Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł premii za aktywne korzystanie z DARMOWEJ karty kredytowej BNP Paribas.

420 zł w akcji "Jesienny szał" za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Publikacja:
420 zł w akcji "Jesienny szał" za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) 420 zł premii: 20 zł do Costa Coffee + 300 zł do wykorzystania na Allegro + 100 zł w gotówce.
Uczestnik Nowy klient, czyli osoba, która nie posiadała konta osobistego w BNP Paribas w ciągu 12 miesięcy przed dniem złożenia wniosku o rachunek.
Po drodze Należy założyć Konto Otwarte na Ciebie oraz do lutego 2022 r. aktywnie korzystać z rachunku.
W najnowszej promocji Konta Otwartego na Ciebie z oferty BNP Paribas zwraca uwagę nie tylko wysokość premii (420 zł), ale forma jej wypłaty. Nagroda składa się z 3 części: 100 zł w gotówce, 20 zł do kawiarni Costa Coffee i e-kodów o wartości 300 zł do wykorzystania na Allegro. Bonusy będą przekazywane stopniowo, po zrealizowaniu kolejnych etapów promocji. W każdym z nich czekają inne zadania do wykonania. Pula uczestników (jak zwykle) ograniczona!

Spółka Hagen, tradycyjnie przygotowująca promocje produktów BNP Paribas, zaprasza do udziału w akcji pod hasłem „Jesienny szał”. Do zdobycia jest w sumie 420 zł:

 • 100 zł premii gotówkowej,
 • 20 zł do kawiarni Costa Coffee,
 • 300 zł (50 + 150 + 100 zł) do wykorzystania na Allegro.

Akcja ma potrwać do 31 października 2021 r. Nie można jednak wykluczyć, że zakończy się wcześniej, gdyż przyjętych zostanie tylko 3000 wniosków o otwarcie rachunku w ramach promocji. Przejdźmy zatem do opisania jej szczegółów.

Kto ma szansę na nagrodę

Premię mogą zdobyć osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, legitymujące się dowodem osobistym, który jest niezbędny do złożenia wniosku o otwarcie rachunku.

W dniu przystąpienia do akcji nie można być stroną umowy ramowej z BNP Paribas. Z uczestnictwa w promocji wyklucza także posiadanie lub współposiadanie rachunku osobistego w tym banku w ostatnich 12 miesiącach przed złożeniem wniosku o Konto Otwarte na Ciebie.

Kilka miesięcy standardowej aktywności

Czas na szczegółową instrukcję otrzymania premii gotówkowej i bonów zakupowych:

Start
 • Krok 1

  Do 31 października 2021 r. zarejestruj swój udział na stronie internetowej promocji (pamiętaj, że pula promocyjnych wniosków jest ograniczona!).

  Na tym etapie musisz:

  • zaakceptować regulamin akcji,
  • zgodzić się na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia,
  • wyrazić zgody na przekazanie organizatorowi przez BNP Paribas informacji, że spełniłeś wymagania zapisane w regulaminie i tym samym zasłużyłeś na bonus.
 • Krok 2

  Po otrzymaniu wiadomości e-mail potwierdzającej dokonanie rejestracji, skorzystaj z zawartego w niej linka prowadzącego na stronę, na której powinieneś złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową (do wyboru są 3, piszemy o nich poniżej) i dostępem do bankowości elektronicznej. Na zrealizowanie tych działań masz czas także do 31 października 2021 r.

  Uwaga: w formularzu rejestracyjnym i wniosku o konto musisz podać ten sam numer telefonu oraz adres e-mail.

 • Krok 3

  Podpisanie umowy o Konto Otwarte na Ciebie (odbywa się to w systemie Autenti za pośrednictwem unikalnego kodu SMS) i nadanie kodu PIN do karty musi nastąpić najpóźniej 15 listopada 2021 r.

 • Krok 4

  Do 30 listopada 2021 r. wykonaj przynajmniej 1 przelew w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile.

 • Premia

  Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz:

  • voucher podarunkowy o wartości 20 zł do kawiarni Costa Coffee,
  • e-kod o wartości 50 zł do wykorzystania na Allegro.

  Powiadomienie o przyznaniu nagrody organizator prześle Ci do 23 grudnia 2021 r., a sam e-kod do końca miesiąca.

 • Krok 5

  W grudniu 2021 r. i w styczniu 2022 r. (w każdym z tych miesięcy) spełnij następujące wymagania:

  • wykonaj przynajmniej 2 transakcje Blikiem,
  • zrealizuj transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł,
  • zapewnij wpływy w łącznej wysokości min. 1000 zł.
 • Informacja

  Najpóźniej 18 lutego 2022 r. otrzymasz e-mail potwierdzający spełnienie wymagań regulaminu i gratulacje z okazji otrzymania 2 kolejnych nagród: 100 zł premii gotówkowej i e-kodu o wartości 150 zł do wykorzystania na Allegro.

 • Premia

  W mailu znajdziesz także link do bezpiecznego formularza, w którym powinieneś wpisać numer nowo otwartego rachunku i przesłać go do organizatora do 23 lutego 2022 r. Dzięki temu premia gotówkowa wpłynie na Twoje konto do 28 lutego 2022 r.

 • Krok 6

  W lutym 2022 r. spełnij warunki otrzymania kolejnych 100 zł do wykorzystania na Allegro:

  • wykonaj przynajmniej 2 transakcje Blikiem,
  • zapewnij wpływy w łącznej wysokości min. 1000 zł.
 • Premia

  Informację o przyznaniu Ci premii za realizację zadań w lutym otrzymasz do 28 marca 2022 r., a przekazanie bonusu nastąpi do 31 marca 2022 r.

Mission complete!

Istotne szczegóły

Pamiętaj, że warunkiem uzyskania każdej kolejnej części premii jest spełnienie wymagań uprawniających do otrzymania wcześniejszej.

Nagrodę otrzymasz tylko wtedy, gdy wykonane przez Ciebie transakcje kartą, przelewy, a także wpływy na rachunek będą zgodne z wymaganiami regulaminu. Przeczytaj więc o ważnych szczegółach dotyczących tych operacji.

Transakcje Blikiem

Regulamin nie mówi nic o ograniczeniach odnośnie tego typu transakcji. Zgodnie z nim tego typu operacją jest

transakcja zainicjowana przez Klienta i wykonana z wykorzystaniem usługi Blik, czyli usługi umożliwiającej składanie zleceń płatniczych przy użyciu kodów Blik generowanych w aplikacji mobilnej z usługą Blik.

Transakcje bezgotówkowe kartą

Regulamin dopuszcza operacje bezgotówkowe będące płatnościami za towary lub usługi w punktach handlowo–usługowych, w tym także bez fizycznego przedstawienia karty, np. transakcje internetowe, zamówienia telefoniczne lub pocztowe, w tym zapłatę Google Pay czy Apple Pay.

Niedopuszczalne są natomiast operacje za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego np.: Blika, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media oraz transakcje o kodach MCC wymienionych w załączniku nr 2 do regulaminu (chodzi m.in. o płatności związane z grami hazardowymi, przekazami internetowymi czy u brokerów ubezpieczeniowych).

Przelewy internetowe

Przelew to polecenie przekazania środków z konta osobistego za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji mobilnej Gomobile), z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, Blik i tym podobnych.

Wpływ na rachunek

Bank BNP Paribas nie stawia bardzo rygorystycznych wymagań odnośnie wpływów. Może to być każdy przelew na konto osobiste, o ile nie pochodzi z:

 • innych rachunków tego samego uczestnika promocji (w tym kont, których jest on współposiadaczem) prowadzonych w BNP Paribas (dotyczy to także marki GOoptima);
 • rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez BNP Paribas (w tym dawny Raiffeisen Polbank).

Musi to być przekazanie pieniędzy z innego konta na nowo otwarty rachunek, np. przelew z z Twojego konta w innym banku. Pamiętaj, że wpłata gotówkowa też nie spełni wymagań regulaminu.

Informacje o nagrodach

Voucher podarunkowy do kawiarni i kod na Allegro otrzymasz na numer telefonu podany w formularzu rejestracyjnym.

Bon do wykorzystania w Costa Coffee będzie ważny do 31 marca 2022 r. Warunki korzystania z e-kodów Allegro zawarte są w regulaminie na stronie tego serwisu. Opisaliśmy je w tekście "Bony, vouchery, kupony Allegro – atrakcyjna nagroda w promocjach bankowych".

Zwracamy Ci uwagę na jeszcze dwie bardzo istotne kwestie. Do chwili otrzymania ostatniej nagrody

 • musisz być posiadaczem rachunku i towarzyszących mu produktów;
 • nie możesz odwołać zgód udzielonych w trakcie rejestracji w promocji.

Jeżeli w podanym wyżej terminie nie wskażesz numeru Konta Otwartego na Ciebie, które otworzyłeś w ramach promocji, i na które ma być przelana premia gotówkowa, to nie stracisz tego bonusu. Otrzymasz go w innym terminie, zależnym od daty przesłania organizatorowi numeru rachunku. Możesz to zrobić, wysyłając wiadomość na adres e-mail: [email protected]. Ostateczny termin na dopełnienie tego wymogu to 30 października 2022 r.

Zdobyte premie będą zwolnione z podatku dochodowego, nie będziesz musiał się z nich rozliczać z urzędem skarbowym.

Konto Otwarte na Ciebie – co warto wiedzieć?

Konto Otwarte na Ciebie to bezwarunkowo darmowy rachunek. Korzystając z niego, masz do wyboru jedną z trzech kart. Sugerujemy sięgnięcie po Kartę Otwartą na Dzisiaj, która co prawda kosztuje 5 zł / mies., ale opłaty łatwo można uniknąć – wystarczy wykonać „plastikiem” w danym miesiącu przynajmniej 3 transakcje bezgotówkowe.

Prowizje za pozostałe dwie "debetówki” to 6 i 10 zł - niestety nie da się ich uniknąć.

Konto
0 zł
Karta
0 zł – 12 zł
Miesięczna opłata za kartę 0 zł – 12 zł

opłaty za Kartę Otwartą na Dzisiaj Mastercard lub Kartę Visa Filmowa (7 zł) unikniesz, jeżeli:

 • nie ukończyłeś 26. roku życia LUB
 • w poprzednim miesiącu wykonałeś min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą lub Google Pay/Apple Pay ORAZ min. 1 raz zalogujesz się w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile ORAZ  oferty specjalnej do marca 2024 r. włącznie – wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie. Jeśli spełnisz jedynie dwa pierwsze z podanych warunków, to opłata zostanie obniżona do 2 zł.

W ramach oferty specjalnej (do marca 2024 r. włącznie – regulamin) opłaty za Kartę Otwartą na eŚwiat Mastercard (8 zł) oraz Kartę Otwartą na Świat Mastercard (12 zł) możesz obniżyć o 2 zł (odpowiednio 6 zł za kartę eŚwiat i 10 zł za kartę Świat), jeżeli:

 • min. 1 raz zalogujesz się w bankowości elektronicznej ORAZ
 • wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie

Bankomaty
0 zł / 7 zł
Bankomaty 0 zł / 7 zł

Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa:

 • 0 zł - bankomaty własne i Planet Cash
 • 7 zł - pozostałe bankomaty(opłata nie jest pobierana, jeśli użytkownik nie skończył 26. roku życia)

0 zł - Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard oraz Karta Otwarta na Świat Mastercard

Przelew internetowy
0 zł
Unikalne cechy: do konta można wybrać jedną z czterech kart debetowych, z których każda oferuje nieco inne usługi i opłaty.
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja
  3.7

Konto

 • Przeznaczenie konta

  konto osobiste dla osób powyżej 18. r.ż.

 • Oprocentowanie rachunku

  0%

 • Opłata za otwarcie konta

  0 zł

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  0 zł

Karta

 • Typy kart płatniczych
  • Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard
  • Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard
  • Karta Otwarta na Świat Mastercard
  • Karta Visa Filmowa (mobilna lub fizyczna)
 • Funkcjonalność karty
  • płatności zbliżeniowe
  • płatności internetowe
  • cashback (niedostępny dla Karty Visa Filmowa)
  • 3D Secure
  • bezpłatne ubezpieczenie „CYBER Pomoc” oferowane do Karty Otwartej na eŚwiat Mastercard
  • bezpłatne ubezpieczenie „Rezygnacja z Podróży” oferowane do Karty Otwartej na Świat Mastercard
  • program rabatowy Mastercard Bezcenne chwile
 • Opłata za wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za odnowienie karty

  0 zł

 • Miesięczna opłata za kartę
  • 0 zł / 2 zł / 7 zł - Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa
  • 6 zł / 8 zł - Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard
  • 10 zł / 12 zł - Karta Otwarta na Świat Mastercard
 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  opłaty za Kartę Otwartą na Dzisiaj Mastercard lub Kartę Visa Filmowa (7 zł) unikniesz, jeżeli:

  • nie ukończyłeś 26. roku życia LUB
  • w poprzednim miesiącu wykonałeś min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą lub Google Pay/Apple Pay ORAZ min. 1 raz zalogujesz się w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile ORAZ  oferty specjalnej do marca 2024 r. włącznie – wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie. Jeśli spełnisz jedynie dwa pierwsze z podanych warunków, to opłata zostanie obniżona do 2 zł.

  W ramach oferty specjalnej (do marca 2024 r. włącznie – regulamin) opłaty za Kartę Otwartą na eŚwiat Mastercard (8 zł) oraz Kartę Otwartą na Świat Mastercard (12 zł) możesz obniżyć o 2 zł (odpowiednio 6 zł za kartę eŚwiat i 10 zł za kartę Świat), jeżeli:

  • min. 1 raz zalogujesz się w bankowości elektronicznej ORAZ
  • wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie

 • Płatność kartą za granicą
  • 0 zł - Karta Otwarta na Świat Mastercard
  • 5% za przewalutowanie transakcji - pozostałe karty

Bankomaty i operacje gotówkowe

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa:

  • 0 zł - bankomaty własne i Planet Cash
  • 7 zł - pozostałe bankomaty(opłata nie jest pobierana, jeśli użytkownik nie skończył 26. roku życia)

  0 zł - Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard oraz Karta Otwarta na Świat Mastercard

 • Wypłata z bankomatu w Polsce Blikiem
  • 0 zł - bankomaty zlokalizowane na terenie oddziałów banku
  • 5 zł - pozostałe bankomaty
 • Wypłata z bankomatów za granicą

  Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa

  • 0 zł - bankomaty BNP Paribas i Global Alliance
  • 7 zł - wypłaty EUR w strefie EOG (opłata nie jest pobierana, jeśli użytkownik nie skończył 26. roku życia)
  • 3%, min. 12 zł - pozostałe bankomaty

  Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard

  • 0 zł - bankomaty BNP Paribas i Global Alliance
  • 0 zł - wypłaty EUR w strefie EOG
  • 3%, min. 12 zł - pozostałe bankomaty

  Karta Otwarta na Świat Mastercard

  • 0 zł - bankomaty BNP Paribas i Global Alliance
  • 0 zł - wypłaty EUR w strefie EOG
  • 7 zł - pozostałe bankomaty
 • Wpłata gotówki we wpłatomacie
  • 0 zł - wpłatomaty zlokalizowane na terenie oddziałów banku
  • 0,5%, min. 10 zł - wpłatomaty Euronet i Planet Cash
  • 5 zł - wpłatomaty Planet Cash i pozostałe wpłatomaty znakiem systemu Blik, gdy transakcja realizowana jest Blikiem
 • Cashback

  1 zł

 • Wpłata gotówki w oddziale banku

  12 zł

 • Wypłata gotówki w oddziale banku

  12 zł

Przelewy

 • Zwykły przelew internetowy

  0 zł

 • Przelew natychmiastowy

  5 zł

 • Zlecenie stałe

  0 zł

 • Polecenie zapłaty

  0 zł

 • Zwykły przelew w oddziale banku

  12 zł

 • Koszt przelewu SEPA

  0 zł

 • Koszt przelewu (zagranicznego) SWIFT

  0,2%, min. 30 zł maks. 200 zł

 • Kody SMS (autoryzacja operacji)

  0 zł

 • Przelew na telefon Blik

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne
  Blik: płatności kodem Blik generowanym w aplikacji banku, wypłaty z bankomatów kodem Blik (dostępność innych funkcji może się różnić w zależności od banku).
  Google Pay: płatności zbliżeniowe telefonem dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.
  Apple Pay: płatności dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS (Apple).
  Garmin Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Garmin.
  Fitbit Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami sportowymi Fitbit.
  SwatchPAY!: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Swatch.
  Xiaomi Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami Xiaomi.
 • Pozostałe

  Płatne SMS-y informujące o wybranych zdarzeniach na rachunku (0,20 zł / szt., opcjonalnie)

Zalety

 • wysokie premie dla nowych klientów za założenie konta
 • konto atrakcyjne dla poszukiwacza nowinek ze względu na płatności mobilne oraz ciekawą aplikację GOmobile
 • konto założysz za pośrednictwem kuriera lub metodą wideoweryfikacji w aplikacji

Wady

 • niewielka różnorodność usług dodatkowych
 • brak możliwości uniknięcia miesięcznej opłaty za Kartę Otwartą na eŚwiat i Kartę Otwartą na Świat
 • drogie wypłaty z bankomatów dla posiadaczy Karty Otwartej na Dzisiaj
 • Atrakcyjność opłat
  3.6/ 5
 • Użyteczność rachunku
  3.1/ 5
 • Jakość obsługi klienta
  3.5/ 5
 • Promocje i bonusy
  4.7/ 5

Zachęcamy do zapoznania się z analizą Konta Otwartego na Ciebie, w której znajdziesz m.in. dokładne omówienie funkcjonalności wszystkich kart z oferty BNP Paribas.

Inne bonusy

Po nawiązaniu współpracy z BNP Paribas możesz skorzystać z innych promocji, które bank co pewien czas organizuje dla swoich klientów.

Atrakcyjna premia przy umiarkowanej aktywności

Promocje Konta Otwartego na Ciebie z oferty banku BNP Paribas przynoszą bardzo różnorodne premie. Czasem można narzekać, że są to vouchery do konkretnego sklepu, co nieco ogranicza możliwość wydania zdobytej premii. W tym przypadku można być w pełni usatysfakcjonowanym, gdyż do zdobycia jest zarówno gotówka, jak i vouchery. Oferta Allegro jest tak szeroka, że z pewnością każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Przemyśl więc tę propozycję i – jeśli zdecydujesz się wziąć udział w opisanej promocji – szybko podejmij działania, by nie wyczerpała się pula promocyjnych wniosków.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(13)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
E
Elżbieta
Gość

Bank Paribas wprowadza w błąd , kontaktując się z infolinią banku mylnie informuje , po czym nie bierze odpowiedzialności za błędnie podane informacje i nagrody nie są wypłacane.

Odpowiedz

O
Oscar
Gość

Witam.

Gdy wyczerpie się ilość wniosków,promocja zostanie zakończona?tzn nie ma mozliwosci złożenia wniosku i nei wzięcia udziału w promocji przez wyczerpanie wniosków?

Pozdrawiam

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Oscar

Tak, kiedy wyczerpie się limit rejestracji, nie będzie można się zarejestrować. Jeśli wpiszesz swoje dane w formularzu rejestracji w promocji, a potem z linka od organizatora założysz konto i spełnisz wszystkie warunki, otrzymasz premie.

Odpowiedz

R
Radek
Gość

Co oznacza zapis: W dniu przystąpienia do akcji nie można być stroną umowy ramowej z BNP Paribas.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Radek

Umowa ramowa obejmuje korzystanie z konta osobistego, karty debetowej i elektronicznych kanałów dostępu. Jeśli posiadasz aktywną taką umowę, nie możesz skorzystać z promocji.

Odpowiedz

E
Ewelina
Gość

W tabeli opłat jest "Wypłata gotówki z bankomatu zlokalizowanego na terenie oddziału Banku - 0zł" zrozumiałam to tak, że jak bankomat jest w środku w banku to mogę z niego wypłacić za 0 zł Blikiem.

Bank jednak pobrał mi opłatę 5 zł. Przecież tutaj nie jest napisane, że to ma być oddział Banku BNP. Bankomat był w środku, więc zgodnie z regulaminem jest "zlokalizowany na terenie oddziału Banku".

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Ewelina

Zapis w tabeli opłat jest prawidłowy, choć faktycznie może być mylący dla osób nie znających specyfiki dokumentów. Obowiązuje bowiem powszechna zasada, że określenia pisane wielką literą dotyczą pojęć związanych z daną instytucją lub zdefiniowanych w danym dokumencie.

Odpowiedz

Ł
Łukasz
Gość

Czy mogę korzystać z aplikacji BNP na innym telefonie niż ten, którego numer podałem podczas rejestracji?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Łukasz

Ogólnie z aplikacji bankowych możesz korzystać na różnych urządzeniach, po prostu za każdym razem trzeba takie urządzenie "dodać", autoryzować. W promocji najlepiej korzystać z telefonu, którego numer podałeś we wniosku o ROR i podczas rejestracji.

Odpowiedz

Z
Zuzanna
Gość

Czy do tego konta można dopisać wspolwlasciciela?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Analityk produktów finansowych
@Zuzanna

Można, ale jeśli chcesz wziąć udział w promocji, lepiej wstrzymać się z tym do momentu otrzymania premii. W promocji biorą bowiem udział wyłącznie konta otwierane indywidualnie.

Odpowiedz

S
Sebastian
Gość

Jakie zgody marketingowe trzeba zaznaczyć we wniosku o otwarcie konta?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Sebastian

Zgody marketingowe nie są wymagane.

Odpowiedz