Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł premii za aktywne korzystanie z DARMOWEJ karty kredytowej BNP Paribas.

200 zł premii za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas + rower (o wartości 1000 zł) lub sakwa (253 zł) w konkursie!

Publikacja:
200 zł premii za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas + rower (o wartości 1000 zł) lub sakwa (253 zł) w konkursie!
Popularność promocji
Czas trwania
Cel (zysk) W promocji: 200 premii (100 zł w gotówce + 100 zł do wydania w sklepach Decathlon). W konkursie: Rowery Rayon Siera o wartości 1000 zł oraz sakwy rowerowe Crosso Dry 60 o wartości 253 zł.
Uczestnik Nowy klient BNP Paribas, czyli osoba, która nie posiadała rachunku osobistego w tym banku w ostatnich 12 miesiącach przed datą złożenia wniosku o ROR.
Po drodze By zyskać premię w ramach promocji, należy w ciągu 2 miesięcy spełnić warunki aktywności (transakcje kartą, wpływ oraz przelewy). W celu zgarnięcia nagrody w konkursie trzeba przesłać fotografię pt. „Jak zmieniam świat na zielono”.
BNP Paribas chętnie promuje nie tylko swoje konto osobiste, ale również postawy proekologiczne. W najnowszej propozycji łączy jedno z drugim, oferując w sumie 200 zł premii za konto osobiste (100 zł w gotówce i 100 zł do wydania w Decathlonie) oraz szansę na zgarnięcie nagrody w konkursie – roweru (o wartości 1000 zł) lub sakwy rowerowej (253 zł). Pula uczestników jest jednak mocno ograniczona!

Spółka Hagen, organizator akcji dotyczących rachunków osobistych z oferty banku BNP Paribas, przygotowała kolejną promocję Konta Otwartego na Ciebie, tym razem pod hasłem "Bankowo rowerowo". Promocji towarzyszy konkurs "Jesteś zieloną zmianą", a obie oferty obowiązują do 16 lipca 2021 r. Należy mieć jednak na uwadze, że propozycja będzie dostępna jedynie do osiągnięcia 800 rejestracji!

Rzut oka na premie i nagrody

Uczestnicy mogą zdobyć premie gwarantowane (pod warunkiem spełnienia warunków ich otrzymania):

 • 100 zł premii gotówkowej oraz
 • 100 zł do wydania w sklepach Decathlon, w tym w sklepie internetowym.

Dla chętnych do wygrania są też dodatkowe nagrody w konkursie:

 • rower Rayon Siera o wartości 1000 zł lub
 • sakwę rowerową Crosso Dry 60 o wartości 253 zł.

Bank rozda w sumie 51 rowerów oraz 100 sakw. Co ciekawe, możliwe jest, aby jeden uczestnik zgarnął... dwa rowery (szczegóły nieco później).

Nagrody w konkursie "Jesteś zieloną zmianą"

Ograniczona liczba uczestników w połączeniu z dużą liczbą nagród w puli sprawiają, że szanse na wygraną są naprawdę duże!

Zainteresowany? Czytaj dalej 😉.

Kto może uczestniczyć w promocji?

Promocja adresowana jest do nowych klientów banku, czyli osób, które nie posiadały w nim rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (także jako współposiadacz) w ciągu 12 miesięcy przed dniem złożenia wniosku w promocji. Z udziału w niej wyklucza także bycie stroną umowy ramowej dotyczącej rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, karty i Elektronicznych Kanałów Dostępu w BNP Paribas na dzień przystępowania do akcji.

Uczestnik musi być obywatelem Polski z pełną zdolnością do czynności prawnych i posiadać dowód osobisty, który jest niezbędny do założenia konta.

Jak zgarnąć 200 zł i nagrodę w konkursie?

Pora przejść do wymaganych działań:

Start
 • Krok 1

  Do 16 lipca 2021 r. wypełnij formularz rejestracyjny na stronie promocji. Pamiętaj, że przyjętych zostanie tylko 800 zgłoszeń! Zaakceptuj regulamin i wyraź wskazane w formularzu zgody.

  Konkurs: Zdecyduj, czy bierzesz udział w samej promocji, czy chcesz też wystartować w konkursie, zaznaczając odpowiednie pola.

 • Krok 2

  Skorzystaj z linka, który wyświetli Ci się na ekranie (otrzymasz go także na wskazany adres e-mail) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Te czynności także musisz wykonać do 16 lipca 2021 r.

 • Krok 3

  Do 31 lipca 2021 r. zawrzyj z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty. Odbywa się to przy użyciu unikalnego kodu SMS w systemie Autenti, przy czym weryfikacja może nastąpić podczas spotkania z kurierem lub w aplikacji GOmobile z wykorzystaniem wideoweryfikacji.

  Do tego dnia powinieneś także nadać PIN do karty (ze względów technicznych najlepiej zrobić to w ciągu 7 dni od jej otrzymania).

 • Krok 4

  W sierpniu 2021 r. wykonaj:

  • przynajmniej jeden przelew w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile oraz
  • min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą o łącznej wartości min. 200 zł.
 • Krok 5

  Konkurs: Jeśli bierzesz udział w konkursie, między 17 lipca a 31 sierpnia 2021 r. prześlij za pośrednictwem strony konkursu fotografię pt. „Jak zmieniam świat na zielono”.

  Podaj przy tym swój adres e-mail (ten sam, co przy rejestracji!) oraz wyraź zgodę na publikację fotografii przez organizatora.

  Uwaga! Aby Twoje zdjęcie wzięło udział w konkursie, musisz spełnić warunki uprawniające przynajmniej do odbioru premii gotówkowej 100 zł w promocji.

 • Krok 6

  Do 21 września 2021 r. otrzymasz wiadomość e-mail z informacją o przyznaniu pierwszej nagrody (100 zł w gotówce) wraz z instrukcją uzupełnienia numeru Konta Otwartego na Ciebie, na które organizator ma przelać premię. Powinieneś go podać do 26 września 2021 r.

 • Krok 7

  Konkurs: Jeśli bierzesz udział w konkursie, a komisja konkursowa nagrodzi Twoją fotografię, to do 21 września 2021 r. otrzymasz również informację mailową o przyznanej nagrodzie. Do 28 września 2021 r. skorzystaj z zawartego w niej linka, zaloguj się na stronie organizatora i podaj adres do wysyłki roweru / sakwy.

 • Premia

  Premia 100 zł za aktywność w sierpniu zostanie przelana na Twoje konto do 30 września 2021 r.

 • Premia

  Konkurs: Nagroda rzeczowa w konkursie zostanie przekazana przesyłką kurierską do 15 października 2021 r.

 • Krok 8

  By otrzymać kartę podarunkową o wartości 100 zł do sklepów Decathlon​​​​​​, we wrześniu 2021 r.:

  • wykonaj przynajmniej 3 przelewy w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile oraz
  • zapewnij wpływy na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł.
 • Premia

  Wiadomość o przyznaniu tej nagrody otrzymasz do 25 października 2021 r., zaś karta podarunkowa zostanie przekazana do końca tego miesiąca w wiadomości SMS.

Mission complete!

To musisz wiedzieć

Pamiętaj, że zdobycie drugiej premii (100 zł do sklepów Decathlon) możliwe jest tylko wtedy, gdy spełnisz warunki uzyskania pierwszej nagrody (100 zł w gotówce). Przypominamy też, że to samo zastrzeżenie dotyczy możliwości zgarnięcia nagrody w konkursie.

Do chwili otrzymania premii nie możesz zrezygnować z rachunku czy wydanej do niego karty.

Transakcje bezgotówkowe

Warunek promocji spełnią transakcje kartą oraz Google Pay / Apple Pay dokonane w sklepach stacjonarnych lub internetowych. Nie zostaną uznane płatności Blik, transakcje zlecone z wykorzystaniem podmiotów trzecich (w rodzaju PayU, Przelewy 24, Dotpay czy Blue Media) oraz płatności o kodach MCC wymienionych w załączniku do regulaminu (np. kasyna, zakłady bukmacherskie, internetowe przekazy pieniężne itd.).

Przelewy

Przelewy z Konta Otwartego na Ciebie możesz zrealizować w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Niedozwolone są jedynie przelewy natychmiastowe oraz te dokonane z wykorzystaniem systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, Blik i tym podobnych.

Najprościej jest spełnić ten warunek, wykonując zwykły przelew internetowy np. na swoje konto w innym banku.

Wpływy na konto

Warunek wpływu spełni każde zasilenie Konta Otwartego na Ciebie, o ile pieniądze nie będą pochodziły z innych Twoich rachunków (także tych, których jesteś współposiadaczem) prowadzonych w BNP Paribas. Zasada ta dotyczy także kont pod marką GOoptima. Niedozwolone są również wpłaty gotówkowe oraz wpływy z rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych uczestnikowi akcji przez BNP Paribas lub dawny Raiffeisen Polbank.

Najprościej jest więc spełnić ten warunek, realizując przelew ze swojego ROR-u w innym banku.

Warunki dotyczące fotografii konkursowej

Co dość oczywiste, wykonana przez Ciebie fotografia konkursowa nie może naruszać praw osób trzecich oraz ogólnie przyjętych norm obyczajowych. Zakazane są więc chociażby zdjęcia wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo do prywatności albo wykorzystujące materiały chronione prawami autorskimi.

Karta podarunkowa do Decathlonu

Ze środków na karcie podarunkowej możesz korzystać do 31 lipca 2023 r. Szczegółowe warunki dotyczące kart podarunkowych Decathlon znajdziesz tutaj.

Co z podatkiem?

Premie w promocji są zwolnione z opodatkowania. Z kolei do nagród w konkursie bank ufunduje dodatkową nagrodę pieniężną na poczet należnego podatku, którą sam przekaże właściwemu urzędowi skarbowemu.

Zgarnij drugi rower za aktywność!

Rower otrzyma również uczestnik konkursu, który w okresie od lipca do sierpnia 2021 r. wykona najwięcej premiowanych transakcji bezgotówkowych – i to niezależnie od tego, czy przysługuje mu już nagroda za konkursową fotografię.

Wniosek? Możesz zgarnąć w konkursie nie jeden, a dwa rowery, o ile będziesz wyjątkowo aktywnie korzystał z karty 😉

Darmowe konto osobiste w BNP Paribas

Skoro wiesz już wszystko o premiach, nagrodach i warunkach ich zdobycia, czas byś poznał produkty banku BNP Paribas. Konto Otwarte na Ciebie prowadzone jest bezwarunkowo za darmo, a najciekawsze w nim jest to, że możesz samodzielnie wybrać jedną z trzech związanych z nim kart płatniczych.

Najbardziej uniwersalna wydaje się nam Karta Otwarta na Dzisiaj, która co prawda kosztuje 3 zł miesięcznie, ale opłaty można bardzo łatwo uniknąć, wykonując choćby jedną transakcję bezgotówkową w miesiącu.

Konto
0 zł
Karta
0 zł – 12 zł
Miesięczna opłata za kartę 0 zł – 12 zł

opłaty za Kartę Otwartą na Dzisiaj Mastercard lub Kartę Visa Filmowa (7 zł) unikniesz, jeżeli:

 • nie ukończyłeś 26. roku życia LUB
 • w poprzednim miesiącu wykonałeś min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą lub Google Pay/Apple Pay ORAZ min. 1 raz zalogujesz się w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile ORAZ  oferty specjalnej do marca 2024 r. włącznie – wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie. Jeśli spełnisz jedynie dwa pierwsze z podanych warunków, to opłata zostanie obniżona do 2 zł.

W ramach oferty specjalnej (do marca 2024 r. włącznie – regulamin) opłaty za Kartę Otwartą na eŚwiat Mastercard (8 zł) oraz Kartę Otwartą na Świat Mastercard (12 zł) możesz obniżyć o 2 zł (odpowiednio 6 zł za kartę eŚwiat i 10 zł za kartę Świat), jeżeli:

 • min. 1 raz zalogujesz się w bankowości elektronicznej ORAZ
 • wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie

Bankomaty
0 zł / 7 zł
Bankomaty 0 zł / 7 zł

Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa:

 • 0 zł - bankomaty własne i Planet Cash
 • 7 zł - pozostałe bankomaty(opłata nie jest pobierana, jeśli użytkownik nie skończył 26. roku życia)

0 zł - Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard oraz Karta Otwarta na Świat Mastercard

Przelew internetowy
0 zł
Unikalne cechy: do konta można wybrać jedną z czterech kart debetowych, z których każda oferuje nieco inne usługi i opłaty.
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja
  3.7

Konto

 • Przeznaczenie konta

  konto osobiste dla osób powyżej 18. r.ż.

 • Oprocentowanie rachunku

  0%

 • Opłata za otwarcie konta

  0 zł

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  0 zł

Karta

 • Typy kart płatniczych
  • Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard
  • Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard
  • Karta Otwarta na Świat Mastercard
  • Karta Visa Filmowa (mobilna lub fizyczna)
 • Funkcjonalność karty
  • płatności zbliżeniowe
  • płatności internetowe
  • cashback (niedostępny dla Karty Visa Filmowa)
  • 3D Secure
  • bezpłatne ubezpieczenie „CYBER Pomoc” oferowane do Karty Otwartej na eŚwiat Mastercard
  • bezpłatne ubezpieczenie „Rezygnacja z Podróży” oferowane do Karty Otwartej na Świat Mastercard
  • program rabatowy Mastercard Bezcenne chwile
 • Opłata za wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za odnowienie karty

  0 zł

 • Miesięczna opłata za kartę
  • 0 zł / 2 zł / 7 zł - Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa
  • 6 zł / 8 zł - Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard
  • 10 zł / 12 zł - Karta Otwarta na Świat Mastercard
 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  opłaty za Kartę Otwartą na Dzisiaj Mastercard lub Kartę Visa Filmowa (7 zł) unikniesz, jeżeli:

  • nie ukończyłeś 26. roku życia LUB
  • w poprzednim miesiącu wykonałeś min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą lub Google Pay/Apple Pay ORAZ min. 1 raz zalogujesz się w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile ORAZ  oferty specjalnej do marca 2024 r. włącznie – wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie. Jeśli spełnisz jedynie dwa pierwsze z podanych warunków, to opłata zostanie obniżona do 2 zł.

  W ramach oferty specjalnej (do marca 2024 r. włącznie – regulamin) opłaty za Kartę Otwartą na eŚwiat Mastercard (8 zł) oraz Kartę Otwartą na Świat Mastercard (12 zł) możesz obniżyć o 2 zł (odpowiednio 6 zł za kartę eŚwiat i 10 zł za kartę Świat), jeżeli:

  • min. 1 raz zalogujesz się w bankowości elektronicznej ORAZ
  • wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie

 • Płatność kartą za granicą
  • 0 zł - Karta Otwarta na Świat Mastercard
  • 5% za przewalutowanie transakcji - pozostałe karty

Bankomaty i operacje gotówkowe

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa:

  • 0 zł - bankomaty własne i Planet Cash
  • 7 zł - pozostałe bankomaty(opłata nie jest pobierana, jeśli użytkownik nie skończył 26. roku życia)

  0 zł - Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard oraz Karta Otwarta na Świat Mastercard

 • Wypłata z bankomatu w Polsce Blikiem
  • 0 zł - bankomaty zlokalizowane na terenie oddziałów banku
  • 5 zł - pozostałe bankomaty
 • Wypłata z bankomatów za granicą

  Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa

  • 0 zł - bankomaty BNP Paribas i Global Alliance
  • 7 zł - wypłaty EUR w strefie EOG (opłata nie jest pobierana, jeśli użytkownik nie skończył 26. roku życia)
  • 3%, min. 12 zł - pozostałe bankomaty

  Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard

  • 0 zł - bankomaty BNP Paribas i Global Alliance
  • 0 zł - wypłaty EUR w strefie EOG
  • 3%, min. 12 zł - pozostałe bankomaty

  Karta Otwarta na Świat Mastercard

  • 0 zł - bankomaty BNP Paribas i Global Alliance
  • 0 zł - wypłaty EUR w strefie EOG
  • 7 zł - pozostałe bankomaty
 • Wpłata gotówki we wpłatomacie
  • 0 zł - wpłatomaty zlokalizowane na terenie oddziałów banku
  • 0,5%, min. 10 zł - wpłatomaty Euronet i Planet Cash
  • 5 zł - wpłatomaty Planet Cash i pozostałe wpłatomaty znakiem systemu Blik, gdy transakcja realizowana jest Blikiem
 • Cashback

  1 zł

 • Wpłata gotówki w oddziale banku

  12 zł

 • Wypłata gotówki w oddziale banku

  12 zł

Przelewy

 • Zwykły przelew internetowy

  0 zł

 • Przelew natychmiastowy

  5 zł

 • Zlecenie stałe

  0 zł

 • Polecenie zapłaty

  0 zł

 • Zwykły przelew w oddziale banku

  12 zł

 • Koszt przelewu SEPA

  0 zł

 • Koszt przelewu (zagranicznego) SWIFT

  0,2%, min. 30 zł maks. 200 zł

 • Kody SMS (autoryzacja operacji)

  0 zł

 • Przelew na telefon Blik

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne
  Blik: płatności kodem Blik generowanym w aplikacji banku, wypłaty z bankomatów kodem Blik (dostępność innych funkcji może się różnić w zależności od banku).
  Google Pay: płatności zbliżeniowe telefonem dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.
  Apple Pay: płatności dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS (Apple).
  Garmin Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Garmin.
  Fitbit Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami sportowymi Fitbit.
  SwatchPAY!: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Swatch.
  Xiaomi Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami Xiaomi.
 • Pozostałe

  Płatne SMS-y informujące o wybranych zdarzeniach na rachunku (0,20 zł / szt., opcjonalnie)

Zalety

 • wysokie premie dla nowych klientów za założenie konta
 • konto atrakcyjne dla poszukiwacza nowinek ze względu na płatności mobilne oraz ciekawą aplikację GOmobile
 • konto założysz za pośrednictwem kuriera lub metodą wideoweryfikacji w aplikacji

Wady

 • niewielka różnorodność usług dodatkowych
 • brak możliwości uniknięcia miesięcznej opłaty za Kartę Otwartą na eŚwiat i Kartę Otwartą na Świat
 • drogie wypłaty z bankomatów dla posiadaczy Karty Otwartej na Dzisiaj
 • Atrakcyjność opłat
  3.6/ 5
 • Użyteczność rachunku
  3.1/ 5
 • Jakość obsługi klienta
  3.5/ 5
 • Promocje i bonusy
  4.7/ 5

Proste 200 zł do zgarnięcia + duża szansa na rower (lub dwa!) w konkursie

Krótki okres karencji, łatwe premie w promocji, spora szansa na zgarnięcie cennych nagród w konkursie oraz mocno ograniczona pula uczestników – tak w skrócie możemy opisać ofertę BNP Paribas dla nowych posiadaczy konta osobistego.

Do dzieła!

Michał Radzimiński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
K
Konrad
Gość

Można sobie będzie wybrać kolor roweru lub sakwy?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Konrad

Regulamin nie zawiera żadnej wzmianki na ten temat. Patrząc jednak na inne działania promocyjne z nagrodami przypuszczam, że uczestnik promocji nie będzie miał wpływu na kolorystykę zdobytej nagrody.

Odpowiedz