Wróć

100 zł do Biedronki za wykupienie pakietu ubezpieczeń OC/AC w Alior Banku

Publikacja:
100 zł do Biedronki za wykupienie pakietu ubezpieczeń OC/AC w Alior Banku
Czas trwania
Cel (zysk) 50 zł (za samo OC) lub 100 zł (za pakiet z AC) do Biedronki.
Uczestnik Klient Alior Banku posiadający dostęp do bankowości elektronicznej.
Po drodze Warunkiem otrzymania premii jest wykupienie ubezpieczenia komunikacyjnego w bankowości elektronicznej Alior Banku.
Kup ubezpieczenie, zgarnij e-bony – to zarówno tytuł akcji promocyjnej dla klientów Alior Banku, jak i najkrótsze jej podsumowanie. Chodzi o skorzystanie z pakietu ubezpieczeń komunikacyjnych. Za wykupienie OC otrzymasz 50 zł, a za pakiet z AC – 100 zł, do wykorzystania w sieci sklepów Biedronka.

Coraz więcej banków decyduje się na oferowanie swoim klientów ubezpieczeń i cieszy nas, że przybywa też instytucji finansowych skłonnych do zachęcania do tego kroku atrakcyjnymi premiami. Współpracujący z Alior Bankiem mogą zyskać do 13% rabatu na kupowaną polisę i dodatkowo e-bon o wartości 50 lub 100 zł do Biedronki.

Opisywana promocja została przygotowana przez LINK 4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Zgodnie z regulaminem potrwa do 30 czerwca 2022 r., chyba że wcześniej wyczerpana zostanie pula nagród, na które przeznaczono 20 000 zł. Skoro bonusem za skorzystanie z pakietu ubezpieczeń jest e-bon do Biedronki o wartości 100 zł, to łatwo obliczyć, że premię otrzyma tylko 200 osób. Nagrodzonych może być więcej, jeśli część z nich skorzysta jedynie z OC, bo za wykupienie tego ubezpieczenia premia wynosi tylko 50 zł.

Uczestnicy promocji

O nagrodę mogą się ubiegać osoby fizyczne będące klientami Alior Banku i posiadające dostęp do bankowości elektronicznej (serwisu internetowego bądź aplikacji mobilnej Alior Mobile). Ważne, by w dniu przygotowywania oferty ubezpieczeniowej nie miały zawartej z LINK 4 polisy na dany pojazd. Nie ma przeszkód, byś ubezpieczył inny samochód.

Jeśli nie jesteś jeszcze klientem Aliora, to możesz zacząć od założenia Konta Jakże Osobistego i spełnienia warunków aktywności, co da Ci dodatkową premię. 😀

Droga po nagrodę

Twoja aktywność ograniczy się do wykupienia pakietu ubezpieczeń OC/AC w LINK 4.

Start
 • Krok 1

  Jak najszybciej złóż wniosek o Konto Jakże Osobiste, by dać sobie szansę na zdobycie premii "na start". Jeśli współpracujesz już z Alior Bankiem, to od razu przechodzisz do kolejnego kroku.

 • Krok 2

  Do 30 czerwca 2022 r. (pamiętaj o ograniczonej puli nagród) zaloguj się do bankowości elektronicznej Alior Banku, kliknij sekcję Oferty, zakładka Ubezpieczenia i wygeneruj ofertę dla auta, które chcesz ubezpieczyć.

 • Krok 3

  Po jej otrzymaniu złóż oświadczenie, że ją akceptujesz i zawrzyj z LINK 4 umowę. Musisz to zrobić przed zakończeniem promocji.

 • Krok 4

  Opłać całą składkę ubezpieczeniową lub tylko jej pierwszą ratę zgodnie z otrzymaną polisą i nie odstępuj od zawartej umowy przez min. 30 dni.

 • Premia

  E-bon do wykorzystania w Biedronce o wartości 50 zł (za samo OC) lub 100 zł (za pakiet OC/AC) otrzymasz na podany we wniosku o ubezpieczenie adres e-mail w ciągu 60 dni od zawarcia umowy.

Mission complete!

Jeśli ubezpieczysz swój prywatny samochód, to nie musisz się martwić rozliczeniami z urzędem skarbowym, gdyż nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego. Gdybyś jednak zawarł umowę ubezpieczenia pojazdu firmowego, to zdobyty bonus musisz uwzględnić po stronie przychodów swojej działalności gospodarczej.

Otrzymany bon możesz wykorzystać w Biedronce podczas jednych lub kilku zakupów, aż do wyczerpania wszystkich środków; wystarczy, że podasz kasjerowi otrzymany ciąg cyfr.

Pożyteczna nagroda

Nieustannie rosnące ceny ubezpieczeń komunikacyjnych wywołują grymas niezadowolenia chyba u wszystkich kierowców. Dobrze, że pojawiają się bonusy pozwalające nieco zmniejszyć gorycz coraz wyższych kosztów ochrony. Ten dla klientów Alior Banku jest tym cenniejszy, że wiąże się z możliwością uzyskania nawet 13% rabatu za wykupienie ubezpieczenia online. Warto przemyśleć tę propozycję, bo oznacza konkretne zyski.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos