Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 300 zł moneyback za konto osobiste z oferty PKO BP.

Okazja last minute! 200 zł na Allegro za PKO Konto za Zero lub PKO Konto dla Młodych w PKO BP

Publikacja:
Okazja last minute! 200 zł na Allegro za PKO Konto za Zero lub PKO Konto dla Młodych w PKO BP
Czas trwania
Cel (zysk) 200 zł w postaci bonu na Allegro.
Uczestnik Osoba, która nie posiadała rachunku osobistego (w tym Konta Inteligo) w w PKO BP w okresie od 1 stycznia 2019 r. do 2 sierpnia 2020 r.
Po drodze Należy założyć rachunek oraz jak najszybciej wykonać 3 transakcje bezgotówkowe kartą i 3 płatności Blikiem.
Założenie PKO Konta za Zero lub PKO Konta dla Młodych w PKO BP oraz wykonanie 3 transakcji bezgotówkowych kartą i 3 płatności Blikiem wystarczy, by zdobyć 200 zł na Allegro. Bez większego wysiłku atrakcyjna premia może być Twoja.

PKO BP nie należy do banków, które rozpieszczają Łowców Okazji. Z tym większą radością trzeba przyjąć najnowszą akcję pod hasłem „Jeszcze wygodniej”, która trwa do 18 września 2020 r.

Do zgarnięcia jest w niej 200 zł w bonach do wykorzystania na Allegro. Trzeba się jednak spieszyć, bo bank rozda tylko 3000 nagród, a decydująca jest kolejność wywiązania się ze wszystkich obowiązków.

Uwaga: PKO BP na stronie promocji poinformował, że pula została zwiększona do 5000 nagród, a do 28 sierpnia warunki spełniło jedynie 2971 osób. Wciąż więc można założyć konto i zgarnąć nagrodę :)

Uczestnicy promocji

W opisywanej akcji mogą wziąć udział osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych i adres zamieszkania na terytorium Polski.

Na nagrodę nie mogą liczyć ci, którzy posiadali rachunek w PKO BP lub Konto Inteligo w okresie od 1 stycznia 2019 r. do 2 sierpnia 2020 r.

3 + 3 = 200 zł

Brzmi trochę zagadkowo, więc spieszymy z wyjaśnieniami:

Start
 • Krok 1

  Do 18 września 2020 r. załóż PKO Konto za Zero lub PKO Konto dla Młodych wraz z kartą debetową.

  Pamiętaj o wyrażeniu zgody na kontakty marketingowe ze strony banku, w tym przekazywanie informacji handlowych za pomocą urządzeń elektronicznych, telekomunikacyjnych i automatycznych systemów wywołujących.

 • Krok 2

  Również do 18 września 2020 r. zarejestruj się w promocji, wypełniając formularz, który znajdziesz w linku powyżej.

  Rejestracja w promocji "Jeszcze wygodniej" od PKO BP

  Wpisz w nim swoje imię, nazwisko i PESEL oraz zaakceptuj regulamin akcji.

 • Krok 3

  Do 9 października 2020 r. wykonaj co najmniej:

  • 3 transakcje bezgotówkowe kartą debetową (uwzględnione zostaną także operacje zbliżeniowe telefonem);
  • 3 płatności Blikiem.
 • Premia

  Jeśli spełnisz te warunki do 30 sierpnia 2020 r., to nagrodę (w postaci kodu elektronicznego) otrzymasz w sekcji „Powiadomienia” w aplikacji IKO do 25 września 2020 r.

  Gdybyś zrealizował zadania we wrześniu lub październiku, to przekazanie premii nastąpi do 6 listopada 2020 r.

Mission complete!

Szczegóły zdecydują o sukcesie

Uczestnicząc w tej promocji, musisz jeszcze wiedzieć o kilku bardzo istotnych szczegółach.

Transakcje i płatności

W myśl regulaminu promocji „Jeszcze wygodniej”, za operację bezgotówkową kartą uznany zostanie każdy zakup towarów lub usług dokonany przy użyciu „debetówki”:

 • w terminalach płatniczych POS (tradycyjnie i zbliżeniowo);
 • w Internecie;
 • poprzez płatność zbliżeniową telefonem z systemem działającym w technologii NFC przy użyciu aplikacji mobilnej IKO.

Z kolei płatność Blik to dyspozycja z wykorzystaniem kodu mobilnego, będącego indywidualną daną uwierzytelniającą w postaci poufnego numerycznego ciągu znaków, generowaną przez IKO.

Dodatkowe informacje

Nagrody będą wydawane według kolejności spełnienia przez uczestników wszystkich warunków uprawniających do otrzymania bonusu. W przypadku wcześniejszego wyczerpania puli bonów bank poinformuje o tym za pośrednictwem strony internetowej.

Przed przekazaniem bonusu PKO BP zweryfikuje, czy konto lub karta nie zostały zamknięte, czy nie cofnąłeś udzielonej zgody marketingowej lub nie przekształciłeś rachunku w inny typ. Gdybyś zrobił którąś z tych rzeczy, nie otrzymasz nagrody.

Premia zwolniona jest z opodatkowania, więc będzie w całości do Twojej dyspozycji.

Zdobyty e-kod na zakupy na Allegro będziesz mógł wykorzystać do 30 czerwca 2021 r. Szczegółowe zasady posługiwania się voucherami zawarte są w Regulaminie kart podarunkowych Allegro.

Oferta PKO BP – dwa rachunki w promocji

Bonus można zgarnąć pod warunkiem otwarcia jednego z dwóch promowanych rachunków. Spójrzmy na ich charakterystyki.

PKO Konto za Zero

To konto jest adresowane do osób powyżej 18 r.ż. Jego prowadzenie nie generuje żadnych kosztów. Darmowa może być też wydana do niego karta debetowa, o ile wykonasz nią w miesiącu min. 5 transakcji bezgotówkowych.

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 10 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 10 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Więcej informacji znajdziesz w analizie PKO Konta za Zero.

PKO Konto dla Młodych

Ten rachunek przeznaczony jest dla osób w wieku 18-26 lat. Prowadzony jest bezwarunkowo bezpłatnie, a uniknięcie wynoszącej 5 zł/miesiąc opłaty za kartę wymaga wykonania nią w miesiącu min. 4 operacji bezgotówkowych.

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 5 zł

 • Bankomaty
  0 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Szczegółowe wiadomości znajdziesz w analizie PKO Konta dla Młodych.

Zakupy na Allegro – bardzo przyjemna perspektywa

Proste warunki, atrakcyjna nagroda i niewielka pula e-kodów skłaniają nas do przypuszczeń, że opisywana promocja może się zakończyć przed terminem. Dlatego nie zatrzymujemy Cię dłużej – rozważ plusy i minusy tej oferty, dopasuj ją do swojej sytuacji i podejmij decyzję, czy zechcesz z niej skorzystać.

Taka okazja może się długo nie powtórzyć, bo PKO BP rzadko promuje swoje konta.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(109)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
Redakcja Moneteo
Gość

Informacja dla osób, które nie otrzymały premii mimo spełnienia warunków.

Stanowisku banku jest następujące:

Informujemy, że promocja Allegro, została przeprowadzona i rozliczona zgodnie z regulaminem. Z powodu bardzo dużego zainteresowania pula nagród wyczerpała się w krótszym czasie, o czym bank poinformował na swoich stronach. Nagrody wydawane były zgodnie z kolejnością spełnienia warunków przez uczestników co również zostało opisane w regulaminie. Każde zgłoszenie/zapytanie Klienta jest analizowane i rozpatrywane indywidualnie.

Natomiast organizator promocji poinformował, że:

Bank stara się raczej podchodzić prokliencko do składanych reklamacji i nawet jeśli Klient spełnił warunki już po wyczerpaniu puli nagród i zakończeniu promocji zgodnie z regulaminem, dąży do tego, aby nikt nie odszedł z pustymi rękami. Każda sprawa jest jednak analizowana indywidualnie.

Warto zatem pisać reklamację i liczyć na to, że bank spojrzy na nią "prokliencko" :)

Odpowiedz

A
Andzelika
Gość

nie wiem gdzie złożyć reklamacje jak to weszło odrazu te podane rzeczy zrobiłam a 200 zł nie ma tak nie ma nie wypal

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Andzelika

A kiedy zakładałaś konto? Jeśli spełniłaś już wszystkie warunki, nagrodę powinnaś otrzymać najpóźniej 18 grudnia.

Odpowiedz

M
Maria
Gość

Dokładnie mam to samo co użytkownik poniżej. Wraz z narzeczonym i kuzynką wzięliśmy udział w konkursie. Do tej pory nikt z naszej trójki nie dostał nagrody. Podobna promocja była w PNB Paribas -tyle, że tam wywiązali się i pieniądze przysłali terminowo. PKO jak zwykle nie może ogarnąć konkursu i oszukuje ludzi.. :/Maria

Odpowiedz

K
Krystian
Gość
@Maria

W 90% promocji bankowych nie ma problemów z terminową wypłatą. Ale pozostaje te 10% i trudno powiedzieć, kiedy akurat się pechowo trafi...

Czy mogłabyś napisać coś więcej:

1) Czy pamiętasz, kiedy zakładałaś konto i spełniałaś warunki?

2) Czy masz zainstalowaną aplikację IKO i czy sprawdziłaś w zakładce powiadomienia, czy nagroda została przyznana?

3) Kiedy składałaś reklamację do banku?

Odpowiedz

M
Maria
Gość
@Krystian

1) Konto założyłam 1 września (wniosek złożyłam nawet 27 sierpnia). Warunki spełniłam zaraz po założeniu konta, na początku września. Nie było to później na 100% niż 9 października.

2) Mam zainstalowaną aplikację, w zakładce powiadomienia nie mam nic. Tak samo z narzeczonym i kuzynką - zero odzewu.

3) Reklamację składałam w poniedziałek, mój narzeczony i kuzynka w sobotę.

Ja rozumiem, że może trafić się że ktoś nie dostanie nagrody bo coś poszło nie tak. Ale na trzy osoby żadna z nich nie dostała? Na stronie gdzie znalazłam tą promocję jest mnóstwo komentarzy, że ludzie nie dostali pieniędzy.

Odpowiedz

M
Marysia
Gość

Dzień dobry,

w sierpniu była podobna promocja, wzięłam w niej udział ja, mój narzeczony i kuzynka. Wszyscy we trójkę spełniliśmy warunki, wszyscy wpisaliśmy imię, nazwisko i numer pesel - zgłaszając tym samym udział w konkursie. Nagroda miała zostać przyznana do 6 listopada. Ani jedna osoba z naszej trójki nie otrzymała 200 zł. Nikt. NIC! Nie wiem dlaczego, na infolinii banku również nie potrafili udzielić informacji co się stało. Złożyliśmy reklamację - na razie żadnej odpowiedzi. Dlaczego oszukujecie ludzi? Może zamiast organizować kolejną promocję to najpierw wypłacicie ludziom pieniądze za wcześniejszy konkurs? A nie kolejna grupa ludzi zostanie przez Was oszukana.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Marysia

Organizatorem promocji jest PKO BP i to do niego należy kierować skargę. Najwidoczniej bankowi w tej promocji coś poszło nie tak, skoro problemy ma więcej uczestników..

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Gość
@Marysia

My nie organizowaliśmy tej promocji, ale zwrócimy się do Organizatora z pytaniem, jak wygląda sytuacja i co można z tym zrobić.

Damy znać, gdy tylko czegoś się dowiemy.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Gość
@Marysia

Otrzymaliśmy już odpowiedź od banku. Proszę zerknąć na komentarz powyżej.

Odpowiedz

R
Robert
Gość

Promocja PKO BP pod nazwą "Wygodniej" miała się zakończyć 6 listopada 2020 r. jako wydanie drugiej tury nagród. Niestety należę do osób, które spełniły warunki promocji bardzo szybko a mimo tego nie otrzymałem nagrody. W rozmowie z konsultantem infolinii PKO BP dowiedziałem się, że nie jestem jedyną osobą, która zgłasza taką sytuację. Obecnie czekam na odpowiedź na oficjalnie złożoną reklamację.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Robert

Dzięki za komentarz. Daj nam znać, jak potoczyła się sprawa.

Odpowiedz

B
Bonus
Gość

Dostał już ktoś kod na allegro ?

Odpowiedz

K
Krystian
Gość
@Bonus

Tak, bony na Allegro były już wysyłane. Jeśli go nie otrzymałeś, to zostaje pisanie reklamacji.

Odpowiedz

S
Stanisław
Gość

Dwa pytania:

1. Czy bank informuje o spełnieniu warunków promocji przed przekazaniem nagrody?

2. Która data brana jest pod uwagę przy transakcjach? Data waluty czy data operacji?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Stanisław

Witam, oto odpowiedzi na Twoje pytania:

ad. 1 W regulaminie nie ma zapisu na ten temat. Jest jedynie mowa, że bank zweryfikuje wywiązanie sie ze wszystkich warunków i - jeśli uczestnik zmieści się w dostępnej puli nagród - sposobie przekazania bonusu.

ad. 2 Na to pytanie też niestety nie ma odpowiedzi, jak chodzi o ustalenie kolejności przyznawania nagród w czasie trwania promocji. Są tylko zapisy, które sugerują, że o tym, czy płatność zostanie zaliczona do wykonanych w czasie promocji decyduje data dokonania transakcji.

Odpowiedz

K
Karolina
Gość
@Krzysztof Duliński

Jest 25.09 i o nagrodzie cisza. Warunki spełnione.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Karolina

Poczekaj do końca dnia, może jeszcze bank się odezwie...

Odpowiedz

K
Karolina
Gość
@Aldona Derdziak

Nadal nic

Odpowiedz

K
Karolina
Gość
@Aldona Derdziak

Zwykłe oszustwo, reklamacja złożona. Szkoda czasu na pko bp

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Karolina

Być może inne osoby zdążyły spełnić warunki wcześniej... Daj nam znać, co odpowiedział bank.

Odpowiedz

K
Karolina
Gość
@Aldona Derdziak

To niemożliwe, bo warunki spełniłam 28.08 praktycznie od razu. Ok

Odpowiedz

K
Krystian
Gość
@Karolina

Hmm, jeśli warunki zostały spełnione 28.08 to nagroda powinna zostać przyznana już we wrześniu. No chyba, że transakcje kartą zostały rozliczone kilka dni później – wtedy mogło nastąpić przesunięcie "wypłaty" na 6 listopada.

Przepraszam, że piszę być może oczywistość, ale sprawdzałaś sekcję "Powiadomienia" w aplikacji IKO? Bo tam PKO informuje o nagrodzie.

Odpowiedz

B
basia
Gość

Czy może zdarzyć się tak,że spełnię wszystkie warunki a pula nagród się wyczerpie i nic nie dostanę?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@basia

Nie powinno - jeśli spełnisz wszystkie warunki, to bank automatycznie zakwalifikuje Cię do nagrody (o ile pula będzie jeszcze dostępna). Z tego, co wiemy, jak na razie ok. 2 tys. osób spełniło warunki, więc jest jeszcze szansa na premię :)

Odpowiedz

A
AMrek
Gość

Witam.Czy najpierw rejestrujesz sie w promocji i otwierasz konto czy najpierw otwierasz konto a później rejestracja w promocji?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@AMrek

Pisaliśmy już, że kolejność wydaje się nie mieć znaczenia :) Z regulaminu wynika, że najpierw otwarcie konta, a potem rejestracja, jednak już strona promocji podaje odwrotną kolejność.

Odpowiedz

A
Arsen
Gość

Na stronie promocji pojawił się czerwony napis Liczba rejestracji jest bliska wyczerpania puli nagród – pamiętaj, że nagrody otrzyma 5000 osób, które jako pierwsze spełnią wszystkie warunki promocji.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Arsen

Dziękujemy za sygnał. Ci, którzy nadal się zastanawiają nad udziałem w tej promocji mają silny bodziec do podjęcia działań. ?

Odpowiedz

K
Krystian
Gość
@Arsen

Zwiększyli pulę z 3000 na 5000 – dobry znak :)

Odpowiedz

G
Gonzo
Gość
@Krystian

I to chyba nie tylko czcza obietnica, bo stosowną zmianę wprowadzili w regulaminie. Przyznaję - PKO mi zaimponowało takim podejściem.

Odpowiedz

B
Bartosz
Gość

Czy po spełnieniu warunków promocji można zrezygnować z karty tak by konto było darmowe? Czy trzeba trzymać kartę aż do otrzymania vouchera i zamknięcia konta i spełniać warunki co miesiąc?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Bartosz

Przed wydaniem nagrody bank sprawdzi, czy konto i karta są aktywne, zatem "debetówkę" trzeba utrzymywać aż do otrzymania vouchera.

Odpowiedz

P
paser
Gość

Orientuje się ktoś czy na Allegro można płacić Blikiem?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@paser

Tak, można :)

Odpowiedz

J
Jacek
Gość
@Aldona Derdziak

Czy wszystkie zakupy muszę zrobić na Allegro żeby otrzymać nagrodę?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Jacek

Nie - transakcje mogą być w dowolnym sklepie :)

Odpowiedz

K
Kruder
Gość
@paser

Pomysły co można kupić na allegro za < 1 zł i zapłacić blikiem?

Odpowiedz

P
paladinek
Gość
@Kruder

Serio chcesz tak kombinować? A o kosztach dostawy zapomniałeś? ;p

Odpowiedz

M
Mateusz
Gość

Ta promocja łączy się z drugą promocją za odblokowanie serwisu iPko lub aplikacji?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Członek załogi
@Mateusz

Niestety nie. Promocja, o której piszesz, jest skierowana do obecnych klientów z zablokowanym dostępem do iPKO / IKO. Z kolei oferta z 200 zł na Allegro to propozycja dla nowych klientów (a dokładniej dla nowych posiadaczy konta).

Odpowiedz

L
Lukasz
Gość
@Michał Radzimiński

Ja bym mimo wszystko spróbował się zarejestrować. Niczym się nie ryzykuje.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Lukasz

Niby tak, jednak naszym zdaniem nowy klient z tej równoległej akcji nie skorzysta.

Odpowiedz

E
EpsoN
Gość
@Aldona Derdziak

No właśnie, Lukasz może mieć rację. Warto spróbować. No bo czemu dali aż 4500 nagród?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@EpsoN

Kto wie, może tyle osób ma zablokowany dostęp? ;) A poważnie - oczywiście, że można spróbować. Dajcie znać, czy otrzymaliście nagrodę!

Odpowiedz

K
Krystian
Gość
@Aldona Derdziak

Czy 4500 nagród to dużo? Jeśli promocja jest komunikowana mailowo do kwalifikujących się osób, to może się szybko rozejść. PKO BP prowadzi obecnie ponad 8 milionów rachunków. 4500 kont to zaledwie 0,06% wszystkich ROR-ów.

Odpowiedz

W
WuEr
Gość

No i jeszcze jedno, czy jak już przyjdzie karta to w jaki sposób ją aktywować, nadać pin itd.?

Odpowiedz

C
coffeelover
Gość
@WuEr

PIN nadajesz w bankowości. Ja to zrobiłem w aplikacji zaraz po jej aktywowaniu, więc dwie rzeczy za jednym zamachem ? a do aktywacji karty potrzebna jest po prostu pierwsza płatność w sklepie z użyciem PIN-u (niezależnie od kwoty).


Odpowiedz

W
WuEr
Gość
@coffeelover

Dzięki za odp!

Odpowiedz

W
WuEr
Gość

Czy ktoś kto już podpisał umowę mógłby mi odpowiedzieć, czy kurier poza umową przywozi też kartę? Czy trzeba czekać na osobną przesyłkę z kartą?

Odpowiedz

P
Patryk
Gość
@WuEr

Tak, ja dostałem kartę w pakiecie z umową, wszystko w foliowej i szczelnie zamkniętej kopercie.

Odpowiedz

K
kamil
Gość
@Patryk

potwierdzam u mnie tak samo

Odpowiedz

W
WuEr
Gość
@Patryk

Dziękować!

Odpowiedz

P
paser
Gość
@Patryk

Jaki kurier wozi umowy? Da się dogadać, żeby podjechał z umową do pracy?

Odpowiedz

P
Patryk
Gość
@paser

Kurier inpost. Niby we wniosku podajesz adres do korespondencji, na który ma zostać wysłana umowa, ale myślę, że nawet jak podasz adres domowy, to z kurierem się dogadasz. W moim przypadku kontakt z kurierem był bezproblemowy, a musiałem trzy razy przesuwać godzinę :D

Odpowiedz

A
Ania
Gość

Cześć mam pytanie czy po otwarciu konta trzeba aktywować aplikację mobilną?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Ania

Tak - zgodnie z regulaminem aplikacja IKO jest konieczna do odebrania nagrody.

Odpowiedz

P
paser
Gość
@Aldona Derdziak

Przede wszystkim do Blika, bo inaczej się chyba nie da

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@paser

Tak, z Blika można skorzystać tylko w aplikacji mobilnej ;)

Odpowiedz

M
mro
Gość

Mam jedno ogolne pytanie odnośnie zamykania konta (w różnych bankach) jeżeli złożę dyspozycję zamknięcia np 15 sierpnia to muszę spełnić warunki (wpływów/transakcji kartą itd) by bank nie naliczył opłat za użytkowanie konta w sierpniu i wrześniu ??? Czy jak złożyłem dyspozycję zamknięcia w sierpniu to już wrzesień mogę olać ??

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@mro

W kwestii regulowania opłat za produkty bankowe w okresie po złożeniu wypowiedzenia nie ma ogólnej zasady obowiązującej we wszystkich bankach, każdy z nich ustala własne reguły. Na ogół jest tak, że za miesiąc, w którym jest złożone wypowiedzenie opłaty są naliczane (oczywiście, o ile klient nie spełni warunków bezpłatności) a za miesiąc, w którym okres wypowiedzenia się zakończy, prowizja już nie jest pobierana. Po prostu system nie ma jak jej zainkasować, bo produkt już nie istnieje.

Bywa i tak, że inne zasady dotyczą samego konta, a inne wydanej do niego karty debetowej. Pisaliśmy o tym w tekście "Jak zamknąć konto w banku?"

Najlepiej jest więc upewnić się w swoim banku jakie reguły w nim obowiązują.

Odpowiedz

B
Bartosz
Gość
@Krzysztof Duliński

Kiedy najszybciej można złożyć wypowiedzenie w opisanej ofercie?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Bartosz

Można powiedzieć, że warunki w tym względzie są "standardowe". Jakiekolwiek zmiany, w tym wypowiedzenie umowy, sugerowałbym robić dopiero po otrzymaniu nagrody. Co prawda regulamin mówi, że przed wydaniem bonusu bank zweryfikuje, czy konto nie zostało zamknięte, ale ja bym nie ryzykował z wcześniejszym składaniem wypowiedzenia.

Stosowny zapis regulaminu brzmi tak:

Przed dniem wydania Nagrody Bank dodatkowo zweryfikuje, czy Konto lub Karta nie zostały zamknięte, zgoda, o której mowa w rozdziale 4. pkt 2) nie została cofnięta, a Konto nie zostało przekształcone na inne konto z oferty Banku, oraz czy w dowolnym czasie zawierającym się w okresie od 1 stycznia 2019 r. do 2 sierpnia 2020 r. włącznie Uczestnik nie posiadał rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku, w tym rachunku Inteligo.

Odpowiedz

A
aleksY
Gość

Witam! Kiedyś już się nadziałem na problem ze zgodami marketingowymi w Millenium. Jaki zgody trzeba zaznaczyć we wniosku PKO?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@aleksY

Stosowny zapis w regulaminie brzmi dosłownie tak:

w terminie od 3 sierpnia 2020 r. do 18 września 2020 r. wyrazić zgodę marketingową, tj. zgodę przynajmniej na otrzymywanie od Banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, np. przy zawieraniu umowy lub przy składaniu elektronicznie wniosku o otwarcie i prowadzenie Konta z Kartą, lub elektronicznie w serwisie internetowym iPKO albo aplikacji IKO w ramach usługi bankowości elektronicznej i nie odwołać jej do dnia wydania Nagrody;

Odpowiedz

T
Tom89
Gość

Ktoś już złożył wniosek? Wysyłaja dokumenty i potwietdzenie mailem? Ja na razie nic nie dostalem

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Członek załogi
@Tom89

Po złożeniu wniosku powinieneś otrzymać na maila wiadomość z potwierdzeniem i dokumentami (nie ma wśród nich umowy, tylko ogólne warunki, tabela opłat, przewodnik po IKO i iPKO itd.). W tym samym mailu przychodzi też nr klienta potrzeby do pierwszego zalogowania do bankowości.

Poczekaj jeszcze krótką chwilę. Jeśli po dłuższym czasie maila nadal nie będzie, radziłbym skonsultować się z infolinią i zapytać, czy wniosek na pewno jest w systemie.

Odpowiedz

P
Paweł
Gość
@Michał Radzimiński

mi po około 2 dniach przyszła umowa na maila wraz z linkiem do śledzenia przesyłki/kuriera

firma odpowiedzialna za podpisywanie umów przez kuriera to inpost

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Członek załogi
@Paweł

Dzięki za info, powodzenia ?

Odpowiedz

M
Mobilny_Somelier
Gość

Adres zamieszkania w Polsce trzeba jakoś udowadniać?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Mobilny_Somelier

Regulamin nic nie mówi na ten temat. Obecnie, gdy w dowodach osobistych nie ma adresu, banki mogą bazować tylko na oświadczeniu klienta.

Odpowiedz

M
Malwinka
Gość

Bon na Allegro trzeba wykorzystać w całości czy można po kawałku?

Odpowiedz

K
Krystian
Gość
@Malwinka

Wkleję dosłowny cytat z regulaminu kart podarunkowych Allegro, bo dobrze opisuje temat:

Karta Podarunkowa może zostać zrealizowana tylko raz w jednej płatności za Transakcję, przy czym może być to Transakcja dotycząca jednego lub kilku Towarów pochodzących od jednego lub wielu sprzedających, za które dokonana zostanie jedna płatność.

Odpowiedz

K
Karinka
Gość

Czy mogę załozyć na siebie dwa konta - czyli konto za zero i konto dla młodych - i zgarnąć za każde z nich nagrodę?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Karinka

Nie jest to możliwe. W regulaminie jest bowiem zapis, że niezależnie od liczby założonych kont i kart uczestnik promocji może otrzymać tylko jedną nagrodę.

Odpowiedz

K
Krystian
Gość
@Karinka

Na siebie dwa konta - nie; ale można na siebie jedno, a dla kogoś z rodziny drugie :) Pod kątem premii konta wspólne się aktualnie mało opłacają...

Odpowiedz

N
nickNik
Gość

Fakt, pko rzadko promuje konta, ale i też chyba nie było specjalnie się czym chwalić. Te 10 zł za wypłatę z bankomatu to jednak lekkie przegięcie.

Odpowiedz

I
inquistor
Gość
@nickNik

Niby tak, ale z drugiej strony... ostatnio tyle banków chce podnieść oplaty, że ta dycha chyba nie będzie już tak odstawać od reszty ;)

Odpowiedz

G
Gabi
Gość
@nickNik

spróbuj wypłacać blikiem :) 0 zł

Odpowiedz

Ż
żararaka
Gość
@nickNik

bankomatów PKO jest całkiem sporo, a w razie czego masz darmowe wypłaty blikiem ;)

Odpowiedz

N
nickNik
Gość
@Gabi

hmmm, może to i jest jakiś sposób. Mam tylko nadzieję, że zmienią tego w najbliższym czasie :p

Odpowiedz

B
Browarek
Gość
@inquistor

Heh... chyba, że PKO też podniesie opłatę . Chociaż to już by było przegięcie do kwadratu ?.

Odpowiedz

I
inquistor
Gość

"Trzeba się jednak spieszyć, bo bank rozda tylko 3000 nagród, a decydująca jest kolejność wywiązania się ze wszystkich obowiązków." To znaczy, że może się okazać, że założę konto, spełnię warunki promocji, a i tak nie dostanę premii, bo ktoś mnie ubiegnie?

Odpowiedz

B
Browarek
Gość
@inquistor

Też mnie to martwi.... Bo teoretycznie mogę się nie spóźnić, ale bank powie, że jednak inni byli szybsi i premii nie da. Myślicie, że to jest możliwe?

Odpowiedz

K
Krystian
Gość
@inquistor

Warunki lepiej spełnić szybciej niż później. Jednak w mojej ocenie wszyscy, którzy skorzystają z tej oferty i spełnią warunki otrzymają nagrodę. Z trzech powodów. Po pierwsze – wizerunkowych, PKO BP nie chciałby rozczarowywać klienta, który dopiero zaczął korzystać z jego oferty. Dwa – do tej pory w promocjach PKO BP też obowiązywały podobne limity, ale nie otrzymaliśmy sygnału, żeby ktoś po spełnieniu warunków nagrody nie otrzymał. No i wreszcie bank prawdopodobnie przewidział taką sytuację w regulaminie promocji, gdzie znajdziemy zapis: "W przypadku wyczerpania puli Nagród, Bank zastrzega sobie możliwość zwiększenia puli Nagród w Okresie Promocji".

Mimo to nadal podtrzymuję to, co napisałem w pierwszym zdaniu ;)

Odpowiedz

J
Jarek
Gość

Czy coś się zmieniło od wczoraj czy tylko ja nie mam w aplikacji możliwości założenia konta (konto przez selfie)?? Właśnie pobrałem aplikacje ze strony banku i po włączeniu jej mam tylko opcje zarejestruj konto oraz demo, nie mam opcji załóż konto jak na print screen.

Odpowiedz

K
Krystian
Gość
@Jarek

Spróbuj wysłać link do obrazka korzystając z serwisu do uploadu zdjęć.

Odpowiedz

K
Kamil
Gość

Witam, czy jeśli wpierw podałem swoje imię u nazwisko oraz PESEL do wzięcia udziału w promocji a dopiero później mam zamiar otworzyć konto to będzie okej? Czy jeszcze raz dla pewności po założeniu konta złożyć ten wniosek?

I jeszcze pytanie co do założenia konto je muszę założyć przez link podany na waszej stronie czy mogę też przez aplikację IKO bo z tego co widzę na stronie można tylko kurierem a wolałbym wszystko zdalnie zrobić a na selfie można tylko przez apke.


Z góry dziękuję za odpowiedź

Odpowiedz

K
Krystian
Gość
@Kamil

Co do pierwszego pytania: moim zdaniem możesz spróbować się jeszcze raz zarejestrować w promocji. Jak mają dobrze napisany system to powinni odrzucić drugą próbę rejestracji po już istniejącym nr PESEL w bazie.

Odpowiedz

M
Mro
Gość

Czy przelew na telefon blik , będzie akcpetowany? Jak myślicie ? Czy może nie ryzykować i kupić coś w internecie i zapłacić blikiem?

Odpowiedz

K
Krystian
Gość
@Mro

Kupić w @ lub w sklepie stacjonarnym, skorzystać z kodu Blik i spać spokojnie :)

Przelewy na telefon nie wymagają podania kodu. Poza tym czy przelew na tel. znajomego można semantycznie zaliczyć do terminu "Płatność BLIK"? ;)

Odpowiedz

A
Adam
Gość

Jak znaleźć info, kiedy konto Inteligo zostało faktycznie zamknięte. Pamiętam, że likwidowałem na przełomie 18/19 ale dokładnie nie pamiętam.

Odpowiedz

K
Krystian
Gość
@Adam

? +48 81 535 67 89

Przygotuj stary identyfikator do logowania. Może się przydać.

Odpowiedz

I
Izabela
Gość

Czy w przypadku tej kolejności - najpierw wniosek o konto, a następnie zapisanie do promocji, promocja będzie ważna?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Członek załogi
@Izabela

Kolejność zdaje się nie mieć znaczenia. Sam bank raz wymienia jako pierwszy warunek rejestracji (patrz strona promocji), a gdzie indziej warunek otwarcia konta (patrz regulamin). Ważne, by wykonać obie czynności do 18.09.2020 – choć właściwie należałoby powiedzieć jak najszybciej, biorąc pod uwagę ograniczoną liczbę nagród ?

Odpowiedz

K
Krystian
Gość
@Izabela

Tak – wynika to z regulaminu, gdzie zapis do promocji (pkt. 3 Rozdział 4) następuje po zawarciu umowy o konto (pkt. 1 Rozdział 4). Na stronie promocji jest podana co prawda odwrotna kolejność, ale skoro daty obu czynności są te same... – prawdopodobnie nie ma większej różnicy ;)

Odpowiedz

I
Izabela
Gość
@Krystian

Super, dzięki.

Odpowiedz

I
Izabela
Gość
@Michał Radzimiński

Dziękuję :)

Odpowiedz

J
Jarek
Gość

Jak długo wazny jest ten kod na allegro?

Odpowiedz

K
Krystian
Gość
@Jarek

Prawie rok – do 30.06.2021 r.

Odpowiedz

M
Maneqin
Gość

No i pytanie o Blika, czy wypłaty z bankomatów kodem będą uznawane?

Odpowiedz

K
Krystian
Gość
@Maneqin

Hmm, wg definicji:

Płatność BLIK – dyspozycję z wykorzystaniem kodu mobilnego, będącego indywidualną daną uwierzytelniającą w postaci poufnego numerycznego ciągu znaków, generowaną przez IKO, rozliczaną w systemie Banku z Konta.

Wskazywałoby to, że wypłaty z bankomatów mogą zostać uznane, ale z drugiej strony trudno je nazwać "płatnościami". Raczej sugerowałbym wykonanie płatności Blikiem w sklepie lub przez Internet – tak dla świętego spokoju :)

Ciekawe, czy transakcje z zapamiętanych przeglądarek (bez konieczności wpisania kodu Blik) będą uznawane... ;)

Odpowiedz

M
Maneqin
Gość

Waszym zdaniem można płacić przez Google i Apple Pay? Zwykle taka operacja jest traktowana jak standardowa płatność kartą, ale chyba nie tu...

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Członek załogi
@Maneqin

Masz rację, w tym przypadku płatność Google Pay / Apple Pay nie wchodzi w grę. Bank precyzyjnie zdefiniował "Płatność zbliżeniową telefonem" jako płatność telefonem z systemem działającym w technologii NFC ze środków na Karcie przy użyciu aplikacji mobilnej IKO.

Odpowiedz

R
Rafał L
Gość

Czy promocja łączy się z programem poleceń?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Rafał L

Według mojej wiedzy w PKO BP (z "kropką"), którego to banku dotyczy opisywana promocja, nie ma aktualnie aktywnego programu poleceń. Tego typu akcja trwa za to w Pekao SA (z "żubrem").

Odpowiedz

P
Paweł
Gość
@Rafał L

na podstawie regulaminu promocji Polecam PKO program zakończył się ponad rok temu

"§2 Program jest prowadzony na terenie Rzeczypospolitej Polskiej w okresie od dnia 05.06.2019 r. do odwołania"

źródło: https://polecam.pkobp.pl/media_files/c20e3aec-0a86-4b86-a202-9827720c5659.pdf

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Członek załogi
@Paweł

Zgadza się, aktualnie w PKO BP nie funkcjonuje program poleceń kont osobistych. Dla całkowitej pewności potwierdziłem tę informację w banku.

Odpowiedz

A
Adam
Gość
@Michał Radzimiński

Trochę się popsuło, bo kiedyś w programie poleceń można było zgarnąć premię zarówno za konto w PKO jak i Inteligo. A teraz wykluczają Inteligo.

Odpowiedz