Wróć

20 zł na Allegro za 2 płatności w aplikacji mobilnej dla klientów Santandera

Publikacja:
20 zł na Allegro za 2 płatności w aplikacji mobilnej dla klientów Santandera
Czas trwania
Cel (zysk) 20 zł w formie kodu rabatowego na Allegro.pl.
Po drodze Należy wykonać 2 transakcje w aplikacji Santander mobile.
Klienci Santandera mogą teraz w łatwy sposób zdobyć 20 zł. Wystarczy, że dokonają 2 płatności mobilnych. Jest to jednak propozycja dla tych, którzy późno chodzą spać… Przeczytaj opis tej promocji, a przekonasz się, jak dziwny warunek zdecyduje o przyznaniu nagród.

Promocja „Korzystaj z aplikacji Santander mobile i zgarnij 20 zł na Allegro” trwa do 31 marca 2019 r., ale do rozdania jest tylko 1 500 nagród.

Nagroda dla obecnych klientów

Bonus mogą zdobyć osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które:

 • zawarły z Santanderem umowę o konto (możesz to zrobić nawet teraz, korzystając z opisanych niżej możliwości),
 • mają dostęp do aplikacji mobilnej Santander mobile,
 • zgodziły się na elektroniczny kanał kontaktu

oraz wykonają następujące działania:

 1. Do 31 marca wypełnią formularz zgłoszeniowy na stronie promocji. Wystarczy w nim podać personalia, numer PESEL oraz dane kontaktowe.
 2. W marcu (po wypełnieniu i wysłaniu wspomnianego formularza) i w kwietniu wykonają w aplikacji mobilnej Santander mobile przynajmniej jedną z poniższych operacji:
  • przelew na rachunek obcy,
  • przelew na telefon,
  • wypłata Blik,
  • zakupy mobilne,
  • przelew mobilny,
  • doładowanie GSM,
  • płatność Blik.

Bank nie wymaga, by za każdym razem była to ta sama operacja. W marcu możesz wykonać, przykładowo, przelew na telefon, a w kwietniu płatność Blik.

Dopuszczalne jest, by o nagrodę ubiegali się wszyscy posiadacze konta wspólnego. Każdy z nich musi spełnić warunki promocji.

Warunki przekazania bonusu

W myśl regulaminu, o kolejności przyznawania nagród decyduje… Uwaga! Moment zalogowania się do aplikacji mobilnej w kwietniu. Najlepiej jest to więc zrobić kilka sekund po północy 1 kwietnia :).

Nagrodę otrzymasz tylko wtedy, gdy w dniu jej przekazania będziesz posiadał konto w Santanderze i nie wycofasz zgód marketingowych, w tym na kontakt kanałami elektronicznymi.

Bonus będzie miał postać kodu rabatowego o wartości 20 zł do wykorzystania podczas zakupów na Allegro. Bank prześle nagrody do 15 maja 2019 r. na adres e-mail wskazany przez Ciebie w formularzu zgłoszeniowym.

Nie śpij, bo zabraknie nagród!

Warunki, które trzeba spełnić, by zdobyć prawo do nagrody, są bardzo łatwe. Jeśli wykonujesz na co dzień płatności mobilne, nie musisz nic robić poza wypełnieniem formularza zgłoszeniowego.

Nie płaciłeś dotąd mobilnie? Masz dodatkową zachętę, by przekonać się o zaletach tego typu płatności.

Nieco problematyczne wydaje nam się, że o rozdaniu 1500 nagród zdecyduje kolejność zalogowania się do aplikacji mobilnej w kwietniu. Chcąc mieć pewność, że znajdziesz się w gronie szczęśliwców, powinieneś zrobić to tuż po północy. Tylko czy wytrzymają to serwery banku, gdy będzie wielu chętnych… Inna rzecz, że będzie to kolejna „zarwana nocka”, bo dzień wcześniej zmieniamy czas na letni i będziemy spali o godzinę krócej.

Być może czytasz ten tekst, choć nie jesteś jeszcze klientem Santandera. Informujemy Cię, że aktualnie trwa promocja, w której za przeniesienie wynagrodzenia do tego banku możesz zdobyć 200 zł. Gdybyś założył Konto Jakie Chcę w programie poleceń, to bank przekaże Ci dodatkowe 80 zł. Sumując wszystkie możliwe bonusy, możesz więc zdobyć nawet 300 zł.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(4)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
U
user1
Gość

Kto w nocy wstaje, temu Santander daje :)

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@user1

Nie da się ukryć :)

Odpowiedz

M
Marcin
Gość

Absurdalny warunek przyznawania premii, ale pewnie i tak spróbuję ;)

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Marcin

Trzymamy kciuki! :)

Odpowiedz