Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

100 zł za darmową pożyczkę w LoanMe albo nawet 200 zł za skorzystanie z innego produktu

Publikacja:
100 zł za darmową pożyczkę w LoanMe albo nawet 200 zł za skorzystanie z innego produktu
Czas trwania
Cel (zysk) 100 zł w gotówce.
Uczestnik Nowy klient firmy pożyczkowej LoanMe.
Po drodze Warunkiem otrzymania 100 zł premii jest utrzymanie pożyczki przez min. 14 dni. Koszty związane z pożyczką (prowizja, odsetki) nie zostaną naliczone (RRSO 0%), o ile spłacisz zobowiązanie w tygodniowych ratach.
Dożyliśmy czasów, gdy nie sposób zyskać oprocentowanie oszczędności chroniące przed inflacją, za to można dostać premię za wzięcie darmowej pożyczki. Tym razem do zdobycia jest 100 zł za pożyczenie online 3000 zł w LoanMe. Wyższe premie – 150 lub 200 zł – wiążą się z poniesieniem określonych kosztów.

Ostra konkurencja między pożyczkodawcami sprawiła, że co pewien czas pojawiają się nie tylko propozycje darmowych pożyczek (oddajesz tyle, ile pożyczyłeś), ale i oferty, w których można dostać dodatkowo premię. Na ogół wynosi ona 100 – 200 zł, a pożyczka udzielana jest na kilka tygodni w kwocie do 5000 zł.

Właśnie pojawiła się kolejna akcja tego typu, tym razem dotycząca oferty LoanMe. Promocja „BlueBonus IX”, której organizatorem jest spółka Cloud Services, trwa do 31 października 2020 r. i można w niej zdobyć od 100 do 200 zł, zależnie od pożyczonej kwoty.

Wysokość nagród

Zacznijmy od precyzyjnego rozgraniczenia ról podmiotów zaangażowanych w opisywane działania promocyjne i przedstawienia nagród, jakie są do zgarnięcia w tej akcji.

Jak wspomnieliśmy, organizatorem promocji „BlueBonus IX” jest spółka Cloud Services. Jej partnerem jest LoanMe sp. z o.o. odpowiadająca za część dotyczącą darmowej pożyczki ze swojej oferty. Do zdobycia są następujące nagrody:

 • 100 zł za udział w akcji „Pożyczka za 0 zł LoanMe” i pożyczenie w jej ramach 3000 zł. Identyczny bonus można otrzymać, sięgając po inny produkt z oferty LoanMe na kwotę od 3000 do 4000 zł;
 • 150 zł za pożyczenie w LoanMe od 4001 do 5000 zł;
 • 200 zł, gdy wysokość pożyczki w LoanMe wyniesie od 5001 do 6000 zł.

Kto może ubiegać się o pożyczkę?

Niezależnie, o jaki bonus będziesz się ubiegał, musisz posiadać aktywne konto (profil) w serwisie BlueBonus.

Premię w promocji „Pożyczka za 0 zł LoanMe”, czyli 100 zł, może zdobyć pełnoletnia osoba fizyczna z pełną zdolnością do czynności prawnych, która nie była dotąd klientem LoanMe sp. z o.o. Pozostałe nagrody dostępne są także dla osób, które wcześniej korzystały już z usług tej instytucji.

Oczywiście w każdym przypadku konieczne jest uzyskanie pozytywnej decyzji o przyznaniu pożyczki.

Warunki zdobycia premii

Warunki otrzymania nagrody sprowadzają się do zaciągnięcia w LoanMe pożyczki w określonej wysokości i spłacenia jej w konkretny sposób. Oto szczegóły:

Start
 • Krok 1

  Do 31 października 2020 r. załóż konto (profil) w serwisie BlueBonus.pl. Nie zapomnij o jego aktywacji poprzez kliknięcie w link, który otrzymasz na podany adres e-mail.

  Jeśli spełniłeś ten warunek, uczestnicząc we wcześniejszych promocjach BlueBonus, to od razu przechodzisz do Kroku 2.

 • Krok 2

  Także do 31 października 2020 r.:

  • zaakceptuj regulamin akcji;
  • wyraź zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji, w tym na przekazanie przez LoanMe organizatorowi akcji informacji, że wywiązałeś się z warunków regulaminu;
  • no i najważniejsze – złóż wniosek o pożyczkę z oferty LoanMe.

  Do wyboru masz darmową pożyczkę na kwotę 3000 zł w ramach promocji „Pożyczka za 0 zł LoanMe” (przypominamy, że jest ona dostępna tylko dla nowych klientów tej firmy) lub inny produkt na kwotę od 3000 do 6000 zł.

 • Krok 3

  Utrzymaj zaciągnięte zobowiązanie przez 14 dni.

 • Krok 4

  W ciągu 30 dni od zakończenia promocji uzupełnij w swoim profilu w serwisie BlueBonus.pl numer rachunku bankowego, na który chcesz otrzymać premię.

 • Premia

  Otrzymasz ją na wskazane konto do 30 dni od ostatniego dnia akcji.

Mission complete!

Dodatkowe informacje

Organizator zastrzegł możliwość skrócenia czasu przyjmowania wniosków o darmową pożyczkę, jeśli partner, czyli LoanMe, wycofa ją ze swojej oferty.

Premia nie zostanie Ci wypłacona, jeśli przed jej przekazaniem zlikwidujesz konto w serwisie BlueBonus.pl lub odwołasz którąkolwiek z udzielonych zgód.

Nagrody nie otrzymasz także wtedy, gdy nie podasz prawidłowego numeru rachunku bankowego, na który mają być przesłane pieniądze. Zwróć uwagę, by uzupełniając rubrykę numer konta IBAN w zakładce Twój profil – Edytuj dane, poprzedzić cyfry literami PL.

Organizator akcji zastrzegł w regulaminie, że uczestnik promocji może otrzymać tylko jedną premię. Nie ma jednak przeszkód, byś zawarł z LoanMe kilka umów o pożyczkę. Jeśli będą to produkty spełniające wymagania regulaminu „BlueBonus IX”, to zostanie Ci przekazana najwyższa z nagród, na którą zasłużyłeś.

Premia zwolniona jest z podatku dochodowego, nie musisz się z niej rozliczać przed urzędem skarbowym.

Informacje o darmowej pożyczce

Jak wspomnieliśmy, o darmową pożyczkę (RRSO 0%, oddasz dokładnie tyle, ile pożyczyłeś) mogą się ubiegać tylko nowi klienci LoanMe. Co prawda regulamin oferty „Pożyczka za 0 zł Loan Me” mówi o możliwości pożyczenia 500 lub 3000 zł, ale zasady akcji „BlueBonus IX” wymagają, by było to 3000 zł.

Za darmo tylko dla rzetelnych

Pamiętaj, że nie poniesiesz żadnych kosztów za pożyczenie pieniędzy tylko wtedy, gdy oddasz je w terminie. Gdybyś spóźnił się z regulowaniem należności, to nie tylko poniesiesz standardowe opłaty, ale musisz się także liczyć z karami za niedotrzymanie warunków umowy.

Niezwykle ważne jest więc, byś dobrze zrozumiał, kiedy masz płacić raty i kiedy możesz oddać całą pozostałą kwotę, by nie utracić prawa do premii.

Tygodniowe raty

Promocja dotyczy pożyczki „Silver 5”, która jest bezpłatna pod warunkiem spłaty całej należności w 5 ratach. Należy je płacić co tydzień, począwszy od pierwszego piątku przypadającego po tygodniu, w którym pożyczka została Ci wypłacona.

Zwracamy uwagę, że regulamin akcji „BlueBonus IX” wymaga, byś utrzymał zaciągnięte zobowiązanie przez minimum 14 dni.

Wszystko to bardzo skomplikowane, więc przedstawmy to na konkretnym przykładzie. Załóżmy, że umowę pożyczki podpisałeś 22 września 2020 r. i w tym dniu zostały Ci przekazane pieniądze. Wówczas pierwszą ratę musisz zapłacić do 2 października 2020 r. (pierwszy piątek po tygodniu, w którym zawarłeś umowę), a całkowitej spłaty możesz dokonać najwcześniej 7 października 2020 r. (14 dni po zaciągnięciu zobowiązania).

Oferta dla rozważnych

Nie ma co ukrywać, że jest to oferta tylko dla osób rozważnych i zdyscyplinowanych, które pożyczą 3000 zł w ramach akcji „Pożyczka za 0 zł LoanMe” i oddadzą je w terminie, dzięki czemu zgarną 100 zł premii.

Zawieranie umowy przez Łowców Promocji na inne kwoty, by zdobyć 150 czy 200 zł, kompletnie mija się z celem, gdyż koszty obsługi zobowiązania przewyższą wysokość bonusu. Kalkulator na stronie LoanMe pokazuje, że pożyczając 5100 zł, po 5 tygodniach trzeba będzie oddać 5928,14 zł. Akcja może jednak zainteresować tych, którzy akurat muszą pilnie pożyczyć pieniądze. Uczestnicząc w niej, można bowiem nieco zaoszczędzić, ponieść niższe koszty.

Przedstawiliśmy tę propozycję, by pokazać, że są bardzo różne sposoby zdobywania bonusów w akcjach dotyczących produktów finansowych. Decyzja, czy zechcesz w niej uczestniczyć, zależy, jak zawsze, od Ciebie.

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos