Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 490 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas.

350 zł premii: 200 zł w gotówce i 150 zł na Allegro za bezpłatne Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Publikacja:
350 zł premii: 200 zł w gotówce i 150 zł na Allegro za bezpłatne Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) 350 zł: 200 zł w gotówce + 150 zł na Allegro.
Uczestnik Nowy klient BNP Paribas, czyli osoba, która nie posiadała rachunku osobistego w tym banku w ostatnich 12 miesiącach przed datą złożenia wniosku o ROR.
Po drodze W trzech kolejnych miesiącach po otwarciu konta trzeba wykonać po 3 przelewy, transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł i zapewnić wpływy min. 1000 zł.
Najnowsza promocja Konta Otwartego na Ciebie z oferty banku BNP Paribas odbywa się pod hasłem "Gigapremia". Do zdobycia jest 200 zł w gotówce i 150 zł do wykorzystania na Allegro. Warunki aktywności sprowadzają się do wykonania standardowych operacji bankowych w trzech kolejnych miesiącach. Warto bliżej poznać tę propozycję.

Śmiało można powiedzieć, że przynajmniej jedna aktywna promocja konta osobistego z oferty BNP Paribas to standard. Spółka Hagen, która je organizuje, dba wspólnie z bankiem, by nagrody były różnorodne a warunki aktywności przejrzyście przedstawione i niezbyt absorbujące.

Promocja "Gigapremia" potrwa do 31 marca 2021 r., a może krócej, gdyż przyjętych zostanie jedynie 3000 zgłoszeń.

12 miesięcy karencji

O premię mogą się starać osoby pełnoletnie, z pełną zdolnością do czynności prawnych, o ile posiadają polski dowód osobisty, który jest niezbędny do zawarcia umowy rachunku, oraz w okresie 12 miesięcy poprzedzających datę złożenia wniosku o ROR nie posiadały (także jako współposiadacz) konta osobistego w BNP Paribas.

Z udziału w akcji wykluczone są osoby, które w dniu wnioskowania o Konto Otwarte na Ciebie są strony umowy ramowej z bankiem.

Trzy miesiące aktywności

Jak wspomnieliśmy, regulamin nie stawia uczestnikom promocji wyśrubowanych wymagań; wystarczą trzy miesiące aktywności, by zdobyć 200 zł premii gotówkowej oraz 150 zł do wykorzystania na zakupy w serwisie Allegro.

Start
 • Krok 1

  Do 31 marca 2021 r. zarejestruj swój udział w promocji na stronie internetowej (pamiętaj o ograniczonej puli wniosków). Na tym etapie musisz:

  • zaakceptować regulamin akcji;
  • wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia.
 • Krok 2

  Także do 31 marca 2021 r. skorzystaj z linka, który wyświetli się na ekranie po dokonaniu rejestracji (otrzymasz go także na podany adres e-mail) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej.

 • Krok 3

  Do 14 kwietnia 2021 r.:

  • w systemie Autenti podpisz z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty, korzystając z unikalnego kodu otrzymanego w wiadomości SMS;
  • nadaj PIN do karty.
 • Krok 4

  W kwietniu:

  • wykonaj min. 3 przelewy w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji GOmobile;
  • zrealizuj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł;
  • zapewnij wpływy w łącznej wysokości min. 1000 zł.
 • Krok 5

  Wiadomość o przyznaniu Ci nagrody za aktywność w kwietniu otrzymasz do 21 maja 2021 r.

  Skorzystaj z załączonego linka i zaloguj się na bezpiecznej stronie internetowej. Znajdziesz tam miejsce na podanie numeru Konta Otwartego na Ciebie, na które ma być przesłana premia. Masz na to czas do 26 maja 2021 r.

 • Premia

  Nagroda zostanie wysłana do 31 maja 2021 r.

 • Krok 6

  W maju i czerwcu zrealizuj dokładnie te same warunki aktywności co w kwietniu:

  • wykonaj min. 3 przelewy w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji GOmobile;
  • zrealizuj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł;
  • zapewnij wpływy w łącznej wysokości min. 1000 zł.
 • Informacja

  Do 30 czerwca 2021 r. organizator prześle Ci na rachunek 100 zł za aktywność w maju.

 • Premia

  Wiadomość o zdobyciu trzeciej nagrody otrzymasz do 25 lipca 2021 r., a premia - e-karta podarunkowa o wartości 150 zł do wykorzystania na Allegro, będzie wysłana do 31 lipca 2021 r. w wiadomości sms na numer telefonu, który podałeś, rejestrując się do udziału w promocji.

Mission complete!

Szczegóły, o których musisz wiedzieć

Warunki akcji są przejrzyste, ale i tak warto zwrócić uwagę na kilka istotnych szczegółów. Najbardziej ucieszy Cię chyba fakt, że z otrzymanej premii nie będziesz się musiał rozliczać przed urzędem skarbowym.

Transakcje kartą

Jako spełniające warunki regulaminu uznane zostaną wszelkie płatności kartą za towary i usługi, zarówno w punktach stacjonarnych, jak i internetowych.

Niedozwolone są jednak transakcje dokonywane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego np.: Blik, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media oraz w miejscach oznaczonych kodami MCC, które są wymienione w załączniku do regulaminu. Chodzi m.in. o gry hazardowe, przekazy pieniężne i brokerów ubezpieczeniowych.

Podkreślmy, że wspomniane wyżej ograniczenia nie dotyczą Apple Pay i Google Pay. Tego typu płatności spełniają wymogi regulaminu.

Przelewy

Warunki regulaminu spełni każdy przelew wykonany w bankowości elektronicznej, o ile nie będzie natychmiastowym ani dokonanym za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, Blik i tym podobnych.

Najprościej jest spełnić ten warunek, wykonując zwykły przelew internetowy np. na swoje konto w innym banku.

Wpływ na rachunek

Pod tym względem nie ma specjalnych wymagań. Niedozwolone są jedynie wpłaty gotówkowe, przelewy z innych kont uczestnika promocji (także tych, których jest współposiadaczem) prowadzonych w BNP Paribas (również pod marką BGŻOptima) oraz rachunków kredytowych służących do obsługi zobowiązań zaciągniętych w BNP Paribas lub w dawnym Raiffeisen Polbanku.

Najłatwiej jest więc spełnić ten warunek, realizując przelew ze swojego rachunku osobistego w innym banku.

Darmowe konto osobiste w BNP Paribas

W ramach promocji masz za zadanie otworzyć Konto Otwarte na Ciebie. Jego cechą charakterystyczną jest możliwość wyboru jednej z trzech kart.

 • Konto
  0 zł / 2,50 zł

 • Karta
  0 zł – 12 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 7 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: do konta można wybrać jedną z pięciu kart debetowych, z których każda oferuje nieco inne usługi i opłaty.

Najbardziej uniwersalna wydaje się nam Karta Otwarta na Dzisiaj, która co prawda kosztuje 3 zł/miesiąc, ale opłaty można uniknąć, wykonując choćby jedną transakcję bezgotówkową w miesiącu.

Dodatkowe informacje znajdziesz w analizie Konta Otwartego na Ciebie.

Gotówka + kod na Allegro = Gigapremia

Biorąc udział w promocji "Gigapremia" nie będziesz musiał się mocno zastanawiać, jakie warunki aktywności musisz spełnić w danym miesiącu. Tym razem, na szczęście, w każdym z trzech miesięcy do wykonania masz dokładnie te same zadania. Owszem, jest ich kilka, ale organizator nie wymaga niczego nadzwyczajnego, więc nie powinieneś mieć problemów z ich realizacją.

Na plus oceniamy też fakt, że premia będzie wypłacona w 3 ratach, z których dwie pierwsze zostaną przesłane na Twoje Konto Otwarte na Ciebie. Będzie to z pewnością dodatkowa zachęta do dalszej aktywności.

Życzymy powodzenia i udanych zakupów na Allegro!

A gdyby tak sięgnąć po więcej?

Jak zapewne zauważyłeś, BNP chętnie promuje swój rachunek osobisty, ale akcjami specjalnymi banku objęte są również inne produkty. Zwróć szczególną uwagę na promocję karty kredytowej, dzięki której możesz powiększyć swój zysk o kolejne kilkaset złotych.

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(14)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
Ł
Łukasz
Gość

Czyli jakby brakowało mi żeby wykonać transakcje na te łącznie 300 zł to mogę kupić coś na allegro płacąc kartą i później dokonać zwrotu, lub kupić coś np w castoramie i to zwrócić, tak?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Łukasz

Ze zwrotami lepiej uważać. Może być tak, że zwrot nastąpi na kartę, którą dokonałeś płatności i wtedy bank odczyta to jako transakcję zwróconą, a taka nie zostanie zaliczona w promocji.

Odpowiedz

A
Arkadiusz
Gość

Czy przez zapewnienie wpływów min. 1000 zł rozumie się sytuację, iż taka minimalna kwota w danym miesiącu musi być na saldzie konta?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Arkadiusz

Nie, kwota nie musi zostać na koncie, możesz ją z powrotem przelać.

Odpowiedz

Z
Zbyszek
Gość

Witam! Było już pytanie o płatności kartą na allegro i odpowiedż że można ale tam płatności obsługuje PayU a w opisie jest że to płatność niedozwolona?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Zbyszek

Wiemy, jednak pytaliśmy o to kiedyś organizatora promocji BNP i potwierdzono nam, że będzie to transakcja kartą. Jeden z czytelników sprawdził to osobiście i mimo, że płatność przechodzi przez PayU, to wciąż jest transakcja kartą.

Odpowiedz

E
Ewa
Gość

Od ilu lat można zakładać konto

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Ewa

Uczestnikiem promocji może być osoba pełnoletnia legitymująca się dowodem osobistym.

Odpowiedz

A
Aneta
Gość

Czy okres karencji jest liczony za pełne miesiące czy co do dnia? Konto zamknęłam 05.03 ubiegłego roku.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Aneta

Okres karencji to 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o konto. Powinno się udać.

Odpowiedz

A
Adam
Gość

Witam. Czy płatnosci kartą na allegro będą zaliczane w promocji?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Adam

Tak, będą :)

Odpowiedz

L
lukasz
Gość

Co to jest GOonline?

Odpowiedz

K
Krystian
Gość
@lukasz

Nazwa bankowości internetowej w BNP Paribas.

Odpowiedz