Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł premii za aktywne korzystanie z DARMOWEJ karty kredytowej BNP Paribas.

Nawet 550 zł po 12 miesiącach aktywnego korzystania z konta i karty w BNP Paribas

Publikacja:
Nawet 550 zł po 12 miesiącach aktywnego korzystania z konta i karty w BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) 550 zł w gotówce.
Uczestnik Nowy klient, czyli osoba, która nie posiadała konta osobistego w BNP Paribas w ciągu 9 miesięcy przed dniem złożenia wniosku o rachunek.
Po drodze Regulamin wymaga różnych rodzajów aktywności (np. zapewnienie wpływu w wysokości min. 1000 zł, realizacja transakcji kartą na łączną kwotę min. 400 zł, wykonanie 5 przelewów w miesiącu) we wskazanych miesiącach.
Założenie konta osobistego w BNP Paribas i aktywne korzystanie z niego na różne sposoby przez rok może Ci w sumie przynieść 550 zł premii. Warunki nie są nadzwyczaj skomplikowane, tyle że rozciągnięte w czasie i trzeba je spełniać w poszczególnych miesiącach w różnych konfiguracjach. Dzięki naszym wskazówkom z pewnością sobie z tym poradzisz.

Krótkie promocje dotyczące produktów BNP Paribas, w których do zdobycia są atrakcyjne nagrody, przeplatane akcjami z dłuższym okresem aktywności i jeszcze wyższymi bonusami, powoli stają się regułą. Dzięki działaniom ich organizatora – spółki Ad Astra – możesz wybierać, czy wolisz szybkie działania i ok. 350 zł premii, czy też chcesz związać się z bankiem przynajmniej na 12 miesięcy i, korzystając w tym czasie z jego produktów, zgarnąć jeszcze więcej, np. 550 zł. Tyle jest do zdobycia w najnowszej promocji pod hasłem „Konto z rozmachem”. Przypatrzmy się bliżej jej warunkom.

Uczestnicy akcji

Do promocji mogą przystąpić osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, będące obywatelami Polski, posiadające polski dowód osobisty, które w dniu składania wniosku o otwarcie konta w ramach promocji nie są stroną umowy ramowej z BNP Paribas. Dodajmy, że regulamin nie pozwala, by w promocji brali udział ci, którzy w okresie 9 miesięcy przed dniem wnioskowania o konto byli posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo–rozliczeniowego w BNP Paribas.

Regulamin mówi, że akcja potrwa do 31 marca 2020 r., ale zawiera też zastrzeżenie, że zakończy się wcześniej, jeśli zostanie wyczerpana pula 3000 promocyjnych wniosków.

12 miesięcy aktywności

Jak wspomnieliśmy, warunkiem zgarnięcia pełnej puli, czyli 550 zł, jest aktywne korzystanie z rachunku przez rok. Wykaz niezbędnych działań wygląda następująco:

Start
 • Krok 1

  Do 31 marca 2020 r. zarejestruj swój udział w promocji na jej stronie internetowej. Pamiętaj o ograniczonej liczbie nagród.

 • Krok 2

  Po otrzymaniu potwierdzenia tej operacji, skorzystaj z przesłanego linka i do 31 marca 2020 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie, wraz z jedną z trzech kart debetowych z oferty BNP Paribas, i otwórz ten rachunek. Zawarcie umowy ramowej odbywa się za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie Autenti.

 • Krok 3

  W miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta wykonaj min. 1 transakcję bezgotówkową.

 • Informacja

  Do 22. dnia kolejnego miesiąca otrzymasz od organizatora informację o przyznaniu Ci premii.

 • Krok 4

  Do 26. dnia tego miesiąca musisz zalogować się na stronie, do której zaprowadzi Cię link podany w wiadomości, i przekazać numer Konta Otwartego na Ciebie, na które ma trafić Twoja nagroda. To jednorazowa operacja. Kolejne premie będą przekazywane na wskazany rachunek automatycznie.

 • Premia

  Za spełnienie pierwszego warunku aktywności otrzymasz 50 zł. Pieniądze wpłyną na Twoje konto do końca miesiąca, w którym otrzymałeś wiadomość o przyznaniu Ci nagrody.

 • Krok 5

  W każdym z kolejnych 6 miesięcy:

  • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 400 zł;
  • zapewnij wpływ na łączną kwotę min. 1200 zł.
 • Premia

  Po każdym z 2 miesięcy wspomnianego okresu, do końca kolejnego miesiąca otrzymasz 100 zł.

 • Krok 6

  Przez kolejne 3 miesiące (w każdym z nich)

  • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 400 zł;
  • zapewnij wpływy na łączną kwotę min. 1200 zł;
  • zrealizuj 5 przelewów za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile.
 • Premia

  Po wykonaniu tego zadania do końca kolejnego miesiąca na Twoje konto osobiste wpłynie 150 zł.

 • Krok 7

  W kolejnym miesiącu kalendarzowym wykonaj min. 10 transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę przynajmniej 400 zł.

 • Premia

  Do końca następnego miesiąca otrzymasz ostatnią część bonusu, czyli 50 zł.

Mission complete!

Działania rozciągnięte są w czasie i trudno to „ogarnąć” czysto teoretycznie. Najlepiej jest się posłużyć przykładem.

Załóżmy, że umowę ramową podpisałeś z BNP Paribas w listopadzie i w tym miesiącu otworzyłeś Konto Otwarte na Ciebie. W tej sytuacji, w grudniu 2019 r. musisz wykonać przynajmniej 1 transakcję bezgotówkową, za co w styczniu 2020 r. otrzymasz 50 zł.

Kolejny ruch to zrealizowanie transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 400 zł i zapewnienie wpływów w łącznej wysokości min. 1200 zł w styczniu i lutym 2020 r. (100 zł zostanie wypłacone w marcu 2020 r.), marcu i kwietniu 2020 r. (premia wpłynie na Twój rachunek w maju 2020 r.) oraz w maju i czerwcu 2020 r. (z bonusu będziesz się cieszył w lipcu 2020 r.).

Później – w lipcu, sierpniu i wrześniu – musisz nie tylko zrealizować operacje „plastikiem” i zapewnić wpływy, ale także wykonać przynajmniej 5 przelewów. Za realizację tych działań w październiku 2020 r. otrzymasz 150 zł.

No i na koniec – w październiku 2020 r. – wykonaj przynajmniej 10 transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 400 zł, by organizator wypłacił Ci w listopadzie 2020 r. ostatnią część nagrody - 50 zł

Dodatkową pomocą może być „ściąga” zawarta w regulaminie.

Harmonogram promocji "Konto z rozmachem" w BNP Paribas
Harmonogram promocji "Konto z rozmachem" w BNP Paribas

Bardzo ważne informacje

Wiesz już, co musisz zrobić, by zgarnąć premię. Dla uniknięcia „głupich” błędów przedstawiamy kilka ważnych informacji zawartych w regulaminie.

Wymagane zgody

Rejestrując swój udział w promocji, musisz zaakceptować jej regulamin, wyrazić zgody na przetwarzanie przez organizatora Twoich danych osobowych a także upoważnić BNP Paribas do przekazania organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową. Nie obawiaj się, nie chodzi o nic szczególnego. Rzecz w tym, by bank mógł poinformować firmę Ad Astra, że spełniłeś warunki promocji i zasłużyłeś na premię.

Na etapie załatwiania formalności bardzo ważne jest, byś we wniosku o zawarcie umowy ramowej podał dokładnie te same dane, które wpisałeś w formularzu rejestracyjnym.

Transakcje bezgotówkowe

Regulamin definiuje je jako operacje bezgotówkowe wykonane za pomocą karty, polegające na dokonaniu płatności za towary lub usługi w punktach handlowo–usługowych. Dopuszczalne są transakcje internetowe, zamówienia telefoniczne lub pocztowe. Wymagań promocji nie spełnią natomiast operacje dokonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego (np.: Blik, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media) oraz wykonane w miejscach o „zakazanych” kodach MCC (np. w kasynach gier hazardowych, u pośredników ubezpieczeniowych) wymienionych w załączniku do regulaminu.

Dodajmy, że do spełnienia warunków zostaną zaliczone operacje w aplikacjach Google Pay i Apple Pay.

Wpływy na rachunek

W regulaminie znajdziesz też dokładny opis wymagań dotyczących wpływów na rachunek, które są niezbędne do uzyskania nagrody. Nie mogą one pochodzić z:

 • innych Twoich kont (także z tych, których jesteś współposiadaczem) prowadzonych w BNP Paribas (w tym rachunków prowadzonych w ramach systemu bankowości elektronicznej pod marką BGŻOptima);
 • rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez BNP Paribas. Wykluczenie obejmuje również produkty kredytowe, z których korzystałeś w Raiffeisen Polbanku;
 • wpłat gotówkowych.

Przelew z konta

Wymagania dotyczące zrealizowania przelewu spełni polecenie przekazania środków z Konta Otwartego na Ciebie wydane w bankowości elektronicznej (GOonline lub GOmobile), o ile nie będzie to przelew natychmiastowy oraz dokonany w systemach typu PayU, Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, Blik.

Dobra i zła wiadomość

Na koniec mamy jeszcze dwie wiadomości. Pierwsza – zła – brzmi, że jeśli „potkniesz się” się na którymś z etapów i nie wywiążesz się z wymaganych zadań, to niestety wykluczy Cię to z dalszego udziału w promocji. Druga informacja jest dobra – wszystkie nagrody, które otrzymasz, są do twojej wyłącznej dyspozycji, nie musisz się z nich rozliczać przed urzędem skarbowym.

Oferta BNP Paribas

Spójrzmy na rachunek osobisty objęty promocja, ale i na kartę kredytową oferowaną przez BNP Paribas.

Konto Otwarte na Ciebie z 3 kartami do wyboru

Konto Otwarte na Ciebie otwierane jest i prowadzone bezwarunkowo za darmo. Opłaty wiążą się natomiast z wydawanymi do niego kartami debetowymi. Karta Otwarta na Dzisiaj kosztuje 3 zł/miesiąc, ale możesz uniknąć kosztów, wykonując „plastikiem” choćby jedną operację bezgotówkową.

Skorzystanie z innych „debetówek” oznacza comiesięczne opłaty – 6 zł w przypadku Karty Otwartej na eŚwiat lub 10 zł za Kartę Otwartą na Świat. Niejako w zamian bank oferuje specjalne ubezpieczenia powiązane z tymi kartami.

Konto
0 zł
Karta
0 zł – 12 zł
Miesięczna opłata za kartę 0 zł – 12 zł

opłaty za Kartę Otwartą na Dzisiaj Mastercard lub Kartę Visa Filmowa (7 zł) unikniesz, jeżeli:

 • nie ukończyłeś 26. roku życia LUB
 • w poprzednim miesiącu wykonałeś min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą lub Google Pay/Apple Pay ORAZ min. 1 raz zalogujesz się w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile ORAZ  oferty specjalnej do marca 2024 r. włącznie – wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie. Jeśli spełnisz jedynie dwa pierwsze z podanych warunków, to opłata zostanie obniżona do 2 zł.

W ramach oferty specjalnej (do marca 2024 r. włącznie – regulamin) opłaty za Kartę Otwartą na eŚwiat Mastercard (8 zł) oraz Kartę Otwartą na Świat Mastercard (12 zł) możesz obniżyć o 2 zł (odpowiednio 6 zł za kartę eŚwiat i 10 zł za kartę Świat), jeżeli:

 • min. 1 raz zalogujesz się w bankowości elektronicznej ORAZ
 • wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie

Bankomaty
0 zł / 7 zł
Bankomaty 0 zł / 7 zł

Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa:

 • 0 zł - bankomaty własne i Planet Cash
 • 7 zł - pozostałe bankomaty(opłata nie jest pobierana, jeśli użytkownik nie skończył 26. roku życia)

0 zł - Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard oraz Karta Otwarta na Świat Mastercard

Przelew internetowy
0 zł
Unikalne cechy: do konta można wybrać jedną z czterech kart debetowych, z których każda oferuje nieco inne usługi i opłaty.
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja
  3.7

Konto

 • Przeznaczenie konta

  konto osobiste dla osób powyżej 18. r.ż.

 • Oprocentowanie rachunku

  0%

 • Opłata za otwarcie konta

  0 zł

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  0 zł

Karta

 • Typy kart płatniczych
  • Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard
  • Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard
  • Karta Otwarta na Świat Mastercard
  • Karta Visa Filmowa (mobilna lub fizyczna)
 • Funkcjonalność karty
  • płatności zbliżeniowe
  • płatności internetowe
  • cashback (niedostępny dla Karty Visa Filmowa)
  • 3D Secure
  • bezpłatne ubezpieczenie „CYBER Pomoc” oferowane do Karty Otwartej na eŚwiat Mastercard
  • bezpłatne ubezpieczenie „Rezygnacja z Podróży” oferowane do Karty Otwartej na Świat Mastercard
  • program rabatowy Mastercard Bezcenne chwile
 • Opłata za wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za odnowienie karty

  0 zł

 • Miesięczna opłata za kartę
  • 0 zł / 2 zł / 7 zł - Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa
  • 6 zł / 8 zł - Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard
  • 10 zł / 12 zł - Karta Otwarta na Świat Mastercard
 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  opłaty za Kartę Otwartą na Dzisiaj Mastercard lub Kartę Visa Filmowa (7 zł) unikniesz, jeżeli:

  • nie ukończyłeś 26. roku życia LUB
  • w poprzednim miesiącu wykonałeś min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą lub Google Pay/Apple Pay ORAZ min. 1 raz zalogujesz się w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile ORAZ  oferty specjalnej do marca 2024 r. włącznie – wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie. Jeśli spełnisz jedynie dwa pierwsze z podanych warunków, to opłata zostanie obniżona do 2 zł.

  W ramach oferty specjalnej (do marca 2024 r. włącznie – regulamin) opłaty za Kartę Otwartą na eŚwiat Mastercard (8 zł) oraz Kartę Otwartą na Świat Mastercard (12 zł) możesz obniżyć o 2 zł (odpowiednio 6 zł za kartę eŚwiat i 10 zł za kartę Świat), jeżeli:

  • min. 1 raz zalogujesz się w bankowości elektronicznej ORAZ
  • wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie

 • Płatność kartą za granicą
  • 0 zł - Karta Otwarta na Świat Mastercard
  • 5% za przewalutowanie transakcji - pozostałe karty

Bankomaty i operacje gotówkowe

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa:

  • 0 zł - bankomaty własne i Planet Cash
  • 7 zł - pozostałe bankomaty(opłata nie jest pobierana, jeśli użytkownik nie skończył 26. roku życia)

  0 zł - Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard oraz Karta Otwarta na Świat Mastercard

 • Wypłata z bankomatu w Polsce Blikiem
  • 0 zł - bankomaty zlokalizowane na terenie oddziałów banku
  • 5 zł - pozostałe bankomaty
 • Wypłata z bankomatów za granicą

  Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa

  • 0 zł - bankomaty BNP Paribas i Global Alliance
  • 7 zł - wypłaty EUR w strefie EOG (opłata nie jest pobierana, jeśli użytkownik nie skończył 26. roku życia)
  • 3%, min. 12 zł - pozostałe bankomaty

  Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard

  • 0 zł - bankomaty BNP Paribas i Global Alliance
  • 0 zł - wypłaty EUR w strefie EOG
  • 3%, min. 12 zł - pozostałe bankomaty

  Karta Otwarta na Świat Mastercard

  • 0 zł - bankomaty BNP Paribas i Global Alliance
  • 0 zł - wypłaty EUR w strefie EOG
  • 7 zł - pozostałe bankomaty
 • Wpłata gotówki we wpłatomacie
  • 0 zł - wpłatomaty zlokalizowane na terenie oddziałów banku
  • 0,5%, min. 10 zł - wpłatomaty Euronet i Planet Cash
  • 5 zł - wpłatomaty Planet Cash i pozostałe wpłatomaty znakiem systemu Blik, gdy transakcja realizowana jest Blikiem
 • Cashback

  1 zł

 • Wpłata gotówki w oddziale banku

  12 zł

 • Wypłata gotówki w oddziale banku

  12 zł

Przelewy

 • Zwykły przelew internetowy

  0 zł

 • Przelew natychmiastowy

  5 zł

 • Zlecenie stałe

  0 zł

 • Polecenie zapłaty

  0 zł

 • Zwykły przelew w oddziale banku

  12 zł

 • Koszt przelewu SEPA

  0 zł

 • Koszt przelewu (zagranicznego) SWIFT

  0,2%, min. 30 zł maks. 200 zł

 • Kody SMS (autoryzacja operacji)

  0 zł

 • Przelew na telefon Blik

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne
  Blik: płatności kodem Blik generowanym w aplikacji banku, wypłaty z bankomatów kodem Blik (dostępność innych funkcji może się różnić w zależności od banku).
  Google Pay: płatności zbliżeniowe telefonem dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.
  Apple Pay: płatności dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS (Apple).
  Garmin Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Garmin.
  Fitbit Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami sportowymi Fitbit.
  SwatchPAY!: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Swatch.
  Xiaomi Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami Xiaomi.
 • Pozostałe

  Płatne SMS-y informujące o wybranych zdarzeniach na rachunku (0,20 zł / szt., opcjonalnie)

Zalety

 • wysokie premie dla nowych klientów za założenie konta
 • konto atrakcyjne dla poszukiwacza nowinek ze względu na płatności mobilne oraz ciekawą aplikację GOmobile
 • konto założysz za pośrednictwem kuriera lub metodą wideoweryfikacji w aplikacji

Wady

 • niewielka różnorodność usług dodatkowych
 • brak możliwości uniknięcia miesięcznej opłaty za Kartę Otwartą na eŚwiat i Kartę Otwartą na Świat
 • drogie wypłaty z bankomatów dla posiadaczy Karty Otwartej na Dzisiaj
 • Atrakcyjność opłat
  3.6/ 5
 • Użyteczność rachunku
  3.1/ 5
 • Jakość obsługi klienta
  3.5/ 5
 • Promocje i bonusy
  4.7/ 5

Karta kredytowa z premią 200 zł

Karta kredytowa Mastercard Standard wydawana jest bezpłatnie. Do tego, by bank nie pobrał 9 zł opłaty miesięcznej, konieczne jest wydanie "kredytówką" w poprzednim okresie rozliczeniowym min. 1000 zł.

Karta
0 zł / 12 zł
Opłata za kartę 0 zł / 12 zł

opłaty unikniesz, jeśli w poprzednim okresie rozliczeniowym wydasz kartą łącznie min. 1000 zł

Bankomaty
6%, min. 10 zł
Bankomaty 6%, min. 10 zł

bankomaty krajowe i zagraniczne

Oprocentowanie
18,5%
Okres bezodsetkowy
56 dni
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja
  4

Informacje ogólne

 • Polecana dla
  • aktywnego użytkownika
  • łowcy promocji
 • Operator karty

  Mastercard

 • Rodzaj karty

  zwykła

 • Okres ważności

  4 lata

Opłaty

 • Wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za kartę

  0 zł / 12 zł

 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  opłaty unikniesz, jeśli w poprzednim okresie rozliczeniowym wydasz kartą łącznie min. 1000 zł

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  6%, min. 10 zł

 • Wypłata z bankomatów za granicą

  6%, min. 10 zł

 • Płatność kartą za granicą

  3%

 • Wydanie karty dodatkowej

  0 zł

 • Opłata za kartę dodatkową

  0 zł

Zadłużenie

 • Oprocentowanie

  18,5%

 • Okres bezodsetkowy

  56 dni

 • Maks. limit kredytowy

  ustalany indywidualnie

 • Wysokość spłaty minimalnej

  3%, min. 30 zł

 • Przekroczenie limitu karty

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne
  Google Pay: płatności zbliżeniowe telefonem dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.
  Apple Pay: płatności dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS (Apple).
  Garmin Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Garmin.
  Fitbit Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami sportowymi Fitbit.
  SwatchPAY!: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Swatch.
  Xiaomi Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami Xiaomi.

Zalety

 • długi okres bezodsetkowy
 • program lojalnościowy Bezcenne Chwile Mastercard
 • możliwość wyboru i zmiany dnia zakończenia cyklu rozliczeniowego
 • możliwość rozłożenia zadłużenia na raty
 • 10% zniżki na bilety w kinach Cinema City

Wady

 • wysoki próg wydatków zwalniający z opłaty miesięcznej
 • Atrakcyjność opłat
  4/ 5
 • Możliwości i korzyści
  4.5/ 5
 • Promocje i bonusy
  3.5/ 5

550 zł premii za roczną aktywność

Wymagania postawione przez organizatora promocji „Konto z rozmachem” nie są specjalnie wygórowane, naszym zdaniem są w zasięgu każdego. Kłopotliwe jest natomiast wykonywanie ich w różnych konfiguracjach i okresach czasowych. Trzeba się dobrze pilnować, by wywiązać się ze wszystkich zadań na poszczególnych etapach, gdyż brak realizacji choćby tylko jednego z warunków oznacza wykluczenie z dalszego udziału w promocji.

Rozważ więc, czy chcesz się „wiązać” z bankiem BNP Paribas na dłużej, np. w związku z korzystaniem z promocji dotyczących innych produktów, czy też chcesz jak najszybciej zgarnąć nagrodę i poszukać innej okazji do zdobycia bonusów.

Możesz też zdecydować się na udział w akcji specjalnej dotyczącej oferty innego banku. Możliwości jest bardzo wiele. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz coś interesującego dla siebie.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(12)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
B
Bartosz
Gość

Czy dostał ktoś nagrodę za okres luty - marzec ?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Bartosz

Premia zwykle jest wypłacana do końca miesiąca, więc jest jeszcze trochę czasu :)

Odpowiedz

B
Bartosz
Gość
@Aldona Derdziak

Tylko nie otrzymałem maila z informacją o drugiej nagrodzie. Chyba że już mają zapisany nr po mailu z pierwszą nagrodą.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Bartosz

Adres e-mail jest już faktycznie zapisany w systemie, ale powinieneś otrzymać informację o nagrodzie nr 2. Według regulaminu powinno to nastąpić do 22. dnia miesiąca następującego po tym, w którym zrealizowałeś warunki danego etapu. Pieniądze powinny wpłynąć do końca miesiąca

Odpowiedz

B
Bartosz
Gość
@Krzysztof Duliński

Problem w tym, że warunki spełnione, a maila brak. Napisałem reklamacje mailem, ale póki co cisza...

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Bartosz

Sprawdziłeś wszystkie foldery w skrzynce pocztowej? Może mail gdzieś się zawieruszył?

Odpowiedz

B
Bartosz
Gość
@Aldona Derdziak

Tak ani SPAM ani w koszu ani w odebranych, a sprawdzałem warunki spełnione i wpływy były i płatności karta stacjonarnie w sklepach. Może nie pracują przez tego koronawirusa ?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Bartosz

Bardziej podejrzewam, że mają sporo promocji do ogarnięcia :)

Odpowiedz

B
Bartosz
Gość
@Aldona Derdziak

Maila nie dostałem, ale druga nagroda właśnie się zaksięgowała

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Bartosz

Super! :)

Odpowiedz

O
Obserwator
Gość

Co za warunki... że bankowi się chce potem to wszystko weryfikować. Kiedy ktoś przystąpił do promocji, czy w danym okresie spełnił odpowiednie warunki, itd. Pewnie mają tam osobę tylko do weryfikacji takich rzeczy.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Obserwator

To pewnie wie już tylko bank :)

Odpowiedz