470 zł za otwarcie darmowego CitiKonta dla zaproszonych klientów Citi Handlowego

Publikacja:
470 zł za otwarcie darmowego CitiKonta dla zaproszonych klientów Citi Handlowego
Czas trwania
Cel (zysk) 470 zł w gotówce.
Uczestnik Zaproszony klient banku.
Po drodze Zdobycie premii wymaga otwarcia CitiKonta i aktywnego korzystania z rachunku.
Większość akcji specjalnych adresowanych jest do nowych klientów, jednak Citi Handlowy postanowił namówić do założenia CitiKonta osoby, które już korzystają z produktów banku, jednak do tej pory zwlekały z otwarciem rachunku osobistego. W najnowszej promocji dla zaproszonych klientów możesz zyskać 470 zł premii. Sprawdź zatem, co należy zrobić, aby zdobyć ten bonus.

Uczestnicy i nagrody

Promocja „Do 470 zł z CitiKontem dla obecnych klientów” jest skierowana do osób fizycznych z pełną zdolnością do czynności prawnych, które bank zaprosił do udziału w niej, i które po 31 grudnia 2020 r. nie posiadały w Citi Handlowym konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego (także jako współposiadacz).

Oferta obowiązuje do chwili wyczerpania puli 3 tysięcy promocyjnych rachunków. Na uczestników akcji czeka gotówkowa premia w wysokości 470 zł, przy czym nagroda składa się z trzech cząstkowych premii (150 + 160 + 160 zł). Zdobycie każdej z nich będzie wymagać od Ciebie spełnienia nieco innych warunków (opis wszystkich wymogów znajdziesz w dalszej części tekstu).

Jak zdobyć 470 zł?

Jak wspomnieliśmy, kluczowe jest otrzymanie od banku zaproszenia do udziału w promocji.

Start
 • Krok 1

  Jak najszybciej zorientuj się, czy zostałeś zaproszony do udziału w tej promocji. W tym celu sprawdź pocztę elektroniczną, wiadomości sms oraz komunikaty w Citibank Online.

 • Krok 2

  Do 31 grudnia 2022 r. (pamiętaj o ograniczonej puli nagród) zawrzyj z bankiem umowę produktów depozytowych oraz otwórz CitiKonto w oddziale Citibanku lub podczas rozmowy telefonicznej z doradcą.

 • Krok 3

  Do końca 1. miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia rachunku wykonaj minimum 3 transakcje Blik na łączną kwotę przynajmniej 300 zł.

 • Premia

  Twoja aktywność zostanie nagrodzona premią w wysokości 150 zł.

  Bank przekaże Ci bonus do ostatniego dnia 2. miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto.

 • Krok 4

  Do końca 2. miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia rachunku:

  • zapewnij przynajmniej jedną wpłatę na rachunek z tytułu wynagrodzenia w wysokości minimum 2000 zł LUB
  • wykonaj za pośrednictwem modułu Citi Kantor (w bankowości elektronicznej lub w aplikacji mobilnej Banku) zlecenie walutowe na łączną kwotę 2000 zł lub jego równowartość w innej walucie.

  Ważne! Wpływ nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Citibank dla klientów indywidualnych oraz Twoich rachunków w innych bankach.

 • Premia

  Za wywiązanie się z tego wymogu otrzymasz cząstkową premię w wysokości 160 zł.

  Nagroda pieniężna trafi na Twoje konto nie później niż do ostatniego dnia 3. miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś rachunek.

 • Premia

  Za zrealizowanie aktywności w obu miesiącach bank nagrodzi Cię dodatkowym bonusem w wysokości 160 zł, który przekaże na Twoje konto w miesiącu, w którym otrzymasz nagrodę za wpływ wynagrodzenia / transakcje walutowe.

Mission complete!

Przykładowo: jeśli założysz CitiKonto w październiku, to:

 • do końca listopada musisz wykonać transakcje Blik na min. 300 zł.
 • Kolejne zadanie – wpływ wynagrodzenia w wysokości min. 2000 zł lub wykonanie transakcji walutowej na identyczną kwotę w module Citi Kantor – powinieneś wykonać do końca grudnia.

W tym wariancie pierwszą premię otrzymasz w grudniu 2022 r., drugą w styczniu 2023 r. W tym miesiącu na Twoje konto wpłynie też dodatkowy bonus za aktywność w dwóch miesiącach.

O czym warto pamiętać?

Wynagrodzenie i zlecenie walutowe

W drugim miesiącu po otwarciu CitiKonta musisz zapewnić wpływ wynagrodzenia na rachunek lub zrealizować zlecenie walutowe. Sprawdźmy, co bank rozumie pod tymi pojęciami.

Wynagrodzeniem są dla banku wpływy z tytułu:

 • wynagrodzenia z umowy o pracę, stosunków powołania/mianowania, kontraktów menedżerskich/ marynarskich/wojskowych; umów o dzieło/zlecenia;
 • emerytury lub renty i świadczenia przedemerytalnego;
 • stypendium wypłaconego przez uczelnię wyższą lub inny uprawniony organ;
 • świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego.

W każdym przypadku bank zaznacza, że pieniądze muszą być przesłane bezpośrednio na konto przez podmiot dokonujący wypłaty. Wpływ na konto osoby samozatrudnionej musi pochodzić z rachunku firmowego.

Pamiętaj! Wpłata wynagrodzenia nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Citibank dla klientów indywidualnych lub z Twojego rachunku w innej instytucji finansowej.

Zlecenie walutowe to transakcja natychmiastowej zamiany waluty posiadanej przez Ciebie na koncie na walutę docelową po aktualnym kursie walutowym. Możesz je wykonać w module Citi Kantor w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej.

Transakcje Blik

Są one rozumiane jako płatności bezgotówkowe Blikiem wymagające wprowadzenia kodu Blik lub przelewy na telefon w aplikacji mobilnej Citi Mobile.

Dodatkowe informacje

Nagrody otrzymasz wyłącznie wtedy, gdy w dniu ich przekazania CitiKonto nie będzie zamknięte lub Umowa Depozytowa nie będzie w okresie wypowiedzenia.

Jeśli zdecydujesz się na wspólne Citikonto, z oferty specjalnej będzie mógł skorzystać tylko pierwszy współposiadacz.

Wszystkie nagrody są zwolnione z podatku od osób fizycznych i nie musisz ich zgłaszać fiskusowi.

Darmowe CitiKonto

Naszym zdaniem CitiKonto prezentuje się naprawdę korzystnie: jego prowadzenie jest bezwarunkowo bezpłatne, darmowa jest również obsługa karty. Do tego dochodzą darmowe wypłaty gotówki z bankomatów Citibanku i 3 bezpłatne przelewy natychmiastowe w miesiącu.

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł / 8 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: pakiet darmowych przelewów natychmiastowych.

Atutem rachunku są również świetne kursy walut, obowiązujące zarówno przy ich wymianie, jak i płatnościach kartą. Słowem – oferta Citi Handlowego może przypaść do gustu nie tylko łowcom okazji, lecz również klientom poszukującym niedrogiego i nowoczesnego rachunku, który sprawdzi się również podczas zagranicznego wyjazdu.

Podsumowanie

Obecni klienci banków niezwykle rzadko mają okazję wziąć udział w ciekawych akcjach promocyjnych. Dlatego jeśli znalazłeś się w gronie „wybrańców” i spełnienie warunków stawianych przez bank nie jest dla Ciebie problemem, skorzystaj z okazji i ciesz się atrakcyjną premią.

Jeśli poszukujesz nieco łatwiejszych sposobów na zgarnięcie premii, zerknij na listę wszystkich aktywnych promocji bankowych i wybierz coś odpowiedniego dla siebie.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(6)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
Mad
Gość

wykonaj za pośrednictwem modułu Citi Kantor (w bankowości elektronicznej lub w aplikacji mobilnej Banku) zlecenie walutowe na łączną kwotę 2000 zł lub jego równowartość w innej walucie.


Czy w tym przypadku chodzi o zwykłą zamianę waluty PLN na przykładowo EUR?


Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Mad

Tak, tylko w ramach CitiKantoru.

Odpowiedz

A
Ada
Gość

'Ważne! Wpływ nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Citibank dla klientów indywidualnych oraz Twoich rachunków w innych bankach.'

Czy to oznacza, że może to być przelew z innego banku na kwotę 2000 zł, czy musi to być konto firmowe?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Ada

Z regulaminu wynika, że możliwy jest przelew z innego banku z konta indywidualnego o ile nie jesteś jego właścicielką, ale kluczowe jest, by był to przelew wynagrodzenia zlecony przez pracodawcę. Istotny jest też zapis w regulaminie, który wskazuje, że w przypadku osób samozatrudnionych wpływ ich wynagrodzenia musi pochodzić z rachunku firmowego.

Odpowiedz

A
Annnnn
Gość
@Krzysztof Duliński

Witam zastanawiam się czy przejdzie przelew z konta osobistego męża w innym banku? Może ktoś miał podobna sytuację i się udało...

Odpowiedz

B
bankowicz
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Annnnn

To zawsze ryzyko, ale warto spróbować (choć potem trzeba udowodnić, że to był faktycznie wpływ określony regulaminem, np. pensja).

Odpowiedz