Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Nawet 555 zł premii za konto osobiste w Credit Agricole.

Do 100 zł zwrotu z kartą kredytową Silver lub Gold banku Credit Agricole

Publikacja:
Do 100 zł zwrotu z kartą kredytową Silver lub Gold banku Credit Agricole
Czas trwania
Cel (zysk) Moneyback w wysokości 100 zł.
Uczestnik Nowy klient, czyli osoba, która w ciągu ostatnich 2 lat nie miała podpisanej z Credit Agricole umowy o kartę kredytową.
Po drodze Bank będzie zwracał 2% od transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą kredytową, maksymalnie 100 zł w ciągu roku.
Z kartą kredytową Silver lub Gold z oferty Credit Agricole nie tylko możesz przez kilka tygodni korzystać z pieniędzy banku bezpłatnie, ale i odzyskać część wydatków. Przez rok podczas każdej transakcji bezgotówkowej bank naliczy Ci moneyback w wysokości 2%, maksymalna kwota zwrotu może wynieść 100 zł.

Akcja „Płać kartą kredytową i zyskaj do 100 zł premii” trwa do 29 lutego 2020 r. i stanowi kolejny dowód, że karta kredytowa może być nie tylko bezpłatna, ale i przynosić korzyści. W tym przypadku wystarczy tylko korzystać z niej w dowolnym miejscu. Spójrzmy więc, kto i na jakich dokładnie zasadach może zdobyć moneyback w wysokości 100 zł.

Uczestnicy promocji

W promocji mogą uczestniczyć osoby fizyczne, które 2 grudnia 2019 r. nie posiadały karty kredytowej Credit Agricole i w okresie 2 lat przed datą przystąpienia do promocji nie były stroną umowy o „kredytówkę” z tym bankiem.

Weź kartę i aktywnie z niej korzystaj

Powyższe słowa to najkrótsze z możliwych podsumowanie zasad tej akcji. A oto szczegóły:

Start
 • Krok 1

  Do 29 lutego 2020 r. na stronie internetowej (lub w placówce banku, bądź za pośrednictwem serwisu telefonicznego CA24) złóż wniosek o kartę kredytową Silver lub Gold. Pamiętaj o zaakceptowaniu regulaminu akcji.

 • Krok 2

  W ciągu roku od daty zawarcia umowy wykonaj w dowolnym punkcie handlowo usługowym choć jedną transakcję bezgotówkową kartą.

 • Premia

  Bank zwróci Ci 2% od każdej operacji, maksymalnie 100 zł w ciągu roku. Pieniądze trafią na rachunek „kredytówki” w dniu zaksięgowania transakcji, pomniejszając kwotę do spłaty lub zwiększając nadpłatę.

Mission complete!

Trzy ważne informacje

Warunkiem przyznania premii jest terminowe spłacanie zadłużenia i wywiązywanie się z innych postanowień regulaminu kart kredytowych.

Opisywana akcja nie łączy się z promocją "Radość działa zbliżeniowo".

Otrzymana nagroda będzie zwolniona z podatku dochodowego, nie musisz jej wykazywać w rocznym zeznaniu podatkowym.

Karty kredytowe w Credit Agricole

Bank daje uczestnikowi akcji prawo wyboru „kredytówki”, po którą sięgnie. Warto wiedzieć, że każda z nich, dzięki opcji „Twoje rachunki”, pozwala opłacać bez prowizji domowe wydatki za prąd, gaz, telefon z rachunku karty.

Popatrzmy, czym się charakteryzują karty objęte promocją.

Karta kredytowa Silver

Minimalny dochód jej posiadacza wymagany przez bank wynosi 1400 zł. Fakt, że tyle otrzymujesz, nie oznacza, że „kredytówka” będzie Ci przyznana. Ostateczna decyzja zawsze jest podejmowana w oparciu o indywidualną ocenę zdolności kredytowej.

Warunkiem braku opłat za tę kartę jest wykonanie nią w miesiącu transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 700 zł.

Karta kredytowa Silver

Credit Agricole
Karta
0 zł / 10 zł
Opłata za kartę 0 zł / 10 zł

0 zł w ramach promocji przez 12 okresów rozliczeniowych

poza promocją lub opłaty unikniesz, jeżeli w danym okresie rozliczeniowym wykonasz transakcje na min. 700 zł i terminowo spłacisz zadłużenie

Bankomaty
5%, min. 12,90 zł
Bankomaty 5%, min. 12,90 zł

bankomaty krajowe i zagraniczne

Oprocentowanie
18,5%
Okres bezodsetkowy
54 dni
 • Szczegóły oferty

Informacje ogólne

 • Polecana dla

  aktywnego użytkownika

 • Operator karty

  Visa, Mastercard

 • Rodzaj karty

  zwykła

 • Okres ważności

  3 lata

 • Minimalny dochód

  1400 zł

Opłaty

 • Wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za kartę

  0 zł / 10 zł

 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  0 zł w ramach promocji przez 12 okresów rozliczeniowych

  poza promocją lub opłaty unikniesz, jeżeli w danym okresie rozliczeniowym wykonasz transakcje na min. 700 zł i terminowo spłacisz zadłużenie

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  5% min. 12,90 zł

 • Wypłata z bankomatów za granicą

  5% min. 12,90 zł

 • Płatność kartą za granicą

  3%

 • Wydanie karty dodatkowej

  0 zł

Zadłużenie

 • Oprocentowanie

  18,5%

 • Okres bezodsetkowy

  54 dni

 • Maks. limit kredytowy

  20 000 zł

 • Wysokość spłaty minimalnej

  4%, min. 30 zł

 • Przekroczenie limitu karty

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne
  Google Pay: płatności zbliżeniowe telefonem dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.
  Apple Pay: płatności dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS (Apple).
  Garmin Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Garmin.
  Fitbit Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami sportowymi Fitbit.

Karta kredytowa Gold

W jej przypadku minimalny wymagany dochód to 3000 zł netto. W ramach przyznanego limitu można korzystać z 3 dodatkowych kart.

Wydanie karty kosztuje 200 zł. Opłaty można uniknąć, wykonując w ciągu 90 dni od daty zawarcia umowy o „kredytówkę” przynajmniej 3 transakcje bezgotówkowe na dowolną kwotę. 200 zł to także koszt korzystania z karty w drugim roku i latach następnych. Opłata nie zostanie pobrana, o ile jej posiadacz wykonał w poprzednim roku transakcje na łączną kwotę min. 1800 zł.

100 zł też się przyda

Wiele banków za sięgnięcie po ich „kredytówkę” oferuje nagrody rzędu 300-400 zł. Z tej perspektywy 100 zł proponowane przez Credit Agricole nie wygląda zbyt atrakcyjnie. Na dodatek bonus będzie wypłacany stopniowo po wykonaniu transakcji, więc trudno będzie poczuć pełną satysfakcję z jego otrzymania. Z drugiej strony, uczestnicząc w tej promocji nie ma potrzeby, by „spinać się” zaraz po otrzymaniu karty, by wydać nią kilka tysięcy złotych, co jest warunkiem zdobycia premii w innych akcjach.

Jak widzisz, propozycja Credit Agricole ma swoje plusy i minusy. Rozważ wszystkie za i przeciw, pamiętając o radach z naszego poradnika „Jak mądrze wybrać kartę kredytową i rozsądnie z niej korzystać”, po czym podejmij decyzję.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos