Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 490 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas.

320 zł do wykorzystania w wybranym sklepie za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Publikacja:
320 zł do wykorzystania w wybranym sklepie za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) 320 zł premii: 20 zł do Costa Coffee + 300 zł do wykorzystania w wybranym sklepie.
Uczestnik Nowy klient, czyli osoba, która nie posiadała konta osobistego w BNP Paribas w ciągu 12 miesięcy przed dniem złożenia wniosku o rachunek.
Po drodze Należy założyć Konto Otwarte na Ciebie oraz we wrześniu i październiku aktywnie korzystać z rachunku.
BNP Paribas ponownie pozwala nowym klientom wybrać nagrodę za założenie rachunku osobistego. Tylko za to otrzymasz 20 zł do kawiarni Costa Coffee, natomiast 300 zł będziesz mógł wykorzystać w wybranej sieci: Answear.com, Biedronka, Leroy Merlin lub Decathlon. Łączna premia to 320 zł, a nagrody będą wypłacane w częściach, po zrealizowaniu kolejnych etapów promocji. W każdym z nich czekają inne zadania do wykonania. Pula uczestników (jak zwykle) ograniczona!

Spółka Hagen, tradycyjnie przygotowująca promocje produktów BNP Paribas, zaprasza do udziału w akcji pod hasłem „Letni wybór”. Do zdobycia jest w sumie 320 zł: 20 zł do kawiarni Costa Coffee oraz 300 zł (100 zł + 200 zł) do wybranego sklepu. Do wyboru są:

 • e-kod do Answear.com (do wykorzystania w sklepie internetowym do 15 kwietnia 2022 r.),
 • e-kod do Decathlon (do wykorzystania w sklepach stacjonarnych i internetowych do 1 października 2023 r.),
 • e-kod do sklepów stacjonarnych Biedronka (ważny do 1 października 2023 r.),
 • karta podarunkowa Leroy Merlin (ważna w sklepach stacjonarnych do 31 października 2022 r.).

Akcja ma potrwać do 31 sierpnia 2021 r. Nie można jednak wykluczyć, że zakończy się wcześniej, gdyż przyjętych zostanie tylko 3000 wniosków o otwarcie rachunku w ramach promocji. Przejdźmy zatem do opisania jej szczegółów.

Kto ma szansę na nagrodę

Premię mogą zdobyć osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, legitymujące się dowodem osobistym, który jest niezbędny do złożenia wniosku o otwarcie rachunku.

W dniu przystąpienia do akcji nie można być stroną umowy ramowej z BNP Paribas. Z uczestnictwa w promocji wyklucza także posiadanie lub współposiadanie rachunku osobistego w tym banku w ostatnich 12 miesiącach przed złożeniem wniosku o Konto Otwarte na Ciebie.

2 miesiące standardowej aktywności

Czas na szczegółową instrukcję otrzymania bonów zakupowych:

Start
 • Krok 1

  Do 31 sierpnia 2021 r. zarejestruj swój udział na stronie internetowej promocji (pamiętaj, że pula promocyjnych wniosków jest ograniczona!).

  Na tym etapie musisz:

  • zaakceptować regulamin akcji,
  • zgodzić się na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia,
  • wyrazić zgody na przekazanie organizatorowi przez BNP Paribas informacji, że spełniłeś wymagania zapisane w regulaminie i tym samym zasłużyłeś na bonus,
  • określić, w jakiej sieci sklepów będziesz chciał zrealizować zdobytą premię.
 • Krok 2

  Po otrzymaniu wiadomość e-mail potwierdzającej dokonanie rejestracji, skorzystaj z zawartego w niej linka prowadzącego na stronę, na której powinieneś złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową (do wyboru są 3, piszemy o nich poniżej) i dostępem do bankowości elektronicznej. Na zrealizowanie tych działań masz czas także do 31 sierpnia 2021 r.

  Uwaga: w formularzu rejestracyjnym i wniosku o konto musisz podać ten sam numer telefonu oraz adres e-mail.

 • Krok 3

  Podpisanie umowy o Konto Otwarte na Ciebie musi nastąpić w systemie Autenti (odbywa się to za pośrednictwem unikalnego kodu SMS). Następnie, najpóźniej 15 września, nadaj PIN do karty.

 • Premia

  Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz e-kod o wartości 20 zł do kawiarni Costa Coffee. Powiadomienie o przyznaniu nagrody organizator prześle Ci do 28 września 2021 r., a sam e-kod - do końca miesiąca.

 • Krok 4

  We wrześniu 2021 r. spełnij warunki otrzymania pierwszej części Twojej nagrody (100 zł):

  • zrób przynajmniej 1 transakcję za pomocą Google Pay lub Apple Pay,
  • wykonaj min. 2 przelewy z konta w bankowości internetowej GOonline lub mobilnej GOmobile.
 • Informacja

  Najpóźniej 19 października 2021 r. otrzymasz e-mail potwierdzający spełnienie wymagań regulaminu i gratulacje z okazji otrzymania 100 zł premii.

 • Premia

  Sposób odbioru premii uzależniony jest od wybranego przez Ciebie bonusu.

  W przypadku, gdy wybrałeś kartę podarunkową Leroy Merlin, to wraz z gratulacjami otrzymasz link do formularza, w którym do 25 października 2021 r. musisz wskazać adres, na który organizator ma przesłać Twoją nagrodę. Jej przekazanie nastąpi do 31 października 2021 r.

  Jeśli zdecydowałeś się na voucher do sklepów Answear, Biedronka lub Decathlon, to do 31 października 2021 r. na numer telefonu podany podczas rejestracji udziału w promocji otrzymasz sms z e-kodem.

 • Krok 5

  W październiku 2021 r. spełnij warunki otrzymania kolejnych 200 zł premii:

  • zrób przynajmniej 1 transakcję za pomocą Google Pay lub Apple Pay,
  • wykonaj min. 2 przelewy z konta w bankowości internetowej GOonline lub mobilnej GOmobile,
  • wykonaj 4 transakcje bezgotówkowe kartą,
  • zapewnij wpływy na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł.
 • Premia

  Informację o przyznaniu Ci premii za realizację zadań w październiku otrzymasz do 25 listopada 2021 r., a przekazanie bonusu w sposób opisany wyżej nastąpi do 30 listopada 2021 r.

Mission complete!

Istotne szczegóły

Pamiętaj, że warunkiem uzyskania każdej kolejnej części premii jest spełnienie wymagań uprawniających do otrzymania wcześniejszej.

Nagrodę otrzymasz tylko wtedy, gdy wykonane przez Ciebie transakcje kartą, przelewy, a także wpływy na rachunek będą zgodne z wymaganiami regulaminu. Przeczytaj więc o ważnych szczegółach dotyczących tych operacji.

Transakcje Apple Pay i Google Pay

Organizator zdefiniował te transakcje jako płatności zarówno w kraju, jak i za granicą, dokonane zbliżeniowo w sklepach stacjonarnych lub z użyciem aplikacji Google Pay / Apple Pay w sklepach internetowych. Wykluczone są transakcje o kodach MCC wskazanych w załączniku do regulaminu.

Transakcje bezgotówkowe kartą

Regulamin dopuszcza operacje bezgotówkowe będące płatnościami za towary lub usługi w punktach handlowo–usługowych, w tym także bez fizycznego przedstawienia karty, np. transakcje internetowe, zamówienia telefoniczne lub pocztowe, w tym zapłatę Google Pay czy Apple Pay.

Niedopuszczalne są natomiast operacje za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego np.: Blika, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media oraz transakcje o kodach MCC wymienionych w załączniku nr 2 do regulaminu (chodzi m.in. o płatności związane z grami hazardowymi, przekazami internetowymi czy u brokerów ubezpieczeniowych).

Przelewy internetowe

Przelew to polecenie przekazania środków z konta osobistego za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji mobilnej Gomobile), z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, Blik i tym podobnych.

Wpływ na rachunek

Bank BNP Paribas nie stawia bardzo rygorystycznych wymagań odnośnie wpływów. Może to być każdy przelew na konto osobiste, o ile nie pochodzi z:

 • innych rachunków tego samego uczestnika promocji (w tym kont, których jest on współposiadaczem) prowadzonych w BNP Paribas (dotyczy to także marki GOOptima);
 • rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez BNP Paribas (w tym dawny Raiffeisen Polbank).

Musi to być przekazanie pieniędzy z innego konta na nowo otwarty rachunek, np. przelew z z Twojego konta w innym banku. Pamiętaj, że wpłata gotówkowa też nie spełni wymagań regulaminu.

Bez pospiechu, byś mógł się cieszyć z bonusu

Zwracamy Ci uwagę na jeszcze dwie bardzo istotne kwestie. Do chwili otrzymania ostatniej nagrody

 • musisz być posiadaczem rachunku i towarzyszących mu produktów;
 • nie możesz odwołać zgód udzielonych w trakcie rejestracji w promocji.

Zdobyte premie będą zwolnione z podatku dochodowego, nie będziesz musiał się z nich rozliczać z urzędem skarbowym.

Konto Otwarte na Ciebie – co warto wiedzieć?

Konto Otwarte na Ciebie to bezwarunkowo darmowy rachunek. Korzystając z niego, masz do wyboru jedną z trzech kart. Sugerujemy sięgnięcie po Kartę Otwartą na Dzisiaj, która co prawda kosztuje 5 zł / miesiąc, ale opłaty łatwo można uniknąć – wystarczy wykonać „plastikiem” w danym miesiącu przynajmniej 3 transakcje bezgotówkowe.

Prowizje za pozostałe dwie "debetówki” to 6 i 10 zł - niestety nie da się ich uniknąć.

 • Konto
  0 zł / 2,50 zł

 • Karta
  0 zł – 12 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 7 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: do konta można wybrać jedną z pięciu kart debetowych, z których każda oferuje nieco inne usługi i opłaty.

Zachęcamy do zapoznania się z analizą Konta Otwartego na Ciebie, w której znajdziesz m.in. dokładne omówienie funkcjonalności wszystkich kart z oferty BNP Paribas.

Karta kredytowa z 500 zł na Allegro i inne bonusy

Będąc już klientem BNP Paribas, możesz skorzystać z innych promocji. My ze swojej strony szczególnie polecamy przyjrzenie się ofercie karty kredytowej, która obecnie cieszy się sporą popularnością i przede wszystkim wysoką nagrodą gwarantowaną.

Przydatne dokumenty

Aldona Derdziak

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(8)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
D
Damian
Gość

Dzień dobry jakie są warunki skorzystania z tego e kodu do costa coffee? W regulaminie jest podany link do promocji wchodzę w niego i nic czarny ekran. O ten link

https://api.costacoffee.pl/storage/files/2021/6/30/1e118563-f67f-484c-a5a7-

4f656fef1773/Regulamin%20Vouchery%20Costa%20Coffee%2018.06.2021.pdf;

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Damian

Link działa poprawnie - spróbuj dzisiaj skopiować cały i otworzyć w nowej karcie przeglądarki, powinno być ok.

Odpowiedz

A
Antonina
Gość

Dzień dobry, czy obywatel Ukrainy z kartą pobytu czasowego w Polsce może wziąć udział w promocji?

Odpowiedz

Justyna Kalicińska
Członek załogi
@Antonina

Niestety, bank stawia warunek, że uczestnicy promocji muszą być obywatelami Polski.

Odpowiedz

M
Misk
Gość

Czy opłacenie kartą zakupów w Żabce wśród których jest także zakład Lotto podpada pod "zakazane" Kody MCC i bank tej transakcji nie uzna?

Odpowiedz

B
bankowicz
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Misk

Wydaje mi się, że zakłady Lotto są kasowane osobno.

Odpowiedz

E
Emma
Gość

Czy jeśli mam w Paribasie kredyt to jestem związana z bankiem umową ramową i nie mogę wziąć udziału w tej promocji?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Emma

Nie - umowa ramowa dotycząca kredytu jest odrębna od umowy konta. Jeśli przy zaciąganiu kredytu bank nie założył Ci konta osobistego, to możesz skorzystać z promocji.

Odpowiedz