Wróć

Warunki aktualnie obowiązującej promocji są takie same jak w poprzedniej edycji, która zakończyła się 5 marca 2018 r. Organizator zastrzegł jednak, że osoby, które wzięły udział w poprzedniej edycji, nie mogą skorzystać z oferty ponownie.

Nawet 150 zł zniżki na zakupy w Media Expert przy użyciu Visa Checkout

Nawet 150 zł zniżki na zakupy w Media Expert przy użyciu Visa Checkout
Czas trwania
Cel (zysk) Do 150 zł za płatność Visa Checkout w Media Expert.
Po drodze Płatność za zakupy od 300 zł na mediaexpert.pl przy użyciu Visa Checkout.
Właśnie wystartowała atrakcyjna promocja, w której można otrzymać nawet 150 zł zniżki na zakupy w sklepie internetowym Media Expert. Jedyny stawiany warunek to dokonanie płatności z użyciem usługi Visa Checkout. Zalecany jest jednak pośpiech – cała akcja potrwa tylko do 31 marca lub do wcześniejszego wyczerpania promocyjnej puli nagród.

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji mogą skorzystać wszystkie pełnoletnie osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkałe na terenie Polski.

Promocja obowiązuje do 31 marca 2018 roku lub do wcześniejszego wyczerpania promocyjnej puli. Każdy uczestnik może otrzymać tylko jedną nagrodę w postaci rabatu na zakupy w sklepie internetowym Media Expert.

Jak zdobyć zniżkę na zakupy w Media Expert?

Otrzymanie rabatu na produkty zakupione na www.mediaexpert.pl jest banalnie proste. Jedyne, czego wymaga od nas organizator, to wrzucenie interesujących nas produktów do wirtualnego koszyka, a następnie dokonanie płatności przy użyciu usługi Visa Checkout (taką opcję płatności będziemy mogli wybrać podczas finalizowania zamówienia).

Kwota rabatu uzależniona jest od kwoty naszego zamówienia i wynosi:

  • 50 zł – jeżeli kupujemy towary o łącznej wartości od 300 zł do 500 zł
  • 100 zł – jeżeli kupujemy towary o łącznej wartości od 500,01 zł do 1500 zł
  • 150 zł – jeżeli kupujemy towary o łącznej wartości powyżej 1500 zł.

Jak wynika z powyższych danych, na najwyższy kwotowo rabat mogą liczyć osoby, które złożą zamówienie o wartości przynajmniej 1500,01 zł. Natomiast procentowo najwięcej korzyści uzyskają osoby, których zakupy opiewać będą na kwotę zbliżoną do 500 zł. W ich przypadku mowa jest aż o 20% zniżki.

Uwaga - rabat na zakupy w www.mediaexpert.pl udzielany jest jedynie dla zamówień na kwotę 300 zł lub wyższą.

Regulamin promocji dostępny jest tutaj.

Przekazanie nagrody

Rabat na zakupy w sklepie internetowym www.mediaexpert.pl zostanie przydzielony podczas finalizacji zamówienia, po wybraniu opcji „płatność z Visa Checkout” (wcześniej należy być jednak zalogowanym na swoje konto w Visa Checkout). Przykładowo – jeśli pierwotna wartość zamówienia opiewała na 300 zł, po wybraniu tej opcji ostateczna kwota do zapłaty wyniesie tylko 250 zł.

Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Czym jest Visa Checkout?

Usługa Visa Checkout to portfel elektronicznych umożliwiający zarejestrowanie karty płatniczej, a następnie dokonywanie za jej pomocą płatności internetowych bez konieczności każdorazowego podawania danych swojej karty, takich jak numer, data ważności czy kod CVC. Z kontem w Visa Checkout możemy powiązać zarówno karty kredytowe, jak i debetowe.

Dowiedz się więcej na temat usługi Visa Checkotu.

Naszym zdaniem

Jeśli ktoś zamierza skorzystać z poświątecznych przecen oferowanych przez Media Expert, to opisywana przez nas promocja stanowi do tego dodatkową zachętę. Dzięki niej za produkty zakupione na stronie internetowej www.mediaexpert.pl zapłacimy nawet o 20% taniej, a łączny rabat z tego tytułu może wynieść aż 150 zł. Jedyny stawiany warunek to dokonanie płatności przy użyciu usługi Visa Checkout. Chętni na otrzymanie zniżki muszą się jednak spieszyć – promocja jest limitowana i może zakończyć się w każdej chwili.

Krystian

Autor tekstu o promocji