Wróć

10 monet za zapisanie karty płatniczej do konta w serwisie Allegro + kolejne 10 za zakupy

Publikacja:
10 monet za zapisanie karty płatniczej do konta w serwisie Allegro + kolejne 10 za zakupy
Czas trwania
Cel (zysk) 10 monet Allegro za podpięcie karty + maksymalnie 10 monet za zakupy.
Uczestnik Osoba, która nie miała dotąd zapisanej karty płatniczej w serwisie Allegro.
Po drodze Nagroda zostanie przyznana po zapisaniu karty płatniczej podczas dokonywania transakcji w serwisie Allegro pod warunkiem dokonania nią płatności za choć jeszcze jeden zakup.
Allegro ma do rozdania 1 500 000 monet, ale niestety nie dla jednej osoby. Maksymalna premia może wynieść jedynie 20 monet - 10 za przypisanie karty płatniczej do konta Allegro i 10 sztuk za zakupy. Krótko mówiąc - wystarczy zapisać swoją kartę na Allegro i płacić nią za zakupy. Im większa liczba transakcji, tym wyższa nagroda.

Akcja „Płać kartą i zgarnij ekstra Monety” trwa do 20 grudnia 2020 r., przy czym Allegro przeznaczyło na premie 1,5 miliona monet. Pula jest duża, więc chyba starczy dla każdego. Mimo wszystkiego radzimy nie zwlekać z decyzją, by potem nie żałować opieszałości. Aktualną liczbę monet do wydania znajdziesz na stronie promocji.

Kto może zdobyć monety?

Monety promocyjne mogą zdobyć osoby fizyczne posiadające swoje indywidualne konto w serwisie Allegro - nie ma znaczenia, czy jako sprzedający, czy kupujący. Ważne, by dana osoba nie posiadała zapisanej na koncie Allegro żadnej karty płatniczej. Musi to być nowa, unikalna karta, która nie była nigdy dotąd przypisana w serwisie Allegro do żadnego konta.

Od tej reguły jest wyjątek i dotyczy on osób, które co prawdą mają już zapisaną w Allegro kartę płatniczą, ale od 15 października 2019 r. do 15 października 2020 r. nie dokonali nią żadnej płatności w tym serwisie.

Podkreślmy, że w obu przypadkach brane są pod uwagę zarówno zakupy towarów, jak i Pakietu Smart.

Zapisz kartę, zrób zakupy, zgarnij premię

Tak w skrócie przedstawia się sekwencja działań niezbędnych do zdobycia bonusu. Czas, byś poznał szczegóły.

Start
 • Krok 1

  Do 20 grudnia 2020 r. zapisz kartę płatniczą w koncie Allegro podczas dokonywania transakcji w tym serwisie. Zrobisz to w formularzu Dostawa i płatność w sekcji Metody płatności, gdzie po poprawnym wpisaniu danych powinieneś wybrać Użyj i zapisz kartę.

 • Krok 2

  W trakcie kolejnej płatności, która musi być także wykonana do 20 grudnia 2020 r. i opiewać na kwotę min. 40 zł (bez kosztów dostawy), użyj tej samej karty.

 • Informacja

  To, ile monet Allegro otrzymasz, zależy od liczby wykonanych przez Ciebie transakcji, które opłacisz kartą zapisaną w trakcie trwania promocji. I tak:

  • pierwsza transakcja = 1 Moneta promocyjna;

  • druga płatność = 2 Monety promocyjne. Łącznie po dwóch transakcjach będziesz miał więc 3 dodatkowe Monety: 1 + 2;

  • trzecia transakcja = 3 Monety promocyjne, czyli będziesz dysponował już 6 Monetami: 1 + 2 + 3;

  • czwarta płatność = 4 Monety promocyjne, tym samym osiągniesz dopuszczalne maksimum, czyli 10 Monet: 1 + 2 + 3 + 4.

 • Premia

  Nagrodę, czyli odpowiednią liczbę monet, Allegro przekaże w ciągu 3 dni roboczych od chwili zakończenia I etapu (dobiegnie końca 16 listopada 2020 r.) lub II etapu promocji (20 grudnia 2020 r.).

Mission complete!

O tym musisz wiedzieć

Dopuszczalne jest usunięcie zapisanej wcześniej (przed startem tej akcji, czyli przed 16 października 2020 r.) karty i podpięcie w jej miejsce innej. Musi to być jednak absolutnie nowa karta, która nigdy nie była związana z jakimkolwiek kontem Allegro. Z regulaminu wynika, że taki numer nie przejdzie w trakcie trwania promocji

Transakcje, które musisz zrealizować, nie mogą być płatnością za Pakiet Smart. Regulamin wymaga, by były to płatności za zakupy lub usługi, przy czym nie mogą one dotyczyć kategorii wymienionych w regulaminie Programu Monetowego, np. Motoryzacja, Elektronika, Kultura i rozrywka.

Nie ma przeszkód, byś część transakcji wykonał w czasie trwania I etapu, a część podczas II. Monety należne za pierwszy okres otrzymasz po jego zakończeniu, a później Allegro "dopłaci" Ci kolejne.

Samo zapisanie karty podczas pierwszej operacji (tzw. transakcji zapisującej) nie uprawnia do otrzymania jakiejkolwiek nagrody, konieczne jest zrealizowanie przynajmniej jeszcze jednej płatności.

Ważność każdej Monety wynosi 365 dni od daty jej przyznania.

Regulamin dopuszcza, by uczestnicy opisywanej promocji brali udział w innych akcjach w ramach Programu Monetowego i zgarniali dodatkowe bonusy.

Dycha się przyda, a może będą dwie

Każdy prezent ma znaczenie i cieszy, nawet jeśli jest to tylko 10 monet, czyli 10 zł. Jeśli więc dotąd nie miałeś przypisanej do swojego konta Allegro żadnej karty płatniczej lub możesz podpiąć taką, której Allegro nie ma w swoich rejestrach, to zrób to teraz i ciesz się premią. Jeśli zdecydujesz się na kolejne zakupy, zdobędziesz następne monety. Jako że galerie handlowe zamknięte, a Mikołaj i Boże Narodzenie zbliżają się nieubłaganie, okazji do zakupów nie zabraknie.

To tylko nasza sugestia. Decyzja – jak zwykle – należy do Ciebie.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(7)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
A
Agata
Gość

A co w sytuacji, gdy otrzymałam monety za 3 transakcje (łącznie na 6 monet), za to nie dostałam 10 monet za samo podpięcie karty? Trochę mi się to wyklucza, wszystko było zrobione zgodnie z założeniami promocji i w terminie.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Agata

Sytuacja wygląda na nietypową. Proponuję, byś napisała reklamację na Allegro, opisała sytuację i poprosiła o wyjaśnienie.

Odpowiedz

A
Art
Gość

Ja momenty dostałem, w sumie 20szt.

Są dwa terminy rozliczenia monet z promocji, jeden był w połowie listopada a drugi jakoś pod koniec grudnia.

Te monety nie wpadają od razu na konto tylko w terminach podanych powyżej.

Momenty które są w aukcjach wpadają od razu zaś te z promocji za kartę tylko po ustalonym terminie.


Odpowiedz

J
jar
Gość

No i obiecanych monet brak. Nie pierwszy to raz gdy allego tak traktuje naiwnych.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@jar

Domyślam się, że transakcje zrealizowałeś odpowiednio wcześniej i powinieneś już otrzymać należne monety?

Odpowiedz

A
Adam
Gość
@jar

Tutaj tak samo, monet brak.

Odpowiedz

K
Kamil
Gość
@Adam

Szczerze powiem że nie chce mi się tłumaczyć wszystkiego po kolei więc powiem tylko tak:

- allegro tak układa regulaminy tych promocji, aby jak najwięcej osób naciągnąć na zakup

- jeden punkt regulaminu wręcz wyklucza drugi

- w tej promocji wcale nie chodziło o zapisanie nowej karty i zrobienie nią przynajmniej jednej płatności (a tak naprawdę przynajmniej dwóch płatności ponieważ pierwsza się nie liczy, gdyż to jest tylko tzw. płatność zapisująca) ale o to, że przez określony okres czasu, nie należało robić płatności jakąkolwiek zapisaną kartą

- proszę, poczytajcie sobie te ich regulaminy dokładnie, tzn. ten i ten wcześniejszy - to naprawdę moim zdaniem fascynująca lektura będąca wzorcowym przykładem do naśladowania przez wszystkich naciągaczy, tyle że banki za tak niejeznoznaczne sformułowania w umowach płacą wielomilionowe kary - no tak, allegro to nie bank a więc może robić co chce... i dlatego to robi :)

Odpowiedz