Wróć

Sięgnij po kartę kredytową Citi Simplicity Citibanku i zyskaj za darmo smartfon LG K30 Dual SIM

Publikacja:
Sięgnij po kartę kredytową Citi Simplicity Citibanku i zyskaj za darmo smartfon LG K30 Dual SIM
Czas trwania
Cel (zysk) Smartfon LG K30 Dual SIM o wartości 599 zł.
Uczestnik Osoba, która nie posiadała głównej karty kredytowej w Citibanku po 1 lipca 2018 r.
Po drodze Należy złożyć wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity, a następnie w kolejnych trzech miesiącach wydać nią łącznie min. 1500 zł. Konieczne też jest zalogowanie się do aplikacji mobilnej Citi Mobile.
Ruszyła IV edycja promocji karty kredytowej Citi Simplicity w Citibanku, w której do zdobycia jest smartfon LG K30 Dual SIM o wartości 599 zł. Nagrodę otrzymają Ci, którzy wydadzą wspomnianą „kredytówką” w czasie 3 miesięcy (lub krótszym) 1500 zł. Sprawdźmy, czy tak atrakcyjna premia nie wiąże się z jakimiś haczykami w regulaminie.

W promocjach karty kredytowej Citi Simplicity z oferty Citibanku do zdobycia są nie tylko vouchery do wykorzystania w różnych sklepach, ale i nagrody rzeczowe. Tym razem do zgarnięcia jest smartfon LG K30 wyceniony w regulaminie akcji na 599 zł. Na podjęcie decyzji, czy jesteś zainteresowany jego zdobyciem, masz czas do 18 września 2020 r.

Kto może wziąć udział?

W opisywanej akcji mogą wziąć udział osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych. Podobnie jak w innych promocjach, tak i tym razem obowiązuje karencja. O smartfona mogą się starać tylko ci, którzy po 1 lipca 2018 r. nie posiadali w Citibanku głównej karty kredytowej. Wykluczenie obejmuje również osoby ze statusem dewizowym nierezydenta oraz obywateli lub rezydentów podatkowych USA.

Zwracamy uwagę, że wnioskując o kartę Citi Simplicity, musisz się liczyć z badaniem zdolności kredytowej. Od jego wyniku zależy też wysokość limitu kredytowego, jaki bank przyzna Ci na „kredytówce”.

Citibank ma ściśle określone wymagania wobec wnioskujących o Citi Simplicity. W przypadku osób fizycznych konieczna jest pełnoletniość, zatrudnienie na etacie w obecnym miejscu od min. 3 miesięcy i dochód netto nie niższy niż 1200 zł. Wobec przedsiębiorców wymagania są wyższe – wiek min. 18 lat, prowadzenie działalności gospodarczej przynajmniej od 2 lat, dochód netto nie mniejszy niż 2500 zł.

Zapłać kartą min. 1500 zł

Można powiedzieć, że w dużej mierze od Ciebie zależy, kiedy będziesz mógł się cieszyć ze smartfona. Już tłumaczymy, w czym rzecz.

Start
 • Krok 1

  Do 18 września 2020 r. złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity i podpisz z bankiem umowę. Pamiętaj o akceptacji regulaminu i przekazaniu w ciągu 10 dni od zawnioskowania o "kredytówkę" dokumentów potwierdzających Twoje dochody (ich wykaz znajdziesz w regulaminie).

 • Krok 2

  Do końca miesiąca następującego po tym, w którym podpisałeś umowę o kartę, zaloguj się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej Citi Mobile.

 • Krok 3

  Do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę o kartę kredytową Citi Simplicity, wykonaj nią transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1500 zł.

 • Krok 4

  W miesiącu następującym po tym, w którym spełnisz powyższy warunek, bank poinformuje Cię o przyznaniu nagrody, przekazując wiadomość w serwisie internetowym Citibank Online.

 • Premia

  Najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki oferty, otrzymasz na podany adres korespondencyjny przesyłkę ze smartfonem. Niestety nie ma możliwości, byś wybrał jego kolor.

Mission complete!

Operowanie ogólnymi sformułowaniami dotyczącymi czasu realizacji zadań może wzbudzać wątpliwości, więc rozpatrzymy warunki akcji na konkretnym przykładzie. Załóżmy, że umowę o kartę kredytową Citi Simplicity podpisałeś z Citibankiem w sierpniu. W tej sytuacji do aplikacji mobilnej Citi Mobile musisz się zalogować do końca września, a na wykonanie transakcji na łączną kwotę 1500 zł masz czas do ostatniego dnia listopada.

Dodatkowe informacje

Przekaż do banku dokładnie takie dokumenty potwierdzające Twoje dochody, jakie są wymienione w regulaminie. Przyspieszy to rozpatrzenie Twojego wniosku o „kredytówkę”. Pamiętaj jednak, że bank zastrzegł sobie prawo do wystąpienia do uczestników promocji z prośbą o dodatkowe informacje, jeśli uzna, że te, które otrzymał, nie są wystarczające.

Zwracamy Ci też uwagę, że do wymaganego limitu płatności nie zostaną zaliczone transakcje szczególne (np. związane z grami hazardowymi), transakcje zwrócone ani też przelewy wewnętrzne czy krajowe z rachunku karty.

Do chwili otrzymania telefonu nie możesz zrezygnować z karty kredytowej.

Nie musisz się za to martwić rozliczeniem z urzędem skarbowym - nagroda, jaką otrzymasz w tej akcji, zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

LG K30 Dual SIM – co warto wiedzieć o tym smartfonie

Cena modelu oferowanego w tej promocji – 599 zł – to jedno, ale dla pełnej oceny atrakcyjności smartfona warto spojrzeć na jego parametry. LG K30 Dual SIM ma zainstalowany system Android 9.0 Pie, ekran o przekątnej 5,45 cala, pamięć 2GB RAM/16 GB i baterię o pojemności 3000 mAh.

W opisie tego modelu zwrócono uwagę na modił NFC, wytrzymałą baterię oraz zgodność z... wojskową normą wytrzymałości.

Kilka słów o karcie kredytowej Citi Simplicity

Citi Simplicity to niewątpliwie najbardziej popularna "kredytówka" w ofercie Citi Handlowego. Niestety - po ostatnich radykalnych zmianach w cenniku banku karta obciążona jest miesięczną opłatą w wysokości 12 zł. Kosztu można uniknąć, wykonując w danym miesiącu transakcje na min. 1000 zł.

Karta
0 zł / 12 zł
Opłata za kartę

0 zł / 12 zł


opłaty unikniesz, jeśli w danym cyklu rozliczeniowym wykonasz transakcje bezgotówkowe na min. 1000 zł (opłata zwracana jest w kolejnym cyklu)

w przypadku wybranych promocji karty poza podstawową premią bank oferuje bezwarunkowe zwolnienie z opłaty lub stosuje łatwiejsze warunki jej uniknięcia przez określony czas

Bankomaty
10%, min. 20 zł
Bankomaty 10%, min. 20 zł

bankomaty krajowe i zagraniczne

Oprocentowanie
18,5%
Okres bezodsetkowy
56 dni
Unikalne cechy: kartę można powiązać z usługą Blik.
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja
  4.5

Informacje ogólne

Opłaty

Zadłużenie

Inne

Informacje ogólne

 • Polecana dla
  • aktywnego użytkownika
  • łowcy promocji
 • Operator karty

  Mastercard

 • Rodzaj karty

  zwykła

 • Okres ważności

  3 lata

 • Minimalny dochód

  1200 zł

Opłaty

 • Wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za kartę

  0 zł / 12 zł

 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  opłaty unikniesz, jeśli w danym cyklu rozliczeniowym wykonasz transakcje bezgotówkowe na min. 1000 zł (opłata zwracana jest w kolejnym cyklu)

  w przypadku wybranych promocji karty poza podstawową premią bank oferuje bezwarunkowe zwolnienie z opłaty lub stosuje łatwiejsze warunki jej uniknięcia przez określony czas

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  10%, min. 20 zł

 • Wypłata z bankomatów za granicą

  10%, min. 20 zł

 • Płatność kartą za granicą

  6,8%

 • Opłata za kartę dodatkową

  0 zł / 6 zł

  opłaty unikniesz, jeśli w danym cyklu rozliczeniowym wykonasz transakcje bezgotówkowe na min. 1000 zł (opłata zwracana jest w kolejnym cyklu)

Zadłużenie

 • Oprocentowanie

  18,5%

 • Okres bezodsetkowy

  56 dni

 • Maks. limit kredytowy

  ustalany indywidualnie

 • Wysokość spłaty minimalnej

  min. 30 zł, wysokość ustalana na koniec cyklu rozliczeniowego

 • Przekroczenie limitu karty

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne
  Blik: płatności kodem Blik generowanym w aplikacji banku, wypłaty z bankomatów kodem Blik (dostępność innych funkcji może się różnić w zależności od banku).
  Google Pay: płatności zbliżeniowe telefonem dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.
  Apple Pay: płatności dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS (Apple) i kart Mastercard.

Zalety

 • możliwość korzystania z rabatów i promocji specjalnych
 • łatwiejsze warunki uniknięcia opłat w ramach promocji

Wady

 • wysoki próg wydatków zwalniający z opłaty miesięcznej
 • wysoka prowizja za przewalutowanie transakcji w obcych walutach
 • Atrakcyjność opłat
  4/ 5
 • Możliwości i korzyści
  4/ 5
 • Promocje i bonusy
  5/ 5

Ważne! Po wyrobieniu karty możesz wziąć udział w trwającej do 31 grudnia 2020 r. loterii i przy odrobinie szczęścia wygrać jedną z atrakcyjnych nagród (np. sprzęt AGD, rower elektryczny, a nawet samochód).

Oceń, pomyśl, zdecyduj

Sięgnięcie po kartę kredytową Citi Simplicity i zdobycie w zamian LG K30 wydaje się kuszące. Zanim jednak zdecydujesz się na ten ruch, zastanów się przez chwilę, czy w dłuższej perspektywie nie będziesz miał problemów ze spełnieniem warunku umożliwiającego uniknięcie opłaty za kartę.

Chwilę przemyśleń szczególnie zalecamy tym, którzy nie korzystali dotąd z kart kredytowych. Praktyczne wskazówki, jak się nimi posługiwać, by nie ściągnąć na siebie kłopotów, znajdziesz w tekście „Jak mądrze wybrać kartę kredytową i rozsądnie z niej korzystać”.

Jeśli jednak zdecydujesz się na udział w najnowszej promocji, radzimy, byś połączył ją z udziałem w loterii. Wykonując 30 transakcji na kwotę min. 50 zł, otrzymasz 30 losów, zwiększając tym samym swoją szansę na wygraną. Przy okazji spełnisz warunek umożliwiający zdobycie nowego smartfona i w ten sposób upieczesz dwie pieczenie przy jednym ogniu.

Beata Szymańska

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(8)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
G
Gonzo
Gość

Kiedy mogę zrezygnować z karty - kiedy wyślą mi telefon czy dopiero jak podpiszę kurierowi, że go dostałem?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Gość
@Gonzo

Zapis w regulaminie brzmi dokładnie tak:

Nagroda zostanie przyznana Uczestnikowi wyłącznie w przypadku, gdy w dniu jej przyznania Karta będzie aktywna.

Wskazuje to, że możesz wypowiedzieć umowę po otrzymaniu wiadomości o tym, że spełniłeś warunki akcji i dostaniesz telefon. Ja osobiście - tak na wszelki wypadek - wstrzymałbym się z tym ruchem do chwili, gdy telefon będzie już w moich rękach. ?

Odpowiedz

K
Karol
Gość

Jest już dostępny proces przejścia wniosku w całości online, czy wciąż trzeba czekać na telefon konsultanta?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Gość
@Karol

Można złożyć wniosek internetowy. O ile pamiętam, konsultant i tak do mnie oddzwonił (wnioskowałem o kartę kilka miesięcy temu), ale tylko w celu potwierdzenia danych i udzielenia kilku informacji technicznych, a nie składania całego wniosku przez telefon ?

Odpowiedz

K
Karol
Gość
@Michał Radzimiński

Długo czekałeś na kartę od złożenia wniosku?

Odpowiedz

K
Kasia
Gość
@Michał Radzimiński

Michał, a jakie informacje techniczne musiałeś podać, jeśli można spytać?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Gość
@Karol

Chyba około tygodnia, ale dokładnie nie pamiętam. W każdym razie nie na tyle długo, żebym się niecierpliwił ?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Gość
@Kasia

To była formalność. Chodziło o potwierdzenie wniosku, umówienie kuriera, poinformowanie, jaki limit na karcie został przydzielony i tego typu rzeczy. To też dobra okazja, by rozwiać ewentualne wątpliwości przed podpisaniem umowy ?

Odpowiedz