Wróć

Hybrydowa Toyota Yaris Cross i 100 innych nagród w loterii Banku Pekao!

Publikacja:
Hybrydowa Toyota Yaris Cross i 100 innych nagród w loterii Banku Pekao!
Czas trwania
Cel (zysk) Samochód hybrydowy Toyota Yaris Cross i 100 innych nagród.
Uczestnik Klienci Banku Pekao posiadający kartę Mastercard lub Maestro.
Po drodze Należy zarejestrować się w loterii, wykonywać transakcje mobilne z wykorzystaniem kart płatniczych Pekao i liczyć na szczęście w losowaniu.
Najnowsza propozycja Banku Pekao dla jego klientów brzmi następująco: zarejestruj się w loterii, zaloguj się do aplikacji PeoPay, płać telefonem lub zegarkiem, spełnij pozostałe warunki i wygraj samochód hybrydowy Toyota Yaris Cross o wartości blisko 132 tys. zł lub jedną z pozostałych 100 nagród. Prawda, że ciekawa sugestia... Sprawdzamy warunki zdobycia losów.

Bank Pekao po raz kolejny zaprasza swoich klientów do udziału w loterii, tym razem pod hasłem "Odjazdowa loteria PeoPay". Co prawda nie ma gwarancji, że wygrasz jedną z nagród, ale warto dać szansę szczęściu, by Cię odnalazło. Podstawowym warunkiem jest wyrażenie zgody na otrzymywanie od banku informacji handlowych. Bez spełnienia tego zadania nie otrzymasz linka do formularza rejestracji w promocji.

Zawsze miło jest zgarnąć nawet małą premię, ale któż nie marzy o naprawdę wielkiej wygranej? Bank Pekao daje aktualnie szansę na to, by zbliżyć się do realizacji takiego marzenia.

Formalnym organizatorem loterii, do której można się zgłosić do 2 października 2022 r., jest spółka IQ Marketing.

Nagroda główna (Nagroda I stopnia) to samochód hybrydowy Toyota Yaris Cross kosztujący 131 731 zł. W regulaminie znajduje się zastrzeżenie, że jeśli z uwagi na niezależne przyczyny związane z globalną sytuacją na rynku motoryzacyjnym producent nie wyprodukuje pojazdu w terminie umożliwiającym wydanie nagrody w przewidzianym terminie, to jej laureat otrzyma powyższą kwotę na wskazany przez siebie rachunek bankowy.

Pozostałe 100 nagród (Nagrody II stopnia) przedstawia się następująco:

Nagrody w "Odjazdowej loterii PeoPay" dla klientów banku Pekao

Sprawdź, kto może powalczyć o nagrody

Loteria naturalnie skierowana jest do pełnoletnich klientów Banku Pekao (decyduje dzień zgłoszenia udziału), a konkretnie do posiadaczy kart debetowych lub kredytowych Mastercard oraz debetowych Maestro wydanych przez ten bank, które są wykorzystywane do dokonywania płatności mobilnych Apple Pay, Google Pay, Fitbit Pay lub GarminPay.

Jeśli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, także możesz wziąć udział w loterii.

Ważne byś otrzymał od banku zaproszenie do udziału w loterii z linkiem do formularza rejestracyjnego.

Jeśli masz kartę płatniczą Mastercard/Maestro Banku Pekao S.A., ale nie otrzymałeś informacji o loterii, to znaczy, że nie wyraziłeś zgody na kontakt marketingowy i otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą elektroniczną. Taką zgodę możesz złożyć w Pekao24, aplikacji PeoPay lub w oddziale banku najpóźniej 25 września 2022 r.
W ciągu 3-5 dni roboczych od daty spełnienia powyższych warunków Pekao udostępni Ci formularz zgłoszeniowy.

Jeśli jeszcze nie jesteś klientem Banku Pekao – żaden problem. Możesz otworzyć jeden z rachunków osobistych, np. Konto Przekorzystne w aktualnej promocji, a po otrzymaniu z banku informacji o loterii zgłosić się do udziału w niej.

Co musisz zrobić, by pomóc szczęściu?

Poniżej szczegółowe warunki loterii:

Start
 • Krok 1

  Do 25 września 2022 r. wyraź na rzecz Banku Pekao zgody marketingowe. Możesz to zrobić w bankowości elektronicznej oraz w placówce banku.

  Jeśli otrzymałeś już zaproszenie do udziału w loterii, to znaczy, że masz wyrażone niezbędne zgody i możesz pominąć ten krok.

 • Krok 2

  Jak najszybciej podepnij posiadaną przez siebie kartę płatniczą Mastercard lub Maestro wydaną przez Pekao do wybranej metody płatności mobilnych. Do wyboru masz Apple Pay, Google Pay, Fitbit Pay i Garmin Pay.

  Jeśli korzystasz już z płatności mobilnych, to ten krok także pomijasz.

 • Krok 3

  Do 2 października 2022 r. zarejestruj się na stronie loterii. Link do niej otrzymasz od banku, pod warunkiem, że masz wyrażone zgody marketingowe. Potwierdzenie rejestracji będzie widoczne w aplikacji PeoPay lub serwisie internetowym Pekao24.

  Przystępując do loterii, pamiętaj o zaakceptowaniu jej regulaminu oraz wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym dla jej przeprowadzenia.

 • Krok 4

  Od następnego dnia po zgłoszeniu do loterii aż do 3 października 2022 r. wykonuj transakcje mobilne w punktach stacjonarnych i sklepach internetowych.

  Każda płatność z wykorzystaniem karty debetowej zapewni Ci 1 los. Za transakcję z podpiętą kartą kredytową otrzymasz aż 5 losów.

  Oprócz tego możesz zyskać 10 dodatkowych losów za logowanie do aplikacji PeoPay po dokonaniu zgłoszenia do udziału w loterii.

  W losowaniu Nagród II Stopnia wezmą one udział wyłącznie raz. Stanie się to w tygodniu, w którym dokonasz pierwszej płatności mobilnej po zalogowaniu się do PeoPay. Dodatkowe losy będą uczestniczyły też w losowaniu samochodu.

 • Informacja

  Od 11 sierpnia do 13 października 2022 r. co tydzień z puli transakcji wykonanych w okresie przypisanym do danego losowania zostanie wylosowanych 10 zdobywców Nagród II Stopnia.

  Twoje zgłoszenie weźmie po raz pierwszy udział w losowaniu pod warunkiem dokonania logowania do aplikacji PeoPay najpóźniej w tym samym tygodniu trwania loterii co dokonana transakcja.

 • Krok 5

  Laureaci będą powiadamiani o wygranej za pomocą wiadomości wysłanej na adres poczty elektronicznej wskazany do korespondencji w usłudze bankowości elektronicznej Pekao24, najpóźniej w terminie 5 dni roboczych od daty losowania

  Jeśli znajdziesz się wśród szczęśliwców, będziesz miał 7 dni kalendarzowych od momentu wysłania takiego powiadomienia na wypełnienie otrzymanego tzw. formularza laureata.

 • Informacja

  Losowanie nagrody głównej – samochodu hybrydowego Toyota Yaris Cross – odbędzie się 24 października 2022 r. spośród wszystkich transakcji wykonanych przez uczestników w okresie loterii oraz puli losów dodatkowych. Organizator wylosuje zwycięzcę oraz dwie osoby "rezerwowe".

 • Krok 6

  Podobnie jak w przypadku wylosowania mniejszych nagród laureat musi wypełnić otrzymany formularz laureata.

 • Premia

  Nagrody II stopnia zostaną wysłane przesyłką kurierską na koszt organizatora na adres wskazany w formularzu laureata.

  Odbiór nagrody głównej odbędzie się w siedzibie Dealera Toyota Żerań w Warszawie.

  Zgodnie z regulaminem każda z tych czynności będzie wykonana do 3 marca 2023 r.

Mission complete!

To musisz wiedzieć!

Niezależnie od tego, ile kart od Pekao posiadasz, do loterii zgłaszasz się tylko raz. Nie martw się – zostaną uwzględnione płatności wszystkimi Twoimi kartami Mastercard / Maestro.

W loterii nie są uwzględniane transakcje płatnicze zwrócone lub anulowane, a także transakcje zwrotu oraz przelewy środków pieniężnych dokonane w celu: zasilenia portfeli elektronicznych lub zakupu biletów w biletomatach.

W przypadku dokonania dwóch lub więcej transakcji z wykorzystaniem tej samej karty, w tym samym dniu, w tym samym punkcie akceptującym, w loterii uwzględniona zostanie jedynie pierwsza z nich.

Jeden uczestnik może wygrać tylko jedną nagrodę. Oznacza to, że wygrywając coś we wcześniejszych losowaniach nie będziesz brał udziału w losowaniu samochodu.

Pamiętaj, że warunkiem koniecznym do odbioru nagrody jest posiadanie przynajmniej jednej karty biorącej udział w loterii w dniu losowania.

Nagrody, które nie zostaną wydane z powodu niedopełnienia formalności przez uczestników, zostaną rozlosowane w dodatkowym losowaniu 17 listopada 2022 r.

W przypadku wygrania samochodu organizator ufunduje dla Ciebie dodatkową nagrodę w wysokości należnego podatku i samodzielnie przekaże ją właściwemu urzędowi skarbowemu.

Spełniaj marzenia z Pekao!

Loterie mają to do siebie, że prawie wszystko zależy od szczęścia, któremu trzeba pomóc. W tym przypadku aktywne korzystanie z płatności mobilnych z wykorzystaniem kart wydanych przez Bank Pekao pozwala marzyć o wygraniu jednej ze 100 nagród II stopnia, a najlepszym wypadku – samochodu.

Zwracamy uwagę, że Twoje szanse zwiększa logowanie się do aplikacji mobilnej PeoPay po dokonaniu zgłoszenia udziału w loterii. Do tego transakcje mobilne z wykorzystaniem karty kredytowej są – z punktu widzenia szans w loterii – więcej "warte" niż płatności z podpiętą kartą debetową. Warto wziąć to pod uwagę.

Życzymy szczęścia w losowaniach!

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(13)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
U
Urszula
Gość

Dzień dobry.ok.11 08 22 przystąpiłam do loterii odjazdowej.Dokonuje zakupów przelewem i kartą. Nie mam żadnych informacji,jaki jest los tych moich działań, czy w ogóle zaakceptowano mój udział w loterii...

Ostatnio otrzymałam informację żeby przystąpić do programu...

Pozdrawiam Urszula Turkiewicz

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Urszula

Jaką dokładnie informację Pani otrzymała?

Odpowiedz

U
Urszula
Gość
@Aldona Derdziak

Stałe otrzymuję zachętę, by wziąć udział !

I żeby się zalogować do PeoPay ! A potem przystąpić do loterii...

A ja STALE loguję się do PeoPay po kilka razy w tygodniu,przed przelewami a także dla zwykłego sprawdzania konta !

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Urszula

Jak rozumiem, nie otrzymała Pani żadnego powiadomienia potwierdzającego rejestrację w loterii? W tej sytuacji dobrze byłoby to potwierdzić w Pekao, aby mieć pewność, że transakcje zostaną zaliczone.

Odpowiedz

U
Urszula
Gość
@Aldona Derdziak

Wlasnie od kogo w Pekao mogę otrzymać to potwierdzenie ? Byłam już nawet w Oddziale i nie moglam otrzymac informacji.Teraz też właśnie poszukuję ...

Odpowiedz

A
Ania
Gość
@Urszula

Ja po zapisaniu się na stronie loterii w sierpniu dostała maila na skrzynkę w pekao: Bierzesz udział w loterii "Odjazdowa loteria PeoPay" i to była jedyna informacja o tym fakcie. Sprawdzałaś czy masz takie powiadomienia w Wiadomościach? Kojarzę też, że po zapisaniu baner o loterii nie znikł z peopay, ale jak się w niego kliknęło to była informacja, że jest się już zapisanym.

Odpowiedz

U
Urszula
Gość
@Ania

No tak nie pamiętam, a gdyby taka info kiedyś była to i tak trudno byłoby do niej teraz dotrzeć. Baner z reklamą pojawia się ostatnio ale znika po kknieciu..


Odpowiedz

A
Ania
Gość
@Urszula

Dlaczego trudno? Bo skoro nie kojarzysz, że czytałaś maila to nadal na skrzynce pekao powinien być

Odpowiedz

U
Urszula
Gość
@Ania

Dziękuję za podpowiedź Wiadomości chciałam szukać na moim koncie mailowym albo w sms-ach...

A teraz zajrzalam do wiadomości w mojej aplikacji.PeoPay,

Rzeczywiście jest tu info,że biorę udział w loterii odjazdowej.Tyko,że wyświetla się hasło "zapisz się " I ile razy w to kikam,tyle razy zaproszenie pojawia się na nowo...Może ta informacja,że biorę udział, jest jednak w końcu potwierdzeniem ?...Zatem Dziękuję i pozdrawiam, Urszula


Odpowiedz

M
Marzena
Gość

Jak dowiedzieć się ile losów zebrałam?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Marzena

Nie widzę takiej możliwości u organizatora, więc pozostaje przeliczenie samemu na podstawie zrealizowanych transakcji.

Odpowiedz

K
Kon_Jan
Gość

W każdym losowaniu będą takie same te mniejsze nagrody? Jeśli nie, to czy wiadomo kiedy co będzie losowane?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Kon_Jan

Każde losowanie nagrody II stopnia to inna nagroda. Szczegóły precyzuje regulamin :)

Odpowiedz