Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Nawet 1000 zł dla firm z PKO Kontem Firmowym w PKO BP + 1200 zł za terminal.

500 zł do Allegro z firmową kartą kredytową Euro Biznes z oferty banku PKO BP

Publikacja:
500 zł do Allegro z firmową kartą kredytową Euro Biznes z oferty banku PKO BP
Czas trwania
Cel (zysk) Voucher o wartości 500 zł do wykorzystania w serwisie Allegro.
Uczestnik Przedsiębiorca posiadający numer NIP i konto firmowe w PKO BP
Po drodze Po podpisaniu umowy o kartę kredytową Euro Biznes trzeba wykonać choć jedną transakcję bezgotówkową na kwotę min. 300 zł.
Warunkiem otrzymania 500 zł na zakupy w serwisie Allegro jest sięgnięcie po firmową kartę kredytową Euro Biznes w banku PKO BP i wydanie nią jednorazowo min. 300 zł. Bank ograniczył liczbę nagród jedynie do 450 sztuk i wymaga, by uczestnicy promocji byli posiadaczami rachunku firmowego.

Promocje bankowe adresowane do przedsiębiorców na ogół wiążą się z koniecznością założenia rachunku firmowego i aktywnego korzystania z niego przez kilka miesięcy. Akcje związane z kartami kredytowymi to często zwrot określonej części wydatków przez pewną liczbę miesięcy. Tymczasem w trwającej do 31 sierpnia 2022 r. promocji „Zgarnij 500 zł z kartą kredytową dla Twojej firmy” wystarczy wykonać tylko jedną płatność bezgotówkową.

Sprawdźmy, kto ma szansę na atrakcyjną premię i czy w tej ofercie nie ma ukrytych „haczyków”.

Propozycja dla przedsiębiorców

Warunki udziału w opisywanej promocji sprowadzają się do tego, byś był przedsiębiorcą i posiadał numer NIP dla swojej firmy. Regulamin nie wspomina o żadnych dodatkowych warunkach, np. okresie karencji.

Z ogólnych zasad korzystania z karty kredytowej Euro Biznes wynika natomiast, że jest ona dostępna jedynie dla posiadaczy rachunków firmowych w banku PKO BP.

Wydajesz 300 zł, zyskujesz 500 zł do Allegro

Aby cieszyć się z nagrody, musisz zrealizować następujące działania:

Start
 • Krok 1

  Jak najszybciej załóż PKO Konto Firmowe, byś mógł wziąć udział w opisywanej promocji.

  Jeśli już je posiadasz, pomijasz ten krok i od razu przechodzisz do kolejnego.

 • Krok 2

  Do 31 sierpnia 2022 r. zawrzyj w placówce PKO BP lub w bankowości internetowej iPKO umowę o kartę kredytową Euro Biznes z limitem min. 10 tys. zł.

  Musisz przy tym wyrazić zgodę na otrzymywanie ofert marketingowych z banku oraz podać numer telefonu i adres e-mail, które są niezbędne do przekazania Ci premii.

  Przypominamy, że bank przygotował jedynie 450 nagród.

 • Krok 3

  Do 30 września 2022 r. otrzymaną kartą kredytową wykonaj choć jedną transakcję bezgotówkową na kwotę min. 300 zł.

 • Informacja

  Uwaga: Bank zastrzegł w regulaminie promocji, że w jej ramach uwzględni tylko transakcje rozliczone w podanym wyżej okresie w jego systemie transakcyjnym.

 • Premia

  Nagrodę otrzymasz na podany adres e-mail lub numer telefonu do 31 października 2022 r.

Mission complete!

Wymagana transakcja nie może być przelewem na telefon. Oczywiście nie zostaną też uznane płatności anulowane i zwrócone.

Do chwili otrzymania bonusu nie możesz zrezygnować z konta firmowego i odwołać udzielonych zgód marketingowych.

Przekazany Ci e-kod na Allegro będzie ważny do 31 grudnia 2022 r. O zasadach korzystania z tego typu nagród pisaliśmy w tekście "Bony, vouchery, kupony Allegro – atrakcyjna nagroda w promocjach bankowych".

Zdobyta premia będzie związana z prowadzoną przez Ciebie działalnością gospodarczą, więc musisz ją uwzględnić po stronie przychodów swojej firmy i rozliczyć się z niej z urzędem skarbowym w obowiązujący Cię sposób.

Produkty PKO BP dla przedsiębiorców

Jak wspomnieliśmy, warunkiem ubiegania się o kartę kredytową Euro Biznes jest posiadanie w PKO BP rachunku firmowego, np. PKO Konta Firmowego. Przyjrzyjmy się tym produktom.

PKO Konto Firmowe

Co prawda bank pobiera prowizje za prowadzenie tego rachunku i korzystanie z wydanej do niego karty, ale opłat tych można w dość prosty sposób uniknąć.

 • Konto
  0 zł / 12 zł

 • Karta
  0 zł / 10 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 3,5%, min. 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł / 1 zł

Unikalne cechy: tańsze przelewy w walutach krajów EOG.

Karta kredytowa Euro Biznes

Opłata roczna za tę „kredytówkę” zależy od średniomiesięcznych wydatków, jakie nią wykonasz.

Karta kredytowa PKO Euro Biznes

PKO BP
 • Karta
  0 zł / 35 zł / 75 zł rocznie

 • Bankomaty
  4%, min. 15 zł

 • Oprocentowanie
  17,75%
 • Okres bezodsetkowy
  56 dni

Szansa na atrakcyjną premię

Jak widzisz, jedna transakcja, np. zatankowanie firmowego samochodu, może Ci przynieść 500 zł do wykorzystania na zakupy w serwisie Allegro. To, czy wspomnianą kwotę wydasz na zakupy firmowe, czy prywatne, nie ma znaczenia. Wybierając pierwszą opcję, wygenerujesz koszty, a tym samym obniżysz wysokość daniny należnej fiskusowi.

Przemyśl tę propozycję PKO BP, ale nie zwlekaj z decyzją, bo 450 nagród to bardzo skromna pula.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos