Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 100 zł do Allegro za ubezpieczenie nieruchomości z ING Bankiem Śląskim.

50 zł do Allegro za ubezpieczenie mieszkania z ING Bankiem Śląskim

Publikacja:
50 zł do Allegro za ubezpieczenie mieszkania z ING Bankiem Śląskim
Czas trwania
Cel (zysk) 50 zł do wydania na Allegro.
Uczestnik Osoba, która ubezpieczy mieszkanie w Nationale Nederlanden.
Po drodze Wystarczy wykupić polisę ubezpieczeniową dla nieruchomości.
Przezorny zawsze ubezpieczony, a teraz jeszcze na dodatek zadowolony, bo może zyskać 50 zł do wydania na Allegro. Bonus będzie Twój pod warunkiem, że polisę ubezpieczeniową domu lub mieszkania wykupisz w Nationale Nederlanden, czyli towarzystwie ubezpieczeniowym mającym powiązania kapitałowe z ING Bankiem Śląskim.

Przedstawiamy kolejny przykład na to, że korzystając z różnych usług można otrzymać mniejszy lub większy bonus. Tym razem do zdobycia jest 50 zł do Allegro za ubezpieczenie domu lub mieszkania w Nationale Nederlanden. Zakres ochrony i kwota polisy nie mają znaczenia.

Kto może dostać nagrodę?

Choć wspomniane towarzystwo ma powiązania kapitałowe z ING Bankiem Śląskim, to nie trzeba być klientem tej instytucji, by otrzymać nagrodę. Najważniejsze jest, by do 27 grudnia 2022 r. zawrzeć polisę na stronie promocji. Nie ma znaczenia czy jesteś właścicielem domu lub mieszkania i w nim mieszkasz, czy też może wynajmujesz komuś lub od kogoś nieruchomość.

W regulaminie jest mowa o ograniczonej liczbie nagród, ale we wspomnianym dokumencie ani na stronie promocji, nie ma informacji o jej liczbie. Należy mieć nadzieję, że, gdy pula bonusów będzie na wyczerpaniu, stosowna wiadomość pojawi się na wskazanej stronie.

Kilka chwil i voucher na Allegro będzie Twój

Co trzeba zrobić, by dostać e-kod? Niewiele! Oto konieczne działania:

Start
 • Krok 1

  Do 27 grudnia 2022 r. (pamiętaj o ograniczonej puli nagród) wejdź na stronę promocji, wypełnij wniosek zaznaczając interesujące Cię opcje i zawrzyj ubezpieczenie nieruchomości opłacając jednorazowo składkę.

 • Informacja

  Ubezpieczenie zacznie działać nazajutrz po wykupieniu polisy lub od wskazanego przez Ciebie terminu.

 • Premia

  E-kod o wartości 50 zł do wykorzystania na Allegro otrzymasz na wskazany we wniosku o zawarcie umowy ubezpieczenia adres e-mail lub numer telefonu komórkowego, w ciągu 30 dni od zawarcia ubezpieczenia i opłacenia składki. 

Mission complete!

Ubezpieczenie obejmuje nie tylko dom czy mieszkanie, ale i pomieszczenia przynależne (np. piwnica, garaż). Dodatkowo możesz się ubezpieczyć na wypadek szkody wyrządzonej innym, np. sąsiadowi, a także objąć ochroną rzeczy poza domem.

Ubezpieczeniem nie możesz objąć nieruchomości:

 • w których ponad 50% powierzchni lokalu zajmuje prowadzona działalność gospodarcza;
 • których ponad 50% konstrukcji jest drewniana;
 • domków letniskowych lub znajdujących się na terenie ogródków działkowych.

Szczegółowe informacje o tych i innych wyłączeniach znajdziesz w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia.

Natomiast o tym, jak korzystać z voucherów do Allegro pisaliśmy w tekście "Bony, vouchery, kupony Allegro – atrakcyjna nagroda w promocjach bankowych".

Ubezpieczenie + nagroda = przydatny zestaw

Świadomość, że Twoja nieruchomość lub ta, z której korzystasz, są chronione ubezpieczeniem, zapewne uchroni Cię od rozmyślań co by było, gdyby... Będziesz miał za to więcej czasu na zastanowienie się, na co wydać otrzymaną nagrodę. Przemyśl tę propozycję i podejmij decyzję, jaką uznasz za stosowną. Pamiętaj, że przezorny zawsze ubezpieczony.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos