Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Nawet 600 zł moneyback z Kartą Kredytową z Żubrem z oferty banku Pekao.

50 zł + 2% na rachunku Mój Skarb - promocyjny pakiet za Konto Przekorzystne dla Młodych z PeoPay Kids

Publikacja:
50 zł + 2% na rachunku Mój Skarb - promocyjny pakiet za Konto Przekorzystne dla Młodych z PeoPay Kids
Czas trwania
Cel (zysk) 50 zł w gotówce + 2% na rachunku oszczędnościowym Mój Skarb.
Uczestnik Klient Pekao posiadający dziecko w wieku 6-12 lat, które w okresie od 1 stycznia 2019 r. do 30 czerwca 2021 r. nie miało rachunku w tym banku.
Po drodze Wystarczy podpisać umowę o Konto Przekorzystne dla Młodych, rachunek oszczędnościowy Mój Skarb i aplikację PeoPay KIDS.
Bank Pekao postanowił po raz kolejny zachęcić do skorzystania z przygotowanej specjalnie dla dzieci aplikacji PeoPay KIDS nie tylko zestawem informacji, ale i interesującym pakietem promocyjnym – 50 zł premii gotówkowej za założenie Konta Przekorzystnego dla Młodych oraz 2% do 3000 zł na rachunku oszczędnościowym Mój Skarb. Bonusy otrzymają ci, którzy wypróbują apkę.

Od dawna wiadomo, że nic tak nie przyciąga uwagi jak atrakcyjne nagrody. Tym razem oferowane są one dzieciom, ale to rodzice muszą wykazać się aktywnością, by ich pociechy mogły otrzymać kieszonkowe. Spójrzmy więc, kto i co musi zrobić, uczestnicząc w tej promocji, która trwa do 30 września 2021 r.

Rodzice muszą być klientami banku Pekao

Akcja „Pierwsze kieszonkowe na konto z PeoPay KIDS - IV edycja” adresowana jest do osób pełnoletnich posiadających konto w Banku Pekao, które mają dzieci w wieku 6-12 lat (lub są ich przedstawicielami ustawowymi).

Jak chodzi o małoletnich, czyli rzeczywistych uczestników promocji, to regulamin wymaga jedynie, by byli obywatelami Polski w wieku 6-12 lat, mieszkali na jej terytorium i nie posiadali konta oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku Pekao w okresie od 1 stycznia 2019 do 30 czerwca 2021 r.

Zaznaczmy też od razu, że opisywana akcja nie łączy się z promocją „Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom”. Jej uczestnicy, a także Ci, którzy wzięli udział w poprzednich edycjach akcji "Pierwsze kieszonkowe na konto z PeoPay KIDS", nie mogą uczestniczyć w obecnej promocji.

Kilka słów na zachętę

Jeśli nie jesteś jeszcze klientem Banku Pekao, to rozważ założenie dla siebie „dorosłej” wersji Konta Przekorzystnego.

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 4 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 2,3% min. 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: korzystne przewalutowania i brak prowizji za transakcje walutowe kartą.

Zwracamy uwagę, że konto objęte jest aktualnie atrakcyjnymi promocjami:

W jaki sposób zasłużyć na nagrodę?

Najwyższy czas na przedstawienie działań niezbędnych do otrzymania nagrody od Pekao.

Start
 • Krok 1

  Do 30 września 2021 r. zawrzyj umowę o Konto Przekorzystne z kartą i aplikacją PeoPay na stronie promocji, by dać sobie szansę na atrakcyjną premię. Jeśli jesteś już klientem tego banku, od razu przechodzisz do kolejnego kroku.

 • Krok 2

  Do 30 września 2021 r. zawrzyj w imieniu swojej pociechy umowę o produkty z pakietu PeoPay KIDS:

  • Konto Przekorzystne dla Młodych wraz z kartą PeoPay Kids;
  • rachunek oszczędnościowy Mój Skarb
  • aplikacja PeoPay KIDS.

  Możesz to zrobić w Panelu rodzica w aplikacji PeoPay lub serwisie internetowym Pekao24.

  Wyraź przy tym zgodę na uczestnictwo dziecka w promocji oraz zaakceptuj jej regulamin, zgódź się na przetwarzanie danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym do przekazania nagrody oraz potwierdź, że przyjmujesz do wiadomości oświadczenia z zakresu obowiązku informacyjnego zgodnie z rozporządzeniem RODO.

 • Krok 3

  Dopilnuj, by do 10. dnia kolejnego miesiąca po założeniu produktów z Pakietu PeoPay KIDS Twoje dziecko zalogowało się do aplikacji mobilnej PeoPay KIDS.

 • Premia

  Nagroda, czyli 50 zł w gotówce, zostanie przekazana przez bank na Konto Przekorzystne dla Młodych do 24. dnia miesiąca następującego po tym, w którym zostały zrealizowane wszystkie wymagania akcji.

Mission complete!

Premia jest zwolniona z podatku dochodowego, nie musisz jej rozliczać w rocznym zeznaniu podatkowym. Nagrodę otrzymasz tylko wtedy, gdy do chwili jej wypłaty nie rozwiążesz umowy o żaden z produktów z pakietu PeoPay KIDS.

2% na rachunku oszczędnościowym Mój Skarb

Elementem pakietu promocyjnego jest rachunek oszczędnościowy Mój Skarb. Zgromadzone na nim środki, do kwoty 3000 zł, będą oprocentowane przez 92 dni (3 miesiące) aż na 2% w skali roku. Z promocyjnych warunków możesz skorzystać do 30 września 2021 r.

Bonus otrzymają tylko osoby, które dotąd miały w Pekao maksymalnie jeden rachunek Mój Skarb i nie korzystały z poprzednich edycji promocji „2,00% na rachunku oszczędnościowym Mój Skarb z PeoPay KIDS”.

Będąc użytkownikiem aplikacji PeoPay KIDS, dziecko może zdefiniować w ramach tego konta cele, na które zbiera pieniądze. Taki model oszczędzania to praktyczny sposób nauki gospodarowania swoimi finansami, dobry wstęp do nauki nowoczesnego bankowania.

Do chwili ukończenia 13. roku życia dziecko nie może samodzielnie dokonywać wypłat z tego rachunku. Możliwe są tylko przelewy na konto w Pekao lub innym banku.

Dodajmy, że rodzice mają ograniczone możliwości korzystania z oszczędności zgromadzonych na rachunku Mój Skarb. Mogą to robić tylko w ramach tzw. zwykłego zarządu, czyli obecnie do kwoty ok. 4800 zł.

Konto Przekorzystne dla Młodych

Podobnie jak w przypadku innych rachunków dla dzieci Konto Przekorzystne dla Młodych prowadzone jest bezwarunkowo za darmo.

Ważnym elementem Pakietu PeoPay KIDS jest aplikacja mobilna, której aktywacji dokonuje dorosły po zalogowaniu się do bankowości elektronicznej i podaniu we wniosku danych dziecka, wraz z jego numerem PESEL. Kolejne kroki trzeba wykonać na telefonie pociechy - zainstalować na nim apkę i przejść proces jej uruchomienia. W jego trakcie będzie możliwość wyboru trenera (Lis, Żubr czy Złotówka), który będzie pomagał dziecku w odkrywaniu możliwości aplikacji.

PeoPay Kids pozwala na dokonywanie różnych operacji, przy czym rodzic zachowuje pełną kontrolę nad działaniami pociechy dzięki podglądowi dostępnemu z poziomu profilu rodzica w bankowości internetowej czy mobilnej.

Praktyczne wskazówki dotyczące korzystania z aplikacji znajdziesz na stronie Pekao.

Konto Przekorzystne dla młodych

Oferta nieaktywna
Bank Pekao
 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Kieszonkowe w nowoczesnym wydaniu

Skorzystanie z propozycji Pekao może być doskonałą okazją do rozpoczęcia oswajania dziecka z nowoczesną bankowością. Pierwsze kieszonkowe wypłaci bank, a kolejne będą już pochodziły od Ciebie. Ustawiając zlecenie stałe ze swojego rachunku, będziesz miał jedną rzecz do zapamiętania mniej.

Być może wahasz się, czy celowe jest założenie rachunku dla swojej pociechy. My uważamy, że warto to zrobić i pisaliśmy o tym w tekście „5 powodów, by założyć dziecku konto w banku”.

Jak widzisz, Bank Pekao przygotował bardzo wiele argumentów, by skorzystać z jego oferty. Decyzja, jak zawsze, należy do Ciebie.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos