Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

100 zł na zakupy w sklepach Biedronka z kartą AXI – teraz również w promocji z RRSO 0%

Publikacja:
100 zł na zakupy w sklepach Biedronka z kartą AXI – teraz również w promocji z RRSO 0%
Czas trwania
Cel (zysk) 100 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka + RRSO 0%.
Uczestnik Osoba, która nigdy wcześniej nie wnioskowała o pożyczkę na karcie AXI.
Po drodze W celu zgarnięcia pełnej premii należy zawnioskować o kartę AXI, a następnie w listopadzie wydać przy jej użyciu min. 1000 zł i spłacić zadłużenie w terminie 30 dni od aktywacji karty.
Gdy pilnie potrzebujesz gotówki, masz do wyboru kilka mniej lub bardziej rozsądnych rozwiązań. Aktualnie niezłą opcją jest Karta AXI, a to za sprawą dwóch promocji. W jednej z nich zyskujesz RRSO 0% (o ile uregulujesz zadłużenie w ciągu 30 dni), w drugiej – nawet 100 zł do wydania w sklepach sieci Biedronka.

Karta AXI to produkt przypominający bankową „kredytówkę”, choć z pewnymi cechami charakterystycznymi raczej dla pożyczki gotówkowej. W przypadku karty kredytowej mamy zwykle do czynienia ze stałymi, najczęściej miesięcznymi opłatami, niezależnie od tego, czy w praktyce wykonujemy przy jej użyciu transakcje, czy też leży ona bezczynnie w szufladzie.

Tymczasem karta AXI z logiem Mastercard takich stałych kosztów nie generuje. Prowizja jest naliczana dopiero wówczas, gdy rzeczywiście skorzystasz z przyznanego kredytu podczas zakupów – to właśnie ten fakt upodabnia kartę AXI do pożyczki, po którą możesz sięgnąć w dowolnym momencie, w razie nagłej potrzeby.

Po pierwsze, RRSO 0%

Aktualnie trwające promocje – obie z terminem obowiązywania 30 listopada 2020 r. – sprawiają, że karta AXI staje się kuszącą propozycją nie tylko dla osób w nagłej finansowej „potrzebie”, ale także dla wytrawnych łowców okazji.

Pierwsza skierowana jest do osób pełnoletnich, które nigdy wcześniej nie wnioskowały o pożyczkę z kartą AXI. Nowi klienci będą mogli otrzymać limit do 3000 zł bez żadnych kosztów pożyczki (RRSO 0%), o ile spłacą zobowiązanie w terminie 30 dni od aktywacji karty.

Po drugie, „stówka” do Biedronki

Druga akcja promocyjna to już typowa oferta „dla aktywnych” – wydanie odpowiedniej kwoty w sklepach sieci Biedronka oznacza zgarnięcie e-kodu, również do wykorzystania w Biedronce, o wartości od 20 do nawet 100 zł. Z tej propozycji mogą skorzystać nawet obecni posiadacze karty, ale pod pewnymi warunkami (brak jakichkolwiek zaległości w spłacie i wyrażona zgoda na przetwarzanie danych w celach marketingowych).

Prawdziwi łowcy promocji dostrzegają tu zapewne dobrą okazję – można bowiem zawnioskować o kartę AXI, zrobić zakupy w Biedronce, a następnie szybko uregulować zadłużenie, by uniknąć kosztów. Takie działanie zostanie na koniec nagrodzone e-kodem, a po zgarnięciu premii możesz po prostu zrezygnować z karty.

Zanim przejdziemy do szczegółowych warunków, wspomnę jeszcze, że organizatorem obu promocji jest Easy Payment Services Ltd – instytucja finansowa działająca na mocy licencji Narodowego Banku Bułgarii. Firma posiada swoje biuro w Warszawie. Jak czytamy na stronie internetowej, instytucja jest częścią holdingu Management Financial Group (MFG) „łączącego wiodących dostawców niebankowych usług finansowych w Europie Środkowej i Wschodniej”.

Instrukcja krok po kroku

Oto, co należy zrobić, by zgarnąć premię za darmową pożyczkę z kartą AXI:

Start
 • Krok 1

  Do 30 listopada 2020 r. złóż wniosek o kartę AXI z limitem do 3000 zł na stronie internetowej. Pamiętaj w szczególności o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych.

  Oczekuj na kontakt telefoniczny ze strony pracownika, który potwierdzi wszystkie szczegóły i udzieli Ci informacji informacji na temat dostawy karty. Rekomendujemy zawnioskowanie odpowiednio wcześniej, by mieć czas na zrobienie zakupów w Biedronce.

 • Krok 2

  Po otrzymaniu karty jak najszybciej dokonaj jej aktywacji poprzez kontakt z infolinią.

 • Krok 3

  Również do 30 listopada 2020 r. wykonaj kartą AXI płatności w sklepach Biedronka na łączną kwotę:

  • min. 200 zł, by otrzymać bon o wartości 20 zł,
  • min. 500 zł, by otrzymać bon o wartości 50 zł,
  • min. 1000 zł, by otrzymać bon o wartości 100 zł.
 • Krok 4

  W ciągu 30 dni od aktywacji karty spłać należne zobowiązanie, by uniknąć opłat.

 • Premia

  Informację mailową o przyznaniu nagrody otrzymasz najpóźniej 10 grudnia 2020 r. Organizator przekaże e-kod w odpowiedniej wysokości SMS-em w ciągu maksymalnie 5 dni od daty przesłania informacji. E-kod będzie miał przypisaną datę ważności, nie krótszą niż 12 miesięcy.

Mission complete!

Co warto wiedzieć?

Jak na produkt kredytowy, wniosek o kartę AXI nie jest szczególnie rozbudowany. Wystarczy zadeklarować źródło dochodu, miesięczne wydatki i podać kilka informacji uzupełniających, takich jak wykształcenie czy stan cywilny:

Karta AXI, wniosek

Wydawca karty podejmie decyzję po zweryfikowaniu historii kredytowej na Platformie Wymiany Informacji Pożyczkowej Credit Check. Platforma zrzesza wiele firm pożyczkowych, korzysta z niej m.in. popularne w Polsce Twisto.

W promocji z kodami do Biedronki wymagane jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych. W regulaminach nie ma za to ani słowa o zgodzie na otrzymywanie materiałów reklamowych, więc zakładamy, że nie musisz jej udzielać:

Karta AXI, zgody

Aby skorzystać ze zwolnienia z opłat za pierwszą pożyczkę, należy aktywować kartę „najpóźniej w ciągu 15 dni kalendarzowych licząc od ostatniego dnia trwania Okresu Promocji”, czyli 15 grudnia 2020 r. Oczywiście zalecamy szybsze działanie, gdyż aktywacja w grudniu będzie równoznaczna z utratą szansy na nagrodę za zakupy w Biedronce.

Wartość kodów jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Więcej o karcie AXI

Jak już wspomnieliśmy, karta AXI nie generuje kosztów, jeśli nie jest używana. W przypadku wykonania za jej pomocą transakcji poza okresem promocyjnym:

 • oprocentowanie w skali roku wynosi 6,94%,
 • opłata miesięczna to 5,25%,
 • minimalna kwota spłaty wynosi 15%,
 • RRSO dla przykładu reprezentatywnego (1700 zł spłacane do 5. dnia kolejnego miesiąca) to 83,54%.
Karta AXI

Jeszcze jedno – w przeciwieństwie do bankowych kart kredytowych, wypłata z bankomatu przy użyciu karty AXI nie wiąże się z dodatkową prowizją.

Wniosek? W porównaniu z innymi produktami kredytowymi, zwłaszcza z popularnymi (i raczej nie cieszącymi się dobrą sławą…) „chwilówkami”, Karta AXI wypada całkiem korzystnie. Mimo to przestrzegamy, że każde zadłużenie należy spłacić, a nierozważne korzystanie z jakichkolwiek produktów kredytowych może stać się przyczyną poważnych kłopotów finansowych.

Przemyśl to na spokojnie

Choć czasu na skorzystanie z oferty nie ma zbyt wiele (a musisz mieć jeszcze trochę czasu na zakupy w Biedronce…), to warto przemyśleć tę propozycję „na chłodno”. Jeśli masz absolutną pewność, że zdążysz spłacić zobowiązanie w terminie, co pozwoli Ci uniknąć opłat za pożyczkę, to skorzystanie z promocji może być całkiem prostym sposobem na zyskanie e-kodu do Biedronki.

Decyzję pozostawiamy Tobie 😉

Michał Radzimiński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos