Wróć

1600 punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile dla klientów Santander Bank Polska + bonusy w innych akcjach

Publikacja:
1600 punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile dla klientów Santander Bank Polska + bonusy w innych akcjach
Czas trwania
Cel (zysk) 1600 punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile.
Uczestnik Klient Santander Bank Polska, który zarejestruje swoją nową kartę płatniczą w programie Bezcenne Chwile.
Po drodze Regulamin wymaga jedynie zarejestrowania karty płatniczej w programie Bezcenne Chwile.
Klienci Santander Bank Polska mogą teraz w bardzo łatwy sposób zgarnąć 1600 punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile. Regulamin wymaga jedynie, by sięgnąć po nową kartę płatniczą z logo Mastercarda. Potem sam zdecydujesz, na co wykorzystasz otrzymaną premię, wybierając jedną z nagród z katalogu, np. 2 bilety do kina.

Regulamin promocji jest tak skonstruowany, że mogą w niej wziąć udział obecni, jak i nowi klienci Santander Bank Polska. Pierwsi mają szansę tylko na punkty powitalne, drudzy - dodatkowo – na kilkaset złotych w innych akcjach.

Bezcenne Chwile

Być może nie słyszałeś jeszcze o Bezcennych Chwilach, bo Mastercard nie zrobił zbyt wiele „szumu”, zmieniając starą nazwę swojego programu lojalnościowego – Priceless Specials - na nową Bezcenne Chwile. Przy okazji zaktualizowano zasady gromadzenia punktów i wprowadzono dodatkowe kategorie nagród.

Akcja promująca Bezcenne Chwile wśród klientów Santandera trwa do 30 listopada 2019 r. lub do wyczerpania puli premii, które zgarnie 17 300 osób.

Kto może zdobyć punkty?

W regulaminie nie ma zapisów dotyczących karencji i wykluczeń pewnych grup klientów. Jest jedynie warunek sięgnięcia po nową kartę, jedną z dwóch objętych promocją.

Niezbędne działania

Naprawdę niewiele trzeba zrobić, by cieszyć się z premii.

Start
  • Krok 1

    Do 30 listopada 2019 r. zawnioskuj o kartę debetową Dopasowana Mastercard lub „kredytówkę” World Mastercard. Pamiętaj o ograniczonej puli nagród.

  • Krok 2

    Po otrzymaniu „plastiku”, także do 30 listopada 2019 r., zarejestruj swoją kartę w programie Bezcenne Chwile. Pamiętaj o zaakceptowaniu jego regulaminu.

  • Premia

    Nagrodę - 1600 punktów - otrzymasz na konto w programie w ciągu 14 dni roboczych od chwili spełnienia wymagań akcji. Zdobyty bonus musisz wymienić na jedną z nagród z katalogu programu w ciągu 1 miesiąca od otrzymania punktów. Potem stracą one ważność.

Mission complete!

Dodajmy, że nagrodę możesz zdobyć za każdą nową kartę Mastercarda wydaną przez Santander Bank Polska, którą zarejestrujesz w programie Bezcenne Chwile.

Potem sam zdecydujesz, jaką nagrodę wybierzesz. Nie musisz się przy tym martwić rozliczeniem z urzędem skarbowym, gdyż premia o takiej wartości zwolniona jest z opodatkowania.

Nagrody dodatkowe czekają

Wspomnieliśmy na wstępie o dodatkowych premiach dla tych, którzy nie współpracują jeszcze z Santanderem. Czas opowiedzieć o szczegółach.

Podstawa to założenie Konta Jakie Chcę. W aktualnie trwającej promocji związanej z przeniesieniem wynagrodzenia do Santandera możesz zgarnąć 150 zł. Otwierając ten rachunek w ramach programu poleceń, zdobędziesz dodatkowe 80 zł.

Jednym z warunków przywołanej akcji jest skorzystanie z karty debetowej banku. Skoro tak, to po jej otrzymaniu zarejestruj ją w programie Bezcenne Chwile i zgarnij 1600 punktów powitalnych.

Będąc już klientem Santandera, możesz otrzymywać 1% zwrotu wydatków na prąd, gaz, telefon, internet, telewizję, maksymalnie 25 zł/miesiąc, czyli 300 zł rocznie.

Jest jeszcze specyficzna promocja związana z kartami kredytowymi, ale do niej podchodzimy z dystansem.

Przeciętny bonus bez żadnego wysiłku

Chcąc zdobyć 1600 punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile, musisz tylko sięgnąć po kartę debetową Dopasowana Mastercard lub „kredytówkę” World Mastercard. Regulamin nie wymaga, byś ich aktywnie używał, wykonywał jakiekolwiek transakcje, wystarczy samo zarejestrowanie „plastiku” w programie.

Uwiniesz się z tym w kilka chwil. Jesteśmy przekonani, że nieco dłużej zajmie Ci wybór nagrody, na którą wymienisz zdobyte punkty.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(4)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
P
Pablo
Gość

Dzięki, 1600 pkt wpadło po kilku godzinach od rejestracji. Polecam!

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Pablo

Gratulacje!

Odpowiedz

K
Kamil Chylinski
Gość
@najlepszekonto.pl

Nie może być karta debetowa, którą miałem przed rozpoczęciem promocji, a nie była zgłaszana do Bezcennych Chwil? Bo w tej chwili już nie można wziąć drugiej takiej samej, jedynie Dopasowaną Visę.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Kamil Chylinski

Niestety musi to być nowa karta zamówiona w okresie promocji.

Odpowiedz