Wróć

3200 punktów powitalnych Mastercard Priceless Specials dla klientów Citibanku

Publikacja:
3200 punktów powitalnych Mastercard Priceless Specials dla klientów Citibanku
Czas trwania
Cel (zysk) 3200 punktów powitalnych w programie Priceless Specials (równowartość 4 biletów do kina)
Uczestnik Posiadacz karty Mastercard wydanej przez Citibank, który nie uczestniczy w programie Priceless Specials.
Po drodze Wymagane jest jedynie zarejestrowanie karty płatniczej Citibanku w programie Mastercard Priceless Specials.
W promocjach dotyczących punktów powitalnych w programie Mastercard Priceless Specials dla zgarnięcia bonusu wymagane jest na ogół wykonanie kilku transakcji kartą. Tymczasem w Citibanku nie trzeba wykazywać się żadną aktywnością. Samo „podpięcie” karty do programu wystarczy, by zdobyć 3200 punktów, które możesz wymienić, przykładowo, na 4 bilety do kina.

Początek października obfituje w działania zachęcające posiadaczy kart płatniczych z logo Mastercard do udziału w programie Priceless Specials. Jako pierwszy z inicjatywą wyszedł Alior Bank, później punkty powitalne zaoferował także Getin Bank. Teraz do tego grona dołącza Citibank.

Kto ma szansę na punkty powitalne?

Akcja „Jesienią zapisz się do programu Mastecrad Priceless Specials i za punkty powitalne zabierz znajomych do kina!” trwa tylko do 20 października 2019 r. Przygotowano 6800 nagród i po ich wyczerpaniu promocja zostanie zakończona.

O 3200 punktów powitalnych mogą się ubiegać osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych posiadające główną kartę płatniczą Citibanku, która nie jest jeszcze „podpięta” do programu lojalnościowego Mastercard Priceless Specials.

Warunki otrzymania bonusu

Twoje zadanie jest bardzo proste:

Start
  • Krok 1

    Do 20 października 2019 r. zaloguj się do bankowości internetowej Citibank Online i wypełnij znajdujący się tam formularz rejestracyjny do udziału w programie Priceless Specials.

  • Informacja

    Jeśli zmieścisz się w gronie pierwszych 6800 osób, które to uczynią, otrzymasz 3200 punktów powitalnych we wspomnianym programie.

  • Premia

    W ciągu 10 dni od zakończenia oferty bonus zostanie dopisany do Twojego konta w programie. Jego stan możesz zobaczyć, przechodząc z bankowości internetowej Citibanku lub logując się na stronie pl.priceless.com.

Mission complete!

Istotne informacje

Punkty możesz od razu wymienić, przykładowo, na 4 bilety do kina Cinema City lub zbierać je dalej i wykorzystać na coś innego później. Pamiętaj jednak, że te, które otrzymasz w ramach oferty powitalnej, będą ważne tylko przez 2 miesiące od chwili ich zapisania na Twoim koncie w programie. Potem bezpowrotnie przepadną.

Nagroda zostanie przekazana tylko w przypadku, gdy Twoje karty płatnicze z oferty Citibanku nie będą się znajdowały w okresie wypowiedzenia, czyli będą aktywne.

Otrzymana premia nie podlega opodatkowaniu.

Szybka akcja z atrakcyjną nagrodę

Może denerwujesz się, że znów rozdają punkty, a nie „żywą” gotówkę. Spójrz na to z innej strony. Tam, gdzie proponują konkretne pieniądze, musisz wykazać się określoną aktywnością – założyć konto, spełnić warunki zapisane w regulaminie, czasem jeszcze wykonać coś dodatkowego, by nie płacić za konto czy kartę. W promocji Citibanku Twoje działanie ograniczy się do przyłączenia już posiadanej karty płatniczej Citibanku do programu Mastercard Priceless Specials. Zajmie Ci to tylko kilka chwil.

3200 punktów to równowartość 4 biletów do kina. To ciekawy pomysł na spotkanie z przyjaciółmi, bo sezon grillowy dobiega już końca.

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos