Elektrycznym rowerem (o wartości 9433 zł) na wakacje z BOŚ Bankiem – konkurs dla posiadaczy profilu na Facebooku

Publikacja:
Elektrycznym rowerem (o wartości 9433 zł) na wakacje z BOŚ Bankiem – konkurs dla posiadaczy profilu na Facebooku
Czas trwania
Cel (zysk) Rower elektryczny Kross Trans Hybrid 3.0 o wartości 9433 zł.
Uczestnik Posiadacz profilu osobistego na Facebooku
Po drodze Pod postem o konkursie należy zamieścić ciekawy opis ekowyprawy rowerowej.
Czas pomyśleć o wakacjach. Ciekawym pomysłem na ich spędzenie może być wyprawa rowerowa, zwłaszcza gdy jednoślad będzie miał napęd elektryczny. W konkursie zorganizowanym przez BOŚ Bank, w którym mogą wziąć udział wszyscy posiadający profil na Facebooku, można zdobyć elektryczny rower Kross Trans Hybrid 3.0!

Jednym z elementów misji Banku Ochrony Środowiska jest wspieranie rozwiązań proekologicznych. Konkurs „Elektrycznym rowerem na wakacje z BOŚ” świetnie wpisuje się w tę strategię i na dodatek adresowany jest nie tylko do klientów tego banku, ale wszystkich posiadaczy profilu osobistego na Facebooku.

Tak więc zakwalifikowanie się do grona potencjalnych uczestników nie wymaga wiele trudu. Dopiero wzięcie udziału w zabawie oznacza konieczność wykazania się kreatywnością, o czym za chwilę. Do wygrania jest rower z napędem elektrycznym Kross Trans Hybrid 3.0 o wartości 9433 zł oraz 15 plecaków Peanut Lexon.

Wystarczy być na Facebooku

W konkursie mogą brać udział osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które posiadają profil osobisty na tym portalu społecznościowym.

Napisz plan wyprawy

Szansę na wygraną ma każdy, kto wykaże się kreatywnością.

Start
  • Krok 1

    Do 28 czerwca 2020 (włącznie) na profilu BOŚ Banku na Facebooku opublikuj swoją odpowiedź na zadanie konkursowe w komentarzu pod postem konkursowym z hasztagami #WakacjezBOŚ i #EkoRower. Bank oczekuje, że prześlesz plan swojej niesamowitej ekowyprawy rowerowej. Im będzie ciekawszy, przedstawiony w kreatywny sposób, tym Twoje szanse na wspaniałą nagrodę będą większe.

  • Premia

    W ciągu 3 dni roboczych od zakończenia konkursu specjalna komisja wyłoni jego zwycięzców. Po tym terminie operator techniczny, czyli firma Well Done sp. z o.o., odpowiadająca na zlecenie BOŚ Banku za przeprowadzenie konkursu, skontaktuje się z laureatami w komentarzu pod ich wpisem konkursowym lub poprzez prywatną wiadomość na Facebooku.

  • Informacja

    Musisz być czujny, śledzić rozwój wydarzeń na tym portalu, bo jeśli nie odpowiesz na wiadomość z informacją o nagrodzie w ciągu 2 dni roboczych, stracisz do niej prawo. Rower Kross Trans Hybrid 3.0 lub jeden z 15 plecaków Peanut Lexon trafi do kogoś innego.

Mission complete!

Ważne informacje o nagrodach

Jeśli zdobędziesz jedną z nagród, nie będziesz się musiał martwić zobowiązaniami wobec urzędu skarbowego, bo BOŚ Bank zapłaci należny podatek za Ciebie.

W przypadku wygrania głównej nagrody, po Twojej stronie będzie opłacenie podróży do i z Warszawy oraz transport roweru do miejsca zamieszkania, bo przekazanie jednośladu odbędzie się w uzgodnionym z Tobą terminie w centrali banku.

Takiego kłopotu nie będziesz miał, jeśli wygrasz jeden z 15 plecaków. Zostaną one wysłane pocztą lub kurierem w ciągu 7 dni roboczych licząc od daty podania operatorowi technicznemu adresu do wysyłki.

Zaplanuj podróż, zawalcz o rower

Co prawda we wstępie do regulaminu jest mowa, że jest on adresowany do fanów profilu Banku Ochrony Środowiska SA na Facebooku i w dokumencie znajduje się definicja słowa fan, ale wśród warunków uczestnictwa nie ma wymogu polubienia profilu banku. W poście konkursowym jest tylko stwierdzenie, że Będzie nam miło, jeśli polubicie nasz profil na Facebooku.

Tak więc Twoje zadanie sprowadza się do stworzenia planu super ekowyprawy rowerowej. Podejrzewamy, że ważne będą nie tylko zaproponowana trasa i miejsca, jakie się na niej znajdą, ale przede wszystkim sposób ich przedstawienia.

Masz pomysł na interesujący opis? Nie zastanawiaj się czy warto, nic nie ryzykujesz, a zyskać możesz wiele. Tym bardziej, że akcja nie jest intensywnie promowana w sieci.

Powodzenia!

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
B
Bieszczadnik
Gość

Gdybym z Wawki wracał do moich Ustrzyk na tym rowerze, by nie płacić za jego transport, to faktycznie spędziłbym w drodze część wakacji.

Nie ma co jednak narzekać, bo jak napisaliście na fejsie, nagroda faktycznie zacna.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Bieszczadnik

Taki "elektryk" pewnie przydałby się w Twojej okolicy, masz tam trochę pagórków ?. Wymyśl jakąś propozycję, może szczęście uśmiechnie się do Ciebie.

Przy okazji warto raz jeszcze podkreślić, że w konkursie mogą wziąć udział wszyscy chętni, nawet jeśli nie są klientami BOŚ Banku.

Odpowiedz