Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 490 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas.

350 zł w e-kodach Allegro za Konto Otwarte na Ciebie z kartą debetową w BNP Paribas

Publikacja:
350 zł w e-kodach Allegro za Konto Otwarte na Ciebie z kartą debetową w BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) 350 zł w e-kodach Allegro.
Uczestnik Nowy klient banku BNP Paribas, czyli osoba, która nie miała w nim rachunku w ciągu ostatnich 15 miesięcy.
Po drodze Należy otworzyć Konto Otwarte na Ciebie z kartą debetową, zalogować się do bankowości elektronicznej, a następnie od października 2020 r. do lutego 2021 r. zrealizować warunki aktywności.
Rusza nowa akcja promująca darmowe Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas, tym razem pod hasłem "Premia w zasięgu ręki". Biorąc w niej udział, możesz zyskać nawet 350 zł w e-kodach do Allegro. Warunki zyskania nagrody są bardzo łatwe i sprowadzają się do wykonania zaledwie kilku operacji na rachunku.

BNP Paribas nie pozwala nam się nudzić i co rusz przypomina o swoim rachunku Konto Otwarte na Ciebie. Najnowsza akcja, przygotowana tradycyjnie przez spółkę Ad Astra, potrwa do 11 października 2020 r. lub do wyczerpania limitu 3000 rejestracji.

Do zdobycia jest 350 zł do wydania na Allegro w formie trzech e-kodów – 50 zł + 250 zł + 50 zł.

15-miesięczny okres karencji

Przyzwyczailiśmy się, że BNP Paribas kieruje swoje promocje do nowych klientów. Zgodnie z regulaminem są to osoby, które na dzień złożenia wniosku o rachunek nie są stroną umowy ramowej (tzn. umowy o konto, kartę i bankowość elektroniczną) z tym bankiem.

Dodatkowy wymóg mówi, że uczestnik promocji nie może być posiadaczem (także jako współposiadacz) konta w BNP Paribas w okresie 15 miesięcy przed złożeniem wniosku w ramach promocji.

350 zł do Allegro w zasięgu ręki

Organizator na szczęście nie wymaga od uczestników skomplikowanej aktywności — wystarczą standardowe operacje.

Start
 • Krok 1

  Do 11 października 2020 r. zarejestruj się na specjalnej stronie promocji i podaj swoje imię i nazwisko, e-mail, numer telefonu i PESEL. Zaakceptuj przy tym regulamin i wyraź wymagane zgody na przetwarzanie danych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji i przekazywanie informacji między bankiem a organizatorem.

  Pamiętaj, że limit rejestracji to tylko 3000 zgłoszeń.

 • Krok 2

  Do tego samego dnia złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie z dowolną kartą debetową z wykorzystaniem linka promocyjnego, który wyświetli się po rejestracji w akcji i zostanie także wysłany na Twój adres e-mail. Możesz wybrać sposób zawarcia umowy:

  • za pośrednictwem kuriera (na stronie banku),
  • przez wideoweryfikację w aplikacji mobilnej GOmobile.

  Pamiętaj, że dane we wniosku o rachunek powinny być takie same jak te, którymi rejestrowałeś się w promocji.

 • Krok 3

  Do 25 października 2020 r. zawrzyj umowę o konto, kartę i bankowość elektroniczną za pomocą kodu SMS w systemie Autenti (niezależnie od wybranego wyżej sposobu) i nadaj PIN do karty.

 • Krok 4

  W październiku 2020 r. wykonaj przynajmniej 1 przelew w bankowości elektronicznej; możesz go zrealizować w GOonline, jak i w aplikacji GOmobile.

  Za spełnienie tego warunku otrzymasz 50 zł do Allegro (I nagroda).

 • Premia

  Do 25 listopada 2020 r. na Twój adres e-mail trafi wiadomość o przyznaniu I nagrody, natomiast e-kod do Allegro zostanie przesłany na Twój numer telefonu (podany przy rejestracji w promocji) do końca tego miesiąca.

  Wiadomość zostanie nadana z adresu [email protected].

 • Krok 5

  W listopadzie i w grudniu 2020 r.

  • zrealizuj przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą;
  • zapewnij wpływ na konto w łącznej kwocie min. 500 zł;
  • wykonaj min. 3 przelewy przez bankowość elektroniczną.

  Za spełnienie tego warunku otrzymasz 250 zł do Allegro (II nagroda).

 • Premia

  Informację o przyznaniu II nagrody otrzymasz do 26 stycznia 2021 r., natomiast kod do Allegro trafi do Ciebie do 30 stycznia 2021 r.

 • Krok 6

  Do 28 lutego 2021 r. posiadaj aktywne konto osobiste założone w promocji.

  Za spełnienie tego warunku otrzymasz 50 zł do Allegro (nagroda dodatkowa).

 • Premia

  Wiadomość o przyznaniu ostatniej premii otrzymasz do 26 marca 2021 r., natomiast SMS z kodem do Allegro — do 31 marca 2021 r.

Mission complete!

Niestety regulamin nie określa daty ważności e-kodów do Allegro. Zasady ich wykorzystania są określone w tym dokumencie.

Garść definicji dla precyzji

W tej akcji do spełnienia jest kilka warunków, warto zatem wiedzieć, jak regulamin definiuje najważniejsze pojęcia.

Przelew określony jest jako operacja zlecana przez bankowość elektroniczną - internetową (GOonline) lub aplikację mobilną (GOmobile). Przelewy natychmiastowe bądź te dokonane za pośrednictwem np. Blika, PayU, Dotpay itd. nie będą uznawane.

Wpływ na konto to każdy przelew przychodzący z wyjątkiem wpłat gotówkowych, przelewów z innych Twoich rachunków w BNP Paribas i BGŻOptima oraz wpływów z rachunków kredytowych. Ten warunek najprościej jest spełnić, przelewając pieniądze ze swojego konta w innym banku.

Transakcja bezgotówkowa to płatność kartą debetową (także korzystając z Apple Pay czy Google Pay) za towary lub usługi, dokonana w sklepach stacjonarnych i internetowych z wyłączeniem operacji wykonanych za pośrednictwem pośredników typu Blik, PayU, Dotpay itd. Zwracamy uwagę, że muszą to być transakcje dotyczące nabycia towarów lub usług, można je więc zrealizować, płacąc za codzienne zakupy. Niedozwolone są transakcje w miejscach o kodach MCC wymienionych w regulaminie, m.in. w kasynach, u brokerów ubezpieczeniowych czy internetowe przekazy pieniężne.

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Podstawowy rachunek w BNP Paribas - Konto Otwarte na Ciebie - jest prowadzony bezpłatnie.

Unikalną cechą jest możliwość wyboru jednej z trzech kart debetowych, a w ramach tej promocji możesz zamówić dowolną z nich. My polecamy Kartę Otwartą na Dzisiaj. Opłaty za nią unikniesz, wykonując tylko jedną transakcję w miesiącu.

 • Konto
  0 zł / 2,50 zł

 • Karta
  0 zł – 12 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 7 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: do konta można wybrać jedną z pięciu kart debetowych, z których każda oferuje nieco inne usługi i opłaty.

Wysoka premia na raty

Akcję "Premia w zasięgu ręki" trudno nam ocenić jednoznacznie. Z jednej strony warunki są bardzo proste i można je spełnić bez wychodzenia z domu. Z drugiej strony niezbędne działania trzeba realizować przez 3 miesiące, a potem jeszcze utrzymywać aktywne konto przez taki sam okres, do chwili otrzymania ostatniego bonusu.

Dobrą motywacją do aktywności jest z pewnością fakt, że nagroda będzie przekazywana sukcesywnie, w miarę pokonywania kolejnych etapów akcji. Doceniamy również fakt, że bank zdecydował się na wysoką premię i wybrał przy tym serwis Allegro, który jest szeroko dostępny i popularny.

Jeśli jesteś zainteresowany promocją, to lepiej nie zwlekaj. Wysoka premia i łatwość jej otrzymania sprawiają, że prawdopodobnie akcja skończy się przed czasem.

Będąc już klientem BNP Paribas możesz pomyśleć o rachunku dla swojego nastoletniego dziecka. Do zdobycia jest 150 zł kieszonkowego.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(31)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
D
Damian
Gość

Witam postaram się nie rozpisywać chociaż mam kilka spraw.

Czy to konto w BNP założone na selfie będzie już w pełni zweryfikowane żeby móc skorzystać tylko z promocji i po zakończeniu jej zamknąć konto? Bo w Milenium i tak trzeba udać się do placówki. Po akceptacji selfie listonosz przynosi kartę i umowę papierową czy jest tylko elektroniczna ,wizyty kuriera już nie ma czy muszę czekać na niego w domu i podpisać i tak umowę ? Wtedy te selfie jest do niczego bo i tak kurier przyjeżdża cię zweryfikować.Pytam bo pracuje poza domem a awizo jak listonosz zostawi w skrzynce to na poczcie kartę visa odbiorę.

Czy kartę można zastrzec po spełnieniu warunków czy dopiero po otrzymaniu nagrody,i czy taka usługa jest bezpłatna?

Czy zamknięcie konta coś kosztuje? Bo ja wolałbym nie zostawiać żadnych środków na koncie i pilnować tego żeby było darmowe. Ponieważ zwrot środków może być płatny nawet 8 zł.

Nagroda to e bony allegro czyli one są ważne 1 rok od wydania?

Te 3 przelewy z BNP to mogę zrobić nawet co minutę na moje inne konto w banku nie muszę czekać kilku dni odstępu a kwota może być nawet 1 zł?

Przelew natychmiastowy nie jest akceptowany!? Tylko zwykły ,jeju jak łatwo można się wtopić. Rozumiem nie akceptować blik bo to jest całkowicie inna forma.

Otworzyłem dzięki waszej super stronce konta w Milenium i Santander (ten zostawiam do profil zaufany bez Visa to darmowe) i do nich też nie wpłacać/wypłacać tych 1000 zł wpłaty co miesiąc natychmiastowym? Bo w Santander p.natycmiastowe są darmowe ,w Milenium sprawdzę.

Teraz w Milenium napisaliście krok 1 złóż wniosek do któregoś tam ,krok drugi PODPISZ UMOWĘ DO TEGO SAMEGO DNIA i teraz jest super z tym do 5.10 prawie się przejechałem bo się nie znam , miałem farta bo zamówiłem 1.10 kurier i był 2.10 więc zdążę skorzystać z promocji tak mi powiedział bank w meilu , a jeśli kurier im dostarczy umowę nawet 6.10 to nie ma znaczenia. Ale jeśli bym złożył wniosek 5.10 to po mnie nie zdążył bym podpisać umowy... W Santander jest inaczej wniosek złożyłem 35 min przed północą i zakończeniem promocji,a na podpisanie umowy miałem czas do 15.10 ! Nie jak w Milenium,jak by kurier jechał 3 dni to po mnie dobrze że był następnego rano ... Dzięki za wszystko pozdrawiam was.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Damian

Przy zakładaniu konta na selfie umowę podpisujesz elektronicznie, a kartę otrzymasz pocztą. Bank nie wskazuje, aby trzeba było udać się do placówki.

Kartę musisz utrzymać do lutego 2021 r., jeśli chcesz otrzymać ostatnią premię (50 zł). Rezygnacja z karty nic nie kosztuje.

Zamknięcie rachunku nie jest obciążone opłatą.

Co do ważności kodów Allegro - trudno cokolwiek powiedzieć, regulamin nic o tym nie mówi :(

Jeśli chodzi o przelewy, to tak, możesz zrobić w ten sposób, kwota nie ma znaczenia.

Przelewy natychmiastowe niestety nie są uznawane w tej promocji.

Otworzyłem dzięki waszej super stronce konta w Milenium i Santander (ten zostawiam do profil zaufany bez Visa to darmowe) i do nich też nie wpłacać/wypłacać tych 1000 zł wpłaty co miesiąc natychmiastowym? Bo w Santander p.natycmiastowe są darmowe ,w Milenium sprawdzę.

Chodzi Ci o przelew Z Millennium/Santandera, czy przelew DO tych banków? W Millennium przelewy natychmiastowe są płatne.

W tej promocji BNP Paribas data zarejestrowania w promocji i złożenia wniosku o konto jest ta sama. Samo zawarcie umowy może nastąpić później :)

Odpowiedz

D
Damian
Gość
@Aldona Derdziak

Witam i przepraszam że tak dużo pytań było.

To super ale dziwne to jest że na selfie można konto założyć,i nie trzeba podpisu składać w placówce lub czekać na kuriera i jemu okazać dowód osobisty,z selfie jest łatwiej,jeden kurier mi uciekł nie było mnie w domu dopiero następnego dnia przyjechał i podpisałem umowę, z BNP listonosz zostawi awizo to następnego dnia przed pracą odbiorę kartę i super. Że niektóre banki tak łatwo ufają nam dzisiaj, kiedyś to było nie do pomyślenia, ale jeśli BNP zezwala na skorzystanie z promocji 350 zł nawet jak się założy konto po przez selfie ,to tylko korzystać. Pewnie jakieś ograniczenia będą ale to żaden problem.


Aha z przelewali chyba już zrozumiałem wy pisaliście że NIE SĄ AKCEPTOWANE PRZELEWY NATYCHMIASTOWE WYCHODZĄCE Z BNP TE 3 W MIESIĄCU ! Tak.? Pewnie o to wam chodziło . Ja zrozumiałem żeby unikać wpłaty przelewem natychmiastowym tych do banku po 1000 zł , z mojego konta obecnego co nie mam w nim promocji czyli z Nest bank. Bo chciałem zrobić tak wpłacić do Santander 2000 i potem przelewem natychmiastowym z Santander do Milenium i BNP po 1000 zł ,żeby było szybciej.


Rozumiem, czyli na akceptację moich danych przesyłanych na selfie muszę trochę poczekać, długo czy zazwyczaj to 24h ?

Taki rodzaj zawarcia umowy respektuje jeszcze mBank prawda? Tam też kartę dostanę pocztą/od listonosza , czyli super bo u mnie tylko awizo ,ja dużo poza domem jestem. Jeszcze na mBank poluję.


Trzeba jeszcze pilnować kodów MCC żeby się zgadzały bo nie będą akceptowane do promocji, podobno nowa żabka nie jest równa starej ze starym terminalem , jak pilnować tych kodów można jakoś sprawdzić czy na danej ulicy dany sklep bank zaakceptuje do promocji?

Czy płatności kartą lub blik w allegro lokalne jest akceptowane tak samo jak w allegro?

Pozdrawiam.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Damian

Wideoweryfikacja idzie do przodu i banki coraz częściej ją stosują. W obecnej sytuacji jest nawet lepszym rozwiązaniem niż kurier.

Przelewy - tak, przychodzące mogą być natychmiastowe, tylko te, które Ty wykonasz, muszą wyjść w zwykłym trybie.

Co do samego procesu zakładania przez selfie, to nie powinno trwać długo. mBank również udostępnia taką opcję.

Jeśli chodzi o kody MCC, to niestety nie ma sposobu innego niż płatności kartą w różnych miejscach i porównanie kodów ze sobą.

Płatności kartą na Allegro nie polecamy - z tego, co wiemy, w historii operacji jest to widoczne jako płatność przez PayU i może być problem z uznaniem tego przez organizatora.

Odpowiedz

D
Damian
Gość
@Aldona Derdziak

Dzięki zaraz popytam trochę bank. Piszesz trzeba płacić w różnych miejscach i porównywać kody że sobą... W Nest bank w app w historii nie widać żadnych kodów. Allegro tak w historii jest przez PayU... Szkoda dużo płace. Ale chyba w takich sklepach jak Lidl Carrefour żabka powinno być okej bo jak nie tu to gdzie te warunki spełnić... Nie akceptuje np tylko za hazard , opłaty rachunków,... I tego typu sprawy,ale za żywność w Lidlu też by nie akceptowali to już nigdzie. Dopytam bank dam znać. Nowe markety powinny mieć nowe dobre terminale .


Na stronie promocji dopóki wyświetla się że jest promocja i są pola do wpisania imię nazwisko itd. to oznacza że promocja jeszcze aktualna? Bo limit 3000 .Pozdrawiam.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Damian

Najprościej płacić w znanych sklepach, spożywczych, RTV, AGD.

Jeśli na stronie promocji możesz się zarejestrować, to znaczy, że promocja wciąż jest aktywna.

Pozdrawiamy również :)

Odpowiedz

D
Damian
Gość
@Aldona Derdziak

Płacąc kartą na allegro wychodzi w historii że płacone przez PayU i nie akceptują tego.

Nie spytałem jeszcze o blik na allegro czy akceptują bo w innych bankach można płacić kartą lub blik. Kupiłem wczoraj jedną rzecz blikeem i w historii pisało że z allegro i na końcu było płatność blik i jego długi numer. Powinni zaliczyć Santander czy Milenium.

Banki też piszą że jak się już zapłaci to można się do nich odezwać i zapytać czy akceptują płatności z tego sklepu do promocji.


Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Damian

Z Blikiem nie powinno być problemów :)

Odpowiedz

D
Damian
Gość
@Aldona Derdziak

Santander trochę leci w kulki nie udostępni info czy kody MCC się zgadzają po zrobieniu zakupów, od grudnia podniosą koszt 6zl za prowadzenie konta jeśli nie spełnię warunków i nie muszę nawet nic akceptować a poinformują nas o tym w aplikacji kontakt... zakładka poczta... Nawet meila czy SMS nie wyślą. Że oni nawet nie muszą mieć mojej zgody żebym dalej miał konto ale na nowych zasadach,...bo te nowe zasady to są płatne a ja w umowie co innego podpisywałem. Czy biorę udział w promocji też nie mogę dostać odpowiedzi mam czekać do lutego i zobaczymy czy mi przysługuje... W millenium oczywiście nie ma mowy o takich absurdach , mają wgląd w kody MCC i czy jestem w promocji. Opłaty trzeba pilnować na bieżąco ale ciekawe jak informują.


Mam pytanie bo jestem nowy w temacie promocji, coś za łatwo zdobyć te $ w bankach.

Naprawdę akceptują wpływ z innego mojego banku na moje dane,ten Santander, millenium i BNP Paribas? Ostatnio przelałem i kurde jak to dziwne wygląda , nadawca JA, ODBIORCA JA... nawet nie musi być od firmy dziwne.


Mogę np robić tak kasę trzymam w millenium , robię przelew do Santander o 10.59 w Santander będą o 11.00 i potem o 11.01 mogę już z powrotem wysłać do millenium? Wystarczy tylko żeby były choćby na sekundę na koncie? I czy po 2 minutach mogą z powrotem wrócić do millenium i czy mi zaliczą?


Może lepiej trzymać gotówkę w Nest bank i wpłacać do Santander potem natychmiastowym do millenium i potem z millenium do Nest bank i tam je trzymać?

Którą opcję wybrać,czy może obie będą dobre?


Pozdrawiam

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Damian

Santander trochę leci w kulki nie udostępni info czy kody MCC się zgadzają po zrobieniu zakupów, od grudnia podniosą koszt 6zl za prowadzenie konta jeśli nie spełnię warunków i nie muszę nawet nic akceptować a poinformują nas o tym w aplikacji kontakt... zakładka poczta... Nawet meila czy SMS nie wyślą. Że oni nawet nie muszą mieć mojej zgody żebym dalej miał konto ale na nowych zasadach,...bo te nowe zasady to są płatne a ja w umowie co innego podpisywałem. Czy biorę udział w promocji też nie mogę dostać odpowiedzi mam czekać do lutego i zobaczymy czy mi przysługuje... W millenium oczywiście nie ma mowy o takich absurdach , mają wgląd w kody MCC i czy jestem w promocji. Opłaty trzeba pilnować na bieżąco ale ciekawe jak informują.

O zmianach na Koncie Jakie Chcę wiadomo już jakiś czas, sami o nich pisaliśmy - https://www.najlepszekonto.pl/podwyzki-oplat-santander-bank-polska-konto-jakie-chce-grudzien-2020, ja też otrzymałam informację przez Santander internet. Jeśli nie zgadzasz się ze zmianami, możesz od razu zamknąć konto. Jaką promocję masz na myśli?

Co do wpływu na konto, to tak - w BNP, Santanderze i Millennium może to być dowolny wpływ. Nie trzeba utrzymywać tych środków na koncie cały dzień, można przelać od razu. Ja zwykle przelewam po paru godzinach i jest ok :)

Odpowiedz

D
Damian
Gość
@Aldona Derdziak

Premia '' mam konto z premią 200 zł'' tą między 1.09 do 30.09.

Ja na czacie się dowiedziałem że mogę otrzymać wiadomość w zakładce Internet o kosztach i innych sprawach, jeszcze nic nie dostałem.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Damian

Jeśli założyłeś konto w Santanderze do 30 września online (np. przez naszą stronę), to promocja Cię obejmuje. O zmianach w taryfie opłat przeczytasz we wspomnianym już wyżej artykule.

Odpowiedz

D
Damian
Gość
@Aldona Derdziak

Dziękuję, nie tak źle to wygląda,ale że w santander nie ma wglądu w promocję to nadal będę lekko zdziwiony,w Milenium nie ma takiego problemu. Opłaty teraz dużo banków będzie wprowadzać przez tego wirusa.

Jeszcze chciałbym dopytać bo jestem nowy w tym temacie,a Pani jest bardzo miła, jak jest z zamykaniem banków? Dzwonią upierdliwi ludzie i próbują nas przekonać żebyśmy zostali? Co najlepiej mówić, wyjeżdżam do Anglii i zamykam wszystko?

Np Santander zamknę listownie.

Millenium w aplikacji.

BNP Paribas listownie.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Damian

Czasem banki próbują przekonać klienta, aby jednak nie zamykał konta, ale nie jest to regułą. Nie trzeba wcale się tłumaczyć z naszej decyzji. Ja osobiście BNP zamykałam listownie, ale bez problemów się nie obeszło. Spróbuj telefonicznie (https://www.najlepszekonto.pl/jak-zamknac-konto-osobiste-w-bnp-paribas) :)

Odpowiedz

D
Damian
Gość
@Aldona Derdziak

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi, mam jeszcze inną sprawę, nie wiem co te banki chcą najpierw było że konto będzie w pełni aktywne założone na kuriera, teraz okazuje się że i tak muszę udać się do placówki... ? Przeczytajcie poniżej proszę.

Na wielu portalach pisało żeby zakładać przez kuriera to będzie można założyć profil zaufany.czy te czasy już minęły? Np Santander i Milenium odpisali mi że i tak muszę udać się do placówki bo kurier nic nie dał nie mają skanu dowodu,a w umowie u kuriera widziałem 2 zdjęcia z moim dowodem! bo im przecież wysyłałem online...

Jeden z wielu tekstów z internetu które o tym piszą, podaje poniżej.

Z kontabankowe.pl w tym artykule....

Założenie Profilu Zaufanego przez internet - które banki to umożliwiają?

Cytuję...

''Ważne - jeśli dany bank oferuje wybór między dwiema metodami założenia konta - tj. przelew weryfikacyjny z innego banku albo kurier, wybierz opcję "kurier", bo tylko wtedy będziesz mieć potem możliwość założenia Profilu Zaufanego przez bank.''

Piszę przez kuriera akceptują i tak jest na innych stronach. Proszę o opinie, pozdrawiam.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Damian

Wiesz, może być coś na rzeczy. Mam konto w ING zakładane przez kuriera i tam nie mogłam uruchomić Profilu Zaufanego. Być może w kwestii tej konkretnej usługi banki mają odrębne przepisy, bo jednak chodzi tu o sprawy urzędowe..

Odpowiedz

D
Damian
Gość
@Aldona Derdziak

Dzień dobry napiszę tutaj żeby dopowiedzieć że założyłem konto przez kuriera w mBank i mogłem w 1 minutę założyć Profil zaufany bez żadnych problemów. Także polecam.


Druga sprawa jest taka że niby na czacie rozmawiałem z pracownikiem banku i zostałem poinformowany że nie muszę trzymać karty debetowej żeby dostać 160 zł z promocji. Bo mogę płacić blik . Czyli żeby skorzystać z promocji wystarczy tylko zamówić kartę debetową i natychmiast można ją zamknąć,a promocyjne 160 zł i tak dostaniemy , dziwne to trochę , że nie nakazują trzymania karty do końca promocji. Wiecie coś państwo na ten temat? Może jestem wprowadzany w błąd i stracę 160 zł promocji.... Z drugiej strony mam zapisaną rozmowę na czacie od pracownika, zawsze mam coś do obrony. Konto muszę trzymać do końca marca , bo zakładałem je w grudniu. Pozdrawiam

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Damian

Mówisz o promocji mBanku z 160 zł premii?

Odpowiedz

D
Damian
Gość
@Aldona Derdziak

Tak. Czytałem trochę regulamin promocji, faktycznie nakaz jest tylko że trzeba zamówić kartę debetową wraz z kontem, ale ile trzeba ją trzymać nic nie ma. Może naprawdę można zlikwidować kartę i płacić blik. Tak mnie poinformował pracownik na czacie. Pytanie jaką ma wiedzę.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Damian

Za to niestety nie możemy ręczyć. Osobiście zrezygnowałabym z karty dopiero po otrzymaniu premii, tak na wszelki wypadek.

Odpowiedz

D
Damian
Gość
@Aldona Derdziak

Okej rozumiem. Muszę sam podjąć decyzję , ale powiem wam że przecież sam pracownik mBanku gwarantował mi że mogę zamknąć kartę i w regulaminie naprawdę nic nie ma że kartę muszę trzymać, piszę tylko żeby ją zamówić. Pozdrawiam

Odpowiedz

K
Krystian
Gość
@Damian

Wydaje się, że tym razem pracownik banku ma rację, bo w regulaminie nie ma informacji o konieczności posiadania karty na dzień wypłaty nagrody (w odróżnieniu m.in. od promocji BNP, gdzie taki zapis się znajduje). Gdyby premia nie wpłynęła, to jest podstawa do reklamacji powołując się przede wszystkim na regulamin, ale także na rozmowę z pracownikiem banku.

Odpowiedz

H
Hamer34
Gość

Otworzysz to na cyk, a zamknąć to juz jest problem.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Hamer34

Dlaczego? Miałeś problemy z zamknięciem konta w BNP?

Odpowiedz

D
Damian
Gość
@Hamer34

Zamknąć trzeba przez infolinię,albo listownie na przykład, to fakt , konto po skończeniu promocji jak zlikwidujesz kartę jest za 0 zł , i po woli można zamykać konto ja będę zamykał listownie nie zamknął za pierwszym razem wyśle drugi, można też zostawić to konto sobie, ale wtedy już nigdy nie skorzystasz z promocji.

Odpowiedz

B
borsuk112
Gość

Trzeba zaznaczyć wszystkie 4 zgody (kratki) czy wystarczy część?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Członek załogi
@borsuk112

Wymagane są wszystkie zgody w formularzu. Pierwsze dwie (akceptacja regulaminu i zgoda na przetwarzanie danych) to standard jeśli chodzi o promocje w ogóle, dwie kolejne służą temu, by organizator i bank mogły się skutecznie ze sobą komunikować w kwestii promocji (tj. wymieniać informacjami, czy klient spełnił warunki otrzymania premii).

Odpowiedz

B
borsuk112
Gość
@Michał Radzimiński

Dzięki, to jeszcze jedno pytanie, czy będzie wiadomo że te 3000 rejestracji się wyczerpało?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Członek załogi
@borsuk112

Tak, w przypadku BNP zawsze jest informacja na stronie promocji. Po wyczerpaniu puli formularz po prostu nie będzie już dostępny.

Odpowiedz

G
Greg
Gość

12 października debiut Allegro na giełdzie. Byłoby ciekawie, gdyby w ramach premii za konto nie dawali bonów, ale np. 10 akcji. Nie pogniewałbym się.

Odpowiedz

K
Kamil
Gość
@Greg

Patrząc na skalę zainteresowania akcjami Allegro, otrzymanie na pewniaka 10 papierów faktycznie wyglądałoby atrakcyjnie. Tyle tylko, że czytając omówienia prospektu emisyjnego widać, jak wiele ryzyk wiąże się z tą spółką. Choćby takie, że kapitał ma być przeznaczony na spłatę długów, a nie na rozwój, więc cena na giełdzie nie musi być wcale atrakcyjna.

Odpowiedz