Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Nawet 600 zł moneyback z Kartą Kredytową z Żubrem z oferty banku Pekao.

310 zł premii w Banku Pekao: 2 x 100 zł za darmowe konto + 110 zł w Bezcennych Chwilach + bezpłatny przez 6 miesięcy Pakiet Komfort

Aktualizacja:
310 zł premii w Banku Pekao: 2 x 100 zł za darmowe konto + 110 zł w Bezcennych Chwilach + bezpłatny przez 6 miesięcy Pakiet Komfort
Czas trwania
Cel (zysk) 310 zł: 100 zł za otwarcie konta + 100 zł moneyback + 110 zł w punktach Bezcenne Chwile.
Uczestnik Nowy klient, czyli osoba, która od 1 stycznia 2019 r. do 14 lipca 2021 r. nie posiadała w Pekao SA rachunku osobistego ani lokaty. W akcji z moneybackiem okres karencji jest wydłużony do 31 sierpnia 2021 r.
Po drodze Do zdobycia 100 zł "na start" konieczne jest zapewnienie wpływu i wykonanie min. 1 transakcji bezgotówkowej w każdym z 3 miesięcy po otwarciu konta. Dodatkowo bank zwróci 10% wydatków kartą (max 100 zł).
Bank Pekao nieoczekiwanie postanowił zwiększyć premię w promocji Konta Przekorzystnego, które obecnie jest bezwarunkowo darmowe. Zdobycie dodatkowego bonusu wiąże się z aktywnym korzystaniem z karty debetowej. Na uczestników promocji czeka więc 200 zł w gotówce, 110 zł w punktach w programie Bezcenne Chwile, a ponadto darmowy przez 6 miesięcy Pakiet Komfort zawierający zestaw przelewów natychmiastowych i ubezpieczenie assistance.

Obie aktualne promocje dotyczące konta osobistego w Banku Pekao trwają do 30 września 2021 r. W stosunku do poprzedniej odsłony mamy do czynienia z wyższą liczbą punktów w programie Bezcenne Chwile i bonusem w postaci Pakietu Komfort. Jego składnikiem jest m.in. ubezpieczenie assistance, które może się przydać zarówno w domu, jak i w podróży. Zatem, szczególnie w okresie wakacji, warto bliżej się przyjrzeć tej propozycji.

Ponadto, otwierając Konto Przekorzystne w lipcu lub w sierpniu, od razu będzie ono dla Ciebie bezwarunkowo darmowe, choć zmiany w taryfie opłat zaczną obowiązywać dopiero od 1 września 2021 r.

Premia tradycyjnie dla nowych klientów

Promocja "Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium z Pakietem Komfort i otrzymaj nagrodę 100 zł" jest skierowana do osób pełnoletnich posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, które od 1 stycznia 2019 r. do 14 lipca 2021 r. nie posiadały w Banku Pekao SA rachunku płatniczego w złotówkach ani lokaty (także jako współposiadacz).

Wymóg pełnej zdolności do czynności prawnych obowiązuje również w akcji „Ekstra 100 zł z kontem założonym online”, ale w tym przypadku okres karencji jest dłuższy, trwa od 1 stycznia 2019 r. do 31 sierpnia 2021 r.

100 zł za płatności + 100 zł moneyback

Premia trafi na Twoje konto, jeżeli wykonasz poniższe kroki:

Start
 • Krok 1

  Do 30 września 2021 r.

  • zawrzyj umowę o Konto Przekorzystne wraz z kartą i aplikacją PeoPay metodą "na selfie" (wykonując zdjęcie swojej twarzy) lub przez stronę banku;
  • złóż dyspozycję aktywacji Pakietu Komfort.

  Wniosek możesz złożyć na specjalnej podstronie. Pamiętaj o zaakceptowaniu regulaminu akcji oraz wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych przez bank w celu i zakresie niezbędnym dla udziału w promocji.

 • Krok 2

  W każdym z 3 pełnych miesięcy następujących po otwarciu konta wykonaj poniższe zadania:

  • zapewnij jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 500 zł;
  • wykonaj min. 1 transakcję bezgotówkową za pomocą karty debetowej lub aplikacji mobilnej PeoPay.
 • Krok 3

  W okresie 3 kolejnych pełnych miesięcy kalendarzowych po otwarciu rachunku wykonaj choć jedną transakcję bezgotówkową kartą w placówkach stacjonarnych lub Internecie. Bank zwróci Ci 10% wydatków, maksymalnie 100 zł.

  Uwaga: płatności, w punktach oznaczonych kodami MCC wymienionymi w regulaminie nie zostaną uwzględnione. O szczegółach piszemy niżej.

 • Informacja

  Wystarczy byś wykonał 1 transakcję bezgotówkową. Spełni ona warunki promocji z premią "na start", jak i da Ci prawo do otrzymania zwrotu części wydatków.

 • Krok 4

  Udaj się do dowolnego oddziału banku Pekao, by złożyć wzór podpisu oraz zweryfikować swoją tożsamość poprzez okazanie dokumentu tożsamości.

  Musisz to zrobić do 29 października 2021 r., jeśli założyłeś Konto Przekorzystne w lipcu, lub do 30 listopada 2021 r., gdy umowę o ROR podpisałeś w sierpniu albo do 31 grudnia 2021 r., jeśli formalności dopełniłeś we wrześniu.

 • Premia

  Premia 100 zł za aktywność na rachunku wpłynie na Twoje konto do końca miesiąca następującego po zakończeniu 3-miesięcznego okresu spełniania warunków.

 • Premia

  Moneyback za transakcje kartą otrzymasz na swoje konto do 31 stycznia 2022 r.

Mission complete!

Przykład: Załóżmy, że Konto Przekorzystne zakładasz 30 lipca. Wymagane transakcje realizujesz w sierpniu, wrześniu i październiku, a premię otrzymasz do 30 listopada 2021 r.

Odnośnie moneybacku - wrzesień to miesiąc na dopełnienie formalności. Transakcje kartą, za które otrzymasz zwrot 10% wydatków powinieneś zrealizować między 1 października a 31 grudnia 2021 r.

Uczestnicząc w tej promocji, we wniosku o Konto Przekorzystne nie wpisuj kodu polecenia. Jeśli to zrobisz, system zakwalifikuje Cię do udziału w programie poleceń i dla otrzymania premii będziesz musiał spełnić inne warunki aktywności.

O czym powinieneś wiedzieć?

Znasz powiedzenie, że diabeł tkwi w szczegółach? Ta prawda odnosi się także do promocji bankowych. Jeśli chcesz prawidłowo zrealizować wymagania akcji, musisz uwzględnić następujące zasady.

Proces zakładania rachunku

Konto Przekorzystne możesz założyć na stronie internetowej. Na etapie składania wniosku będziesz mógł wybrać, na jakim urządzeniu chcesz przejść weryfikację:

Wniosek o Konto Przekorzystne, metoda na selfie.

Dobra informacja jest taka, że jeśli z przyczyn technicznych weryfikacja on-line Twojej tożsamości nie będzie możliwa, możesz dokończyć proces zakładania rachunku w oddziale banku i nie pozbawi Cię to prawa do zgarnięcia premii.

Transakcje bezgotówkowe i wpływy

Spełniając warunki promocji, pamiętaj, że wymagane transakcje bezgotówkowe możesz wykonać tylko za pomocą karty debetowej lub za pośrednictwem płatności zbliżeniowych PeoPay. Transakcje Blikiem nie zostaną uznane.

W przypadku wpływów na konto weź pod uwagę fakt, że w promocji wykluczone są wpłaty gotówkowe, wpływy z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów bądź pożyczek oraz polecenia przelewów wewnętrznych pomiędzy rachunkami uczestnika promocji. Jeśli więc chcesz łatwo spełnić ten warunek, możesz przelać wymaganą kwotę ze swoich rachunków prowadzonych w innych instytucjach.

Wykluczone miejsca

Jak wspomnieliśmy, moneyback nie przysługuje za transakcje kartą wykonane w punktach oznaczonych kodami MCC wymienionymi w regulaminie. Chodzi m.in. o miejsca związane z grami hazardowymi, przekazy pieniężne, sklepy z alkoholem, kluby nocne i dyskoteki oraz opłacanie podatków. W wykazie są też apteki (kod 5122) oraz drogerie i apteki (kod 5912).

Dodatkowe informacje

Nagrody nie otrzymasz, jeśli przed dniem jej przekazania zrezygnujesz z Konta Korzystnego lub Pakietu Komfort.

Bonusy zdobyte w ramach tej akcji zwolnione są z podatku dochodowego, nie musisz się z nich rozliczać w rocznym zeznaniu podatkowym.

Ubezpieczenie assistance i przelewy natychmiastowe w Pakiecie Komfort

Pakiet Komfort składa się z dwóch elementów: zestawu darmowych przelewów natychmiastowych Express Elixir oraz pakietu ubezpieczeń. Liczba przelewów oraz zakres ochrony ubezpieczeniowej zależą od wybranego przez Ciebie wariantu (do wyboru są Standard, Złoty i Platynowy).

Przez pierwsze 6 miesięcy nie poniesiesz żadnych opłat związanych z Pakietem Komfort. Po tym okresie będziesz co miesiąc płacił za pakiet przelewów natychmiastowych (6 zł w wariancie Standard, 9 zł w opcji Złotej i 12 zł w wariancie Platynowym), a Pekao będzie opłacało ze swoich środków składkę ubezpieczeniową do PZU, który jest ubezpieczycielem.

Zawartość Pakietu Komfort i związane z nim opłaty
Pakiet Komfort możesz aktywować w bankowości internetowej Pekao24 lub aplikacji mobilnej PeoPay. Zwróć uwagę na zasady dotyczące aktywacji opisane w regulaminie tej usługi:

Po złożeniu dyspozycji aktywacji Pakietu Komfort:
1) będzie on aktywny od początku kolejnego miesiąca kalendarzowego, jeżeli dyspozycja jego aktywacji zostanie złożona do 25 dnia danego miesiąca włącznie;
2) jeżeli dyspozycja jego aktywacji zostanie złożona pomiędzy 26 dniem danego miesiąca a końcem tego miesiąca włącznie, Pakiet Komfort będzie aktywny miesiąc później tj. od pierwszego dnia miesiąca następującego po kolejnym miesiącu.

Wybrany wariant możesz zmienić raz na 6 miesięcy. Pierwsza modyfikacja możliwa jest po upływie pół roku od aktywacji Pakietu.

Dodatkowe 110 zł w punktach w programie Bezcenne Chwile!

Skorzystanie z opisywanej promocji i sięgnięcie po kartę debetową do konta stanowi przepustkę do zgarnięcia 7400 punktów (równowartość ok. 110 zł) w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile.

4000 punktów (czyli ok. 60 zł) zgarniesz w ofercie specjalnej "Wakacyjne przyspieszenie", która trwa do wyczerpania puli 66 tysięcy nagród. Możesz je zdobyć, jeśli nie uczestniczyłeś w programie przed 7 lipca 2021 r.

W takim przypadku musisz przystąpić do Bezcennych Chwil, zarejestrować w nich kartę płatniczą Mastercard i w terminie 30 dni kalendarzowych od momentu przystąpienia do programu dokonać nią płatności na łączną kwotę nie mniejszą niż 50 zł.

Kolejne 3400 punktów (równowartość 50 zł) otrzymasz po spełnieniu warunków "standardowej" akcji "Punkty na start".

100 zł za każde polecenie konta

A gdy już będziesz posiadaczem konta, za polecenie rachunku swojemu znajomemu zgarniesz kolejną stówę (za każdą skuteczną rekomendację, w sumie nawet 1500 zł):

Konto Przekorzystne – co warto o nim wiedzieć?

Dla osób do 26. roku życia Konto Przekorzystne jest bezwarunkowo darmowe. Starsi nie będą musieli spełniać żadnych warunków dopiero od 1 września 2021 r. Uczestnicząc w opisywanej promocji, nie musisz się martwić opłatami za konto już teraz, gdyż w jej regulaminie jest następujący zapis

Do dnia 31.08.2021 r. nie będziemy pobierać opłaty za prowadzenie rachunku od Kont otwartych w Okresie przystąpienia do Promocji. Bonus nie jest ograniczony spełnieniem jakichkolwiek warunków.

Obsługa karty kosztuje 4 zł/miesiąc, chyba że zapewnisz w danym miesiącu jednorazowy wpływ w wysokości min. 500 zł i dokonasz przynajmniej jednej płatności bezgotówkowej (kartą lub aplikacją mobilną PeoPay). Zapewne zauważyłeś, że to identyczne wymagania, jakie stawia przed Tobą regulamin promocji. Realizując warunki akcji przez 3 miesiące, zapewne się do nich przyzwyczaisz i będziesz o nich pamiętał także później, dzięki czemu unikniesz opłat.

Bank nie pobiera opłat za korzystanie z własnych bankomatów oraz za przelewy internetowe.

Warto jeszcze wspomnieć o dwóch istotnych cechach Konta Przekorzystnego - korzystnych przewalutowaniach i dostępie do nowoczesnych płatności mobilnych, w tym Garmin Pay i Fitbit Pay.

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 4 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 2,3% min. 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: korzystne przewalutowania i brak prowizji za transakcje walutowe kartą.

Promocje Banku Pekao dla firm i dla małoletnich

Bank pomyślał nie tylko o nowych klientach indywidualnych, przygotował też promocję dla przedsiębiorców z okazałą premią. Trwają też ciekawe akcje dla osób, które już współpracują z Pekao.

Korzystaj z kumulacji!

Bank Pekao stawia mocny akcent na aktywne korzystanie z Konta Przekorzystnego. Zgarnięcie 200 zł nie powinno Ci sprawić żadnych trudności.

Warunki akcji są bardzo proste w realizacji i dotyczy to zarówno premii za rachunek czy transakcje kartą, jak i za rejestrację karty w programie Bezcenne Chwile w ramach obu równoległych promocji.

Jako klient Pekao będziesz mógł polecać jego produkty, a za każdą skuteczną rekomendację otrzymasz kolejne 100 zł (maksymalnie 1500 zł). Do tego jeszcze możliwość zdobycia premii za założenie konta dla dziecka oraz – jeśli jesteś przedsiębiorcą – bonusy za rachunek firmowy.

Twoje zyski z udziału w akcjach promocyjnych Banku Pekao nie muszą się więc ograniczyć do 200 zł "na start", mogą być o wiele wyższe! Pamiętaj też o korzyściach związanych z Pakietem Komfort.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(58)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
A
Albert
Gość

Witam. Mam dylemat. Nie doczytałem warunków, które są przedstawione w artykule i pominąłem etap, który dotyczy zwrotu 10% (max 100zł). W skrócie płatności tą kartą opiewają na łączną kwotę ok 75zł, bo pamiętałem jedynie o tym żeby zrobić 1 transakcję i kupowałem coś małego. Konto założyłem 20 sierpnia. Mam transakcje z sierpnia, września, października i listopada. Czy 3 miesiące liczą się do 20 listopada i mogę do tego czasu "nadrobić" wydatki bezgotówkowe w kwocie 925zł żeby finalnie zgarnąć drugi bonus, czy jest już "po ptakach" ? :)

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Albert

Jeśli założyłeś konto 20 sierpnia, to bierzesz udział w podstawowej promocji związanej z premią 100 zł. Dodatkowa stówa, a konkretnie 10% moneyback za transakcje kartą, przysługuje tylko osobom, które podpisały umowę o Konto Przekorzystne we wrześniu 2021 r.

Odpowiedz

J
Jar
Gość

Czy transakcje kartą przez internet i kartą w sklepie stacjonarnym zaliczają się tak samo do cashback?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Jar

Jeśli pytasz o to promocyjne 10% wydatków kartą, to tak, transakcje kartą w Internecie będą zaliczone.

Odpowiedz

J
Jar
Gość

Rozumiem, że płatność blik nie zalicza się do płatności peopay?

Odpowiedz

J
Jar
Gość
@Jar

Tak. Sorry, przeoczyłem w artykule :)

Odpowiedz

J
Jowita
Gość

Mam pytanie. Jeśli założyłam konto przekorzystne dla młodych 7 lipca 2021r. to dostanę 150zł premii na start?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Jowita

A w jaki sposób zakładałaś konto?

Odpowiedz

J
Jowita
Gość
@Aldona Derdziak

Przez internet

Odpowiedz

B
bankowicz
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Jowita

A kojarzysz link, cokolwiek? W sumie jeśli to był link do Konta Przekorzystnego, bo po spełnieniu warunków powinnaś otrzymać premię, bo wersja dla młodych to tylko lepsze warunki cenowe. Masz jakieś potwierdzenie założenia konta? Są tam zapisy, że to konto dla młodych?

Odpowiedz

J
Jowita
Gość
@bankowicz

Tak był zapis że to konto dla młodych

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Jowita

W lipcu obowiązywała jedna akcja dla Konta Przekorzystnego https://www.najlepszekonto.pl/otworz-konto-przekorzystne-na-selfie-otrzymaj-100-zl-bank-pekao-edycja-2. Jeśli zaczęłaś spełniać warunki promocji, najlepiej robić to dalej, aby mieć szansę na premię.

Odpowiedz

K
Kasia
Gość

Mam pytanie o ten warunek wpływu min. 500zł, który należy otrzymać na konto. Wyłączone są rachunki własne klienta - czyli mając konto w innym banku (nawet wspólne z mężem), to odpada - rozumiem. Ale jeśli mąż ma konto (sam) w innym banku - to przelew z jego konta będzie spełniał warunek?

Odpowiedz

M
Mewa
Gość
@Kasia

Wykluczone są przelewy między własnymi rachunkami w tym samym banku (czyli PeKaO). Jak masz konto gdzie indziej, to taki przelew przejdzie. A tym bardziej z roru męża.

Odpowiedz

D
Damian
Gość

Czy mogę założyć konto w tym banku Pekao SA jeśli już ostatnio pobrałem promocję z Santander, BNP Paribas, mBank, Milenium? To są powiązane banki?


Teraz otworzyłem konto w Santander tam też jest akcja bezcenne chwilę z MasterCard ale za 50 zł,a mogę wybrać tylko 1 prawda? To wolę tą z Pekao SA bo dają 110 zł. A jest gdzieś napisane czy limit 66 tyś w promocji bezcenne chwilę się już wyczerpał, żebym nie brał udziału za darmo.Zrozumiałem że zakładam teraz konto we wrześniu to od października przez 3 miesiące spełniam warunki 5oo zł wpływ i 1 kartą. To pierwsze 100 zł .

Drugie mogę dostać jeśli wydam w 3 miesiące 1000 zł to 10 procent zwrot. Tak? Ja w markecie bez problemu wydam , a paliwa Lotos Orlen akceptują?


Jak zakładam konto na selfie to mam potem do wyboru widziałem u was na zdjęciu "na tym urządzeniu" lub " w aplikacji peopay"  będę zakładał na selfie w telefonie z tymi gesteami mrugnięcia okiem i ruszenia głową w dół i góra, to co mam wybrać? 

I pewnie najpierw trzeba wypełnić formularz a potem dopiero selfie... Więc jak by mnie rozłączyło podczas ruszania gestami to mogę się zgłosić do oddziału, jeszcze raz aplikacji nie będę już mógł uruchomić żeby spróbować jeszcze raz gesty wykonać? Bo w BNP Paribas pierwszo razo mnie nie akceptowali , powtórzyłem te same gesty i wszystko okej.Ten pakiet komfort można wybrać najdroższy ten platynowy bo i tak 6 miesięcy jest za 0 zł. Nie wiem co on daje ale czytałem że trzeba go aktywować. Ale obliczyłem że konto zamknę szybciej niż minie te 6 miesięcy darmowe pakiet komfort... Bo będę mógł zamknąć około 1 luty, bo w grudniu ostatnie warunki, a pakiet komfort darmowy jest do końca marca , jak teraz konto założę.Czy jest jeszcze jakieś konto oprócz tego i Santander, BNP Paribas, mBank, Milenium, co mają bardzo proste warunki promocji typu przez 3 miesiące wpływ 1ooo zł i płatność kartą lub blik... Coś w tym stylu. Te warunki są bardzo proste.


W poniedziałek 6.09 o 10 .00 będę z kolegą otwierał konto mam nadzieję że wszystko dobrze zrozumiałem i dostanę premię, najgorsze jest to co wybrać przy składaniu na selfie ale chyba punkt " w aplikacji peopay" bo jest pokazany telefon , nie zdążą państwo pewnie odpisać. Pozdrawiam.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Damian

Każdy z tych banków działa niezależnie, zatem bez problemu możesz korzystać z promocji w każdym z nich.

Co do promocji z punktami Bezcenne Chwile, to istotnie lepiej skorzystać z tego w Pekao. Punktów łącznie wpadnie więcej. W Santanderze do końca września za to możesz zyskać nawet 6000 pkt: https://www.najlepszekonto.pl/bezcenne-chwile-na-koniec-lata-6000-punktow-santander-bank-polska

Jeśli chodzi o warunki moneybacku, to płatności możesz wykonać w supermarkecie albo na stacji paliw. Wykluczone są np. sklepy z alkoholem, apteki itd.

Co do zakładania konta, to wydaje mi się, że powinieneś wybrać "w aplikacji PeoPay", aby otworzyć konto na selfie. Najlepiej uważnie czytać komunikaty pojawiające się na ekranie. Jeśli coś pójdzie nie tak, to proces możesz dokończyć w oddziale.

Istotnie opłaca się wybrać najdroższy Pakiet Komfort :)

Odpowiedz

D
Damian
Gość
@Aldona Derdziak

Okej a mogę teraz założyć konto do 30.09 w Pekao a kartę w bezcennych chwilach dopiero od 1 października? Czy muszę ją też zarejestrować do 30 września? Bo od 1 października w bezcennych chwilach będzie nowa pula nagród chyba, a jeszcze przed spełnieniem warunków trzeba wybrać jaką nagrodę chcę dostać to najwięcej pewnie wybiera Carrefour i circel k , sklep spożywczy i paliwo... Ja właśnie chciałem Carrefour, ale organizator ma limit na Bony i jak braknie Carrefour to sam przyznaje co chcę np empik.... No to nie zabardzo,tak czytam na internecie to coś w tym jest. Ta pula nagród jest do 30 .09. pozdrawiam.

Odpowiedz

D
Damian
Gość
@Damian

A jeszcze jedno bo się zamotalem jak bym miał 2 Karty MasterCard to mogę obie jakoś zarejestrować czy tylko jedną mogę wybrać?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Damian

Kartę w Bezcennych Chwilach również musisz zarejestrować do 30 września, inaczej nie naliczą Ci się promocyjne punkty za kartę Pekao (https://www.najlepszekonto.pl/3400-punktow-na-start-bezcenne-chwile-bank-pekao-edycja-7). Nie sugeruj się za bardzo nagrodami, na które możesz wymienić punkty, bo sama to obserwuję i widzę, że te pule się zmieniają i odnawiają. W Bezcennych Chwilach to Ty wybierasz, na co wymienisz punkty - cel, który widzisz po zalogowaniu, do niczego Cię nie zobowiązuje, możesz go zmienić.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Damian

Jeśli chcesz otrzymać 4000 punktów dla nowego klienta w tej promocji https://www.najlepszekonto.pl/wakacyjne-przyspieszenie-4000-punktow-bezcenne-chwile-mastercard, to naliczą Ci się one tylko za jedną kartę - a jeśli będzie to karta Pekao, to po spełnieniu warunków otrzymasz też dodatkowe punkty (https://www.najlepszekonto.pl/3400-punktow-na-start-bezcenne-chwile-bank-pekao-edycja-7).

Jeśli masz też kartę w Santanderze, ją także możesz zarejestrować, ale punkty będą zbierane osobno.

Odpowiedz

D
Damian
Gość
@Aldona Derdziak

Dzięki za pomoc, ja tą nagrodę w bezcennych chwilach zgarną bym dopiero koło listopada.... I te punkty chyba szybko bym musiał wydać 2 miesiące będą aktywne... Więc z twojego doświadczenia to jak uważasz dam radę tą nagrodę odebrać interesuje mnie tylko carefour lub circel k ? Bo się na tym totalnie nie znam , dziwna ta promocja ogólnie jest. A te 50 zł tą kartą w 30 dni to muszę wydać u ich partnerów tak? Np spożywcze z marketów to tylko carefour mają. I tam jeszcze 4 razy płatności kartą w 30 dni też widziałem coś to też u ich partnerów?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Damian

Co do wyboru nagrody trudno mi coś powiedzieć, na pewno trzeba śledzić swoje konto i dostępne nagrody. Jeśli chodzi o warunki do spełnienia, to transakcje nie muszą być u partnerów programu, ważne, aby spełniały wymagania regulaminu :)

Odpowiedz

D
Damian
Gość
@Aldona Derdziak

Wczoraj zrezygnowałem z zakładania konta ale dziś je zakładam przekonałem się do tej promocji z MasterCard zobaczymy co wyjdzie.


W tej promocji co trzeba zrobić 4 razy płatności kartą piszecie " Zasady programu są bardzo proste: płacisz kartami Mastercard (a także Maestro) u partnerów programu, zdobywasz punkty za zakupy i wymieniasz je na nagrody" ... Zapis "płacisz kartami Mastercard (a także Maestro) u partnerów programu" mam rozumieć że te 4 płatności muszę zrobić u partnerów programu czy potem punkty będę mógł u nich wydać? Bo 50 zł wiem mogę wydać gdzie chcę.


Otwieram na selfie to muszę potem udać się do banku złożyć podpis i odbić dowód osobisty? Żeby skorzystać z promocji.


Rejestracja Karty MasterCard może trwać nawet 14 dni , te warunki bezcenne chwilę mam spełniać od razu po zarejestrowaniu Karty na stronie czy dopiero po tych 14 dniach jak już będzie zarejestrowana? Pewnie przyjdzie jakiś SMS lub e-mail z potwierdzeniem.

Odpowiedz

D
Damian
Gość
@Aldona Derdziak

Niestety weryfikacja nie udana , widziałem że aplikacja robi strasznie białe tło do zdjęcia dowodu osobistego ustawiałem się w pokoju i na słońcu i nic. Zdjęcie było czytelne, pierwszy raz coś takiego widziałem, tylko kolor blady jak by cały biały dowód był , też tak mieliście? Zdjęcia twarzy wychodziły okej, to o dowód bardziej chodzi. Mam do wyboru ,, spróbuj jeszcze raz lub dokończ w oddziale banku,, kurde ja selfie robiłem w pracy jak wychodzę z niej to już zamknięty Bank. Do kiedy będą czekać na dokończenie wniosku? Jak mi państwo nie podpowiedza jak aktywować na selfie żeby było normalne zdjęcie dowodu to chyba będę musiał wolne wziąć. Pozdrawiam

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Damian

O programie Bezcenne Chwile mamy osobny tekst, może okaże się pomocny - https://www.najlepszekonto.pl/mastercard-bezcenne-chwile Ogólnie za płatności u partnerów programu otrzymasz więcej punktów, a nagrody wybierasz z dostępnego katalogu.

Tak, po założeniu konta na selfie będziesz musiał udać się do oddziału.

Warunki promocji związanej z Bezcennymi Chwilami zacznij spełniać po rejestracji karty, inaczej transakcje i punkty się nie naliczą.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Damian

Niestety nie wiemy, kiedy możesz dokończyć wniosek w oddziale. Być może ta informacja pojawi się po wyborze tej opcji we wniosku. Myślę, że nie trzeba tego robić tego samego dnia.

Możesz także spróbować selfie w domu, może inne warunki, oświetlenie coś pomogą...

Odpowiedz

D
Damian
Gość
@Aldona Derdziak

Piszecie "Warunki promocji związanej z Bezcennymi Chwilami zacznij spełniać po rejestracji karty, inaczej transakcje i punkty się nie naliczą." Przepraszam ale dopytam żebym nie miał straty szansy. Jeśli kartę zarejestrowałem wczoraj to od dziś mogę już spełnić warunki 50 zł kartą i 4 razy płatności kartą ? Bo myli mnie ten zapis od dnia rejestracji... Czyli po pełnej rejestracji przez MasterCard, czy od kiedy się zapiszę.... Można odbierać to że od dnia wpisania karty na stronie... I też od dnia w którym MasterCard dopiero twoją kartę aktywuje a to może trwać nawet 14 dni...


Konto w Pekao udało się otworzyć na powtórzonym selfie. Pozdrawiam.

Odpowiedz

P
paladinek
Gość
@Damian

Rejestracja karty w Bezcennych Chwilach (czyli także utworzenie konta użytkownika) może trwać nawet 14 dni i regulamin wskazuje, aby transakcje zacząć wykonywać już po pełnej rejestracji. Jeśli możesz się zalogować mailem i hasłem, to konto powinno być aktywne...

Odpowiedz

D
Damian
Gość
@Aldona DerdziakRejestrowaliśmy się w bezcennych chwilach ja z Pekao kolega z Santander. 


Santander po zarejestrowaniu nie może się zalogować piszę. 


Przepraszamy wystąpił błąd.

Prosimy o kontakt z infolinią programu Mastercard® Bezcenne® Chwile....


Ponieważ zarejestrował kartę z Santander którą nie aktywował w aplikacji banku ... I teraz po aktywacji Karty nie może już jej zarejestrować ponieważ pewnie bezcenne chwilę widzą że już ta karta jest zarejestrowana.... Jeśli stracił 50 zł to trudno ale pyta co może zrobić?
Ja w Pekao na stronie internetowej MasterCard bezcenne chwilę już mogę się zalogować... Wybrałem cel ... I mam dostęp do całego panelu. Rejestrowałem się z waszego linku... 

Potem zobaczyłem w aplikacji peopay że mogę się zapisać w bezcennych chwilach, zrobiłem to i wyskoczyło to...


Wszystko przebiegło pomyślnie.

Zostałeś zarejestrowany w programie Priceless Specials.


Czy w Pekao mogę już spełnić warunki 4 razy kartą i wydać 50 zł w ciągu 30 dni? Czy jak to wygląda? 

A w Santander jakiś błąd czy przyjdzie potwierdzenie SMS lub e-mail o pozytywnej aktywacji Karty czy już przepadła szansa.? W Pekao chyba już nie muszę czekać tych 14 dni ale nie wiem, więc pytam ludzi którzy wiedzą więcej. Pozdrawiam.Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Damian

Jeśli możesz się zalogować, to moim zdaniem możesz już zacząć spełniać warunki promocji.

Co do Santandera, trudno powiedzieć, gdzie leży problem. Czy kolega aktywował w ogóle kartę w Santanderze po jej otrzymaniu (tzn. nadał PIN i wykonał transakcję z jego użyciem)? Jeśli tak zrobił i dopiero potem zarejestrował kartę na stronie Bezcenne Chwile, to najlepiej poczekać kilka dni i sprawdzić, czy uda się zalogować. Jeśli karta była nieaktywna, warto zadzwonić na infolinię Bezcennych Chwil i sprawdzić, czy karta jest w ogóle w ich systemie.

Odpowiedz

D
Damian
Gość
@Aldona Derdziak

Nie no te bezcenne chwilę coś mi nie idą , zarejestrowałem kartę z Pekao i opłaciłem już nią w sklepie, dziś loguje się do bezcennych chwilach i mi wyskakuje na głównej stronie że nie mam aktywowanych tych zgód...

Pamiętaj o:

udzieleniu upoważnienia na ujawnienie tajemnicy bankowej przez Pekao SA organizacji Mastercard;

wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji marketingowych o ofertach w ramach programu Bezcenne Chwile na adres e-mail i/lub telefonicznie.

..,.. przecież wszystko zaznaczyłem pamiętam.... Teraz musiałem wyrazić te zgody jeszcze raz .... Przed chwilą.... I teraz nie wiem czy na nowo od jutra muszę wydać 50 zł i 4 razy kartą..... OMG....Kolega odebrał kartę z Santander od listonosza i od razu ją rejestrował w bezcennych chwilach! A powinien najpierw zalogować się do banku i nadać jej pin.... nie zrobił tak... Jeszcze nie wie jak się sprawa skończy, nikt nic nie wie, ja mu mówię żeby jutro do Santander się odezwał. Z bezcennych chwilach mieli się do niego odezwać, narazie cisza. Pozdrawiam i dziękuję za każdą pomoc, czasami aż mi głupio o coś ciągle się pytać, rejestruję się zawsze z waszych linków które tu są, mam nadzieję że coś od Bańkow z tego macie.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Damian

Czytając zapisy regulaminów promocji z punktami w programie Bezcenne Chwile skłaniam się do wniosku, że nie ma znaczenia kolejność udzielenia zgód i wykonania aktywności. Ważne, by odbyło się to w czasie określonym w regulaminie.

Co do Santandera - jeśli kolega może się zalogować na swój profil w Bezcennych Chwilach i widzi w nim kartę Santandera. to wszystko powinno być w porządku. System Mastercard kojarzy dane karty z jej posiadaczem, nie ma raczej znaczenia czy "plastik" jest aktywny. Do takich wniosków skłania mnie fakt, że w części banków, gdy jest wydawana nowa karta i pracownik widzi, że stara była zapisana do Bezcennych Chwil, nowa jest od razu podpinana do tego programu. Jej użytkownik aktywuje ją później i nie przeszkadza to w gromadzeniu punktów.

Jak uzyskacie informację od Santandera lub Mastercarda, podzielcie się nią. Mam nadzieję, że będzie zbieżna z moimi przewidywaniami.

Odpowiedz

D
Damian
Gość
@Krzysztof Duliński

W Santander trzeba było jeszcze raz zarejestrować kartę na nowy emeil.... Bo tamten MasterCard bezcenne chwilę wykrywało jako aktywny, czyli spalony....

Założyliśmy konto z innego emeil i przyjęło, piszę konto aktywne, można się zalogować do bezcennych chwilach. Tylko czemu od razu, natychmiast? Tutaj tak piszą że trzeba czekać 14 dni jeśli rejestracja jest pierwszy raz... My obydwoje pierwszy raz, w Pekao też miałem od razu konto aktywne, więc od razu wydałem 50 zł i użyłem 4 razy karty... Teraz też od razu będzie wydane 50 zł z karty Santander... Nie wiemy na co mamy czekać.... Może jak przyjdzie jakiś SMS, email dopiero po 14 dniach z potwierdzeniem,to wtedy najwyższej pójdę jeszcze raz zrobić opłaty kartą. A niech będzie co będzie. Czemu państwo tak piszą że aktywacja trwa od 3 do 14 dni? Jak już się możecie zalogować to można już płacić tymi kartami czy po 14 dniach przychodzi jakiś email i dopiero można płacić?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Damian

Informacja o utworzeniu konta w Bezcennych Chwilach w ciągu 14 dni wynika z zapisów regulaminu tego programu. Mastercard daje sobie w nim aż 14 dni roboczych na przetworzenie danych, sprawdzenie, czy karta może brać udział w programie. To termin maksymalny, więc możliwe jest, że wszystko będzie załatwione wcześniej.

Tak, jak pisała wcześniej Aldona, jeśli możesz się zalogować do Bezcennych Chwil i widzisz w nich kartę, z którą chcesz brać udział w promocji, to wszystko powinno być w porządku. Potwierdzeniem tego będzie fakt, że w zakładce Moje Konto, w części Moje Transakcje, będziesz widział punkty naliczone za wykonane transakcje. System pokazuje zdobyte punkty najpóźniej po kilku dniach od płatności.

Odpowiedz

D
Damian
Gość
@Krzysztof Duliński

Witam wszystko okej tylko musieliśmy najpierw aktywować kartę MasterCard a potem zarejestrować ją na nowy emeil. Ciekawe czy w przyszłości jak się założy nowy emeil a skorzystało się wcześniej z promocji czy można na nowej karcie z innego banku skorzystać znowu z punktów promocyjnych, w internecie piszą że się podaje nowy emeil i działa. My już punkty dostaliśmy i je wykorzystaliśmy na Bony także spoko.

Mam pytanie bo w Santander dostaliśmy takie Bony po 70 zł CCC czy można je łączyć razem i kupić coś za 2oo zł ? Wtedy bym wydał tylko 70 zł bo zwrot byłby 140 Zł. Pozdrawiam .

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Damian

Według informacji w Internacie, faktycznie podanie innego adresu e-mail pozwala zmylić system programu Bezcenne Chwile, który traktuje posiadacza tak rejestrowanej karty jako nowego członka programu. Trudno powiedzieć, jak długo będzie trwała taka sytuacja, czy Mastercard nie zorientuje się i nie wprowadzi dodatkowych elementów weryfikacyjnych, by uniemożliwić taki proceder.

Co do drugiego pytania. Zapis w regulaminie promocji wskazuje, że raczej możliwe jest wykorzystanie tylko 1 kodu podczas jednej transakcji na ccc.eu. Proponuję, byś o szczegóły dopytał bezpośrednio w CCC.

Odpowiedz

D
Damian
Gość
@Krzysztof Duliński

Witam ogólnie z tym kontem Pekao miałem na początku problemy jak z żadnym innym co zakładałem, i z tymi MasterCard promocjami też już myślałem że nic z tego nie będzie, konto w Pekao udało się założyć, mam pakiet komfort premium ale natychmiastowe przelewy darmowe nie są ... ? Używam blika... Nie wiem nie będę dochodził konto tylko do lutego, ale jest jeszcze jedna sprawa, nie wiem czy zgody można aktywować w trakcie spełniania warunków promocji , ponieważ zadzwoniła do mnie z banku i powiedziała żebym się stawił bo " jest błąd przy udzielaniu zgód" nie powiedziała że nie udzieliłem a powinienem w celu otrzymania promocji, tylko padło słowo "błąd" , pierwsza sprawa żeby się dowiedzieć jak to teraz wygląda trzeba czekać do 1 lutego, tam w banku zawsze jak się pytałem czy z Santander czy w innym to sam lepiej znalazłem zapisy w regulaminie niż to co oni tam pierdzielili, konto założone we wrześniu, niby nie było zgód bo błąd do teraz 8 listopada, zalogowałem się do app i faktycznie jest znak zapytania przy takim pytaniu czy udzieliłem zgody na "" zgadzam się na kontakt marketingowy z ofertą spółek grupy kapitałowej? " I był tylko znak zapytania ... Czy to przekreśla szansę na nagrodę? Też miała być udzielona zgoda na te zdanie powyżej? Tam w banku powiedzą co chcą trafią albo nie, naprawdę mają małą wiedzę ci przedstawiciele co oni tam robią, a powyżej była udzielona zgoda na " zgadzam się na kontakt marketingowy ze strony banku" tu była zgoda.

Nie tylko w bankach tak jest że trzeba się samemu pilnować też, bo to co oni mówią... Tyle razy już przytaczałem regulamin w Santander bo to konto sobie zostawiłem że Hej.

Pozdrawiam serdecznie.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Damian

To nieco dziwne, bo w tej promocji bank nie wspomina o wyrażeniu zgód marketingowych. Najlepiej byłoby skontaktować się z Pekao i wyjaśnić dokładnie tę kwestię.

Odpowiedz

M
Michał
Gość

Nie do końca rozumiem. Jeśli otworzę konto we wrześniu to wpływ na konto i transakcję mam wykonać w październiku, listopadzie i grudniu. To jest jasne, ale nie jest dla mnie jasne w jakich miesiącach mam wykonywać transakcje w ramach zwrotu moneyback. W kolejnych 3 miesiącach liczonych od grudnia, czy od września? I jak to się ma do zapewniania transakcji kartą, czy 10% zwrotu będzie przyznawane od drugiej i kolejnej transakcji?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Michał

Transakcje związane z moneybackiem należy wykonać w kolejnych 3 miesiącach liczonych od daty przystąpienia do promocji.

Zapisy regulaminu mogą budzić wątpliwości (w treści nie ma konkretnych przykładów, jak robią to inne banki) odnośnie pierwszej transakcji, która zostanie objęta zwrotem, więc uściślę tę kwestię w Pekao i jak tylko otrzymam informację, wrócę z odpowiedzią.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Krzysztof Duliński

Nawet szybko poszło ? Moneyback będzie liczony od transakcji wykonanych od 1 października do 31 grudnia.

Co do drugiej kwestii: 1 transakcja kartą oznacza wypełnienie tego warunku dla akcji z premią "na start", jak i daje prawo do otrzymania moneybacku.

Doprecyzuję to w treści opisu

Odpowiedz

B
bankowicz
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.

Przejdą wszystkie płatności, czy są jakieś wykluczenia?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@bankowicz

Z wartych uwagi wykluczeń są np. apteki i drogerie. I oczywiście przekazy pieniężne.

Odpowiedz

D
Dawid
Gość

Hmm, otworzyłem konto w sierpniu, ciekawe czy mogę skorzystać z 10% zwrotu, pewnie nie...

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Dawid

Moneyback dotyczy kont otwieranych we wrześniu, więc niestety Cię nie obejmie :(

Odpowiedz

M
mal
Gość

Dodatkowe 110 zł w punktach (3400+4000) w programie Bezcenne Chwile, czy ma znaczenie rejestrowanie (przez bank Pekao24 czy www.bezcennechwile.pl) aby dostać punkty w obu promocjach

Odpowiedz

B
bankowicz
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@mal

Zarejestruj się przez stronę bezcennechwile.pl Chyba najpewniejszy sposób.

Odpowiedz

J
Janko
Gość

jeśli jestem obecnie klientem ideabanku, to wyklucza mnie to jako nowy klient?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Janko

Tak, gdyż po przejęciu Idei przez Pekao stałeś się już klientem banku z żubrem.

Odpowiedz

P
Paweł
Gość
@Krzysztof Duliński

Czy faktycznie wcześniejsze posiadanie rachunku w IdeaBanku wyklucza możliwość wzięcia udziału w promocji?

Pytam, ponieważ kontaktowałem się z Bankiem Pekao i na infolinii konsultant poinformował mnie, że mogę otworzyć rachunek i wziąć udział w promocji.

Dopytywałem dość szczegółowo, opisując że wcześniej posiadałem rachunek w IdeaBanku, ale nie zaakceptowałem wysłanego przez Bank Pekao aneksu, a także przytoczyłem informację dot. otrzymania od Banku Pekao pisma - wypowiedzenia umowy prowadzenia rachunków, które posiadałem w IdeaBanku.

Konsultant przekazał mi, że mogę skorzystać z promocji.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Paweł

Dla rozstrzygnięcia wątpliwości zwróciłem się do banku z prośbą o jednoznaczne stanowisko. Jak tylko uzyskam odpowiedź, dam znać.

Odpowiedz

P
Paweł
Gość
@Krzysztof Duliński

Dziękuję. Będę wdzięczny za zamieszczenie odpowiedzi ze strony banku.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Paweł

Mam oficjalną informację z Pekao: klient Idea Banku jest traktowany jako klient Banku Pekao i w związku z tym nie może zdobyć nagrody w promocjach Konta Przekorzystnego.

Odpowiedz

P
Paweł
Gość
@Krzysztof Duliński

Obawiałem się takiej odpowiedzi ze strony banku, choć miałem cichą nadzieję, że konsultant na infolinii udzielił mi rzetelnej informacji.

W międzyczasie wysłałem również zapytanie korzystając z formularza na stronie Banku.

To już pewnie niczego nie zmieni, ale napiszę mimo wszystko jak tylko otrzymam wiadomość z Banku.

Dziękuję za zaangażowanie i udzielenie informacji.

Odpowiedz

M
Mmmm
Gość

Jeśli konto w pekao zalozylam 14.07 to też mogę skorzystac z darmowego przez 6 miesiecy pakietu komfort ?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Mmmm

Być może tak... Aby to sprawdzić należy zalogować się do Pekao24 i zobaczyć, czy jest tam dostępna możliwość aktywowania Pakietu Komfort w ramach promocji. Gdyby taka opcja nie była widoczna, to nie należy jeszcze tracić nadziei. Warto zadzwonić na infolinię i poprosić o zweryfikowanie możliwości skorzystania bezpłatnie z Pakietu Komfort. Konsultant powinien wówczas przełączyć do specjalnego działu, który sprawdzi dostępność tej opcji.

Brzmi to nieco "tajemniczo", ale tak czasem bywa w Pekao, że niektóre usługi (np. zamykanie konta online) są dostępne tylko dla pewnej grupy klientów i może to sprawdzić tylko specjalna komórka w banku.

Odpowiedz

I
Ignacy
Gość

Jak długo będą ważne punkty w tych akcjach dotyczących Bezcennych Chwil? Jako, że to punkty specjalne, to są jakieś ograniczenia na co można je przeznaczyć?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Ignacy

3400 pkt będzie ważne pół roku, a 4000 pkt przez 2 miesiące. Nie ma ograniczeń co do ich wykorzystania.

Odpowiedz