekomendacyjnym Kantoru Walutowego Alior Banku
Czas trwania
Cel (zysk) 50 zł na konto w Kantorze Walutowym Alior Banku dla polecającego (za każdą skuteczną rekomendację) i poleconego.
Uczestnik Posiadacz konta w Kantorze Walutowym Alior Banku oraz nowy klient (odbiorca rekomendacji), który nigdy wcześniej nie posiadał takiego konta.
Po drodze Polecający musi dopilnować, by osoba polecona w ciągu 6 miesięcy od otwarcia konta dokonała transakcji wymiany walut o łącznej równowartości min. 500 zł.
Alior Bank nie daje zapomnieć o swoim Kantorze Walutowym. Po raz kolejny oferuje 50 zł za każdą skuteczną rekomendację nie tylko dla obecnego klienta, ale i 50 zł dla osoby poleconej, która musi spełnić proste warunki aktywności.

W „Programie rekomendacyjnym” Kantoru Walutowego Alior Banku może brać udział każda pełnoletnia osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych i konto w Kantorze Walutowym. Zadanie sprowadza się do znalezienia chętnego do zostania klientem kantoru i dopilnowania, by spełnił on proste warunki aktywności. Na ogół premia za każdą skuteczną rekomendację przysługuje tylko osobie polecającej, ale w ramach akcji "50 zł dla odbiorcy rekomendacji", bonus wypłacany jest także poleconemu.

Omawiana promocja obowiązuje do 31 maja 2021 r., przy czym Alior Bank zastrzegł sobie prawo do jej zakończenia przed tą datą. Gdyby miało do tego dojść, bank poinformuje o swoich zamiarach 7 dni wcześniej. Nie ma więc co zwlekać z poszukiwaniem osoby, której zarekomendujesz założenie konta w Kantorze Walutowym.

50 zł dla nowego klienta

Poleconym może być osoba z pełną zdolnością do czynności prawnych, która nie miała dotąd podpisanej z Alior Bankiem umowy o żaden produkt. Krótko mówiąc, musi to być zupełnie nowy klient tego banku.

Działania niezbędne do zdobycia 50 zł premii sprowadzają się do wykonania następujących czynności:

Start
 • Krok 1

  Do 31 maja 2021 r. załóż konto w Kantorze Walutowym Alior Banku i zawrzyj umowę o wydanie karty wielowalutowej do tego rachunku. Pamiętaj, by w internetowym wniosku podać kod polecający otrzymany od obecnego klienta banku. Jeśli chcesz, możesz skorzystać z naszego sprawdzonego kodu: W88CDIA8D8JL

  Miejsce na kod polecenia w formularzu wniosku o konto w Kantorze Walutowym Alior Banku
 • Krok 2

  Także do 31 maja 2021 r.:

  • dokonaj transakcji wymiany o łącznej równowartości nie mniejszej niż 500 zł . Gdyby były to operacje, w których złotówki nie byłyby sprzedawane ani kupowane, to kwota transakcji zostanie przeliczona na PLN wg średniego kursu podanego w Tabeli kursów średnich walut obcych opublikowanej przez NBP w dniu zawarcia transakcji;
  • zrealizuj przynajmniej jedną płatność kartą wielowalutową na dowolną kwotę.
 • Premia

  Nagrodę, czyli 50 zł premii gotówkowej, otrzymasz na swoje konto w Kantorze Walutowym Alior Banku do 25. dnia miesiąca następującego po tym, w którym spełnisz wszystkie wymagania regulaminu promocji.

Mission complete!

50 zł za każde skuteczne polecenie

Jako polecający otrzymasz 50 zł za każdą skuteczną rekomendację. Oto działania, które musisz wykonać:

Start
 • Krok 1

  Jak najszybciej (promocja trwa do 31 maja 2021 r.) zaloguj się do swojego konta w Kantorze Walutowym Alior Banku, by pobrać z zakładki Benefity swój indywidualny 12-znakowy kod promocyjny, który przekażesz osobie poleconej.

 • Krok 2

  Dopilnuj, by osoba polecona zawarła umowę o konto w Kantorze Walutowym Alior Banku i kartę wielowalutową do tego rachunku, korzystając z otrzymanego od Ciebie kodu polecającego oraz spełniła opisane wyżej warunki aktywności.

 • Premia

  Bank będzie weryfikował wywiązanie się przez poleconego z wymagań regulaminu w cyklach miesięcznych. Gdy zrealizuje on wszystkie stojące przed nim zadania, na Twoje konto w Kantorze Walutowym Alior Banku wpłynie 50 zł premii. Stanie się to do 25. dnia miesiąca następującego po tym, w którym osoba polecona spełniła warunki Programu rekomendacyjnego.

Mission complete!

Ważne informacje

Zacznijmy od tej dobrej - niezależnie w jakiej roli wystąpisz - polecającego czy poleconego – nie musisz martwić się rozliczeniem należnego podatku dochodowego. Nagroda dla osoby poleconej nie podlega bowiem opodatkowaniu, natomiast w przypadku premii dla polecającego niezbędnymi formalnościami zajmie się Alior Bank.

Teraz wiadomość nieco gorsza. Transakcje kartą wielowalutową nie mogą być wykonane w dowolnym miejscu. W regulaminie akcji jest zapis, że nie zostaną uwzględnione płatności w punktach o następujących kodach MCC:

 • 4111 - m.in. usługi transportowe;
 • 4829 - internetowe przekazy pieniężne;
 • 4900 - narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne;
 • 6012 - instytucje finansowe;
 • 6051, 6540 - przekazy pieniężne w instytucjach finansowych;
 • 6211 - brokerzy ubezpieczeniowi;
 • 7995, 7993, 7994, 9406 - kasyna, kolektury oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
 • 8999 - profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska).

Kantor Walutowy Alior Banku

Korzystanie z Kantoru Walutowego Alior Banku jest bezpłatne. Jako jego klient zyskujesz atrakcyjne kursy walut i konkurencyjne opłaty za przelewy europejskie i zagraniczne. Z racji tego, że kantor jest częścią banku, to zgromadzone na jego kontach środki (do 100 000 euro) są chronione gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

Z konta w Kantorze Walutowym można realizować przelewy walutowe w trybie pilnym (powinny dotrzeć do odbiorcy następnego dnia roboczego) i ekspresowym (pieniądze powinny znaleźć się u odbiorcy tego samego dnia).

Kantor bankowy, niewymagający posiadania konta w Alior Banku.

Dodatkowe informacje znajdziesz w analizie Kantoru Walutowego Alior Banku.

Premia dla polecającego i poleconego

Jak wspomnieliśmy na wstępie, Alior Bank na ogół nagradza tylko obecnych klientów Kantoru Walutowego, wypłacając im 50 zł za każdą skuteczną rekomendację. Skoro więc pojawia się możliwość zgarnięcia bonusu także przez osobę poleconą, to warto z niej skorzystać. Jako osoba rekomendująca masz ułatwione zadanie, by przekonać poleconego do skorzystania z oferty Aliora, a jako nowy klient zyskujesz dodatkową motywację do założenia rachunku w Kantorze Walutowym.

Przypominamy, że bank dopuszcza możliwość zakończenia akcji przed terminem wskazanym w regulaminie. Nie ma więc co zwlekać z podjęciem decyzji.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(6)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
Mazteusz
Gość

ma ktoś ten kod polecający

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Gość
@Mazteusz

Jeśli chcesz, możesz użyć naszego kodu: W88CDIA8D8JL :)

Odpowiedz

M
Mazteusz
Gość
@Redakcja

Jeśli to aktualny kod to zarobiliście 50zł ;)

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Gość
@Mazteusz

Kod jest aktualny. Daj znać, gdy wpadnie Twoje 50 zł :)

Odpowiedz

K
Kuba
Gość
@Redakcja

Wiecie może, gdzie można znaleźć ten kod do polecenia?

z góry dzięki za odpowiedź! :))

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Członek załogi
@Kuba

Jeśli masz już konto w Kantorze Walutowym, to po zalogowaniu powinieneś mieć możliwość wygenerowania kodu (zakładka Benefity).

Odpowiedz