Konsola Playstation 5 (o wartości 4800 zł!) w konkursie dla klientów Alior Banku

Publikacja:
Konsola Playstation 5 (o wartości 4800 zł!) w konkursie dla klientów Alior Banku
Czas trwania
Cel (zysk) Konsola Playstation 5 o wartości 4800 zł.
Uczestnik Pełnoletni posiadacz karty płatniczej Alior Banku.
Po drodze Warunkiem zdobycia nagrody jest znalezienie się w gronie 5 osób, które w czasie konkursu wykonały największą liczbę płatności kartą.
Zostań Mistrzem Płatności i wygraj 1 z 5 konsoli Playstation 5. Do jej zdobycia wystarczy aktywne korzystanie z karty płatniczej wydanej przez Alior Bank. Im więcej transakcji wykonasz, tym Twoje szanse na znalezienie się w gronie laureatów będą większe.

Specjalne konta dla miłośników gier komputerowych powoli stają się stałym elementem oferty wielu banków. Skoro tak, to instytucje finansowe sięgają po inne rozwiązania, które zwrócą uwagę na ich ofertę dla graczy. Firma Albedo Marketing przygotowała na zlecenie Alior Banku konkurs „Wciągnij się do gry z kartą Mastercard”, w którym co prawda może wziąć każdy dorosły klient, ale nagroda – warta 4800 zł konsola Playstation 5 – wskazuje, że głównymi adresatami tej akcji specjalnej są osoby lubiące gry komputerowe.

Dla kogo jest ta promocja?

Alior Bank nie pyta, czy i jak często grasz w gry wideo. Wymaga jedynie, byś w dniu przystępowania do konkursu był osobą pełnoletnią i posiadał miejsce zamieszkania na terenie Polski.

Z treści regulaminu wynika, że akcja skierowana jest do klientów indywidualnych, gdyż niedozwolone są transakcje związane z działalnością gospodarczą lub zawodową, płatności kartami wydanymi do rachunków prowadzonych na rzecz firm.

Nie jesteś jeszcze klientem Alior Banku? Możesz zacząć od założenia konta osobistego i przy okazji zdobyć bonus w promocji, a potem przystąpić do rywalizacji o konsolę, zgarniać kolejne nagrody.

Płacisz, zdobywasz punkty, wygrywasz

Szansę na wygranie 1 z 5 konsoli Playstation 5 mają Ci, którzy będą aktywnie korzystali z karty Alior Banku. Oto szczegóły:

Start
 • Krok 1

  Do 27 kwietnia 2022 r. wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy. Musisz w nim podać swoje personalia, dane kontaktowe, 4 ostatnie cyfry numeru karty płatniczej oraz określić jej rodzaj (debetowa czy kredytowa).

  Pamiętaj o akceptacji regulaminu konkursu!

 • Informacja

  W momencie zarejestrowania zgłoszenia przez system informatyczny zobaczysz na ekranie stosowny komunikat wraz z Twoim Unikatowym Identyfikatorem Cyfrowym (UIC). Niezależnie od tego, w ciągu jednego dnia, otrzymasz na adres e-mail wskazany w formularzu zgłoszeniowym potwierdzenie dokonania rejestracji w konkursie wraz z UIC.

 • Krok 2

  W czasie trwania konkursu jak najczęściej płać kartą Alior Banku z logo Mastercard.

  Każda płatność o wartości min. 5 zł = 1 los.

 • Informacja

  Po zakończeniu konkursu organizator wyłoni 5 osób, które wykonały największą liczbę transakcji spełniających wymogi regulaminu. W przypadku, gdy dwóch lub więcej uczestników uzyska taki sam wynik, wówczas kryterium rozstrzygającym będzie łączną wartość płatności przy użyciu karty płatniczej Mastercard zgłoszonej do konkursu. Wyżej w rankingu znajdzie się osoba, która wykonała łącznie operacje na wyższą kwotę.

 • Krok 3

  Lista zwycięzców zostanie ustalona w ciągu 21 dni od daty zakończenia konkursu i podana na jego stronie internetowej. Niezależnie od tego laureaci otrzymają powiadomienie na adres e-mail podany w zgłoszeniu konkursowym. Gdybyś znalazł się w ich gronie, to będziesz miał 72 godziny na wypełnienie i odesłanie formularza zwycięzcy. Jeśli tego nie zrobisz, stracisz prawo do nagrody.

 • Premia

  Konsole zostaną wysłane przesyłką kurierską do 13 czerwca 2022 r. na adres wskazany przez zwycięzcę.

Mission complete!

Kilka słów o transakcjach

W konkursie uwzględniane są wyłącznie bezgotówkowe transakcje płatnicze wykonane w punktach stacjonarnych oraz przez Internet kartami płatniczymi Mastercard, których dane zostały podane w zgłoszeniu. Niedozwolone są przelewy z rachunku karty kredytowej, płatności zaksięgowane w innej walucie niż złoty polski oraz te zrealizowane w miejscach o kodach MCC wymienionych w regulaminie. Chodzi m.in. o kasyna, zakłady bukmacherskie, brokerów ubezpieczeniowych, przekazy pieniężne, ale i usługi transportowe (kod 4111).

W Alior Banku bez problemu sprawdzisz, czy Twoja płatność spełnia wymogi regulaminu, gdyż w jej szczegółach widoczny jest kod MCC miejsca transakcji.

W przypadku dokonania w tym samym dniu dwóch lub więcej płatności w tym samym punkcie uwzględniona zostanie jedynie pierwsza operacja w danym dniu, której kwota wynosi co najmniej 5,00 zł.

To też się przyda

Możesz zarejestrować kilka kart płatniczych Mastercard wydanych przez Alior Bank na Twoje imię i nazwisko. Dla każdej z nich konieczne jest wypełnienie osobnego formularza zgłoszeniowego.

Gdybyś zdobył jedną z konsol, nie będziesz się musiał martwić rozliczeniami z fiskusem. Wszelkich niezbędnych formalności dopełni za Ciebie organizator.

Czemu by nie spróbować…

Nawet jeśli nie fascynują Cię gry komputerowe, ale często płacisz kartą Alior Banku, to powinieneś wziąć udział w konkursie. Nic nie ryzykujesz, a zyskać możesz bardzo atrakcyjną nagrodę. Być może dzięki niej odkryjesz w sobie talent gracza, a może po prostu komuś ją podarujesz.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(10)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
Mariusz
Gość

A tak umilając sobie czekanie na wyniki, można wiedzieć jaką ilość transakcji udało wam się zrealizować? U mnie wyszło 188.

Odpowiedz

M
Mariusz
Gość

Jedyne sensowne wytłumaczenie to moze być takie, że zwycięzcy nie odesłali formularza w odpowiednim czasie i "szukają" następnych zwycięzców.

Odpowiedz

E
Edyta
Gość

Czy ktoś wie, gdzie można namierzyć wyniki?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Edyta

Wyniki powinny pojawić się na stronie konkursu https://wciagnijsiedogry.pl/

Odpowiedz

J
Jan
Gość

Wiadomo cos na temat laureatow? termin 21 dni juz uplynal, a wynikow nie ma na stronie

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Jan

Dla nas to także dziwna sytuacja. Mamy nadzieję, że wyniki niebawem się pojawią...

Odpowiedz

M
Mariusz
Gość

Ciekawe jaki będzie próg transakcji aby się załapać do zwycięzców. Dobrze, ze w danym dniu zaliczają tylko jedną transakcję, bo pewnie dużo osób kasowałoby po jednym produkcji w biedronce :) Choć i tak, pewnie znajdzie się parę osób, które będą zaliczać po 5-6 transakcji na dzień.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Mariusz

Wszystko zależy od stopnia determinacji uczestników promocji ? Jak komuś będzie zależało na wygranej, to znajdzie sposób, by każdego dnia wykonać po kilka transakcji.

Odpowiedz

K
Kornel
Gość

Jak zgłoszę debetową i kredytową, to będą pracowały wspólnie na moje punkty, czy dla każdej punkty będą rejestrowane osobno?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Kornel

Zapisy regulaminu wskazują, że wszystkie karty zarejestrowane przez jednego klienta zbierają punkty na jego konto. Możesz więc swobodnie decydować, kiedy od razu wydajesz posiadane środki (płacąc kartą debetową), a kiedy korzystasz z limitu kredytowego (korzystając z "kredytówki").

Odpowiedz