Wróć

5000 lub 10 000 dodatkowych punktów (czyli 75 lub 150 zł) w programie Bezcenne Chwile dla nowych posiadaczy kart kredytowych Alior Banku

Publikacja:
5000 lub 10 000 dodatkowych punktów (czyli 75 lub 150 zł) w programie Bezcenne Chwile dla nowych posiadaczy kart kredytowych Alior Banku
Czas trwania
Cel (zysk) 5000 punktów (75 zł) za kartę Mastercard OK! lub 10 000 punktów (150 zł) za "kredytówkę" Mastercard TU i TAM
Uczestnik Osoba, która nie posiadała dotąd karty kredytowej zarejestrowanej w programie Mastercard Bezcenne Chwile.
Po drodze Premię otrzymają osoby, które sięgną po wybraną kartę kredytową, zarejestrują ją w programie Bezcenne Chwile oraz wykonają nią w ciągu 60 dni min. 6 transakcji bezgotówkowych.
Sięgając po kartę kredytową Mastercard OK! z oferty Alior Banku, możesz zdobyć 5000 punktów w programie Bezcenne Chwile (równowartość 75 zł), a wybierając „kredytówkę” Mastercard TU i TAM – 10 000 punktów (150 zł). Wystarczy zarejestrować wymienione karty we wspomnianym programie lojalnościowym i wykonać nimi min. 6 płatności bezgotówkowych.

Mastercard i Alior Bank po raz kolejny zachęcają do przystąpienia do programu Bezcenne Chwile. Dodatkowe punkty przyznawane „na start” mają przyciągnąć uwagę do katalogu nagród, zachęcić do częstego płacenia kartami z logo Mastercard, by w ten sposób szybko zbliżać się do realizacji pasji i wyznaczonych sobie celów.

Spójrzmy więc, kto może zdobyć bonusowe punkty i co musi zrobić, by stać się ich posiadaczem. Akcja „5000 lub 10 000 dodatkowych punktów” trwa do 31 października 2020 r.

Zwracamy uwagę, że pula nagród jest ograniczona. Otrzyma je tylko 1000 nowych posiadaczy karty TU i TAM oraz 1500 osób, które sięgną po „kredytówkę” OK! Bazując na tempie ubywania nagród, Alior Bank oszacuje, kiedy zostaną one wyczerpane i poinformuje o tym na stronie internetowej.

Propozycja dla nowych klientów

Promocja skierowana jest do osób dorosłych z pełną zdolnością do czynności prawnych, które zawrą z Alior Bankiem umowę o jedną z kart kredytowych – Mastercard OK! lub Mastercard TU i TAM.

Z regulaminu wynika, że na nagrodę mogą liczyć tylko osoby, które przed datą startu promocji – 14 sierpnia 2020 r. – nie miały zarejestrowanej w Bezcennych Chwilach żadnej karty.

Sięgnij po kartę, wykonaj transakcje, zgarnij punkty

Tak w skrócie wygląda sekwencja niezbędnych działań. Czas przedstawić szczegóły

Start
 • Krok 1

  Do 31 października 2020 r.:

  • zawrzyj z Alior Bankiem umowę o kartę kredytową Mastercard OK! lub Mastercard TU i TAM.
  • zarejestruj otrzymaną „kredytówkę” w programie Bezcenne Chwile. Regulamin wymaga, byś zrobił to w bankowości elektronicznej Alior Banku.
 • Krok 2

  W terminie 60 dni od daty przystąpienia do Bezcennych Chwil wykonaj „plastikiem” 6 transakcji bezgotówkowych. Mogą to być płatności w sklepach stacjonarnych lub internetowych. W regulaminie jest dość obszerny katalog „transakcji zakazanych”, np. opłacenie podatków i składek ubezpieczeniowych, przekazy pieniężne, doładowanie cyfrowych/wirtualnych portfeli.

 • Premia

  Nagrodę, czyli odpowiednią liczbę punktów – 5000 za kartę Mastercard OK! (równowartość 75 zł) lub 10 000 za Mastercard TU i TAM (150 zł) – otrzymasz na konto w programie w ciągu 15 dni roboczych od dnia realizacji wszystkich wymagań akcji. Uwaga: będziesz je mógł wykorzystać tylko przez miesiąc! Po upływie tego okresu bezpowrotnie przepadną.

Mission complete!

Karty kredytowe Alior Banku

Atrakcyjna premia z pewnością ucieszy każdego, ale czy promowane karty kredytowe warte są zainteresowania?

Mastercard OK!

Ta „kredytówka” kosztuje 10 zł/miesiąc, chyba że wykonasz nią transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min 600 zł. Karta kredytowa nie służy do wypłacania pieniędzy z bankomatu, ale gdybyś miał taki pomysł, to musisz wiedzieć, że zapłacisz za to 5% pobieranej kwoty, min. 10 zł.

Kartę wyróżnia możliwość uzyskania w ciągu roku nawet 300 zł zwrotu za transakcje wykonane w określonych placówkach handlowo-usługowych, np. w sklepach odzieżowych, księgarniach, sklepach z AGD, RTV i komputerowych, a także w kinach, teatrach, restauracjach, salonach piękności i na kolei.

Karta
0 zł / 10 zł
Opłata za kartę

0 zł / 10 zł


opłaty unikniesz, jeśli w danym cyklu rozliczeniowym wykonasz transakcje kartą na łączną kwotę min. 600 zł

Bankomaty
5%, min. 10 zł
Bankomaty 5%, min. 10 zł

bankomaty krajowe i zagraniczne

Oprocentowanie
18,5%
Okres bezodsetkowy
59 dni
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja
  4

Informacje ogólne

 • Polecana dla

  aktywnego użytkownika

 • Operator karty

  Mastercard

 • Rodzaj karty

  zwykła

 • Okres ważności

  4 lata

Opłaty

 • Wydanie karty

  0 zł (+ 10 zł rocznie za udostępnienie limitu kredytowego w rachunku płatniczym)

 • Opłata za kartę

  0 zł / 10 zł

 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  opłaty unikniesz, jeśli w danym cyklu rozliczeniowym wykonasz transakcje kartą na łączną kwotę min. 600 zł

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  5%, min. 10 zł

 • Wypłata z bankomatów za granicą

  5%, min. 10 zł

 • Płatność kartą za granicą

  brak prowizji

 • Wydanie karty dodatkowej

  40 zł rocznie (+ 10 zł rocznie za udostępnienie limitu kredytowego w rachunku płatniczym)

 • Opłata za kartę dodatkową

  0 zł / 10 zł - opłaty unikniesz, jeśli w danym cyklu rozliczeniowym wykonasz transakcje kartą na łączną kwotę min. 600 zł

Zadłużenie

 • Oprocentowanie

  18,5%

 • Okres bezodsetkowy

  59 dni

 • Maks. limit kredytowy

  80 000 zł

 • Wysokość spłaty minimalnej

  3%

 • Przekroczenie limitu karty

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne
  Google Pay: płatności zbliżeniowe telefonem dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.
  Apple Pay: płatności dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS (Apple).
  Garmin Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Garmin.
  Fitbit Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami sportowymi Fitbit.
  SwatchPAY!: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Swatch.
  Xiaomi Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami Xiaomi.

Zalety

 • Multivoucher na 300 zł do wykorzystania w ponad 100 sklepach m.in. Biedronka, Zalando, IKEA, Allegro po spełnieniu warunków promocji
 • zwrot do 300 zł rocznie za płatności bezgotówkowe w wybranych punktach handlowo-usługowych
 • długi okres bezodsetkowy
 • brak prowizji za przewalutowanie transakcji
 • możliwość rozłożenia zadłużenia na raty
 • program lojalnościowy Bezcenne Chwile Mastercard

Wady

 • wysoki próg wydatków zwalniający z opłaty miesięcznej
 • Atrakcyjność opłat
  4/ 5
 • Możliwości i korzyści
  3/ 5
 • Promocje i bonusy
  4.5/ 5

Mastercard TU i TAM

W ramach promocji nie poniesiesz kosztów przewalutowania transakcji wykonanych w 150 walutach, a na dodatek płacąc tą „kredytówką” w obcych walutach, możesz odzyskać w ciągu roku nawet 300 zł. Bank odda Ci 1% transakcji (nie ma znaczenia czy wykonanej w sklepie stacjonarnym, czy internetowym), maksymalnie 75 zł/kwartał.

Brzmi pięknie, ale musisz wiedzieć, że miesięczna opłata za kartę wynosi aż 19 zł. Warunkiem jej uniknięcia jest wykonanie transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 1500 zł.

Szansa na nagrodę w konkursie

Korzystając aktywnie z karty dajesz sobie szansę na zdobycie atrakcyjnej nagrody w konkursie dla klientów Alior Banku.

Każda premia cieszy, ale…

Dodatkowe punkty w programie Mastercard Bezcenne Chwile to z pewnością mocny argument, by rozważyć sięgnięcie po jedną z promowanych kart kredytowych. Musisz jednak pamiętać, że „kredytówką” miło się płaci, ale w końcu przychodzi dzień, gdy trzeba spłacić zadłużenie. Dlatego jeśli dotąd nie korzystałeś z tego typu produktu zapoznaj się z naszym poradnikiem dotyczącym rozsądnego korzystania z kart kredytowych.

Pamiętaj, że z obiema promowanymi kartami wiążą się też dość wysokie opłaty, a warunki ich uniknięcia nie należą do najłatwiejszych do spełnienia.

Przedstawiliśmy Ci, co możesz zyskać i jakie wiążą się z tym „zagrożenia”. Decyzja, czy zechcesz skorzystać z propozycji Alior Banku, należy do Ciebie.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
P
Pchełka
Gość

Tutaj punkty, w innych akcjach jakieś monety allegro, albo bony do sklepów, a gdzie normalna gotówka do wykorzystania wedle własnego uznania? - takie pytanie (retoryczne) zrodziło się mi po przejrzeniu Waszego portalu (skądinąd ciekawego).

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Pchełka

Dziękuję za miłe słowa. My też zauważyliśmy, że od pewnego czasu ubyło akcji z nagrodami w postaci premii gotówkowych. Banki najwyraźniej szukają partnerów do organizowanych przez siebie akcji, z którymi dzielą się kosztami promocji. Zresztą, bony/monety/punkty są korzystne dla partnerów promocji, bo wpływają na zwiększenie ich obrotów.

Odpowiedz