Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 45 zł premii za opłacenie 3 rachunków metodą Visa Mobile.

Kia Niro EV i setki innych nagród w loterii dla posiadaczy kart Visa

Publikacja:
Kia Niro EV i setki innych nagród w loterii dla posiadaczy kart Visa
Czas trwania
Cel (zysk) Kia Niro EV + 840 innych nagród (telewizory, piłki, vouchery do Lidla).
Uczestnik Pełnoletni posiadacz karty Visa.
Po drodze Każda płatność kartą Visa zarejestrowaną na stronie loterii to 1 los; transakcje w Lidlu, w aplikacji Visa Mobile oraz metodą click to pay premiowane są dodatkowym losem.
Organizacja płatnicza Visa jest jednym z partnerów Mistrzostw Świata FIFA 2022, co stało się okazją do przygotowania kolejnej loterii dla osób korzystających z jej kart płatniczych. Nagrodą główną jest jeden z trzech samochodów elektrycznych Kia Niro EV o wartości 176 734 zł. Ponadto w puli są telewizory, vouchery do Lidla oraz repliki piłki, którą będą rozgrywane mecze.

Jeśli jesteś posiadaczem karty Visa, masz szansę wygrać jedną z nagród w najnowszej loterii, którą przygotowała firma Unique One. Wystarczy, że do 18 grudnia 2022 r. zarejestrujesz swój udział w akcji "Visa Qatar" i będziesz często korzystał ze swojego "plastiku". Popatrzmy na nagrody i szczegóły dotyczące tej loterii.

Co można wygrać?

Oto co można wygrać:

 • Nagroda Główna – 3 samochody Kia Niro EV o wartości 176 734 zł;
 • Nagrody Tygodniowe I Stopnia - 60 telewizorów Hisense 65 cali 4K kosztujące po 4499 zł;
 • Nagrody Tygodniowe II stopnia - 180 voucherów do Lidla o wartości 500 zł;
 • Nagrody Tygodniowe III Stopnia - 600 replik oficjalnej piłki Mistrzostw Świata FIFA 2022 o wartości 87,33 zł.

Każda płatność to jeden los. Są jednak i takie, za które można otrzymać dwie szanse na wygraną. Są to transakcje w sklepach stacjonarnych Lidl, w aplikacji Visa Mobile oraz metodą click to pay.

Kto ma szansę na nagrodę?

W loterii mogą brać udział osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych zamieszkujące na terenie Polski i posiadające przynajmniej jedną kartę płatniczą Visa.

Płać kartą, by zdobyć losy

Co trzeba zrobić, by mieć szansę na zdobycie jednej z nagród? Zadanie jest bardzo proste. Od Ciebie zależy, ile razy je zrealizujesz, a tym samym ile losów otrzymasz:

Start
 • Krok 1

  Do 18 grudnia 2022 r. zarejestruj swoją kartę Visa na stronie loterii.

  Po wysłaniu zgłoszenia otrzymasz informację o prawidłowej rejestracji wyświetloną na monitorze oraz w wiadomości przesłanej na wskazany adres e-mail.

 • Krok 2

  Do 18 grudnia 2022 r. płać jak najczęściej kartą Visa zarejestrowaną w loterii. Każda transakcja = 1 los, który zostanie Ci przydzielony automatycznie. Za płatności kartą w sklepach Lidl, a także te za pomocą aplikacji Visa Mobile oraz metodą click to pay otrzymasz 2 losy.

 • Informacja

  Terminy losowań:

  • Nagroda Główna - 12 stycznia 2023 r.;
  • Nagrody tygodniowe - 22 grudnia 2022 r. (spośród transakcji dokonanych od 7 do 27 listopada) oraz 12 stycznia 2023 r. (dla płatności z okresu od 28 listopada do 18 grudnia). W każdym z terminów będą po 3 losowania dotyczące kolejnych tygodni z podanych przedziałów czasowych, w których zostanie rozlosowanych 100 piłek, 30 e-kart do Lidla i 10 telewizorów.
 • Krok 3

  Jeśli znajdziesz się wśród laureatów nagród tygodniowych II i III stopnia, w ciągu 3 dni roboczych, licząc od daty losowania, zostaniesz poinformowany o przysługującej Ci nagrodzie w wiadomości e-mail. Od momentu jej otrzymania będziesz miał 5 dni roboczych na wypełnienie, podpisanie i przesłanie do organizatora oświadczenia, którego treść znajdziesz w e-mailu.

  Gdyby los przydzielił Ci nagrodę główną lub nagrodę tygodniową I stopnia, to informację o tym fakcie otrzymasz telefonicznie w ciągu 2 dni roboczych po dacie losowania. W trakcie rozmowy dowiesz się o krokach, jakie musisz podjąć, by odebrać nagrodę.

 • Premia

  Nagrody Tygodniowe I i III stopnia (telewizory i piłki) będą przekazane przesyłką pocztową lub kurierską do 3 kwietnia 2023 r. na adres wskazany w treści oświadczenia laureata.

  Nagrody Tygodniowe II stopnia, czyli e-kody o wartości 500 zł do wykorzystania w sklepach stacjonarnych Lidl, zostaną przesłane na adres e-mail podany w zgłoszeniu do loterii do 3 kwietnia 2023 r.

  Nagroda Główna będzie wydana w formie vouchera zawierającego dokumentację wymaganą do rejestracji pojazdu. Dokumenty zostaną przesłane przesyłką pocztową lub kurierską do 3 kwietnia 2023 r. Po rejestracji pojazdu organizator wraz ze zwycięzcą ustalą termin wydania samochodu z salonu w Warszawie.

Mission complete!

Ważne szczegóły

Do loterii można zgłosić tylko jedną kartę Visa.

Transakcja kupna towaru lub usługi kartą Visa dająca prawo do otrzymania losu może być dokonana w dowolnym punkcie handlowo-usługowym lub podczas zakupów internetowych, kwota nie ma znaczenia. Można płacić zbliżeniowo, jak i z użyciem kodu PIN, korzystając z Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, a także w aplikacji Visa Mobile i metodą click to pay.

W loterii nie biorą udziału transakcje money transfer, np. zasilenia kart Revolut czy konta SkyCash, płatności kartą Visa dokonane poza terytorium Polski oraz te bezpośrednio związane z udziałem w grach hazardowych (wykluczenie to nie obejmuje loterii promocyjnych i audiotekstowych).

Uczestnik loterii może wygrać tylko jedną Nagrodę Główną, jedną Nagrodę Tygodniową I stopnia, dwie Nagrody Tygodniowe II stopnia i dwie Nagrody Tygodniowe III stopnia.

Otrzymując jedną z nagród, nie musisz się martwić podatkiem. Jest do nich dodawana kwota na pokrycie należnego podatku, a organizator zajmie się wszelkimi formalnościami.

Daj sobie szansę na wygraną

Lubimy wszelkie akcje, w których obowiązki jej uczestnika sprowadzają się do zarejestrowania swojego udziału. Tak jest właśnie w przypadku loterii "Visa Qatar", bo po dokonaniu rejestracji w niej wystarczy po prostu płacić kartą Visa przy każdej okazji, a to przecież zupełnie normalna czynność.

Nawet jeśli szanse na zgarnięcie głównej nagrody są niewielkie, to warto dać sobie szansę. Nie przystępując do loterii, na pewno nic nie wygrasz 😀 Życzymy szczęścia w losowaniu!

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
mar
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.

Z regulaminu pkt.7 § 8 Zasady organizacji Loterii wynika że dwa losy przyznane będą za płatności w Lidlu wykonane kartą (opis w pkt 'krok 2' podaje płatność w aplikacji Visa Mobile oraz metodą click to pay).

7. Za płatności kartą Visa, spełniającą wymagania opisane w Regulaminie, za towary lub usługi dokonaną przez Uczestnika w Okresie Promocyjnym w sklepach stacjonarnych Lidl oraz za transakcje dokonane przy użyciu usługi Visa Mobile opisanej w ust. 2 pkt g) oraz usługi Click to pay opisanej w ust. 2 pkt h) są przyznawane automatycznie 2 (słownie dwa) Losy w Loterii.

(podkreślenia moje)

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@mar

Miałem wrażenie, że zapis jest jasny, iż za płatność kartą w Lidlu są 2 losy. Skoro są wątpliwości, to zrobiłem drobną modyfikację.

Odpowiedz