iPhony, smartwatche, opaski płatnicze i karty podarunkowe do wygrania w konkursie w Credit Agricole

Publikacja:
iPhony, smartwatche, opaski płatnicze i karty podarunkowe do wygrania w konkursie w Credit Agricole
Czas trwania
Cel (zysk) 1 z 310 nagród, np. iPhone 13 Pro Max, Swatch Blackback Pay! SVIB 105 lub Garmin Venu 2 Plus.
Uczestnik Klient banku Credit Agricole posiadający jedną z kart objętych promocją.
Po drodze Należy wykonać 1 płatność mobilną oraz udzielić kreatywnej odpowiedzi na pytanie konkursowe.
Kolejna zachęta dla klientów banku Credit Agricole, by przekonali się do płatności mobilnych. W konkursie „Płać mobilnie – zgarnij nagrodę” do wygrania jest 1 z 310 nagród, wśród nich 250 kart podarunkowych do Empiku o wartości 200 zł oraz iPhony, smartwatche i opaski płatnicze.

O zaletach płatności kartą przekonała się już większość klientów banków. Wielu zna też możliwość płacenia telefonem, czyli usługi Apple Pay i Google Pay. Od pewnego czasu niektóre instytucje finansowe starają się spopularyzować płatności mobilne dokonywane zegarkiem z wykorzystaniem Garmin Pay, FitBit Pay, Xiaomi Pay lub SwatchPAY!. Do liderów w tej dziedzinie należy Credit Agricole, który po raz kolejny zorganizował konkurs promujący płatności mobilne. Tym razem do wygrania jest 1 z 310 nagród:

Nagrody w konkursie "Płać mobilnie - zgarnij nagrodę" w Credit Agricole

Jesteś klientem Credit Agricole? Masz szansę na wygraną!

Akcja adresowana jest do klientów Credit Agricole, którzy mieszkają w Polsce i posiadają jedną z jego kart płatniczych objętych promocja. Dotyczy to kart kredytowych:

 • Visa Standard, Standard C, Silver, Gold, Dom;
 • Mastercard Standard, Silver, Gold, Decathlon;

oraz debetowych:

 • Visa Debit, TOUCH! i Business Debit;
 • Mastercard Debit Standard, Debit Platinum.

Konkurs trwa do 30 listopada 2022 r., jest więc jeszcze sporo czasu, by dołączyć do grona klientów Credit Agricole i dać sobie szansę na wygranie jednej z nagród. Dodatkową zachętą jest możliwość zdobycia atrakcyjnej premii w wybranej akcji przygotowanej przez bank dla nowych klientów:

Proste zasady udziału

Zgłoszenie do konkursu nie wymaga wiele zachodu. Zresztą sam popatrz:

Start
 • Krok 1

  Jak najszybciej otwórz konto osobiste w Credit Agricole z kartą biorącą udział w konkursie, np. Konto dla Ciebie w promocji z premią 555 zł. Jeśli jesteś już klientem Credit Agricole, możesz od razu przejść do kolejnego kroku.

 • Krok 2

  Do 30 listopada 2022 r. wykonaj przynajmniej 1 transakcję mobilną z wykorzystaniem usługi: Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, Xiaomi Pay lub SwatchPAY!

 • Krok 3

  Także do 30 listopada 2022 r. zgłoś chęć udziału w konkursie na specjalnej stronie internetowej (podając swoje personalia, numer telefonu i PESEL oraz adres e-mail) i prześlij zadanie konkursowe. Polega ono na udzieleniu odpowiedzi na pytanie „Jak wyobrażasz sobie płatności mobilne za 10 lat?”.

  Miejsce na jej wpisanie znajdziesz w formularzu konkursowym. Twoja wypowiedź powinna składać się z co najmniej 16 i co najwyżej 180 znaków.

 • Informacja

  Laureatów wyłoni 5-osobowa komisja konkursowa. Każdy z jej członków będzie miał do rozdania od 1 do 10 punktów w dwóch kategoriach: pomysłowość i zgodność z zadaniem konkursowym.

  Nagrody otrzyma 310 osób, których odpowiedzi uzyskają największą liczbę punktów. Gdyby dwie lub więcej osób z końca listy otrzymało taką samą liczbę punktów, o przyznaniu wygranej zadecyduje kolejność przystąpienia do konkursu. Wyżej znajdzie się osoba, której zgłoszenie wpłynęło jako pierwsze.

 • Premia

  Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej w wiadomości przesłanej sms-em do 5 stycznia 2023 r. Tą samą drogą bank wyśle informację o przekazaniu nagrody rzeczowej kurierowi oraz kartę podarunkową do Empiku.

Mission complete!

Warto wiedzieć

Kolejność wykonywania zadań z kroków 2 i 3 nie ma znaczenia. Ważne, by zostały one zrealizowane do 30 listopada 2022 r.

Możesz zgłosić tylko jedno rozwiązanie zadania konkursowego. Przesyłając je, oświadczasz, że jesteś jego autorem i nie narusza ono praw osób trzecich. Co oczywiste, odpowiedź musi być zgodna z polskim prawem, nie może zawierać treści obraźliwych i reklamowych dotyczących marki innej niż Credit Agricole.

W ramach konkursu nie zostaną uznane transakcje wykonane w miejscach o kodach MCC wymienionych w regulaminie. Chodzi m.in. o kasyna i zakłady bukmacherskie, brokerów ubezpieczeniowych czy przekazy pieniężne. Warunków nie spełnią także

 • operacje przelewu lub doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal;
 • przelewy na telefon Blik;
 • wypłaty z bankomatów.

Gdybyś wygrał którąś z nagród, nie będziesz musiał się martwić rozliczeniami z urzędem skarbowym, gdyż bank dopełni za Ciebie wszelkich formalności.

Czemu by nie spróbować…

Udział w konkursie nie daje pewności wygranej, ale tym razem – naszym zdaniem – szanse na zdobycie nagrody są naprawdę duże. Powody są dwa: zadania konkursowe będą oceniane przez kilka osób, więc będą różne spojrzenia, a ponadto w puli jest aż 310 nagród. Warto spróbować. Ryzyko żadne, a każda wygrana z pewnością sprawi Ci radość. Powodzenia!

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(4)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
S
Stanisław
Gość

Witam Niestety ale kolejne próby rejestracji w konkursie Visa nie udały się i wiem że jest to konkurs tylko i wyłącznie dla nowych klientów tym samym każda moja próba bez powodzenia a wiec jest to konkurs dla nowych klientów

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Stanisław

Dlaczego rejestracja się nie powiodła? Pojawił się jakiś komunikat?

Odpowiedz

Ł
Łukasz
Gość

Mam opaskę Xiaomi Mi Band z NFC. W niej podpiętą mam kartę z Curve. W aplikacji Curve podpiętą mam kartę z Credit Agricole. Czy w tym przypadku płacąc opaską spełniam wymogi Regulaminu?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Członek załogi
@Łukasz

Moim zdaniem niekoniecznie. Technicznie mogłoby się wydawać, że warunek jest spełniony (płacisz opaską, a transakcja obciąża kartę od CA); tyle, że bank, który będzie weryfikował ten warunek, "zobaczy" przede wszystkim pośrednika w postaci Curve – będzie na to wskazywał tytuł transakcji.

Osobiście w tym przypadku zrezygnowałbym więc z pośrednictwa Curve, dla pewności. To w końcu tylko jedna płatność ?

Odpowiedz